PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگیری لفظی مجدد مارادونا با رییس فدراسیون فوتبال آرژانتین

مژگان
12-25-2010, 06:40 PM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpgدیه‌گو مارادونا سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین پس از درگیری لفظی مجدد با خولیو گاردونه رییس فدراسیون فوتبال آرژانیتن، تهدید کرد که وی را به دادگاه خواهد کشاند....
مارادونا و گاردونه پس از ناکامی آرژانتین در جام جهانی و عدم توانایی این تیم در صعود از مرحله یک چهارم نهایی، با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند و اختلافات آنها از همان موقع مشخص شد.

اکنون بین این دو شرایط خوبی وجود ندارد و مارادونا رییس فدراسیون فوتبال آرژانتین را تهدید کرده که با توجه به صحبت های وی درمورد ارتباط مارادونا با مواد مخدر، گاردونه را به دادگاه بکشاند.

مارادونا در این باره گفت: دیگر با گاردونه کاری ندارم و با وی مذاکره نمی کنم. بلکه یکسره به سراغ وکیلم خواهم رفت و در مورد همه گفته های او شکایت خواهم کرد. او کنترلش را از دست داده است. در شش سال گذشته من چیزی از فدراسیون دریافت نکرده ام.

گاردونه در واکنش به صحبت های مارادونا که او را پیر و سالخورده خوانده بود، این حرف ها را مطرح کرده و گفته بود: من پیر و ناکار آمد نیستم و نخواهم بود. ماردونا روزی شما را دوست دارد اما فردایش از شما متنفر می شود. به علاوه مارادونا فردی است که سال های بیشتر زندگی اش را با مواد مخدر سپری کرده است