PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیش نیاز زبان تخصصی 1 مدیریت بازرگانی سنتی

mj_201011
12-15-2010, 04:42 PM
با سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز . من دانشجوی مدیریت بازرگانی سنتی هستم واین ترم زبان عمومی و تخصصی 1 را با هم برداشتم . میخواستم زبان عمومی را حذف اضطراری کنم چون در برنامه 9 ترمه پیش نیازی برای زبان تخصصی 1 تعریف نشده برعکس تمام رشته های دیگر که زبان عمومی پیش نیاز زبان تخصصی 1 است . لطفا بچه های ترم بالا من رو راهنمایی کنند واقعا رشته ما زبان تخصصی 1 پیش نیاز ندارد و من میتونم زبان عمومی را بر ندارم و زبان تخصصی 1 را امتحان بدم یا اینکه امکان داره برنامه 9 ترمه اشتباه کرده باشه. لطفا منو راهنمایی کنید. ممنون

Borna66
12-15-2010, 07:47 PM
با سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز . من دانشجوی مدیریت بازرگانی سنتی هستم واین ترم زبان عمومی و تخصصی 1 را با هم برداشتم . میخواستم زبان عمومی را حذف اضطراری کنم چون در برنامه 9 ترمه پیش نیازی برای زبان تخصصی 1 تعریف نشده برعکس تمام رشته های دیگر که زبان عمومی پیش نیاز زبان تخصصی 1 است . لطفا بچه های ترم بالا من رو راهنمایی کنند واقعا رشته ما زبان تخصصی 1 پیش نیاز ندارد و من میتونم زبان عمومی را بر ندارم و زبان تخصصی 1 را امتحان بدم یا اینکه امکان داره برنامه 9 ترمه اشتباه کرده باشه. لطفا منو راهنمایی کنید. ممنون

با سلام
دوست گرامي همانظور كه خودتون فرموديد در حالت كلي در همه رشته ها زبان عمومي پيش نياز زبان تخصصي مي باشد و تجربه ثابت كرده كه اين مورد در همه رشته ها صدق كرده و با توجه با تغييرات ئ اشتباهات مدوام در اطلاعيه ها و برنامه هاي درسي و امتحاني كه در سايت پيام نور انجام مي شود، احتمالا اين مورد هم بدين صورت مي باشد مي باشد و شما احتياط بكنيد در اين زمينه تا بعدا مشكلي براتون پيش نياد .
كلا در پيام نور باشيد هميشه در همه موارد احتياط كرد چون هيچ چيز از اينده اش معلوم نيست و تغييرات اني و يهويي زياد در ان رخ مي دهد.

موفق باشيد
روزكار خوش