PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آغاز حذف اضطراری سال تحصیلی90 -89

زهره محبی
12-13-2010, 03:13 PM
قابل توجه دانشجویان گرامی :
حذف اضطراری نیمسال اول سال تحصیلی 90 - 89 از تاریخ 20/09/1389 لغایت 27/09/1389 از مسیر زیر امکان پذیر می باشد.

منوی کاربر ==> ثبت نام ==> حذف اضطراری ==> حذف اضطراری

sevenstar
12-13-2010, 04:22 PM
یه سوال؟
اگه تو حذف اضطراری درسی رو حذف کنیم باید بازهم شهریه رو پرداخت کنیم ؟

زهره محبی
12-13-2010, 07:59 PM
یه سوال؟
اگه تو حذف اضطراری درسی رو حذف کنیم باید بازهم شهریه رو پرداخت کنیم ؟
بله باید شهریه رو کامل پرداخت کنید اگه تو حذف و اضافه درسی رو حذف کنید بستانکار میشوید ولی تو حذف اضطراری پول واحد حذف شده سوخت میشود.

payam61
12-16-2010, 11:47 AM
سلام و تشکر از پست شما

حذف اظطراری به چه معنا است ؟ اگر حذف کنیم هزینه پرداخت شده به ما برگشت داده میشود ؟
اگر این پول سوخت می شود ، خوب چرا حذف کنیم ؟ من شنیدم اگر در دانشگاه پیام نور امتحان ندی اتومات حذف میشود ... درسته ؟ و حتی شنیدم اگر کمتر از 10 بشی جزو معدل حساب نمی شود ...

آیا این مطالب در مورد کارشناسی ارشد هم صادق است ؟

موفق باشید

زهره محبی
12-17-2010, 11:03 AM
سلام و تشکر از پست شما

حذف اظطراری به چه معنا است ؟ اگر حذف کنیم هزینه پرداخت شده به ما برگشت داده میشود ؟
اگر این پول سوخت می شود ، خوب چرا حذف کنیم ؟ من شنیدم اگر در دانشگاه پیام نور امتحان ندی اتومات حذف میشود ... درسته ؟ و حتی شنیدم اگر کمتر از 10 بشی جزو معدل حساب نمی شود ...

آیا این مطالب در مورد کارشناسی ارشد هم صادق است ؟

موفق باشید

توی حذف اضطراری پول به شما برگشت داده نمیشه یعنی اگر شهریه رو کامل داده باشید بستانکار نمیشین و اینکه اگه امتحان ندین حذف میشه درسته ولی نمره کمتر از ده جز معدل حساب میشه یا نه رو من نمیدونم اون دیگه تو تخصص آقا نیماست باید ایشون جواب بدن

NIMA.N
12-17-2010, 12:35 PM
حذف اضطراري = شركت نكردن در آزمون پايان ترم

حتی شنیدم اگر کمتر از 10 بشی جزو معدل حساب نمی شود ...

خير- همچين چيزي صحت ندارد. از ورودي هاي 87 به بعد اولين نمره مردودي و آخرين نمره قبولي در معدل كل تاثير گذار خواهد بود.

payam61
12-17-2010, 05:51 PM
ممنون از پاسخ دوستان ، مطمئن هستید که اگر در امتحان شرکت نکنیم ، اون درس کلا حذف میشه و در معدل هیچ اثری نمیگذاره ؟ مثل دانشگاه آزاد ...

NIMA.N
12-17-2010, 06:36 PM
ما مطمئن هستيم و شما هم مطمئن باشيد

آبجی
12-17-2010, 07:23 PM
یه سوال برای ورودی های قبل 87 چی ؟؟

اینو میدونم که تو معدل ترم حساب میشه ولی تو معدل کل نه

NIMA.N
12-17-2010, 11:23 PM
یه سوال برای ورودی های قبل 87 چی ؟؟

اینو میدونم که تو معدل ترم حساب میشه ولی تو معدل کل نه

خوب ديگه خودتون جواب دادين. توي معدل ترم حساب مي شود ولي در معدل كل فقط نمرات قبولي محاسبه مي شود.
ولي خدمتتان عرض كنم هنوز هيچي در مورد معدلها معلوم نيست خيلي گمراه كننده شده.

مریم جهانگرد
12-30-2010, 12:40 PM
با سلام
این درست هست که ترم اولی ها نمی توانند بیشتر از 14 واحد انتخاب کنند ؟
من 16 واحد انتخاب کردم مسئولین دانشگاه می گویند که این 2 واحد را حذف یا به امتحان نروم و این درس حذف شود و اگر در امتحان هم حضور یابم جزو دروس پاس شده به حساب نمی آید .
لطفا زودتر راهنماییم کنید چون شنبه این درس 2 واحدی را امتحان دارم . :79::168:

Borna66
12-30-2010, 03:16 PM
با سلام
این درست هست که ترم اولی ها نمی توانند بیشتر از 14 واحد انتخاب کنند ؟
من 16 واحد انتخاب کردم مسئولین دانشگاه می گویند که این 2 واحد را حذف یا به امتحان نروم و این درس حذف شود و اگر در امتحان هم حضور یابم جزو دروس پاس شده به حساب نمی آید .
لطفا زودتر راهنماییم کنید چون شنبه این درس 2 واحدی را امتحان دارم . :79::168:
با سلام
دوست گرامي براي ترم اولي ها چون خود دانشگاه طبق ظوابط خودوشون براي دانشحجو انتخاب واحد مي كنند بنابراين بايد به همين اندازه بسنده كرد و واحدي مظاف بر انتخاب خودوشن براي خودتون اضافه نكنيدكه از طرف دانشگاه اون واحد اضافه شده مورد قبول نيست، براي همين بهتر هست شما خودتون اون واحدي رو كه اضافه كرديد ، حذف اضطراي كنيد.

موفق باشيد

روزگار خوش

هدیه .
05-23-2013, 12:33 PM
اگر در امتحانات پایان ترم پیام نور غیبت کنید چه اتفاقی می افتد ؟ سوالی که شاید برای بسیاری از دانشجویان پیام نور پیش آمده باشد
به گزارش اخبار پیام نور (http://www.pnu-club.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fpnunews.com%2F)(Pn uNews.com) غیبت در امتحانات پایان ترم پیام نور همانند حذف اضطراری می باشد و به نحوی درس حذف می شود. نمره ای در کار نیست و صفر نخواهید گرفت.در واقع در سیستم گلستان پیام نور فقط جلوی آن درس نوشته می شود "غایب در امتحان" ! پس در معدل ترم و معدل کل تاثیری ندارد. حتی دانشجویانی که نمره میان ترم از درسی دارند اگر در امتحان پایان ترم آن شرکت نکنند درس حذف می شود.غیبت در امتحان تاثیری در رابطه با موضوع سقف حداقل واحد ندارد بنابراین دانشجوی پیام نور می تواند یک یا همه دروس را در امتحان غیبت کند هیچ اتفاق خاصی رخ نمی دهد و نیاز به گواهی پزشکی نیست.در حال حاضر سیستم گلستان پیام نور به نحوی تنظیم شده است که معدل ترم دانشجو را براساس دروسی که در امتحان پایان ترم شرکت کرده باشد،اعلام می کند چه یک یا چند درس باشد.فراموش نکنید غیبت در امتحان،دانشجو را از پرداخت شهریه آن معاف نمی کند ! و ملزم به پرداخت شهریه می باشد.این مطلب برای کلیه مقاطع صدق می کند.در آخر در یک جمله می توان گفت:غیبت در امتحان مساوی با حذف درس!

اخبار پیام نور - اگر در امتحانات پیام نور غیبت کنید چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ (http://pnunews.com/post-957.aspx)