PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آغاز مسابقات فوتبال جام باشگاه‌هاي جهان(برنامه)

O M I D
12-09-2010, 10:39 PM
آغاز مسابقات فوتبال جام باشگاه‌هاي جهان

هفتمين دوره مسابقات فوتبال جام باشگاه‌هاي جهان از چهارشنبه شب در ابوظبي امارات آغاز شد که در نخستين بازي نماينده امارات از سد قهرمان قاره اقيانوسيه گذشت.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg هفتمین دوره مسابقات فوتبال جام باشگاه‌های جهان از چهارشنبه شب با رویارویی دو تیم الوحده امارات و "هکاری یونایتد" گینه نو (نماینده اقیانوسیه) در ورزشگاه محمد بن زیاد شهر ابوظبی آغاز شد.
این بازی که در حضور بیش از 23 هزار تماشاگر برگزار شد در پایان به برتری 3 برصفر تیم الوحده انجامید و باعث صعود این تیم اماراتی به مرحله دوم مسابقات فوتبال جام باشگاه‌های جهان شد.
برای الوحده امارات در بازی مقابل نماینده اقیانوسیه هوگو هنریکو (39)، فرناندو بایانو (44) و عبدالرحمان جمعه (71) گلزنی کردند.
بدین ترتیب تیم الوحده امارات در مرحله دوم مسابقات فوتبال جام باشگاه‌های جهان و برای صعود به مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها روز شنبه هفته پیش رو (20 آذرماه) در ورزشگاه محمد بن زاید شهر ابوظبی به مصاف سئونگنام ایلهواچونما کره جنوبی (قهرمان لیگ قهرمانان آسیا) می‌رود.
تیم فوتبال الوحده امارات در گروه C مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا با تیم‌های پرسپولیس ایران، بنیادکار ازبکستان و الاتحاد عربستان همگروه است.
- مسابقات فوتبال جام باشگاه‌های جهان طی روزهای پیش رو با برگزاری دیدارهایی طبق برنامه زیر پیگیری می شود:
جمعه - 19/9/89
بازی شماره 2: مازمبه انگلبرت کنگو (قهرمان آفریقا) - پاچوکا مکزیک (قهرمان کونکاکاف)
شنبه - 20/9/89
بازی شماره 3: سئونگنام ایلهواچونما کره جنوبی - الوحده امارات
مرحله نیمه نهایی
سه شنبه - 23/9/89
بازی شماره 4: برنده بازی شماره 2 - اینترناسیونال برزیل (قهرمان جام لیبرتادورس)
چهارشنبه - 24/9/89
بازی شماره 5: برنده بازی شماره 3 - اینترمیلان ایتالیا (قهرمان لیگ قهرمانان اروپا)
دیدار رده بندی
شنبه - 27/9/89
* بازنده دیدار شماره 4 - بازنده دیدار شماره 5
دیدار فینال
شنبه - 27/9/89
* برنده دیدار شماره 4 - برنده دیدار شماره 5

O M I D
12-19-2010, 06:48 PM
اينترناسيونال برزيل با غلبه بر سئونگنام ايلهوا كره جنوبي سوم شد

تيم فوتبال اينترناسيونال برزيل با شکست 4 بر2 تيم سئونگنام ايلهوا کره جنوبي عنوان سومي جام باشگاه هاي جهان را از آن خود کرد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg تيم اينترناسيونال قهرمان آمريکاي جنوبي دراين ديدار ''تينگا'' دردقيقه 15 ،''آلساندرو''دردقايق 27 و 71 و ''د آلساندرو'' دردقيقه 52 گلزني کردند.
هر 2 گل تيم سئونگنام ايلهوا قهرمان باشگاه هاي آسيا را نيز''مارسيو مولينا''هافبک کلمبيايي اين تيم در دقايق 84 و 90 به ثمررساند تا نماينده قاره کهن برابر قهرمان رقابت هاي ليبرتادورس به گل دست يابد.
گفتني است؛ تيم سئونگنام کره جنوبي از دقيقه 34 و با اخراج''سوگ ون'' اين بازي را 10 نفره ادامه داد.
تيم هاي ''مازمبي انگلبرت'' کنگو و ''اينترميلان'' ايتاليا تا ساعاتي ديگر براي کسب عنوان قهرماني اين رقابت ها مقابل يکديگر صف آرايي خواهند کرد.

O M I D
12-19-2010, 06:48 PM
قهرماني اينتر و نجات بنيتس

تيم فوتبال اينترميلان ايتاليا موفق شد با نتيجه 3 بر صفر برابر مازمبه آفريقا به پيروزي برسد و به قهرماني در جام باشگاه‌هاي جهان دست پيدا کند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg دو تيم اينترميلان و مازمبه در فينال جام باشگاه هاي جهان به مصاف يکديگر رفتند.
تيم ايتاليايي در نيمه نخست موفق شد با درخشش پاندف 13 و اتوئو 17 به گل برسد. اين دو گل آرايش نسبتا منسجم حريف آفريقايي را به هم ريخت.
خشونت بي دليل بازيکنان آفريقا به برگ برنده اينترميلان تبديل شده بود و در نيمه دوم نيز اين خطاهاي عجيب جدا از کارت زرد براي بازيکنان مازمبه، اتلاف وقت و تحت تاثير قرار دادن داور را براي اينترميلان به همراه داشت.
شاگردان بنيتس به طرز واضحي سعي در اداره بازي و حفظ نتيجه داشتند و ساق هاي گران قيمت خود را به خطر نمي انداختند.
آخرين تلاش هاي مازمبه نيز به در بسته خورد و اينترميلان به خوبي از برتري به دست آمده در نيمه نخست محافظت کرد.
گل سوم اينترميلان نيز توسط بيابياني، بازيکن تعويض شده اينتر در دقيقه 85 به ثمر رسيد.
اين قهرماني بيش از ارزش مالي و آماري براي اينترميلان براي شخص رافائل بنيتس ارزش داشت و او را تا حدود زيادي از حملات روزنامه هاي ايتاليايي در امان نگه مي داشت.

O M I D
12-19-2010, 06:49 PM
توپ طلا به اتوئو رسيد، مولينا آقاي گل شد

ساموئل اتوئو بهترين بازيکن جام باشگاههاي جهان شد و جايزه بازي جوانمردانه نيز به اينتر رسيد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg ساموئل اتوئو بهترین بازیکن جام باشگاههای جهان شد. در پایان مسابقات جام باشگاههای جهان، کمیته برگزاری این تورنمنت جایزه توپ طلای بهترین بازیکن را به ساموئل اتوئو بازیکن تیم اینترمیلان اهدا کرد. ائوئو در بازی فینال زننده یکی از 3 گل اینتر مقابل مازمبه بود.

O M I D
12-19-2010, 06:50 PM
سرمربي سئونگنام: در ديدار مقابل اينترناسيونال کم تجربه بوديم

تائه يونگ شين، سرمربي تيم سئونگنام پس از شکست 4-2 تيمش مقابل اينترناسيونال برزيل در ديدار رده بندي جام باشگاه هاي جهان اعلام کرد که تيمش در اين ديدار فاقد تجربه لازم بوده است.

او این رقابت ها را یک تجربه عالی برای تیمش توصیف کرد و اظهار امیدواری کرد که در آینده بتوانند بار دیگر در این رقابت ها حضور داشته باشند.
او در گفتگو با سایت فیفا گفت:" ما از بازی مقابل تیم های سطح اول دنیا چیزهای زیادی یاد گرفتیم. من چند تغییر در تیمم ایجاد کردم و تلاش کردم سرعت تیم را افزایش دهم اما این مسئله موثر واقع نشد و مجبور شدم سیستم تیم را تغییر دهم زیرا آنها خیلی زود به گل رسیدند.
بازیکنانی که امروز به زمین فرستادم جوان و کم تجربه بودند. این مسئله و همین طور دریافت یک گل زودهنگام موجب شد تا آنها روحیه شان را از دست بدهند. این دلیل اصلی شکست ما در این دیدار بود.
تیم سئونگنام با دفاع مستحکمش شناخته می شود اما خط حمله اینترناسونال بسیار قدرتمند بود. اگر این شانس را به دست بیاوریم که بار دیگر در این رقابت ها حضور پیدا کنیم، نشان خواهیم داد که تجربه ای که اینجا به دست آوردیم تا چه اندازه برای ما مفید خواهد بود."

O M I D
12-19-2010, 06:50 PM
بنيتس: من حرفه‌‌اي‌ام، با من غيرحرفه‌اي حرف نزنيد

سرمربي تيم فوتبال اينترميلان گفت: من حرفه‌اي هستم با من غير حرفه‌اي حرف نزنيد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg رافائل بنيتس در نشست خبري پس از برتري 3 بر صفر برابر مازمبه کنگو گفت: از خانواده ام تشکر مي کنم که دوري مرا تحمل کرده و هميشه مرا حمايت مي کنند. چه در انگليس، چه در اسپانيا و چه در ايتاليا، هميشه مورد حمايت خانواده ام بوده ام.
وي افزود: از هواداران ليورپول هم ممنونم چرا که مي دانم آنها امشب من و تيمم را تشويق کردند و قلبشان با من بود. ما بازي آساني نداشتيم و فشار زيادي را در هر دو نيمه تحمل کرديم. تصور من اين است که در جنگ تاکتيکي به پيروزي رسيديم.
اين مربي تاکيد کرد: ميانه ميدان را به خصوص در نيمه دوم به خوبي کنترل کرديم و از اين بابت از بازيکنان مياني ميدان بسيار راضي هستم اما اشتباهات فردي گاه پيش مي آمد که بايد تذکر داده شود.
بنيتس به سوالات متعدد خبرنگاران ايتاليايي که اصرار داشتند از آينده او و ماجراي جدايي اش از اينترميلان بپرسند واکنش نشان داد و با عصبانيت گفت: اکنون زمان خوشحالي ما است و مي خواهيم از اين قهرماني ارزشمند لذت ببريم. من امشب بسيار خوشحالم و دوست ندارم به چيز ديگري فکر کنم. با من که 25 سال کار حرفه اي کرده ام، غير حرفه اي حرف نزنيد و تلاش نکنيد طوري نشان دهيد که من در آستانه جدايي از اينترميلان هستم.
بنيتس در خصوص مشکلات حاکم بر اينترميلان گفت: چند مسئله مهم وجود دارد که بايد حل شود، 15 بازيکن بالاي 30 سال داريم و چند مهره کليدي مصدوم که اگر با هم جمع شود براي من شخصا حکم يک کابوس را خواهد داشت. موراتي بايد سخنان مرا بشنود. من مي خواهم بمانم و باشگاه هم همين را مي خواهد اما بايد سياستمدارانه تصميم گرفت طوري که هم من سود کنم و هم اينترميلان.

O M I D
12-19-2010, 06:51 PM
اندايه: كار گروهي ضعيف ما را نابود كرد

سرمربي تيم فوتبال مازمبه آفريقا گفت: کار گروهي ضعيف ما را نابود کرد.

اندايه سرمربي مازمبه کنگو پس از شکست 3 بر صفر مقابل اينترميلان در فينال جام باشگاه هاي جهان در نشست خبري تصريح کرد: خيلي متاسفم و بسيار عصباني که نتوانستيم مردم آفريقا را خوشحال کنيم. به هر حال ما تلاش خود را کرديم و اميدوارم خداوند نيز ما را به خاطر کم کاري براي شاد کردن کودکان آفريقا ببخشد.
وي ادامه داد: از لحاظ تاکتيکي اشتباهات فراواني مرتکب شديم و بايد در آينده تمام اين مشکلات را حل کنيم. بدنسازي تيم نيز مشکل داشت و در اين تورنمنت به شدت خلا بدنسازي مناسب احساس مي شد. ضمن اين که کار گروهي ضعيف ما را نابود کرد.
اندايه خاطرنشان کرد: در کارهاي دفاعي اشتباهات عجيبي داشتيم و امشب شب آفريقا نبود. بازيکنان ما اکثرا بومي بودند و من همچنان بر اين باورم که مي شود با بازيکنان بومي براي آفريقا افتخار آفريني کرد.

O M I D
12-19-2010, 06:51 PM
روسل: مي خواهيم سال آينده قهرمان جام جهاني باشگاه ها شويم

ساندرو روسل، رئيس باشگاه بارسلونا، اعلام کرد که هدف اين باشگاه قهرماني در رقابت هاي فصل آينده جام جهاني باشگاه ها است.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg آبی و اناری ها برای شرکت در جام جهانی باشگاه ها باید در چمپیونز لیگ به قهرمانی برسند و روسل تلویحا قهرمانی تیمش در این رقابت ها را حتمی می داند.
بارسلونا سال گذشته موفق شد در این رقابت ها به قهرمانی برسد و دیشب نیز در فینال رقابت های امسال اینتر مقابل تی پی مازمبه کنگو به برتری رسید.
او در مصاحبه با سایت فیفا گفت:" ما سال گذشته در این رقابت ها تجربه بی نظیری را سپری کردیم. و مطمئنم که اگر سال آینده نیز در این رقابت ها حضور داشته باشیم، طرفداران زیادی در ژاپن خواهیم داشت.
قهرمانی در جام جهانی باشگاه ها برای ما بسیار مهم بود زیرا این اولین باری بود که بارسا به این جام دست پیدا می کرد. این تنها جامی بود که ما فصل قبل به دست آوردیم و پیش از آن به دست نیاورده بودیم. این اتفاق فوق العاده بود.نمی خواهم بگوبم این جام مهمتر از چمپیونز لیگ یا لالیگا است اما از اینکه قهرمان دنیا شدیم، بسیار خوشحالیم."

O M I D
12-19-2010, 06:52 PM
ماسيمو موراتي: برق شادي در چشمان تمام هواداران ديده شد

رييس باشگاه اينتر پس از قهرماني در جام باشگاه‌هاي جهان گفت: برق شادي در چشمان تمام هواداران ديده مي شود. از اين که توانستيم چنين شبي را براي آنها رقم بزنيم خوشحاليم و اميدوارم بتوانيم در آينده هم در همين سطح بمانيم.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg تيم فوتبال اينتر در فينال جام جهاني باشگاه‌ها که در امارات برگزار شد با نتيجه‌ي 3 بر صفر مازمبه‌ي کنگو را از پيش رو برداشت و به مقام قهرماني رسيد تا اندکي از وضعيت بحراني که در سري A گرفتار آن شده، رهايي پيدا کند.
ماسيمو موراتي پس از قهرماني در جام باشگاه‌هاي جهان گفت: اين موفقيت و قهرماني در ادامه‌ي حرکت در مسيري شگفت انگيز رقم خورد. براي ما اهميت زيادي داشت که سال را با قهرماني به پايان ببريم. اکنون بازيکنان از خوشحالي ديوانه شده‌اند و حال خود را نمي فهمند!
موراتي ادامه داد: برق شادي در چشمان تمام هواداران ديده مي شود. از اين که توانستيم چنين شبي را براي آنها رقم بزنيم خوشحاليم و اميدوارم بتوانيم در آينده هم در همين سطح بمانيم.
رييس باشگاه اينتر در پايان درباره‌ي بنيتس هم گفت: او با تفکري که در بين بازيکنان به وجود آورد روحيه پيروزي طلبي را در تيم ايجاد کرد. درباره‌ي خواسته‌ي او براي تقويت نيمکت در نيم فصل هم از حالا نمي توان تصميمي گرفت و بايد وارد فصل نقل و انتقال شويم و پس از آن درباره‌ي خريد بازيکنان جديد صحبت کنيم.