PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پيشنهاد رشوه قزاق‌ها به ورزشکار طلایی ایران

O M I D
11-23-2010, 08:22 PM
سعيد عبدولي پس از قهرماني در بازي‌هاي آسيايي گوانگ‌جو از پيشنهاد پرداخت رشوه از سوي قزاقستان به او براي واگذار كردن ديدار پاياني خبر داد.
فرنگي‌كار وزن 66 كيلوگرم تيم ملي ايران كه يكشنبه در ديدار پاياني اين وزن كشتي‌گير قزاق را شكست داد و مدال طلا را بر گردن آويخت، از تلاش داوران براي شكست وي و حتي پيشنهاد رشوه تيم قزاقستان قبل از ديدار پاياني خبر داد.

به گزارش جهان به نقل ازایسنا: سعيد عبدولي درباره‌ي مدال طلاي ارزشمندي كه كسب كرد، گفت: پيش از ديدار پاياني به من پيشنهاد شد كه بازي فينال را ببازم تا حريف قزاق مدال طلا بگيرد كه من قبول نكردم و با تمام قدرت روي تشك رفتم و حريفم را شكست دادم.

عبدولي ادامه داد: جرياني وجود دارد كه ايراني‌ها به مدال طلا نرسند. در تايم اول بازي فينال، حريف را بلند كرده بودم و در حال اجراي سالتو بارانداز بودم كه داور بدون دليل كارم را متوقف كرد. دو داور در اين رقابت‌ها حضور دارند كه با هدف قصابي كشتي‌گيران ايراني روي تشك مي‌روند اما خوشبختانه نتوانستند مانع قهرماني من در اين رقابت‌ها شوند.

عبدولي همچنين درباره‌ي دليل شكست ناباورانه حميد سوريان گفت: حميد چند روز مريض بود و شرايط بدني خوبي نداشت. براي اين رقابت‌ها هم حداقل 8 كيلوگرم وزن كم كرده بود و اين شرايط براي او پيش آمد. سوريان پيش‌رو فرنگي‌كاران است و ما همه پشت سر او حركت مي‌كنيم.

تيم ملي فرنگي ايران در بازي‌هاي آسيايي گوانگ‌جو شروع درخشاني داشت و در سه وزن نخست دو مدال طلا را به دست آورد

O M I D
11-23-2010, 08:24 PM
خودم دیدم قزاق ها در دستشویی به داور کره ای دلار دادند!
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ناکامی کشتی گیران آزادکار از حضور در مرحله نهایی بازی های آسیایی را ناشی از حق خوری داوران عنوان کرد و گفت: خودم در سرویس بهداشتی دیدم که قزاق ها به داور کره ای دلار دادند.

به گزارش جهان به نقل از مهر غلامرضا محمدی پس از پایان مرحله مقدماتی رقابت های روز نخست کشتی آزاد که با ناکامی دو نماینده کشورمان از حضور در فینال همراه بود، اظهار داشت: البته احمدی در حد انتظار نبود اما رحیمی خوب کار و حقش حضور در فینال بود. اما سر او همان بلای امیر علی اکبری را آوردند.

وی تصریح کرد: حسن رحیمی می توانست یکی از فینالیست های روز نخست مسابقات کشتی آزاد باشد اما این اتفاقی بود که داوران نمی خواستند روی دهد. در واقع چهار مدال طلایی که فرنگی کاران به دست آوردند کار ما را سخت کرده است. گرفتن مدال طلا در این شرایط راحت نیست.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد با بیان اینکه اگر یک روز زد و بندهای کشتی پشت پرده و در خفا انجام می شد امروز دیگر به صورت علنی انجام می شود، گفت: خودم در سرویس بهداشتی محل برگزاری مسابقات کشتی دیدم که قزاق ها به یکی از داوران کره ای دلار می دادند. دادن دلار به داور در دستشویی قبل از مسابقات یعنی چی؟

محمدی با اشاره به اینکه امیدهای مدال طلای کشتی آزاد فردا مبارزات خود را انجام می دهند، خاطرنشان کرد: وقت آن رسیده است که دیگر مسئولان به فکر بیفتند و کاری انجام دهند.