PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دسترسي به فايل هاي سورس برنامه و بازي هاي جاواي نصب شده بر روي گوشي

Dr.Mobile
11-13-2010, 01:45 PM
به احتمال زياد تا حالا براى شما دوستان عزيز هم اتفاق افتاده كه قصد ارسال برنامه يا بازى رو براى كسى داشتيد اما متاسفانه ديديد كه فايل اجرايى يا همون فايل سورس اون برنامه رو نداريد و بعد از نصب فايل اصلى رو حذف كرديد و البته در اين ميان دسته ى دومى هم هستند كه بخاطر رفع همين مساله و همچنين به خاطر اين كه برخى از برنامه ها داراى تنظيمات مختلفى هستند كه بعد از تغيير اين تنظيمات امكان بازگشت به تنظيمات اوليه وجود نداره فايل هاى اجرايى برنامه ى خود رو بعد از نصب حذف نمى كنند كه البته اين كار هم مسلما باعث اشغال فضاى نسبتا زيادى از حافظه خواهد شد.
تمام اين مشكلاتى كه در بالا بهشون اشاره كردم يك راه حل بسيار ساده دارند كه البته اميدوارم تكرارى نباشه جون من كه خودم به صورت كاملا اتفاقى اون رو فهميدم و تاحالا درباره ى اين موضوع درجايى مطلبى نديده بودم.
و اما بعد از يه مقدمه ى طولانى اين ترفند از اين قرار است كه اول از همه گوشى شما بايد هك شده باشه و پچ Open4all فعال باشه در مرحله ى بعد برنامه ى ‏X-plore رو اجرا كنيد در اين مرحله با توجه به محل نصب برنامه يا بازى مورد نظر (حافظه داخلى يا كارت حافظه) درايو مربوطه رو باز كرده و فولدر ‏Privet رو انتخاب كنيد در اين جا شما دو راه براى يافتن فايل مورد نظرتون داريد راه اول در حالتى است كه شما دقيقا نام فايل رو ميدونيد در اين صورت از گزينه ى Find برنامه اسم رو همراه با پسوند واردكنيد تا براحتى به فايلتون برسيد و اما حالت دوم زمانى كه شما اسم دقيق فايل رو نميدونيد در اين صورت به جاى اسم فايل عبارت jar.* را وارد كنيد كه بعد از اين عمل ليست كاملى از فايل هاى جاواى نصب شده برروى گوشيتون نشان داده مى شه كه شما مى تونيد براحتى هر فايل رو خواستيد انتخاب كنيد و براى ديگران بفرستيد يا اون رو به هرجا كه خواستيد منتقل كنيد البته يادتون باشه كه به هيج وجه فايل مورد نظر را از فولدر ‏Privet حذف نكنيد جون در اين صورت ديگه برنامتون اجرا نخواهد شد و فقط براى انتقال از عمليات كپى استفاده كنيد و در صورتى كه خواستيد برنامه رو مجددا بر رو گوشى خودتون نصب كنيد ابتدا از فايل سورس يك كپى بگيرد بعد اقدام به حذف برنامه و نصب مجدد اون از روى فايلى كه كپى كرده بوديد بكنيد.
به همين راحتى اميدوارم كه مفيد بوده باشه.http://pnu-club.com/imported/2009/12/93.gif