PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : الكامپ شانزدهم افتتاح شد

rezalaghaian
11-09-2010, 09:32 AM
17 آبان 1389 - ايسنا- شانزدهمين نمايشگاه الكترونيك، كامپيوتر و دولت الكترونيك از امروز تا پنجشنبه در محل نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران ميزبان بازديدكنندگان خواهد بود.
شانزدهمين دوره از رقابت شركت‌ها و سازمان‌هاي الكترونيكي و فن‌آوري اطلاعات براي عرضه دستاوردهاي خود در نمايشگاه بين‌المللي الكامپ از امروز و با حضور وزير ارتباطات و فن‌آوري اطلاعات افتتاح خواهد شد.
حدود 450 شركت مختلف در حوزه‌هاي متفاوت فن‌آوري اطلاعات در مساحتي بالغ بر حداقل 21 هزار متر مربع در اين نمايشگاه حضور دارند. هرچند كه فضاي اختصاص يافته به گفته مسوولان برگزاري نمايشگاه، رشد حدود 30 درصدي داشته ولي باز هم برخي از فعالان اين حوزه با اقدام دير هنگام خود براي ثبت نام مجبور شدند در انتظار الكامپ هفدهم بمانند.
اختصاص سالن 40 نمايشگاه به خدمات الكترونيك ارگان‌هاي دولتي در كنار ساير ارگان‌هاي خصوصي مزيتي براي اين الكامپ به ارمغان آورده كه دو طرف به اميد تعاملي بهتر ميان بخش خصوصي و دولتي هستند تا به واسطه آن معضلات اين حوزه را رفع كنند.
حضور 10 الي 15 نماينده از برندهاي شركت‌هاي معتبر خارجي، حدود 100 نفر از فعالان it كشورهاي ديگر در نمايشگاه و همچنين حضور 3 خبرنگار خارجي براي پوشش خبري نمايشگاه از ديگر مزيت‌هاي اصلي اين دوره به نسبت گذشته اعلام شده است.
هم‌چنين وجود فضاي 300 متر مربعي براي بازي‌هاي رايانه‌يي نيز مي تواند به خودي خود شور و هيجان را به ميان استقبال كنندگان آورد و موجب جنب و جوش بيش‌تر شود.
امسال سازمان نظام صنفي رايانه‌يي كشور به عنوان متولي برگزاري الكامپ شانزدهم تمام نگاه‌ها را به خود معطوف كرده است و با تلاشي براي به دست آوردن رضايت استقبال‌كنندگان درصدد اين است كه برگزاري اين نمايشگاه را براي سال‌هاي آتي هم از آن خود كند و همچون ساير نمايشگاه‌هاي فعال در كشور بتواند متولي مستقل و مشخصي براي اين حوزه باشد.
وروديه اين نمايشگاه براي هر نفر 10000ريال اعلام شده و الكامپ شانزدهم از ساعت 9 تا 16ميزبان استقبال‌كنندگان خواهد بود.

زهره محبی
11-10-2010, 11:35 AM
در توضیح این خبر از دوست عزیز مناسب دیدم بگم ورودی پارکینگ نمایشگاه 1000 تومن و همون طور که گفتن ورودی برای هر نفر هم 1000 تومان است که اگه کارت دانشجویی همراهتون باشه ورودیش رایگان میشه.
من چون بازدید کردم به تمام دوستانی که قصد تهیه نوت بوک ، تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری رایانه( موس ، کیبورد و ..) و حتی اشتراک اینترنت پرسرعت و دارن پیشنهاد میکنم این فرصت و از دست ندن:301: