PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از تیم پر ستاره و ناکام لیگ{استيل‌آذين}

O M I D
11-06-2010, 07:16 PM
پيرواني: در آينده نزديك اتفاقاتي در استيل‌آذين خواهد افتاد

سرمربي تيم فوتبال استيل آذين گفت: مطمئنا در آينده نزديک اتفاقاتي در استيل آذين خواهد افتاد.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg
افشين پيرواني پس از شکست 3 بر صفر مقابل راه‌آهن اظهار داشت: در مجموع بازي بدي انجام نداديم. تمام بازيکنان تلاش خودشان را کردند. نيمه دوم بهتر از حريف بوديم و موقعيت‌هاي خوبي هم داشتيم اما متأسفانه دريافت گل در دقايق اوليه شيرازه تيم ما را از هم پاشيد.
وي ادامه داد: مشکلات روحي - رواني و حاشيه‌ها باعث ضعيف شدن تيم ما شده است. بهتر است مديريت باشگاه وارد شود تا اين مشکلات رفع شود.

پيرواني در پاسخ به اين سؤال که آيا دوري هدايتي از تيم را باعث عدم نتيجه‌گيري استيل آذين مي‌داند عنوان کرد: نه منظور من اين نبود. خوشبختانه وي تاکنون حمايت‌هاي خوبي از تيم و بازيکنان داشته اما شايد حضور کمرنگ او در هفته‌هاي اخير در کنار تيم باعث پايين آمدن روحيه بازيکنان و درست شدن حاشيه براي تيم شده باشد. معتقدم بهترين راه حل براي رفع مشکلات وارد شدن هدايتي و بدست گرفتن امور توسط خود اوست.
وي تصريح کرد: در هفته‌هاي اخير شايعاتي مبني بر انحلال استيل آذين مطرح شده که درست نيست. من نظرم را گفتم و معتقدم هدايتي با حضورش در کنار تيم و برگزاري جلسه با بازيکنان و کادر فني مي‌تواند به کم شدن حاشيه ها کمک کند.

سرمربي استيل آذين درباره اينکه گفته مي‌شود بازيکنان در زمين کم‌کاري مي‌کنند گفت: نه در گذشته و نه حالا هيچ بازيکني کم کاري نکرده و نمي‌کند. آنها با توان توان بازي مي‌کنند و وقتي مي‌بازيم اين حرف و حديث‌ها پيش مي‌آيد. بازيکنان بزرگ و نامي‌ داريم اما مي‌دانيد که اسم‌ها فوتبال بازي نمي‌کنند. در هر بازي متأسفانه چند بازيکن اصلي خود را به علت محدوديت و مصدوميت در اختيار نداريم مانند اين بازي که نتوانستيم از مهدوي‌کيا و زندي استفاده کنيم.
پيرواني ادامه داد: در ابتداي فصل از نظر جذب بازيکن دچار مشکل بوديم و نتوانستيم در پست‌هاي مورد نظر بخوبي يارگيري کنيم. البته شرايط در حال حاضر بهتر از گذشته شده و اگر مصدومان مان به بازي هاي آينده برسند و مقداري از نظر روحي و رواني تقويت شويم نتايج بهتري خواهيم گرفت.

وي در مورد شايعات مطرح شده درباره احتمال تغييرات در کادر فني استيل آذين اظهار داشت: متأسفانه مشکلات روحي و رواني بر تيم حاکم است. البته در اين ديدار هم تفاوت ما با راه‌آهن سه گل نبود. هر اتفاقي که بيفتد به فال نيک مي‌گيرم و مالک باشگاه هر تصميمي بگيرد تابع هستيم. مطمئنا در آينده نزديک اتفاقاتي در استيل آذين خواهد افتاد.

O M I D
11-06-2010, 07:17 PM
مهريزي: انحلال استيل‌آذين بهترين تصميم هدايتي خواهد بود

سرپرست باشگاه استيل آذين گفت: اگر هدايتي تصميم به انحلال اين باشگاه گرفته باشد بهترين تصميم خود را در يک‌سال و نيم اخير گرفته است.
پس از شکست 3 بر صفر استيل آذين برابر راه‌آهن شايعه شد حسين هدايتي باشگاه استيل آذين را منحل اعلام کرده است.
امير مهريزي سرپرست باشگاه استيل آذين در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در واکنش به اين شايعه گفت: هدايتي در اين مورد تصميم گيرنده است و اگر استيل آذين منحل شود من خيلي خوشحال مي‌شوم. چرا خوشحال نشوم؟ اين تنها تصميم درستي است که هدايتي مي‌تواند بگيرد. البته اگر چنين تصميمي گرفته باشد بهترين تصميم هدايتي در يک سال و نيم اخير است.

سرپرست باشگاه استيل آذين در مورد اينکه روز آينده جلسه‌اي در باشگاه براي آينده برگزار خواهد شد يا نه گفت: وقتي تيم منحل شده ديگر نيازي به جلسه نيست. در جلسات گذشته نيز حسين هدايتي تنهايي تصميم مي‌گرفت. فردا نيز مي‌تواند به تنهايي خودش جلسه بگذارد و تصميم گيري کند.
مهريزي در مورد اينکه سرنوشت اين تيم در ليگ برتر چه مي‌شود گفت: در ساير مسابقات با نتيجه 3 بر صفر بازنده اعلام خواهيم شد و تيم به دسته يک سقوط مي‌کند. قطعا باخت 3 بر صفر بهتر از باخت 5 بر صفر است.

O M I D
11-06-2010, 07:17 PM
ميلاد زنيدپور: توپهاي حريفان گل مي‌شود، اما توپهاي ما نه

ميلاد زنيدپور گفت: شرايط استيل آذين اينگونه نمي‌ماند.
هافبک تيم فوتبال استيل آذين پس از پايان ديدار تيمش مقابل راه‌آهن که با شکست 3 بر صفر آنها همراه بود، اظهار کرد: ما چندين موقعيت گل داشتيم، اما آن توپ‌ها گل نشدند. متاسفانه توپ‌هاي حريفان هر چه مي‌آيد تبديل به گل مي‌شود؛ اما توپهاي ما گل نمي‌شود.
زنيدپور ادامه داد: تمام سعي و تلاشمان را مي‌کنيم که وضعيت خود را بهتر کنيم. در بازي قبل مقابل پرسپوليس هم ما در نيمه اول سه چهار موقعيت گل داشتيم که اگر آن توپها گل مي‌شدند مطمئنا شرايط بازي فرق مي‌کرد؛ اما به هر حال من مطمئنم که وضعيت اينگونه نمي‌ماند و استيل آذين بهتر از اين مي‌شود.

O M I D
11-06-2010, 07:18 PM
پروين رئيس سازمان فوتبال باشگاه استيل‌آذين انتخاب شد

علي پروين به عنوان رئيس سازمان فوتبال باشگاه استيل‌آذين انتخاب شد.
پرويز کاظمي نايب رئيس هيات مديره استيل آذين اظهار داشت: پس از شکست برابر راه‌آهن، اعضاي هيات مديره باشگاه با تماس تلفني علي پروين را به عنوان مسئول کليه امورفني اين باشگاه انتخاب کردند.
وي ادامه داد: پروين تجارب بسيار خوبي در فوتبال ملي و باشگاهي ايران دارد و مي‌تواند کمک شاياني به استيل‌آذين کند. پروين از فردا مي‌تواند تمرينات استيل‌‌آذين را زير نظر بگيرد.
کاظمي تاکيد کرد: از طرف هيات مديره، پروين اختيار تام دارد و براي انتخاب کادر فني و بازيکنان مي‌تواند تصميم‌گيري کند. کليه امور فوتبالي استيل‌آذين برعهده پروين خواهد بود.

O M I D
11-06-2010, 07:18 PM
پروين: همه بايد كمك كنيم استيل‌آذين جديدي بسازيم

رئيس سازمان فوتبال باشگاه استيل‌آذين گفت: کار سختي داريم اما همه بايد با همديگر کمک کنيم تا استيل‌آذين جديدي بسازيم.
علي پروين اظهار داشت: از اعتماد اعضاي هيات مديره استيل آذين صميمانه تشکر مي‌کنم که اعتماد کردند تا بتوانم از لحاظ فوتبالي در خدمت اين تيم باشم.
وي افزود: فقط به عشق اعضاي هيات مديره استيل آذين به اين تيم آمده‌ام و مطمئن باشيد بهترين عملکردم را به نمايش خواهم گذاشت.
پروين تاکيد کرد: کار سختي داريم اما همه با هم بايد کمک کنيم تا استيل آذين جديدي بسازيم. اين تيم پتانسيل خوبي دارد و برايش خوب خرج شده و فقط نياز به يک همت و غيرت جديد دارد تا انشاءالله به جايگاه واقعي خود در بالاي جدول برسد.

O M I D
11-06-2010, 07:20 PM
پروين در محل تمرين استيل‌آذين حاضر شد

علي پروين پس از دقايقي از شروع تمرين فوتبال استيل‌آذين در محل تمرين حاضر شد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg تمرين استيل‌آذين از ساعت 9:45 بدون حضور علي پروين آغاز شد اما اين مربي ساعت 10 در محل تمرين حضور يافت.
پروين به عنوان رئيس سازمان فوتبال استيل‌آذين مشغول به کار شده است.
بازيکنان استيل‌آذين تا قبل از حضور پروين فقط مي دويدند.
تمرين همچنانا ادامه دارد و اخبار تکميلي متعاقبا ارسال مي شود.

O M I D
11-06-2010, 07:20 PM
پروين: روي نيمکت استيل‌آذين نمي‌نشينم

رئيس سازمان فوتبال باشگاه استيل‌آذين گفت: در مسابقات روي نيمکت اين تيم نمي‌نشينم.

علي پروين پس از حضور در تمرين استيل‌آذين در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قبل از هر چيز بايد ببينيم شرايط اين تيم چه طور است و ضعف‌ها در کجاست. فعلا با همين شرايط کار را ادامه مي‌دهيم اما امروز و فردا جلسه‌اي با کادر فني و بازيکنان مي‌گذارم تا ايرادها را پيدا کنيم.
وي افزود: خودمان هم مانده‌ايم ايراد کارمان کجاست. اين تيم مشکل مالي ندارد و بيمار است. البته ستاره‌هاي تيم‌هاي ديگر در استيل‌آذين جمع هستند و هماهنگي اين تيم کار سختي است.
پروين با اشاره به اينکه افشين پيرواني زحمت خود را کشيده درباره اينکه اين تيم در چه نقاطي نياز به بازيکن دارد، گفت: بايد يک گلر ديگر به اين تيم اضافه شود و حتما دو مدافع ديگر مي‌خواهد. من قبل از اينکه قبول همکاري کنم چند جلسه با هدايتي و خروطي داشته‌ام. البته اين تيم بدشانسي هم مي‌آورد و توپ‌هايشان گل نمي‌شود. رفاقت اين تيم پايين است. اميدوارم که اين قضيه حل شود.
رئيس سازمان فوتبال باشگاه استيل‌آذين درباره اينکه در هيات مديره اين باشگاه سمت مي‌گيرد يا خير، عنوان کرد: من سمتي در هيات مديره نخواهم داشت. هر کسي را براي کاري ساخته‌اند. اختيار اين چمن و مسائل مربوط به آن و تغيير در کادر فني بازيکنان به من سپرده شده و مديران هم کار مديريتي خود را مي‌کنند. من به دنبال پست و مقام نيستم.
پروين تأکيد کرد: روي نيمکت نمي‌نشينم ولي هر کاري که دلم بخواهد درباره کادر فني و بازيکنان انجام مي‌دهم. اعضاي کادر فني استيل‌آذين از شاگردان خودم بودند. شايد با آمدن من اوضاع بهتر نشود و حتي بدتر هم شود اما به هر حال به اين تيم آمده‌ام تا اين مسائل را حل کنم.

O M I D
11-06-2010, 07:21 PM
عابدزاده: خوشحالم كه پروين به استيل‌آذين آمده است

مربي دروازه‌بانان استيل‌آذين از حضور پروين در اين تيم اظهار خوشحالي کرد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg احمدرضا عابدزاده عنوان کرد: خوشحالم که پروين به تيم استيل‌آذين آمده است. فکر مي‌کنم با حضور او شرايط بهتر شود. هم من و هم علي پروين پرسپوليسي هستيم و استيل‌آذين و پرسپوليس از يک خانواده هستند.
وي افزود: درباره مشکلات اين تيم بهتر است من حرفي نزنم چرا که خود خبرنگاران و علاقمندان اين مسائل را مي‌بينند. به حضور علي پروين در اين تيم خوشبينم.
عابدزاده تاکيد کرد: هدايتي به عنوان مالک باشگاه از اين شرايط خيلي ناراحت است چرا که او هزينه شخصي مي‌کند.

O M I D
11-06-2010, 07:22 PM
افشين پيرواني: حضور پروين را به فال نيك مي‌گيريم

سرمربي تيم فوتبال استيل آذين گفت: حضور علي پروين را به فال نيک مي‌گيريم و هر کاري انجام مي‌دهيم تا اين تيم نتيجه بگيرد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg افشين پيرواني در اولين جلسه تمرين تيم فوتبال استيل آذين که با حضور علي پروين برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: حضور علي پروين که بزرگ ما بوده و هست را در اين تيم به فال نيک مي‌گيريم. پروين با اختيار تام به تيم ما آمده و دستش باز است تا هر کاري را براي بهترشدن اوضاع تيم انجام دهد. البته از زماني که مسوليت اين تيم را برعهده گرفتم شرايط فني‌ آن بهتر شده اما چون با نتيجه‌گيري همراه نبوده ناکامي قلمداد مي‌شود. انشاالله از اين هفته بتوانيم نتايج خوبي بگيريم.
پيرواني گفت: وقتي تيمي نتيجه نمي‌گيرد به ترتيب بازيکنان، کادر فني و مديريت مي‌توانند در ناکامي‌ها نقش داشته باشند. کادر فني و مديريت تا لب خط زمين مسابقه حضور دارند و اين بازيکنان هستند که اتفاقات درون زمين را رقم مي‌زنند. استيل آذين از ابتداي فصل در يارگيري خوب عمل نکرد و بعد حضور مربي خارجي که نمي‌خواهم به کيفيت آن بپردازم ما را با مسايل ديگر مواجه کرد. در اين سه چهار مسابقه که بنده وارث اين تيم بودم براي بهترشدن نياز به زمان داشتيم تا بتوانيم حداقل تمرينات بدنسازي خوبي را انجام دهيم. بالاخره استيل آذين اشتباهاتي داشته که اکنون در اينجاي جدول (رده شانزدهم) قرار دارد.
سرمربي استيل آذين گفت: از هر تصميمي که پروين بگيرد استقبال مي‌کنيم و تمام تلاش‌مان را بکار مي‌گيريم تا اين تيم را از اين وضعيت خارج کنيم. مطمئنا براي نيم فصل دوم بازيکنان جديدي را خواهيم گرفت. اين بازيکنان امکان دارد در هر پستي باشند، احتمال دارد مدافع يا دروازه‌بان بگيريم حتي ممکن است هافبک و مهاجم بگيريم.
پيرواني با اشاره به کمرنگ بودن حضور حسين هدايتي مالک باشگاه استيل آذين در کنار اين تيم گفت: خوشبختانه بحث‌هاي مالي بازيکنان به سرانجام خوبي رسيده است و ما مشکلي از اين بابت نداريم، اما متاسفانه حضور هدايتي در کنار تيم کمرنگ شده است. ما تقاضا مي‌کنيم که اين حضور بيشتر شود تا در بالابردن سطح روحي تيم به ما کمک زيادي کند.

O M I D
11-06-2010, 07:23 PM
مهدوي کيا: اميدوارم با حضور پروين مشکلات برطرف شود

کاپيتان تيم فوتبال استيل آذين ابراز اميدواري کرد اين تيم بتواند با حضور علي پروين مشکلات را پشت سر گذاشته و به شرايط ايده آل باز گردد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg مهدی مهدوی کیا در پایان تمرین صبح امروز تیم فوتبال استیل آذین که آیا حضور پروین می تواند مشکلات این تیم را برطرف کند، گفت: امیدوارم با آمدن ایشان نتایج تیم بهتر شود. همه امیدوارند به نحوی تیم از این شرایط نجات پیدا کند و وضعیت بهتر شود.
وی در مورد صحبت هایش با علی پروین در حاشیه این تمرین اظهار داشت: صحبت خاصی نبود و فقط در مورد شرایط تیم با هم گفتگو کردیم و راهکارهایی ارائه دادیم تا تیم از این وضعیت خارج شود.
کاپیتان تیم فوتبال استیل آذین اضافه کرد: تیم ما با بدشانسی های زیادی مواجه است توپ هایی از بازیکنان حریف گل می شود که در شرایط عادی به گل تبدیل نمی شود و ما موقعیت های صددرصدی را از دست می دهیم و دروازه بان های حریف توپ هایی از ما را مهار می کنند که هر دروازه بانی توانایی مهار آن را ندارد. با توجه به شرایط فعلی ما با مشکلاتی که داریم با بدشانسی هم گل می خوریم و همین گل ها شرایطمان را بدتر می کند.
مهدوی کیا در مورد اینکه روز گذشته از جایگاه ویژه ورزشگاه راه آهن با افشین قطبی در مورد شرایط تیم ملی صحبت کرده است، در مورد وضعیت آینده استیل آذین اظهار داشت: بالاخره باید تیم به نحوی از این وضعیت بیرون بیاید پروین تجربیات زیادی دارد که می تواند آن را در اختیار کادر فنی قرار دهد.
خبرنگاری پرسید سیاوش اکبرپور اعلام کرده است که از حضور در تیم استیل آذین پشیمان شده است، مهدوی کیا دراین خصوص اظهار داشت: پشیمانی در کار نیست زیرا در همه تیم ها بحران وجود داشته است. من در هامبورگ که یکی از تیم های خوب آلمان است هم دو سال بدتر از این وضعیت را تجربه کرده ام ولی باید بازیکنان دست به دست هم بدهند و به نحوی تیم را از این وضعیت نجات دهند.
وی با بیان اینکه با حرف زدن مشکلات تیم برطرف نمی شود خاطرنشان کرد: ما پشت سر با هم بدشانسی مواجه شدیم و قطعا اگر یک پیروزی به دست بیاوریم شرایط بهتر می شود البته بعد از پیروزی برابر نفت اگر وقفه 20 روزه لیگ اتفاق نمی افتاد و ما با مشکل مصدومیت مواجه نمی شدیم امروز وضعیت بهتری در جدول رده بندی داشتیم.
وی با بیان ایکه فوتبال همین است و روزهای خوب و بد بسیاری دارد، تاکید کرد: چرا این بحث را مطرح می کنید که استیل آذین ستاره زیاد دارد ما در هر بازی 5-6 مهره اصلی خود را در اختیار نداریم در حالی که تیم های دیگر نظیر سپاهان، ذوب آهن و ... از نظر مهره چه در درون دروازه، دفاع، هافبک و حمله شرایط بهتری نسبت به ما دارند چرا همیشه این بحث را مطرح می کنیم که استیل آذین هزینه زیادی کرده در حالی که بعضی از تیم ها از ما بیشتر هزینه کرده اند.
خبرنگاری پرسید به نظر می رسد درون دروازه و خط دفاع به علت نبودن بازیکن جایگزین نفرات اصلی انگیزه لازم را ندارند وی در این خصوص اظهار داشت: ما یک دروازه بان جوان به عنوان نیمکت نشین داریم و در خط دفاعمان نفرات اصلی مصدوم هستند این مشکلات مزید بر علت می شود البته همه باید زحمت بکشیم تا تیم را از این وضعیت خارج کنیم.
مهدوی کیا در پایان در مورد اینکه هفته گذشته و بعد از بازی با پرسپولیس اعلام کرده است شاید فصل آینده به پرسپولیس برود، گفت: من فعلا با استیل آذین قرارداد دارم و حرف خاصی در مورد بازگشت نزده ام باید تا انتهای فصل صبر کرد و دید شرایط استیل آذین و پرسپولیس چه می شود زوری نمی توان به تیمی رفت ضمن اینکه من مطمئنم شرایط استیل آذین در آینده بهتر خواهد شد.

O M I D
11-06-2010, 07:24 PM
خروطي: هدايتي به من گفت اين تيم را منحل كنيد

عضو هيات مديره باشگاه استيل آذين گفت: هدايتي شب گذشته با من تماس گرفت و گفت اگر قرار است روند اينگونه باشد تيم را منحل کنيد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg محمد رضا خروطي در مورد حضور علي پروين در استيل آذين گفت: پروين سال‌ها تجربه حضور در فوتبال را دارد و مي‌تواند مشکل کنوني تيم را که بيشتر روحي و رواني است حل کند.اگر چه مسايل فني مهم هستند اما استيل آذين بازيکنان بزرگي دارد و بعد از حاشيه‌هايي که براي تيم به وجود آمد دچار بحران شد که با آمدن پروين اين بحران تمام مي‌شود.
وي در مورد احتمال جدايي مهريزي به دليل بازگشت علي پروين گفت: اين خبر صحت ندارد و هيات مديره همچنان از مهريزي حمايت مي‌کند و من هم نديده‌ام ايشان جايي عکس‌ العملي در مورد حضور پروين نشان بدهد.
خروطي در مورد اينکه مهريزي گفته سرپرست نمايشي در باشگاه استيل آذين بوده عنوان کرد: اگر ايشان واقعا چنين حرفي زده بايد از او پرسيد چرا قبول کرده که سرپرست نمايشي باشد؟ البته ما همچنان اصرار داريم که مهريزي سرپرست باشگاه باشد.
عضو هيات مديره باشگاه استيل آذين در مورد اينکه آيا بازگشت علي پروين با تصميم هيات مديره باشگاه بوده يا تصميم شخص حسين هدايتي گفت: شب گذشته اعضاي هيات مديره با يکديگر نشستي داشتند اما بازگشت پروين مربوط به جلسه ديشب نيست بلکه ما از مدت‌ها قبل به دنبال حضور وي بوديم و ايشان مي‌گفت من بايد در جايي فعاليت کنم که کارايي داشته باشم و در مستطيل سبز مي‌تواند عملکرد خوبي داشته باشد.
خروطي در مورد اينکه هدايتي شب گذشته با او تماس گرفته و تصميم به انحلال باشگاه گرفته بود گفت: بله ايشان شب گذشته با من تماس گرفتند و گفتند اگر قرار است روند اينگونه باشد تيم را منحل کنيد. به هر حال آدم دلسرد مي‌شود. برخي که با پول دولت هم مي‌آيند وقتي نمي‌توانند خوب نتيجه بگيرند مي‌روند اما هدايتي از جيب خود هم هزينه مي‌کند. البته ما شب گذشته با او صحبت کرديم و به او اميدواري داديم که تيم درست خواهد شد.
وي در پايان گفت: با اين حال من به آينده تيم اميدوار هستم و مطمئنم اين تيم مي‌تواند در آينده نتايج خوبي بگيرد. ما با تيم صدرنشين که ذوب آهن است فقط 15 امتياز فاصله داريم و بازي‌هاي زيادي باقي‌مانده است.مي‌توانيم اميدوار باشيم و زمستان به پايان مي‌رسد همان‌هايي که از وضعيت کنوني استيل آذين ابراز خوشحالي کرده بودند.

O M I D
11-06-2010, 07:25 PM
تصميمات پروين براي خروج استيل‌آذين از بحران

علي پروين که پس از شکست استيل آذين برابر راه آهن به عنوان رئيس سازمان فوتبال اين باشگاه انتخاب شد و از صبح شنبه تمرينات را زير نظر گرفت،گفت: اگر مي‌خواهيم تيم را درست کنيم بازيکنان کاسب بايد به فکر فوتبال باشند و هيچ بازيکني نبايد با موبايل روشن به تمرين بيايد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg علی پروین پس از نشست ظهر امروزش با کادر فنی تیم فوتبال استیل آذین در نشستی با خبرنگاران به سئوالات آنها پاسخ داد. وی در ابتدا با بیان اینکه مانند برادر بزرگتر در این تیم حضور یافته است گفت: افشین پیروانی مثل شیر با دستیارانش روی نیمکت هستند و من روی نیمکت نمی نشینم ضمن اینکه هیچ کس دست به کادر فنی نمی زند و ما سعی می کنیم با کمک همه تیم را به جایگاه خودش برگردانیم.
رئیس سازمان فوتبال باشگاه استیل آذین اضافه کرد: ما آمده ایم تیم نتیجه بگیرد از این بدتر که نمی شود اما سعی می کنیم به عنوان یک بزرگتر مشکلات تیم را برطرف کنیم فوتبال سه امتیازی است و با یکی دو نتیجه خوب تیم به رده های بالاتر صعود می کند.
وی در مورد صحبتهایش با علی کریمی و مهدی مهدوی کیا اظهار داشت: من با آنها درد دل کردم تا ببینم ایراد کار کجاست می خواهم درد تیم را پیدا کنم اما با شرایطی که استیل آذین دارد به این زودی ها نمی توان مشکل را پیدا کرد.

پروین در ادامه گذری به گذشته زد و تصریح کرد: ما در گذشته سال تا سال نمی باختیم و وقتی تیم می باخت کسی جرات نداشت از جلوی رختکن رد شود بازیکنان دو ساعت ناراحت بودند اما متاسفانه در حال حاضر غیرت و تعصب رفته رفته از بین بازیکنان جدا می شود اما ما آمده ایم آن را به تیم تزریق کنیم. ما باید نتیجه بگیریم زیرا باید جوابگوی مردمی باشیم که ما را تشویق می کنند.
وی اضافه کرد: زمانی که عابدزاده بازی می کرد ساعت 8 می خوابید همه فکر و ذکرش فوتبال بود مجتبی محرمی هم با تعصب بازی می کرد و در هر جایی که می گذاشتم از هم پستی هایش در تیم ملی بهتر بازی می کرد حتی یک بار درون دروازه هم از محرمی استفاده کردم.
پروین در بخش دیگری از این گفتگو با بیان اینکه پست مدیر فنی هنوز از دیدگاه وی کشک است تاکید کرد: من به عنوان بزرگتر آمده ام و چارچوب اختیاراتمان درون زمین چمن است. انشاءالله آقای مهریزی هم بماند و با هم برای موفقیت تیم تلاش کنیم.
سرمربی پیشین تیم پرسپولیس با بیان اینکه باید حرکت امثال پیروانی ها عابدزاده ها و شاهرودی ها حفظ شود، گفت: اگر امثال حسن حبیبی و مهاجرانی به من بگویند داخل چا بپر با کله می پرم اما اگر کسی غیر فوتبالی باشد و جایگاه بالایی هم داشته باشد و در مورد فوتبال چیزی به من بگویم آن را انجام نمی دهم.
وی با بیان اینکه وقتی در والیبال به پسرم می بازم تا صبح خوابم نمی برد تاکید کرد: از امروز اگر تیم ببازد دو ساعت بازیکن را در رختکن نگه می دارم تا غصه بخورند هر کسی باشد باید بماند و اگر تاسف نخورد و برود دیگر خداحافظ.
پروین در این خصوص اضافه کرد: پرسپولیس هم را نگاه کنید بازیکنانش سه هفته است با تعصب و غیرت بازی می کنند وقتی نتیجه می گیرند خودشان سینه شان را سپر کرده اند و لذت این پیروزی ها را می برند به همین دلیل بازیکنان باید با تمام تمام به مسابقات آینده بروند.

"وقتی می بازم 48 ساعت نمی توانم از خجالت از خانه بیرون بیاییم". سرمربی پیشین پرسپولیس با اشاره به این مسئله افزود: خود شما فوتبالیست ها را بزرگ کرده اید اما من از امروز کارم را شروع کرده ام هیچ کس حق ندارم سر تمرین با موبایل روشن بیاید. کسی که 3 ، 4 ساعت طاقت نداشته باشد موبایلش خاموش بماند چگونه می خواهد برای تیم فوتبال بازی کند؟ اگر این روند ادامه داشته باشد و بازیکنان هر کاری دلشان بخواهد انجام دهد نمی توانیم نتیجه بگیریم.
وی با بیان اینکه از روزی که پول به این فوتبال آمده همه چیز به هم ریخته و بازیکنان دنبال آن هستند که در کدام تیم بیشتر پول می گیرد و اگر به آنها پول ندهیم به جای دیگر می روند افزود: اگر بتوانید در زمین 90 دقیقه بدوید و چند ستاره هم داشته باشید همه تیمها را خواهید برد مثلا استیل آذین در نیمه اول مقابل پرسپولیس بازیکنانش 60 دقیقه دویدند و عملکرد خوبی داشتند اما در نیمه دوم بدنهایشان تحلیل رفت و در زمین راه رفتند.
پروین با بیان اینکه من نیامده ام کسی را عوض کنم اما می خواهم تیم را درست کنم اضافه کرد: ما چیزی که بلدیم و تجربه ای که داریم را به کادر فنی منتقل می کنیم همچنین جلوی مسایل حاشیه ای را می گیریم. اگر کسی کاسب است و نمی تواند موبایلش را خاموش کند اینجا چکار می کند اگر در اختیار تیم است باید در زمان بازی ها و تمرینات تمام فکر و ذکرش موفقیت باشد. از افشین پیروانی گرفته تا تدارکات باید همه موبایل هایشان را خاموش کنند.
وی در بخش پایانی سخنانش به این نکته مهم اشاره کرد که بدترین چیز برای فوتبالیست بی خوابی است. وی ادامه داد: روزی که آلن راجرز به ایران آمد به بازیکنان گفت هر کاری دوست دارید بکنید اما باید توان انجام تمرینات را داشته باشید در غیر این صورت با شما برخورد می کنم بعضی از بازیکنان حرفه ای اروپا می گویند ما هنوز ساعت 11 شب را ندیده اند اما بازیکنان ما به جای استراحت و تمرکز کارهایی می کنند که به آنها ضربه می زند.
وی در مورد افشین پیروانی هم تاکید کرد از روز اول گفتم افشین کارش خوب است اما مسائلی دست به دست هم داد تا وی تا حدودی دور شود. ما آمده ایم کاری که از دستمان برآید انجام دهیم و شرایط را با کمک افشین درست کنیم.
پروین همچنین تاکید کرد: اصل مطلب بازیکنان است که داخل زمین باید تمام توانشان را بکار ببرند. پیروانی تا لب خط تنها می تواند برود و یا در بین دو نیمه نکات فنی را به بازیکنان بگوید اما بازیکنان عصای دست مربیان هستند و باید در زمین به موفقیت تیم کمک کنند.
وی در مورد انحلال تیم استیل آذین یا انتقال آن به شهری دیگر تاکید کرد: این حرفها اصلا درست نیست هدایتی مثل شیر دوست دارد به تیم کمک کند با اینکه نتایج او را دل زده کرده و ناامید شده است اما همچنان با تمام قوا به فکر موفقیت تیم است ما هم باید تلاش کنیم تا با نتیجه گرفتن تیم زحمات هدایتی را به نحوی جبران کنیم.
پروین در مورد هدفش از حضور در استیل آذین گفت: اول باید به فکر این باشیم که با یکی دو برد به شرایط عادی برگردیم ما زیاد عقب نیستیم اما باید بیشتر تلاش کنیم تا کم کم به رده های بالای جدول برسیم.

O M I D
11-06-2010, 07:42 PM
جلسه پروين و بازيكنان استيل آذين پشت درهاي بسته

رئيس سازمان فوتبال باشگاه استيل آذين در نشستي پشت درهاي بسته با بازيکنان اين تيم دلايل ناکامي تيم را بررسي مي‌کند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg علي پروين رئيس سازمان فوتبال باشگاه استيل آذين که از صبح شنبه رسما کار خود را آغاز کرد، فردا در جلسه‌اي با بازيکنان تيم، نظرات آنها را درباره دلايل کسب نتايج ضعيف استيل آذين جويا مي‌شود.
اين جلسه پشت درهاي بسته برگزار خواهد شد.
*پروين از فردا تمرينات استيل آذين را زير نظر مي گيرد
علي پروين از صبح فردا تمرينات استيل آذين را به صورت جدي زير نظر گرفته و عملکرد کادرفني و بازيکنان را ارزيابي خواهد کرد.
تمرين روز يکشنبه استيل آذين از ساعت 10 صبح در ورزشگاه خيريه عمل واقع در اتوبان ستاري نرسيده به بزرگراه نيايش برگزار خواهد شد و علاقمندان مي‌توانند از نزديک شاهد تمرينات اين تيم باشند.

O M I D
11-06-2010, 07:43 PM
علي كريمي گفت: اميدوارم با حضور پروين و ارتقاي شرايط روحي تيم بتوانيم نتايج خوبي بگيريم.
بازيكن تيم فوتبال استيل آذين در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: افت روحي بازيكنان به ناكامي‌هاي استيل آذين در نتيجه‌گيري بسيار دامن زده است. البته تيم ما بدشانس هم بوده و اين از جمله مشكلات ماست. بازيكنان روحيه‌شان را تا حدود زيادي از دست داده‌اند و تنها اميدوارم با حضور پروين از اين حيث شرايط بهتري پيدا كنيم.
وي گفت: قطعا اگر بچه‌ها با تمركز بيشتر و روحيه بالاتر كار كنند مي‌توانيم روند نتيجه گيري استيل آذين را تغيير دهيم. حضور پروين مي‌تواند در تيم ما مثل يك شوك جدي عمل كند و ما را در روند مطلوب قرار دهد.
كريمي درباره جلسه 10 دقيقه‌اي كه به همراه مهدوي كيا با پروين داشت، گفت: جلسه خاصي نبود و پروين مشكلات تيم را از زبان ما جويا شد و ماهم درباره يكسري مسايل صحبت كرديم.

O M I D
11-06-2010, 07:44 PM
مهدوي كيا:
مشكلات استيل آذين يكي دو تا نيست
با حرف زدن كار درست نخواهد شد
حضور در پرسپوليس زوري نمي‌شود
كاپيتان تيم فوتبال استيل آذين گفت: در تيم‌هايي كه بحران جدي‌تري نسبت به استيل آذين داشتم هم حضور داشتم و تنها اميدوارم با حضور پروين شرايط تيم ما بهتر شود.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، مهدي مهدوي كيا پس از پايان تمرين امروز (شنبه) تيم فوتبال استيل آذين در جمع خبرنگاران گفت: اميدوارم با حضور پروين شرايط تيمم بهتر شود و بتوانيم در نتيجه‌گيري بهتر عمل كنيم. مشكلات ما البته يكي دو تا نيست و بسيار زياد است اما تنها اميد به حل شدن آن داريم.
وي خاطرنشان كرد: بدشانسي هم يكي از علل ناكامي‌هاي ما بود. نمي‌دانم چرا دروازه‌بان‌هاي تيم‌هاي ديگر مقابل ما عكس العمل‌هاي خارق العاده دارند كه در بازي‌هاي ديگر چنين نيستند. يا اين كه ما گل‌هاي بسيار بدي را از حريفان دريافت مي‌كنيم. ما هم در گلزني و هم در دريافت گل بدشانس هستيم.
وي در پاسخ به اين سوال كه چرا استيل آذين با ستارگان‌ زيادي كه دارد به اين وضعيت رسيده است؟ گفت: نمي‌دانم چرا صحبت از حضور ستاره‌هاي زياد در اين تيم مي‌كنيد. اگر منظورتان من و برخي از بازيكنان هستيم كه چند هفته‌اي مصدوم بوديم. يا اين كه تيم ما در قياس با تيمهايي چون ذوب آهن، سپاهان و ... ستاره‌هاي زيادي ندارد. آن تيم‌ها خيلي خوب بسته شده‌اند و مهره‌هاي توانمند بسياري دارند، قطعا هزينه بستن آن تيم‌ها از تيم ما بيشتر بوده است.
مهدوي كيا با بيان اين كه استيل آذين مي‌تواند با يك برد از اوضاع فعلي خارج شود، ادامه داد: من در تيم‌هايي كه بحران به مراتب جدي‌تري نسبت به استيل آذين داشتند هم بازي كردم. هامبورگ در مقطعي وضعيت بدتري نسبت به استيل آذين كنوني داشت. اما تنها همه بايد دست به دست هم دهند تا مشكلات كمتر و روند نتيجه‌گيري مطلوب شود. با اين صحبت‌ها كه از حضور در استيل آذين پيشمان شده‌ام يا ... چيزي درست نمي‌شود، پيشماني معني ندارد و با حرف زدن كار درست نخواهد شد. تيم ما بدشانسي‌هاي زيادي آورد و در مدت زيادي هم برخي بازيكنان اصلي مصدوم بودند.
وي در پاسخ به اين سوال كه جمله "با يك برد از اين وضعيت خارج مي‌شويم" را قبلا هم گفته بوديد اما وقتي برابر تيم نفت به پيروزي رسيديد باز هم استيل آذين در سراشيبي سقوط قرار گرفت پس چطور با يك برد در آينده مي‌توانيد وضعيت بهتري پيدا كنيد؟ به خبرنگاران گفت: درست است ما يك برد كسب كرديم اما ليگ تعطيل شد و 20 روزي در مسابقات‌مان وقفه افتاد، ضمن اين كه 4-5 بازيكن كليدي تيم‌مان هم مصدوم شدند و در نهايت در اولين بازي پنج گل از سپاهان خورديم.
مهدوي كيا در پاسخ به اين سوال كه آيا عدم رقابت بين بازيكنان خط دفاع تيم و برخي پست‌ها را دليلي براي ناكامي‌هاي استيل آذين مي‌دانيد؟ تصريح كرد: بالاخره اين هم از جمله دلايل ناكامي‌هاي ماست. استيل آذين تنها دو دفاع وسط و يك دروازه‌بان دارد. دروازه‌بان ديگر تيم ما بسيار جوان است. ضمن اينكه بازيكنان زيادي هم مصدوم هستند. اينها شرايط را سخت مي‌كند.
مهدوي كيا در واكنش به اين كه درست است پروين از بزرگان فوتبال ما است اما حضور او در اين مقطع چه كمكي به بهبود نتيجه‌گيري استيل آذين مي‌كند، تصريح كرد: پروين تجربيات زيادي دارد و قطعا آن را در اختيار كادر فني قرار خواهد داد. ضمن اينكه حضور او مي‌تواند از نظر روحي براي تيم ما بسيار مفيد باشد.
وي درباره جلسه 10 دقيقه‌اي كه به همراه علي كريمي با علي پروين داشت نيز گفت: صحبت خاصي مطرح نشد و تنها پيرامون وضعيت تيم مطالبي را بيان كرديم.
مهدوي كيا با تاييد صحبتي كه قبلا در خصوص حضور احتمالي‌اش در پرسپوليس انجام داده بود گفت: من صحبت خاصي درباره پرسپوليس و پيوستن به اين تيم ندارم اما گفتم كه شايد فصل آينده در پرسپوليس يا هر تيمي ديگر باشم. اما فعلا با استيل آذين قرارداد دارم و در اين فصل تمام تمركزم معطوف به بازي در اين تيم است. قطعا حضور در پرسپوليس زوري نمي‌شود و آنها هم بايد بخواهند.
مهدوي كيا در پايان درباره صحبت‌هاي روز گذشته‌اش با افشين قطبي گفت: تنها درباره شرايط تيم و تيم ملي بود.
انتهاي پيام

O M I D
11-07-2010, 07:56 PM
سرپرست باشگاه استيل آذين از سمت خود استعفا داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، امير مهريزي، سرپرست باشگاه استيل آذين كه از هفته هفتم ليگ برتر امسال پس از استعفاي مصطفي آجرلو مديرعامل پيشين اين باشگاه به استيل آذين آمده بود امروز استعفاي خود را تقديم هيات مديره باشگاه كرد.

اين در حالي است كه از دو روز پيش مسووليت كليه امور فني باشگاه استيل آذين به علي پروين سپرده شده بود.

مهريزي پس از اين اتفاق عنوان كرده بود كه از آمدن پروين كاملا بي اطلاع است.

O M I D
11-07-2010, 07:57 PM
متن استعفاي امير مهريزي
بي توجهي و تصميمات يك جانبه هدايتي دلايل استعفاي سرپرست استيل آذين
امير مهريزي در نامه‌اي به حسين هدايتي، مالك و رييس هيات مديره باشگاه استيل آذين استعفاي خود را از سرپرستي اين باشگاه اعلام كرد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، علي مهريزي كه از هفته هفتم رقابت‌هاي ليگ برتر و به دنبال استعفاي مصطفي آجرلو مسووليت سرپرستي باشگاه استيل آذين را بر عهده گرفته بود، امروز طي نامه‌اي به حسين هدايتي، از اين سمت كنار رفت.
مهريزي توجه نكردن هدايتي به مسائل مطرح شده در جلسات هيات مديره و تصميمات يك جانبه مالك باشگاه استيل آذين را از دلايل استعفاي خود مطرح كرده است.
در متن استعفاي مهريزي به هدايتي آمده است:
با توجه به اعلام نظر اين جانب درخصوص كادر فني در جلسات مكرر هيات مديره و عدم توجه و عنايت جنابعالي به مسائل مطروحه به ويژه تصميمات يك جانبه جناب‌عالي و عدم توجه به مسائل مطرح شده در جلسات هيات مديره، شرايط را براي ادامه همكاري مناسب و مساعد نمي‌بينيم.
لذا بدين وسيله استعفاي خود را از سرپرستي باشگاه استيل آذين و عضويت در هيات مديره اين باشگاه و عضويت در هيات مديره استيل آذين ايرانيان اعلام مي‌دارم.

O M I D
11-07-2010, 07:58 PM
مهريزي پس از استعفا:
در حدي نيستم كه بگويم پروين بيايد يا نيايد
هدايتي با صلوات مي‌آورد و با نامردي برخورد مي‌كند
امير مهريزي مدعي شد: اين رسم باشگاه استيل آذين و حسين هدايتي است كه افراد را با سلام و صلوات بياورند و با نامردي با او برخورد كنند.

سرپرست باشگاه استيل آذين پس از استعفاي خود از اين سمت در گفت و گو با خبرنگار ورزشي ايسنا در رابطه با دلايل استعفايش اظهار كرد: در استيل آذين، سرپرست و مديرعامل هيچ كاره‌اند و اين هدايتي است كه همه كارها را انجام مي دهد. من احساس كردم كه استيل آذين هيچ نيازي به من ندارد.
مهريزي ادامه داد: اين رسم باشگاه استيل آذين و حسين هدايتي است كه همه را با سلام و صلوات و خواهش و تمنا بياورد و بعد با بي احترامي و نامردي آنها را بيرون بياندازند.

وي در پاسخ به اين سوال كه اين استعفا چقدر با آمدن علي پروين به استيل آذين ارتباط داشت، گفت: هيچ ربطي به اين موضوع نداشت. علي پروين بزرگتر و پيشكسوت من است و من همواره براي او احترام خاصي قائل بودم و فكر نمي كنم كه كوچكترين بي احترامي تا حالا به پروين كرده باشم. بحث من بحث خودم است و بحث بردن آبروي افراد است كه وقتي با خواهش و تمنا شب به در خانه مي آيند و خواهش مي كنند كه به استيل آذين بيا، اما پس از آن با نامردي با او برخورد كنند.

مهريزي در پاسخ به اين سوال كه آيا او با آمدن پروين به استيل آذين مخالفت كرده بود، گفت: خير، من اصلا مخالفت نكرده ام. فقط گفتم كه در اين مقطع زماني پروين نمي تواند به استيل آذين كمك كند. ضمن اين كه در حد و اندازه هايي نيستم كه بگويم پروين بيايد يا نيايد.

مهريزي با انتقاد دوباره از هدايتي گفت: مردم خيلي چيزها را بايد بدانند. آنها فكر مي كنند كه اين ظاهري كه از فوتبال مي بينند بسيار خوب و دلنشين است. در حالي كه در پشت اين ظاهر اتفاقات بسياري مي افتد كه آنها اصلا خبر ندارند. آنقدر شجاعت دارم كه در مورد هدايتي آن چيزي كه حق است را بگويم.

وي ادامه داد: هدايتي دو سال پيش هم زماني كه در پرسپوليس بود، توجهي به استيل آذين نداشت. او در آن زمان پرسپوليس را هم خراب كرد. به هر حال استيل آذين ملك شخصي هدايتي است و هر كاري كه خواست مي تواند با آن انجام دهد. حتي در زمان مديرعاملي سردار آجرلو هم اصلا بحثي ميان او كريمي پيش نيامد. بلكه افراد ديگري كارهايي كرده بودند.

امير مهريزي در پاسخ به اين سوال كه آيا قصد داشت تغييراتي را در كادر فني استيل آذين به وجود بياورد گفت: پيش از بازي با سپاهان قصد داشتم كه كادر فني را تغيير دهم كه هيات مديره هم از اين موضوع آگاه است. شما مي توانيد از واعظ يا خروطي يا ديگر اعضاي هيات مديره هم راجع به اين موضوع بپرسيد. فكر مي كنم آنها آنقدر شجاعت دارند كه اين موضوعات را انكار نكنند. البته جلسات هيات مديره ما مانند قضيه "ديوار موش دارد موش هم گوش دارد" بود و هر اتفاقي سريعا به بيرون درز پيدا مي كرد.

وي در مورد صحبت هاي خروطي كه گفته بود مهريزي نبايد اين پست نمايشي را قبول مي كرد گفت: خير، خروطي دوست خوب من است و مطمئنم كه اين صحبت ها، حرف هاي خروطي نيست.

O M I D
11-07-2010, 07:58 PM
هدايتي استعفاي مهريزي را پذيرفت
در پي استعفاي امير مهريزي از سرپرستي باشگاه استيل آذين، حسين هدايتي مالک اين باشگاه طي نامه اي ضمن تشکر از زحمات وي با آن استعفا موافقت کرد.

به گزارش ايسنا، در متن نامه هدايتي به استعفاي مهريزي آمده است: "ضمن عرض تشکر و قدرداني از زحمات بي شائبه جنابعالي در باشگاه استيل آذين، با وجود احترام و ارادتي که به شما به عنوان يک دوست داشته و خواهم داشت، با کمال تاسف و ناخرسندي موافقتم را با استعفاي شما اعلام مي کنم.

خدمات خالصانه شما فراموش شدني نيست و اميدوارم خداوند متعال شرايطي فراهم نمايد تا بتوانم زحمات شما را جبران نمايم.

حفظ واعتلاي باشگاه استيل آذين بسيار مهم است و بايد به عنوان اولويت اصلي در سرلوحه کار مديران اين باشگاه قرار گيرد. فوتبال و مديريت آن يک کارگروهي است وهيات مديره هر تصميمي که به صلاح باشگاه اتخاذ کند براي همه اعضا لازم الاجرا است و همه موظفيم به آن عمل کنيم و از برخوردها و موضع گيري‌هاي شخصي و سليقه اي بپرهيزيم.

بازهم دوستي و ارادتم را به جنابعالي ابراز داشته و در تمامي شئونات زندگي برايتان آرزوي توفيق و سربلندي دارم."

O M I D
11-07-2010, 08:00 PM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg (http://isna.ir/isna/PicView.aspx?Pic=Pic-1650097-1&Lang=P)علي پروين، اسطوره فوتبال ايران از صبح امروز به صورت جدي تمرينات تيم فوتبال استيل آذين را زير نظر گرفت.

به گزارش ايسنا، علي پروين که از جمعه شب به عنوان رئيس سازمان فوتبال استيل آذين انتخاب شد، صبح امروز با لباس ورزشي بر سر تمرينات تيم فوتبال استيل آذين حاضر شد.

تمرين استيل آذين که حدود 100 نفر تماشاگر داشت ساعت 10 صبح در ورزشگاه خيريه عمل آغاز شد و پيش از شروع تمرينات، علي پروين که پس از مدت ها لباس ورزشي به تن کرده و بر سر تمرينات يک تيم فوتبالي حاضر مي شد دقايقي براي بازيکنان صحبت کرد.

پروين خطاب به بازيکنان گفت: من بازي‌هاي شما را ديده ام. خوب بازي مي کنيد اما نتيجه نمي گيريد. بدشانسي هم مي آوريد اما اين همه مشکلات نيست. رفاقت در اين تيم بايد خيلي بيشتر باشد. تلاش مي کنيد، زحمت مي کشيد اما در طول بازي در دقايقي بازي را رها مي کنيد و به قول معروف وا مي ديد. اگر رفاقت و همدلي ها بيشتر باشد، همه مشکلات استيل آذين حل خواهد شد.

در ادامه افشين پيرواني هم که با لباس ورزشي بر سر تمرينات حاضر شده بود دقايقي با بازيکنان صحبت کرد و تمرين آغاز شد. دويدن دور زمين، گرم کردن و در ادامه حرکات کششي و نرمشي جزو برنامه هاي اوليه تمرين بود. مرور کارهاي بدني و سرعتي، کار با توپ در فضاي بسته و پرفشار برنامه بعدي تمرين روز يکشنبه استيل آذين بود.

پروين گفت پس از تمرين همه بازيکنان بايد به استخر و سونا بروند و اين برنامه بايد در برنامه هاي تمريني هفتگي بازيکنان استيل آذين گنجانده شود.

O M I D
11-08-2010, 09:10 PM
انتقاد شديد هدايتي از افشين پيرواني

در پي مصاحبه غير مسئولانه افشين پيرواني عليه سرپرست سابق باشگاه استيل آذين، حسين هدايتي مالک اين باشگاه پيرواني را مورد انتقاد قرار داد.

حسین هدایتی در خصوص حرف های افشین پیروانی، مربی تیم استیل آذین گفت : به هیچکس اجازه نمی دهم علیه دوست و رفیقم حرف نابجا و نامربوطی بزند. به هیچ وجه خوبی ها و زحمات او را فراموش نخواهم کرد و همواره قدردان محبت هایش خواهم بود.
مالک باشگاه استیل آذین ادامه داد : آقای پیروانی هم بهتر است به جای پرداختن به مسائل حاشیه ای و انجام مصاحبه های حاشیه ساز و بی ثمر که تنها مشکلات استیل آذین را بیشتر می کند، روی کار خودش تمرکز کند تا تیم را از این شرایط نامناسب خارج کند. رئیس هیات مدیره باشگاه استیل آذین با اشاره به بخشنامه داخلی ای که چندی پیش در خصوص حفظ احترام همه اهالی فوتبال و خودداری از مصاحبه های حاشیه ساز برای تمامی اعضای تیم و پرسنل باشگاه صادر کرده بود، گفت : تمامی اهالی باشگاه استیل آذین را دعوت به سکوت وآرامش مینمایم .

O M I D
11-08-2010, 09:11 PM
هدايتي: پيرواني به جاي حرف زدن عليه مهريزي به كارش بپردازد

مالک باشگاه استيل‌آذين گفت: پيرواني بهتر است به جاي پرداختن به مسائل حاشيه‌اي و انجام مصاحبه‌هاي حاشيه‌ساز و بي‌ثمر روي کار خودش تمرکز کند.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg سايت باشگاه استيل آذين نوشت: در پي مصاحبه غير مسئولانه افشين پيرواني عليه سرپرست سابق باشگاه استيل آذين، حسين هدايتي مالک اين باشگاه پيرواني را مورد انتقاد قرار داد.
حسين هدايتي در خصوص حرف هاي افشين پيرواني، مربي تيم استيل آذين گفت: به هيچ کس اجازه نمي دهم عليه دوست و رفيقم حرف نابجا و نامربوطي بزند. به هيچ وجه خوبي ها و زحمات او را فراموش نخواهم کرد و همواره قدردان محبت هايش خواهم بود.
مالک باشگاه استيل آذين تاکيد کرد: آقاي پيرواني هم بهتر است به جاي پرداختن به مسائل حاشيه اي و انجام مصاحبه هاي حاشيه ساز و بي ثمر که تنها مشکلات استيل آذين را بيشتر مي کند، روي کار خودش تمرکز کند تا تيم را از اين شرايط نامناسب خارج کند.
رئيس هيات مديره باشگاه استيل آذين با اشاره به بخشنامه داخلي اي که چندي پيش در خصوص حفظ احترام همه اهالي فوتبال و خودداري از مصاحبه هاي حاشيه ساز براي تمامي اعضاي تيم و پرسنل باشگاه صادر کرده بود، گفت: تمامي اهالي باشگاه استيل آذين را دعوت به سکوت و آرامش مي کنم.

O M I D
11-08-2010, 09:11 PM
استيل آذين در آتشفشان حواشي

ليگ برتر فوتبال در حالي هفته چهاردهم خود را به پايان برد که همانند اکثر هفته هاي گذشته باشگاه استيل آذين با وجود حاشيه هاي فراوان در صدر اخبار فوتبال کشور قرار گرفت.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg پس از شکست تيم فوتبال استيل آذين برابر راه آهن، علي پروين از طرف مسئولان اين باشگاه به عنوان رئيس سازمان فوتبال و به نوعي همه کاره نيمکت استيل آذين انتخاب شد و دو روز پس از اين ماجرا، امير مهريزي سرپرست باشگاه متمول استيل آذين از سمت خود استعفا کرد تا آتشفشان حواشي باشگاه ستارگان به اوج خود برسد.
باشگاه استيل آذين تقريبا در تمام هفته هاي ليگ دهم در کانون توجهات قرار داشت و حواشي اين تيم پيش از شروع مسابقه يا در پايان هر ديدار چون دعوتنامه اي براي دوربين هاي تلويزيوني و قلم هاي خبرنگاران رسانه هاي مختلف بود تا پرده از اختلافات و مسائل مختلف موجود در اين باشگاه بدرد.
تيم استيل آذين هم اکنون با 13 امتياز در باتلاق انتهاي جدول دست و پا مي زند و سقوط نکردن به دسته پايين تر فوتبال در انتهاي فصل به اولين دغدغه صاحبان اين باشگاه تبديل شده است.
براي پي بردن به نقطه آغازين سريال حواشي، اختلافات و درگيري هاي مختلف باشگاه استيل آذين در چهارده هفته گذشته بايد به فصل قبل بازگشت؛ زماني که مصطفي آجورلو به عنوان مدير عامل جاي امير مهريزي را گرفت و پس از آن با برکناري حميد استيلي از کادر فني و انتخاب افشين پيرواني در هفته هاي پاياني، هدف خود را بستن تيمي قدرتمند و کسب سهميه هاي آسيايي در ليگ دهم عنوان کرد.
هر چند توافق با ستاره هاي بزرگ فوتبال ايران و جذب بازيکناني چون حسين کاظمي، سياوش اکبرپور، ميلاد زنيدپور، سوشا مکاني و مهرزاد معدنچي در فصل نقل و انتقالات چشمان مديران ساير تيم هاي ليگ برتري را گرد کرد و دست و پاي ساير باشگاه ها تا اندازه اي بسته نگه داشت، اما بسياري از کارشناسان در همان مقطع زماني معتقد بودند حضور اين بازيکنان در کنار علي کريمي، مهدي مهدوي کيا، حسين کعبي و ديگر بازيکنان مي تواند به چشم اسفنديار اين تيم تبديل شود، زيرا ستاره سالاري حواشي فراواني را براي مالک استيل آذين ايجاد مي کند.
موضوعي که چندان بي ارتباط هم گفته نمي شد. در حالي که علي کريمي پس از عقد قرارداد با باشگاه استيل آذين قصد داشت به سرعت باشگاه را ترک کند تا از چشم آجورلو دور مانده و با وي برخورد نکند، اما تنها با وساطت هدايتي بود که جادوگر و مدير عامل باشگاه براي پوشاندن روزنه حاشيه ها پيش از شروع ليگ در کنار يکديگر ايستاده و عکس يادگاري انداختند.
آجورلو که از ابتداي ليگ دهم به دنبال حضور مصطفي دنيزلي در ايران بود، در نهايت با تومباکوويچ صربستاني به توافق رسيد تا همين موضوع آغازي باشد بر گرداب مشکلات استيل آذين در فصل جديد.

قهر تاکتيکي و حساب شده حسين هدايتي و انصراف وي از مالکيت استيل آذين در کنار انتخاب واعظي آشتياني و امير مهريزي به عنوان اعضاي جديد هيات مديره سرانجام به حذف مصطفي آجورلو از سمت مدير عاملي اين باشگاه منجر شد تا امير مهريزي مجددا با بازگشت در کنار حسين هدايتي به عنوان سرپرست موقت و گزينه اول براي مدير عاملي انتخاب شود.
جنگ هدايتي و آجورلو حتي پس از برکناري مدير عامل باشگاه استيل آذين ادامه داشت و پس لرزه هاي آن را ستاره هاي کم فروغ هدايتي احساس کردند.
پس از برکناري آجورلو، وقتي بازيکنان استيل آذين براي حضور در تمرين به ورزشگاه دستگردي مراجعه کردند با در بسته ورزشگاه مواجه شدند، اين در حالي بود که مديران مجموعه دستگردي عدم پرداخت پول بابت اجاره زمين را دليل بسته بودن در به روي ستاره‌هاي استيل آذين عنوان و به اين ترتيب بازيکنان اين تيم بحران تازه‌اي را در اين باشگاه تجربه کردند.
پس از اين ماجرا، شايعات تازه‌اي عنوان شده و عده‌اي بسته بودن درب ورزشگاه دستگردي را به آجورلو نسبت دادند که مدتي به عنوان مدير اين مجموعه فعاليت داشته است.
به هر حال پس از مدتي چک باشگاه در وجه مجموعه دستگردي رسيد و بازيکنان مجوز ورود را گرفتند. تمرين اين تيم در شرايطي در زمين اين ورزشگاه برگزار شد که مسئولان مجموعه زمين را به آب بسته بودند!
وضعيت باشگاه استيل آذين پس از حضور مهريزي با مرخصي پنج روزه تومباکوويچ سرمربي اين تيم ادامه يافت.
هر چند مديران باشگاه استيل آذين تاکيد داشتند که تومباکوويچ به عنوان سرمربي اين تيم براي مدت پنج روز به مرخصي رفته است، اما از طرف ديگر برخي از دست‌اندرکاران اين باشگاه اعلام کردند که سرمربي صربستاني فصل جاري تيم استيل آذين براي هميشه از اين تيم جدا خواهد شد.
در راستاي اين جدايي گويا مديران باشگاه در نشستي با تومباکوويچ نظر او را براي جدايي توافقي جلب کردند. در حالي اين خبرها از سوي مسوولان باشگاه استيل آذين تاييد مي‌شد که امير مهريزي، سرپرست باشگاه در گفت ‌و گو با سايت رسمي باشگاه، ضمن رد قطع همکاري با کادر فني، اعلام کرد ''ما کماکان با مربيان کنوني به کارمان ادامه مي‌دهيم''.
با وجود اين تومباکوويچ که پس از بازگشت از حضور در تمرينات سر باز مي زد، سرانجام در جلسه اي با مهريزي، با دريافت قرارداد کلان خود و دستيارانش، ايران را ترک کرد تا افشين پيرواني مربي ايراني به آرزوي ديرينه خود برسد و به عنوان سرمربي موقت استيل آذين هدايت اين تيم را بر عهده بگيرد.
پيرواني در حالي از سوي مسئولان باشگاه استيل آذين هدايت تيم را برعهده گرفت که اين تيم را در ادامه ناکامي کادر فني سابق به انتهاي جدول رساند و با سه شکست و يک تساوي از مجموع چهار ديدار تنها يک امتياز کسب کرد و در مجموع با 13 امتياز در رده شانزدهم جدول رده بندي قرار گرفت.
پس از اين شرايط، تعدادي از بازيکنان در مصاحبه هاي خود از حضور در استيل آذين پرحاشيه اظهار پشيماني و عنوان کردند که در پايان نيم فصل به دنبال انتخاب تيم جديد خواهند بود.
در اين ميان مي توان به درگيري صادق درودگر سرپرست تيم فوتبال استيل آذين با تعدادي از بازيکنان اين تيم بخصوص اميرشاپورزاده و همچنين حواشي مربوط به فحاشي حسن اشجاري مدافع اين تيم و محروميت چند جلسه اي وي نيز اشاره کرد.
سرانجام و در تازه ترين اتفاقات پيرامون باشگاه استيل آذين علي پروين ساعاتي پس از شکست شاگردان افشين پيرواني برابر راه آهن به عنوان همه کاره اين تيم انتخاب شد و از روز شنبه هفته جاري با حضور در تمرينات تذکرات لازم را به بازيکنان و ستاره هاي اين تيم گوشزد کرد.
همچنين دو روز پس از انتخاب علي پروين به عنوان رئيس سازمان فوتبال اين باشگاه، امير مهريزي که به جاي آجورلو بر صندلي لرزان سرپرستي باشگاه تکيه زده بود در انتقاد به اقدامات حسين هدايتي از سمت خود استعفا داد تا برگ تازه اي در مشکلات باشگاه ورق بخورد.
در حالي که ليگ دهم به پايان نيم فصل خود نزديک مي شود، شايعات مختلفي مبني بر انحلال باشگاه، خروج بازيکنان مطرح از اين تيم و تغيير و تحول در هيات مديره اين باشگاه به گوش مي رسد.
ظاهرا به نظر مي رسد باشگاهي که سابقه چنداني در فوتبال ايران ندارد و با روياي قهرماني در ليگ برتر و کسب سهميه ليگ قهرمانان آسيا، فصل دهم را آغاز کرد، پس از دو سال حضور در فوتبال برتر کشور به انتهاي کار خود رسيده است.

O M I D
11-08-2010, 09:12 PM
هدايتي مسئوليت کليه امورات اداري و اجرايي باشگاه استيل‌آذين را برعهده گرفت

با نظر هيات مديره حسين هدايتي مسئوليت کليه امورات اداري و اجرايي باشگاه استيل‌آذين را برعهده گرفت.

در پي استعفاي امير مهرريزي جلسه هيأت مديره استيل‌آذين شب گذشته برگزار شد که در پايان اين جلسه حسین هدايتي مالک و رئيس هيأت مديره استيل‌آذين با حفظ سمت کليه امورات اداري و اجرايي باشگاه استيل‌آذين را برعهده گرفت و رسما کار خود را آغاز کرد.

O M I D
11-10-2010, 06:45 PM
حضور علي پروين در ليگ برتر پس از 1742 روز

علي پروين با پذيرش مسئوليت فوتبال باشگاه استيل آذين در بازي با ملوان بندرانزلي در چارچوب هفته پانزدهم ليگ برتر اين تيم را همراهي مي‌کند و بدين ترتيب پس از 1742 روز بازهم به سطح اول فوتبال کشور باز مي‌گردد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg آخرین روزی که علی پروین روی نیمکت یک تیم لیگ برتری نشست در تاریخ 14 بهمن 1384بود، روزی که سرخپوشان در ورزشگاه آزادی برابر تیم فولادخوزستان صف آرایی کردند و با نتیجه 2 بر 3 تن به شکست دادند. در آن بازی برای پرسپولیس علی انصاریان (37 - پنالتی) و جواد کاظمیان (78) گلزنی کردند و گل‌های تیم فولاد توسط عماد محمدرضا (45)، حجت چهارمحالی (64) و امید شریفی نسب (87) به ثمر رسید.
گل دیرهنگام شریفی نسب باعث شد، هفتمین شکست در کارنامه پرسپولیس ثبت شوند. بیست و یک هفته از پنجمین دوره لیگ برتر گذشته و پرسپولیس در هفت بازی تن به شکست داده بود. به همین خاطر محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل وقت باشگاه پرسپولیس تصمیم خود برای کنار گذاشتن علی پروین را عملی کرد و خیلی محترمانه عذر او را خواست.

14 بهمن 84 آخرین روزی بود که پروین روی نیمکت پرسپولیس نشست
پروین که با عنوان مدیرفنی و سرمربی در فصل 85 - 1384 لیگ برتر پرسپولیس را همراهی می کرد در دیدار هفته بعد مقابل ذوب آهن اصفهان که در روز 24 بهمن ماه 84 در اصفهان برگزار شد و به شکست 3 بر صفر سرخپوشان انجامید، تیمش را همراهی نکرد و عملا از لیگ برتر وداع کرد.
پروین با عنوان مدیر تیم فوتبال استیل آذین، پنجشنبه هفته جاری به لیگ برتر بازمی گردد. او در یک روز سرد زمستانی با لیگ برتر وداع کرد و حالا در عصری پاییزی برمی گردد. باید دید پروین که از نگاه هوادارانش "سلطان فوتبال ایران" است، تا چه زمانی در این فوتبال دوام می آورد و این بار چه کارنامه ای از خود برجای خواهد گذاشت.
علی پروین که تمام رفت و آمدهای قبلی اش پیرامون پرسپولیس و البته برخی مواقع تیم ملی بوده است، این بار برگشتش به تیمی غیر از پرسپولیس است. استیل آذین از چند سال پیش پروین را از پرسپولیس جدا کرده و این جدایی هنوز هم ادامه دارد. این اتفاق در حالی رخ داده است که استیل آذین در سالهای اخیر یکی از رقیبان سرخپوشان در لیگ برتر بوده و بسیاری از بازیکنان پرسپولیس را جذب کرده است.

O M I D
11-10-2010, 06:46 PM
آخرين تمرين استيل آذين پيش از بازي با ملوان

پروين نظاره گر بود، مهدوي کيا و معدنچي اختصاصي تمرين کردند.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg تمرين امروز تيم فوتبال استيل آذين از ساعت 14 و با حضور 27 بازيکن در ورزشگاه دستگردي انجام شد.
در 15 دقيقه ابتدايي بازيکنان با دويدن به دور زمين به گرم کردن بدن‌هاي خود پرداختند. در بخش بعدي استيل آذيني‌ها 25 دقيقه به تمرين آقاوسط پرداختند. در ادامه افشين پيرواني سرمربي استيل آذين 10 دقيقه بازي پرفشار در يک نيمه زمين را براي تيمش در نظر گرفت.
در آخرين قسمت تمرين نيز بازيکنان استيل آذين به تمرين ضربات ايستگاهي وکرنر پرداختند.
* علي پروين در تمام طول تمرين بر روي نيمکت نشسته بود و بر کار استيل آذيني‌ها نظارت داشت.
* افشين پيرواني به همراه رضا شاهرودي و احمدرضا عابدزاده، هدايت تمرين امروز را بر عهده داشتند.
* در حالي که هيچ تماشاگري به ورزشگاه دستگردي راه داده نمي‌شد، حدود ده تن از ليدرهاي استيل آذين در ورزشگاه حضور داشتند و به طور مداوم علي پروين و بازيکنان و مربيان استيل آذين را تشويق مي‌کردند.

O M I D
11-10-2010, 06:47 PM
کريمي : از تمرينات استيل راضيم

اگر مربيان صلاح بدانند که نيمکت نشيني من به تيم کمک مي کند با کمال ميل مي پذيرم و نتيجه گيري در اين شرايط حساس براي من از همه چيز مهم تر است.
هافبک تيم فوتبال استيل آذين گفت: امتياز گيري استيل آذين در اين شرايط برايم اهميت زيادي دارد و نيمکت نشيني من مهم نيست.
علي کريمي هافبک استیل آذين در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: اگر مربيان صلاح بدانند که نيمکت نشيني من به تيم کمک مي کند با کمال ميل مي پذيرم و نتيجه گيري در اين شرايط حساس براي من از همه چيز مهم تر است. هر بازيکني بايد به نوبه خود براي خارج شدن از بحران به تيم فوتبال استيل آذين کمک کند و فقط امتياز گرفتن تيم اهميت دارد.
کريمي در مورد جشن تولدش تصريح کرد: از گرفتن جشن تولد در باشگاه به هيچ وجه اطلاعي نداشتم اما از اين بابت خيلي خوشحالم و خيلي غير منتظره بود.
کريمي در مورد شرايط تيم فوتبال استيل آذين تاکيد کرد: تمرينات خيلي خوبي را در اين چند روز پشت سر گذاشتيم و از تمرينات ناراضي نيستیم و سعي داريم با برد ملوان جواب زحمات مسئولان و مربيان را بدهيم.