PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جزوه ي آموزشي ++c و كتاب الكترونيك برنامه سازي پيشترفته

Borna66
11-06-2010, 12:26 AM
با سلام خدمت همه بازديد كنندگان

ما در این پست قصد ارائه خود این کتاب برنامه سازي پيشترفته را نداریم و به یکی از جزوات كامپيوتري و الكترونيك موجود بر روی وب که در واقع چکیده کاملی از آن است بسنده خواهیم کرد. این جزوه آموزشی که توسط خوده دانشگاه پيام نور بصورت الكترونيكي در قالب فايل پاورپويت در سايت مركزي پيام نور خودش ارائه شده وموارد زیر را به خوبی پوشش می دهد :

در حال حاضر همين منبع درس برنامه سازي پيشترفته در دانشگاه پيام نور كتاب برنامه سازي پيشترفته مولفاحمد فراهاي معرفي شده.

http://www.up.pnu-club.com/images/vkmsddbfjypqgp97k4.gif

از جمله مباحثی که در این كتاب آموزشی می توان به موارد زیر اشاره نمود :

· مباني ++C
· انواع عملگردها در ++C
· ساختارهاي شرط و تصميم گيري در ++C
ساختارهاي حلقه و تكرار در ++C
توابع و روال ها در ++C
مباحث آرايه ها و رشته ها در ++C
و ....

خب در اين جا كتاب الكترونيك برنامه سازي پيشترفته را به صورت فايل PPT فشرده شده در فايل ZIP براي شما عزيزان مي گذارم و شما بر اساس سليقه ي خودت آنرا دانلود و از آن استفاده مفيد به عمل آورريد.

گردوآرنده: طه - Borna66

روزگار خوش

ehv
10-29-2012, 12:45 AM
فایل در زمان اکسترک دچار مشکل میشه چندین بار دانلود کردم ولی بازم این مشکل رو دارم

Borna66
11-17-2012, 07:42 PM
فایل در زمان اکسترک دچار مشکل میشه چندین بار دانلود کردم ولی بازم این مشکل رو دارم

با سلام
دوست گرامی منم تست کردم و مشکلی نداشت و براحتی دانلود و اکسترگ شد و موید حرفم هم 140 مرتبه دانلود شده فایل توسط کاربران دیگران و عدم مشکل داشتن انها....
شما هم از یک مرورگر دیگر تست کنید و فایل ها دانلود کنید انشالله جواب می گیرید

موفق باشید
روزگار خوش