PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاهبرداری با نام ارسال ایمیل تبلیغاتی

yashar
11-04-2010, 05:10 PM
(مجری ارسال انبوه ایمیل های تبلیغاتی به اینباکس ۹ میلیون کاربر (فعال و زنده ایرانی) در عرض کسری از دقیقه)
بانک ایمیل شامل اعضاء کلیه: نیازمندی های اینترنتی / اجتماعات اینترنتی/گروه های اینترنتی/مدیران وبلاگها و وب سایت های ایرانی/اصناف و شرکت های ایرانی
ارسال خودکار گزارش از تعداد ایمیل های رویت شده (به همراه شناسه اینترنتی، مدت زمان رویت، کشور/شهر و...، بازدیدکنندگان) به ایمیل کارفرما
تعرفه ارسال به ۹ میلیون کاربر: ۴۰۰۰۰۰ تومان/تعرفه ارسال به ۳ میلیون کاربر: ۲۰۰۰۰۰ تومان

۰۹۱۹۸۳۴۰۲۳۸

---------------------------------------------------------------------------
نمی دونم این ایمیل براتون اومده یا نه . ولی کلاهبرداری محضه .
همش الکیه . به 100000 نفر هم نمی فرسته .
اولین بار که باهاشون تماس گرفتم ازش پرسیدم چطوری اینهمه ایمیل جمع کردی و چطوری ارسال می کنی ؟
اونهم گفت : از کلوب و سایتهای دیگه !!! و توی یاهو عضوشون کردم !!!!!!!!!!!!!!!!!!
گفتم آدرس گروهها رو بده ؟ گفت بدلایل امنیتی نمی تونم !!!!
اولش فکر کردم که می خواد با سرور اختصاصی ارسال کنه و نمی خواد طرفندش رو کسی بدونه ولی وقتی از چند نفری که با هاش ایمیل ارسال کردن پرسیدم گفتند کلاهبرداری محضه و حداکثر به 20.000 الی 50.000 نفر می فرسته . وقتی رنک الکسای سایتهاشون رو هم چک کردم فهمیدم کوچکترین تغییری نکرده