PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زمان دقیق ثبت نام و برگزاری آزمون های فراگیر دانشگاه پیام نور

Borna66
10-25-2010, 10:38 PM
زمان دقیق ثبت نام و برگزاری آزمون های کارشناسی ، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور اعلام شد

زمان دقیق ثبت نام آزمون های کارشناسی فراگیر پیام نور (نوبت بیست و دوم) ۸ تا ۱۵ دی ماه ۸۹ و زمان ثبت نام آزمون های کارشناسی ناپیوسته (نوبت سوم ) و کارشناسی ارشد (نوبت دهم ) فراگیر پیام نور ۲۱ تا ۲۶ دی ماه ۸۹ می باشد .

براساس این گزارش زمان دقیق برگزاری آزمون کارشناسی فراگیر پیام نور ، کارشناسی ناپیوسته فراگیر پیام نور و کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در روزهای ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ماه 90 برگزار خواهد شد پیش از این خبرهایی مبنی بر اینکه زمان ثبت نام آبان می باشد وجود داشت که براساس این گزارش زمان ثبت نام فراگیر پیام نور دی ماه ۸۹ می باشد.

baran69
10-25-2010, 10:45 PM
سلام
شما نوشتید زمان برگزاری آزمون روزهای ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ماه ۸۹ ِ
سال 90 باید باشه، نه؟

NIMA.N
10-26-2010, 12:21 AM
تصحیح شد. ممنون از توجهتون

gigi_alex
10-26-2010, 12:58 PM
ممنون بابت اطلاع رسانیتون.

gigi_alex
10-26-2010, 02:53 PM
دفترچه کی میاد؟

کمبل
10-30-2010, 10:32 AM
مرسی

halehdanande
12-04-2010, 09:12 AM
تشكرات:104:

ramezanif57
12-06-2010, 11:00 PM
خیلی وقت بود منتظر این خبر بودم متشکرم:79:

sevenstar
12-19-2010, 10:20 AM
یه سوال؟
برای اینکه تو ازمونهای فراگیر ثبت نام کنیم حتماً باید از طریق این موسسات مجاز که تبلیغات مکنن ثبت نام کنیم میشه کسی تو این موسسات ثبت نام نکنه و واسه ازمونها ثبت نام کنه چون من از یکی از موسسات سوال کردم گفتند که باید از طریق این موسسات ثبت نام کنم تا اونها کتاب معرفی کنن و از طریق این موسسات تو ازمون فراگیر شرکت کنم
من باید چی کار کنم برم تو این موسسات ثبت نام کنم یا لازم نیست ؟ 

hamidreza66
12-31-2010, 03:52 PM
سلام سون استار ناراحت نباش اينطوريام نيست من سال پيش شركت كردم البته مستقلا نه توسط موسسات كه الكي هستن در ضمن منابع اصلي هموناي هستن كه تو دفترچه ثبت نام مياد نه اونايي كه مسسات ميگن

Borna66
12-31-2010, 04:12 PM
ممنون بابت اطلاع رسانیتون.

مرسی

تشكرات:104:

خیلی وقت بود منتظر این خبر بودم متشکرم:79:

خواهش. وظيفه ي ما اطلاع رساني هست

دفترچه کی میاد؟

سره موقع اش امد حتما اطلاع رساني مي كنيم. شما فقط پيگير باشيد.

یه سوال؟
برای اینکه تو ازمونهای فراگیر ثبت نام کنیم حتماً باید از طریق این موسسات مجاز که تبلیغات مکنن ثبت نام کنیم میشه کسی تو این موسسات ثبت نام نکنه و واسه ازمونها ثبت نام کنه چون من از یکی از موسسات سوال کردم گفتند که باید از طریق این موسسات ثبت نام کنم تا اونها کتاب معرفی کنن و از طریق این موسسات تو ازمون فراگیر شرکت کنم
من باید چی کار کنم برم تو این موسسات ثبت نام کنم یا لازم نیست ؟

سلام سون استار ناراحت نباش اينطوريام نيست من سال پيش شركت كردم البته مستقلا نه توسط موسسات كه الكي هستن در ضمن منابع اصلي هموناي هستن كه تو دفترچه ثبت نام مياد نه اونايي كه مسسات ميگن

همانوطر كه دوست hamidreza66 فرمودند
sevenstar گرامي بايد براي شركت در ازمون هاي فراگير از طريق سازمان سنجش اقدام به ثبت نام كرد و بس و براي امادگي بيشتر در اين ازمون مي توان از موسسات آموزشي خصوصي استفاده كرد.

موفق باشيد

روزگار خوش

Borna66
01-01-2011, 12:03 AM
دانلود رایگان دفترچه راهنماي كنكور مقطع کارشناسی فراگیر نوبت ۲۲ دانشگاه پیام نور ثبت ‌نام اینترنتی شرکت در آزمون مقطع کارشناسی فراگیر سال 1390 از روز چهارشنبه 15 دی ماه آغاز می‌شود و تا روز سه شنبه 21 دی ماه ادامه خواهد داشت.

بدین‌ وسیله به اطلاع داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی سال ۱۳۹۰ دانشگاه پیام نور می‌رساند که ثبت‌نام برای شرکت در آزمون از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی Sanjesh Site (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2FWWW.SANJESH.ORG) و از روز چهارشنبه ۱۵ دی ماه ۱۳۸۹ آغاز و در روز سه‌شنبه ۲۱ دی ماه ۱۳۸۹ پایان می‌پذیرد.

براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی سال ۱۳۹۰ دانشگاه پیام نور در صبح روز جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ برگزار می‌شود.
.
.
تغییرات عمده فراگیر سال ۱۳۹۰

داوطلبان دوره های فراگیر پیام نور در سال گذشته در مقطع کارشناسی می توانستند یک رشته را فقط در ۱۰ مرکز پیام نور استان خود انتخاب کنند اما امسال می توانند علاوه بر انتخاب یک رشته در ۱۰ مرکز پیام نور استان خود، ۵ مرکز از استانهای همجوارشان را نیز انتخاب کنند البته حتما این ۵ مرکز پیام نور باید غیر از مراکز پیام نور که در مراکز استان قرار دارند باشند.
به عنوان نمونه به فردی که از سمنان داوطلب دوره های فراگیر پیام نور در مقطع کارشناسی شده است امسال اجازه داده شده که در شهرهای مشخصی از استانهای گلستان و تهران نیز بتواند ۵ مرکز پیام نور را انتخاب کند.

داوطلبان با مراجعه حضوری به مراکز پست باید جهت خرید کارت اعتباری ۵۰ هزار و ۷۰۰ تومانی اقدام و از طریق سایت سازمان سنجش اقدام به ثبت نام کنند.
در مقطع کارشناسی فراگیر در برخی رشته های مهندسی برای اولین بار دانشجو پذیرش می شود. همچنین تعداد رشته های هنر که متناسب با ساختار پیام نور بوده در برخی مراکز که توانمندی اش وجود داشته اضافه شده است.

در منابع آزمون برای رشته هایی که از سالهای گذشته نیز دانشجوی فراگیر در آنها پذیرش می شده تغییراتی ایجاد شده است و برای انتخاب منابع آزمون رشته های جدید فراگیر پیام نور نیز سعی شده بیشتر از منابع پیام نوری استفاده شود و آنجایی که دیگر دانشگاه پیام نور هیچ منبعی تولید نکرده است از سایر منابع موجود استفاده شده است.
.
همچنین ثبت نام داوطلبان آزمون های کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) و کارشناسی ارشد طبق اعلام سازمان سنجش از ۲۶ دی ماه ۱۳۸۹ آغاز و تا تاریخ ۲ بهمن ماه ۱۳۸۹ ادامه خواهد داشت.

تاریخ ثبت نام آزمون دوره های فراگیر پیام نور سال ۱۳۹۰

http://www.up.pnu-club.com/images/o6d7uj3upoyikdbv47i.jpg

.

جهت دانلود رایگان دفترچه راهنمای پذیرش دانشپذیر مقطع کارشناسی فراگیر نوبت ۲۲ دانشگاه پیام نور سال ۱۳۹۰ به ادرس زير مراجعه كنيد

دانلود رایگان دفترچه راهنماي كنكور مقطع کارشناسی فراگیر نوبت ۲۲ دانشگاه پیام نور (http://pnu-club.com/pnu.thread44326.html)

موفق باشيد

روزگار خوش

توجه!!

برای دریافت نمونه سوالات مقاطع: نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور کاردانی به کارشناسی (http://pnu-club.com/pnu.1384.html)- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور کارشناسی (http://pnu-club.com/pnu.1381.html)- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور کارشناسی ارشد (http://pnu-club.com/pnu.1382.html) به تالار

نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری) (http://pnu-club.com/pnu.1380.html)

واقع در ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور کاردانی به کارشناسی, نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور کارشناسی, نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور کارشناسی ارشد شامل تمام رشته های پیام نور اکثر نمونه سوالات دارای پاسخنامه میباشند!!

نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری) (http://pnu-club.com/pnu.1380.html)

1383
01-11-2011, 06:57 PM
متشکرم ، خسته نباشید.

Borna66
01-11-2011, 11:29 PM
متشکرم ، خسته نباشید.
با سلام
خواهش دوست گرامي و خوشحاليم از خدمات باشگاه راضي هستيد
موفق باشيد
روزگار خوش

ghazal64
01-12-2011, 12:38 PM
سلام دوستان ممنون می شم کمکم کنید
می خواستم بدونم اگه بخوام کتابهای فراگیر رو برام ارسال کنن شما سایت خوب سراغ دارین که برام زود بفرسته به آدرسم ؟

Borna66
01-12-2011, 01:33 PM
سلام دوستان ممنون می شم کمکم کنید
می خواستم بدونم اگه بخوام کتابهای فراگیر رو برام ارسال کنن شما سایت خوب سراغ دارین که برام زود بفرسته به آدرسم ؟

با سلام
اينجور سايت ها زياد هستند ولي اين سايت موسسه آموزشي سيميا (http://www.simia.ir/)كه بيشتر در مورد دوره هاي فراگير فعالي مي كند شايد بهتر باشد كه با تحقيق بيشتر مي تونيد اطلاعات بيشتر در اين زمينه كسب كنيد.

روزگار خوش

dimaomid
01-18-2011, 10:59 AM
سلام
ممنون
ولی چه فایده من دیر متوجه شدم تاریخ ثبت نام تمام شده
ولی بازم مر 30

روزی
03-27-2011, 11:05 PM
سلام دوستان کسی هست که فراگیر ارشد ثبت نام کرده باشه؟
یه سری سوال داشتم.

Borna66
03-28-2011, 12:00 AM
سلام دوستان کسی هست که فراگیر ارشد ثبت نام کرده باشه؟
یه سری سوال داشتم.

با سلام

سوالاتون رو مطرح کنید در حد توان پاسخگو هستیم

روزگار خوش

روزی
03-30-2011, 08:19 PM
با سلام

سوالاتون رو مطرح کنید در حد توان پاسخگو هستیم

روزگار خوش
سلام ممنونم
من رشته ام کامپوتره
میخواستم بدونم برای کتاب مقدمه ای بر الگوریتم ها(منبع معرفی شده برای ارشد) جلد دومی هست؟ از کجا میشه پیداش کرد؟
کتاب سیستم های توزیع شده(منبع معرفی شده برای ارشد) ترجمه شده ش 2 فصلش کمه نمیدونم خودشه یا نه؟
و اینکه درصد قبولی برای رشته ام چقدره؟

Borna66
03-30-2011, 09:04 PM
سلام ممنونم
من رشته ام کامپوتره
میخواستم بدونم برای کتاب مقدمه ای بر الگوریتم ها(منبع معرفی شده برای ارشد) جلد دومی هست؟ از کجا میشه پیداش کرد؟
کتاب سیستم های توزیع شده(منبع معرفی شده برای ارشد) ترجمه شده ش 2 فصلش کمه نمیدونم خودشه یا نه؟
و اینکه درصد قبولی برای رشته ام چقدره؟

با سلام
به نظره من می تونید از منبع مقدمه ای بر الگوریم ها کورمن استفاده کنید که البته زبان اصلی هم هست ولی کلا درک و فهم این درست طراحی الگورتیم بستگی به مهارت برنامه نویسی و درک خودتون از این موضوع دارد.
و ضمنا می تونید از منبع کمک آموزشی زیر که در بخش ضمینه اپلوید کردم اگر خواستید دانلوداش کنید و ازش استفاده کنید.

در مورد کتاب سیستم عامل هم فکر کنم اون دو فصل اش جزوه جذفیات باشد(خیلی مطمئن نیستم)

در مورد قبول شدن هم در ارشد 100 درصد بستگی به مهارت و سعی و تلاش شما دارد که اندکی با یک برنامه ریزی خوب و مدون می تونید به امید خدا در این مقطع هم قبول بشید

موفق باشید

روزگار خوش

Borna66
04-03-2011, 10:06 PM
تغییر در زمان برگزاری آزمونهای آینده فراگیر دانشگاه پیام نور

معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور در ارتباط با احتمال تغییر زمان برگزاری آزمونهای آینده فراگیر گفت: در صورتیکه با تغییر زمان آزمون های فراگیر دانشگاه پیام نور موافقت شود، این آزمونها در آبان یا آذرماه سال آینده برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : عبدالله معتمدی با اعلام این خبر افزود: این پیشنهاد از سوی دانشگاه پیام نور مطرح شده اما هنوز مجموعه مدیریتی دانشگاه نظر قطعی خود را در این زمینه اعلام نکرده اند.
وی افزود: در صورتیکه دانشگاه پیام نور این تصمیم را بگیرد پیشنهاد آن را به سازمان سنجش مطرح می کنیم که اگر موافقتها در این زمینه کسب شود، دوره جدید برگزاری آزمون های فراگیر دانشگاه پیام نور از سال آینده در آبان یا آذرماه خواهد بود.
معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور در ارتباط با علت تغییر احتمالی زمان برگزاری آزمونهای فراگیر پیام نور گفت: استدلالی که وجود دارد این است که یک سری از داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری سازمان سنجش با اطلاع از وضعیت علمی خود بتوانند در این آزمونها شرکت کنند.
وی گفت: احساس می کنیم این اقدام در کاهش استرس داوطلبانی که ترس از عدم پذیرش در کنکور سراسری را دارند، تاثیر دارد.
معتمدی همچنین در ارتباط با تاریخ آزمونهای فراگیر سال ۹۰ نیز گفت: آزمون های فراگیر سال ۹۰ دانشگاه پیام نور اواخر اردیبهشت ماه در دو مقطع کارشناسی پیوسته با ۱۴۰ هزار داوطلب، کارشناسی ناپیوسته با ۱۵ هزار داوطلب و کارشناسی ارشد با ۱۰۰ هزار داوطلب برگزار می شود.

Borna66
04-17-2011, 09:01 PM
جزئیات آزمونهای فراگیر سال ۹۰ پیام نور / رقابت ۲۴۶هزار نفر در ۳۰اردیبهشت

معاون سازمان سنجش جزئیات سه آزمون اصلی فراگیر دانشگاه پیام نور را تشریح کرد و گفت: آزمون های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 30 اردیبهشت برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری باشگاه دانشجویان پیام نور سیدجلال طباطبایی افزود: این سه آزمون در روز ۳۰ اردیبهشت ماه ۹۰ در کلیه مراکز استان با رقابت ۲۴۶ هزار و ۷۷۷ نفر برگزار می شود.
آزمون کارشناسی با ۵۰ رشته و ۱۳۷ هزار داوطلب
وی افزود: آزمون کارشناسی دانشگاه پیام نور صبح جمعه ۳۰ اردیبهشت، در ۳۵ گروه و ۵۰ رشته برگزار می شود و ۱۳۷ هزار و ۲۰ نفر در این آزمون شرکت کرده اند از میان شرکت کنندگان ۶۵ هزار و ۱۵۲ نفر زن و ۷۱ هزار و ۸۶۸ نفر مرد هستند. که در نهایت در هر رشته ۳۰ نفر پذیرفته می‌شود.
تعداد سئوالات برای این آزمون از ۱۲۰ تا ۱۳۵ به تناسب رشته ها متغیر است و به همان نسبت مدت پاسخگویی نیز بنا به رشته مورد نظر از ۱۵۰ تا ۲۱۰ دقیقه خواهد بود.
آزمون کارشناسی ارشد در ۷۶ رشته و ۱۰۲ هزار داوطلب
معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به جزئیات آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور گفت: آزمون کارشناسی ارشد نوبت دهم، در ۷۶ کد رشته و با حضور ۱۰۲ هزار ۹۵۳ داوطلب برگزار می شود. در هر کد رشته ۳۰ نفر پذیرفته می‌شوند که ۱۵ نفر از آن به صورت آموزش محور و ۱۵ نفر به صورت آموزشی – پژوهشی خواهد بود.
وی اظهار داشت: از میان شرکت کنندگان در این آزمون، ۴۶ هزار و ۲۷۵ نفر زن و ۵۶ هزار و ۶۷۸ نفر مرد هستند که باید تعداد ۶۰ تا ۹۰ سئوال را به تناسب رشته پاسخ دهند. مدت پاسخگویی برای این داوطلبان نیز از ۹۰ تا ۱۸۰ دقیقه با توجه به رشته مورد نظر متفاوت است.
آزمون کاردانی به کارشناسی ارشد در ۱۰ رشته با ۶ هزار داوطلب
طباطبایی درباره آزمون فراگیر کاردانی به کارشناسی در دانشگاه پیام نور نیز گفت: این آزمون در ۱۰ رشته برگزار می شود و ۶ هزار و ۸۰۴ نفر در آن شرکت کرده اند که از میان متقاضیان این آزمون ۴ هزار و ۴۶ نفر زن و ۲ هزار و ۷۵۸ نفر مرد هستند. که در نهایت در هر رشته محل ۴۰ نفر پذیرفته می‌شوند.
وی خاطرنشان کرد: در این آزمون تعداد سئوالات برای همه رشته ها ۹۰ سئوال است اما زمان پاسخگویی به تناسب رشته ها برای افراد از ۱۰۵ تا ۱۲۰ دقیقه متفاوت است.
معاون سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: داوطلبان باید توجه داشته باشند که آزمون به صورت چهار گزینه ای است.

آزمون فراگیر فاقد نمره منفی می باشد
طباطبایی درباره ظرفیت پذیرش و اعلام نتایج نهایی سه آزمون دانشگاه پیام نور یادآور شد: ظرفیت با توجه به حد نصاب پذیرش مشخص می شود و تاکنون دانشگاه پیام نور ظرفیتی را مشخص نکرده است. نتایج نهایی نیز اواخر شهریورماه سال ۹۰ از سوی سازمان سنجش اعلام می شود.

Borna66
04-20-2011, 11:38 PM
معاون سازمان سنجش جزئیات سه آزمون اصلی فراگیر دانشگاه پیام نور را تشریح کرد و گفت: آزمون های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 30 اردیبهشت برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری باشگاه پیام نور ، سیدجلال طباطبایی افزود: این سه آزمون در روز 30 اردیبهشت ماه 90 در کلیه مراکز استان با رقابت 246 هزار و 777 نفر برگزار می شود.

وی افزود: آزمون کارشناسی فراگیر دانشگاه پیام نور صبح جمعه 30 اردیبهشت، در 35 گروه و 50 رشته برگزار می شود و 137 هزار و 20 نفر در این آزمون شرکت کرده اند از میان شرکت کنندگان 65 هزار و 152 نفر زن و 71 هزار و 868 نفر مرد هستند. تعداد سئوالات برای این آزمون از 120 تا 135 به تناسب رشته ها متغیر است و به همان نسبت مدت پاسخگویی نیز بنا به رشته مورد نظر از 150 تا 210 دقیقه خواهد بود.
معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به جزئیات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور گفت: آزمون کارشناسی ارشد نوبت دهم، در 76 کد رشته و با حضور 102 هزار 953 داوطلب برگزار می شود. وی اظهار داشت: از میان شرکت کنندگان در این آزمون، 46 هزار و 275 نفر زن و 56 هزار و 678 نفر مرد هستند که باید تعداد 60 تا 90 سئوال را به تناسب رشته پاسخ دهند. مدت پاسخگویی برای این داوطلبان نیز از 90 تا 180 دقیقه با توجه به رشته مورد نظر متفاوت است.

طباطبایی درباره آزمون فراگیر کاردانی به کارشناسی در دانشگاه پیام نور نیز گفت: این آزمون در 10 رشته برگزار می شود و 6 هزار و 804 نفر در آن شرکت کرده اند که از میان متقاضیان این آزمون 4 هزار و 46 نفر زن و 2 هزار و 758 نفر مرد هستند. وی خاطرنشان کرد: در این آزمون تعداد سئوالات برای همه رشته ها 90 سئوال است اما زمان پاسخگویی به تناسب رشته ها برای افراد از 105 تا 120 دقیقه متفاوت است.
تعداد و زمان پاسخگویی به سوالات آزمون های فراگیر90-89 پیام نور
معاون سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: داوطلبان باید توجه داشته باشند که آزمون به صورت چهار گزینه ای است.

اضافه می کند که در مقطع کارشناسی ارشد در هر کد رشته محل 30 نفر پذیرفته می شوند که 15 نفر از آن به صورت آموزش محور و 15 نفر به صورت آموزشی - پژوهشی خواهد بود. در هر کد رشته محل در مقطع کارشناسی ۳۰ نفر و در مقطع کاردانی به کارشناسی ۴۰ نفر پذیرش می شوند

Borna66
05-14-2011, 11:54 PM
آغاز توزیع کارت آزمونهای فراگیر از ۲۷اردیبهشت/ ۳روز مهلت برای دریافت کارت

کارت ورود به جلسه سه آزمون کارشناسی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور از سه‌شنبه 27 اردیبهشت ماه توزیع می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان پیام نور : کارت ورود به جلسه سه آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور در سه مقطع کارشناسی ناپیوسته نوبت سوم، کارشناسی نوبت بیست و دوم و کارشناسی ارشد نوبت دهم توزیع می‌شود.

تاریخ توزیع کارت کارشناسی ناپیوسته نوبت سوم از ۲۷ تا ۲۹ اردیبهشت ماه و آزمون این مقطع جمعه بعدازظهر ۳۰ اردیبهشت برگزار می‌شود.

توزیع کارت ورود به جلسه مقطع کارشناسی نوبت بیست و دوم از ۲۷ تا ۲۹ اردیبهشت و تاریخ برگزاری آزمون جمعه ۳۰ اردیبهشت اعلام شده است.

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی نوبت دهم نیز از ۲۷ تا ۲۹ اردیبهشت و زمان برگزاری آزمون جمعه عصر ۳۰ اردیبهشت ماه اعلام شده است.

* یادآوری می گردد نحوه توزیع و محل برگزاری آزمون وساعت شروع آزمون از طریق پیک سنجش متعاقبا به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

Borna66
05-14-2011, 11:55 PM
زمان پخش کارت آزمون های فراگیر پیام نور

کارت ورود به جلسه آزمون های دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور از 27 اردیبهشت توزیع می شود.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور با اعلام این خبر افزود: توزیع کارت های ورود به جلسه دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور تا 29 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

محمدهادی امین ناجی گفت: داوطلبان نام نویسی کننده در آزمون های فراگیر باید در زمان اعلام شده،‌ به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی Sanjesh Site (http://www.sanjesh.org/) مراجعه و از کارت ورود به جلسه آزمون خود نسخه چاپی تهیه کنند.

وی افزود: آزمون نوبت بیست و دوم فراگیر کارشناسی، صبح جمعه، سی ام اردیبهشت و آزمون های نوبت سوم کارشناسی ناپیوسته و نوبت دهم کارشناسی ارشد عصر همان روز برگزار خواهد شد.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور گفت: بیش از 137 هزار نفر در آزمون نوبت بیست و دوم فراگیر کارشناسی، بیش از شش هزار نفر در آزمون نوبت سوم کارشناسی ناپیوسته و بیش از 102 هزار نفر در آزمون نوبت دهم کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور نام نویسی کرده اند.

Borna66
زمان و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون کارشناسی فراگیر اعلام شد

سازمان سنجش آموزش کشور زمان و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون فراگیر کارشناسی دانشگاه پیام نور را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی (نوبت بیست و دوم) دانشگاه پیام نور سال 1390 در صبح روز جمعه 30 اردیبهشت در 74 شهرستان مختلف کشور برگزار خواهد شد.

‌کارتهای‌ شرکت در آزمون ‌برای‌ کلیه‌ داوطلبان‌ از روز دوشنبه 26 اردیبهشت تا روز چهارشنبه 28 اردیبهشت براساس‌ مندرجات‌ بند "الف‌" این‌ اطلاعیه‌ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و داوطلبان پس از پرینت کارت شرکت در آزمون، در صورت وجود نقص احتمالی بایستی "مطابق بند "ب" این اطلاعیه" به حوزه های رفع نقص کارت که در اطلاعیه این سازمان روز دوشنبه 26 اردیبهشت در پیک سنجش و سایت سازمان درج می شود، مراجعه کنند.

کارتهای‌ شرکت در‌ آزمون‌ کلیه‌ داوطلبان‌ از روز دوشنبه 26 تا روز چهارشنبه 28 اردیبهشت برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org (http://www.sanjesh.org/) قرار خواهد گرفت لذا کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به سایت سازمان مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات مندرج بر روی کارت اعتباری ثبت نام خود و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کد رهگیری یک نسخه پرینت از کارت شرکت در آزمون تهیه کنند.

بنابراین داوطلبان این آزمون برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

Borna66
توزيع كارت آزمون‌هاي فراگير پيام نور از دوشنبه آغاز مي‌شود

مشاور عالي سازمان سنجش آموزش كشور با اشاره به آغاز توزيع كارت آزمون دوره‌هاي مختلف فراگير دانشگاه پيام نور از دوشنبه، گفت: در اين دوره 246 هزار و 777 داوطلب شركت مي‌كنند.
دكتر حسين توكلي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به آغاز توزيع كارت ورود به جلسه آزمون دوره‌هاي مختلف فراگير دانشگاه پيام نور از 26 تا 29 ارديبهشت ماه از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org (http://www.sanjesh.org/) ، اظهاركرد: بيست و دومين دوره آزمون فراگير كارشناسي دانشگاه پيام نور در صبح روز جمعه 30 ارديبهشت ماه با شركت 137 هزار و20 داوطلب برگزار مي‌شود كه از اين تعداد 65 هزار و 152 داوطلب زن و71 هزار و 868 داوطلب مرد هستند.

وي با بيان اينكه دهمين دوره آزمون كارشناسي ارشد و سومين دوره آزمون كارشناسي ناپيوسته فراگير دانشگاه پيام نور در عصر روز جمعه 30 ارديبهشت ماه برگزار مي‌شود، اظهاركرد: در آزمون ناپيوسته فراگير 6 هزار و 804 داوطلب ثبت‌نام كرده‌اند كه از اين تعداد 4 هزار و 46 داوطلب زن و 2 هزار و 758 داوطلب مرد هستند.

توكلي با اشاره به شركت 102 هزار و 953 داوطلب در آزمون كارشناسي ارشد فراگير پيام نور، گفت: از اين تعداد 46 هزار و 275 داوطلب زن و 56 هزار و 678 داوطلب مرد هستند.

مشاورعالي سازمان سنجش با بيان اينكه كليه داوطلبان‌ متقاضي شركت‌ ‌در آزمون‌ دوره‌هاي مختلف فراگير دانشگاه پيام نوربايد براي پرينت كارت شركت در آزمون با وارد كردن اطلاعات مندرج بر روي كارت اعتباري ثبت‌نام خود و شماره شناسنامه و يا شماره پرونده و كد رهگيري يك نسخه پرينت از كارت شركت در آزمون تهيه كنند، اظهاركرد: براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و همچنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

نحوه رفع نقص كارت آزمون

وي با اشاره به نحوه‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون، گفت: چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعاتي چون نام خانوادگي، نام، سال تولد، شماره‌ شناسنامه، كد ملي، موسسه فارغ ‌التحصيلي، تاريخ فارغ ‌التحصيلي، معدل مقطع مربوطه، سهميه كارمندي و كد رشته محل‌هاي انتخابي براساس اولويت علاقه داوطلب كارت شركت در آزمون مشاهده كنند، بايد براي اصلاح مورد يا موارد مذكور حداكثر تا 29 ارديبهشت فقط به صورت اينترنتي نسبت به اصلاح موارد اقدام كنند.

توكلي افزود: در صورتي كه داوطلبان نسبت به مواردي چون جنس و معلوليت تفاوتي مشاهده كنند، بايد از روز چهارشنبه 28 و 29 ارديبهشت ماه به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه كنند.

مشاور عالي سازمان سنجش در خاتمه از اعلام نتايج نهايي آزمون در اواخر شهريور ماه خبر داد و تصريح كرد: محل برگزاري اين آزمون در مراكز استانها مي‌باشد.

Borna66
جزئیات سه آزمون فراگیر و زمان توزیع کارت/ تعداد رقبا در سه کنکور مشخص شد

کارت ورود به جلسه سه آزمون فراگیر کاردانی به کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور به گفته مشاور سازمان سنجش از دوشنبه 26 اردیبهشت توزیع می شود.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر اضافه کرد: با آغاز توزیع کارت ورود به جلسه سه آزمون فراگیر کاردانی به کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی و کارشناسی ارشد از روز دوشنبه 26 اردیبهشت ماه، رقابت 246 هزار و 777 داوطلب در این سه آزمون از صبح جمعه 30 اردیبهشت ماه آغاز می شود.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه
به گفته توکلی داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www.sanjesh.org (http://www.sanjesh.org/) کارت ورود به جلسه خود را از طریق وارد کردن اطلاعات کد رهگیری و شماره کارت اعتباری دریافت کنند.

نوبت برگزاری سه آزمون
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در ارتباط با نوبت برگزاری این سه آزمون همزمان در روز جمعه اظهار داشت: فرایند آزمون کارشناسی صبح جمعه ساعت 8 و دو آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد عصر جمعه از ساعت 15 آغاز می شود.

ظرفیت پذیرش

وی افزود: ظرفیت پذیرش در مجموع با احتساب رشته ها و مقاطع، یک هزار و 500 نفر در کارشناسی، 2 هزار و 280 در کارشناسی ارشد و 400 نفر در کاردانی به کارشناسی است.به گزارش مهر، نتایج نهایی، اواخر شهریور ماه از سوی سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg

هر سه آزمون نمره منفی ندارد

توکلی در گفتگو با مهر درارتباط با شرایط در نظر گرفتن نمره منفی در این سه آزمون، تاکید کرد: در هریک از این سه آزمون، نمره منفی برای هر سئوال غلط لحاظ نمی شود، زیرا در هر سه کنکور به دست آوردن حد نصاب لازم است و داوطلبان در این دوره فعلاً دانشپذیر به شمار می آیند و بعد از قبولی در آزمون عنوان دانشجو را می گیرند.

وی اضافه کرد: برای هر سئوالی که بیش از یک جواب داشته باشد، هیچ نمره ای در نظر گرفته نمی شود و تمام سئوالات به صورت تستی خواهد بود.

تعداد دفترچه سئوالات هرسه آزمون

به گفته مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور برای آزمون کارشناسی یک دفترچه حاوی سئوالات عمومی و اختصاصی و در دو مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد یک دفترچه که حاوی سئوالات اختصاصی است، در نظر گرفته شده است.

تعداد کدرشته ها و مراکز برگزاری آزمون

توکلی در ارتباط با تعداد کدرشته های امتحانی در هر سه آزمون فراگیر پیام نور گفت: در آزمون کارشناسی، 35 کدرشته در 74 شهرستان کشور، در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در 10 کدرشته در 31 شهرستان کشور و در آزمون کارشناسی ارشد در 76 کدرشته در31 شهرستان کشور داوطلبان به رقابت می پردازند.

Borna66
06-22-2011, 11:00 PM
تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون های فراگیر دانشگاه پیام نور در انتظار تغییر است
عبداالله معتمدی معاون آموزشی دانشگاه پیام نور در رابطه با آزمون های فراگیر گفت: دانشگاه پیام نور به سازمان سنجش و آموزش کشور پیشنهاد داده است که زمان ثبت نام آزمون های فراگیر دانشگاه پیام نور امسال در مهرماه انجام شود.وی گفت این موضوع به صورت شفاهی به تایید سازمان سنجش رسیده است ولی هنوز به صورتمکتوب تایید نشده است.

معتمدی افزود: اگر سازمان سنجش پیشنهاد پیام نورمبنی بر تغییر تاریخ ثبت نام آزمون فراگیر را بپذیرد و آن را به پیام نور اعلام کند آزمون های فراگیر این دوره در دیماهسال ۹۰ برگزار می شود و داوطلبین برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۱-۹۰ پذیرفته خواهند شد.
همچنین محمدهادی امین ناجی نیز گفت: در حال انجام مراحل مقدماتی ثبت نام آزمون های فراگیر دانشگاه پیام نور برای مهرماه سال ۹۰ هستیم.
صحبت های مسوولین دانشگاه پیام نور نشان میدهد احتمال زیادی دارد که زمان ثبت نام و تاریخ برگزاری آزمون های فراگیر تغییر کند اما هنوز این موضوع قطعی نشده است و باید در انتظار اعلام رسمی سازمان سنجش و آموزش کشور ماند.

Borna66
06-25-2011, 01:49 PM
زمان ثبت نام و کنکورهای فراگیر تغییر کرد/ تقویم جدید کنکورهای فراگیر
معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور گفت: زمان ثبت نام و برگزاری کنکورهای دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور بر اساس پیشنهاد این دانشگاه و موافقت اولیه سازمان سنجش آموزش کشور از سال جاری تغییر می کند اما تغییری در آزمونها نخواهیم داشت.

عبدالله معتمدی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: براساس پیشنهادی که دانشگاه پیام نور چندی پیش به سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص تغییر در زمان ثبت نام و برگزاری کنکورهای دوره های فراگیر مطرح کرد سازمان سنجش موافقت اولیه خود را با تغییر زمان ثبت نام و برگزاری این آزمونها اعلام کرد.
وی افزود: طبق موافقت سازمان سنجش، ثبت نام داوطلبان دوره های فراگیر پیام نور در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و همچنین کارشناسی ارشد در نیمه نخست مهر ماه سال جاری صورت می گیرد.
وی در ارتباط با زمان برگزاری آزمون گفت: زمان برگزاری آزمون دی ماه خواهد بود اما جزئیات آن طی ماه‌های آینده اعلام می شود.
معتمدی تاکید کرد: همزمان با تغییر زمان آزمون، هیچ تغییری در نحوه برگزاری آزمونهای فراگیر به وجود نخواهد آمد و همانند سایر آزمونهای فراگیر دوره های قبل برگزار می شود.

Borna66
06-28-2011, 10:04 AM
رییس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور با بیان اینکه آزمون دوره های فراگیر این دانشگاه منحصرا در سال 90 دوبار برگزار می شود، گفت: در سالهای بعد این آزمون همانند روال گذشته، به صورت یکبار در سال برگزار خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور : محمد هادی امین ناجی با اشاره به اینکه تاکنون ثبت نام داوطلبان دوره های فراگیر در آذرماه هر سال صورت می گرفت گفت: که امسال ثبت نام متقاضیان دوره های فراگیر در مقاطع کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) و کارشناسی ارشد در مهرماه صورت می گیرد و داوطلبان در آزمون این دوره ها که دی ماه ۹۰ برگزار می شود شرکت خواهند کرد.
به گفته امین ناجی، کلاس های درس پذیرفته شدگان دومین نوبت آزمون فراگیر پیام نور سال جاری از ترم بهمن ماه آغاز می شود.
وی درمورد نحوه پذیرش دانشجویان فراگیر امسال نیز توضیح داد: پذیرش دانشجوی فراگیر نسبت به سال قبل تغییری نداشته و در هر کدرشته، یک ظرفیت مشخص برای پذیرش تعیین شده است.
وی تصریح کرد که ظرفیت پذیرش دانشجوی فراگیر پیام نور در مقاطع مختلف کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی ارشد برای آزمون نیمه دوم امسال قطعا از دوره قبل کمتر نیست و در همه مقاطع شاهد افزایش پذیرش خواهیم بود.
هنوز تاریخ دقیق و مشخصی برای ثبت نام دوره های فراگیر ۹۰ پیام نور اعلام نشده است

Borna66
07-05-2011, 11:56 PM
زمان برگزاری کنکورهای فراگیر/ غیرمجاز شدن تبلیغات فراگیر پیام نور

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : دفتر آموزش های آزاد، غیر دولتی و غیر انتفاعی وزارت علوم اعلام کرد براساس توافق سازمان سنجش آموزش کشور و دانشگاه پیام نور زمان پیشنهادی ثبت نام آزمون فراگیر پیام نور مهر و زمان برگزاری آزمون دیماه است.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : دفتر آموزش های آزاد، غیردولتی و غیرانتفاعی وزارت علوم اعلام کرد براساس توافق سازمان سنجش آموزش کشور و دانشگاه پیام نور زمان پیشنهادی ثبت نام آزموندوره های فراگیر دانشگاه پیام نور مهرماه و زمان برگزاری آزمون این دوره ها دیماه سال ۱۳۹۰است.

درحال حاضرهیچ موسسه آموزش عالی آزادی مجاز به تبلیغات و ثبت نام دوره های آمادگی فراگیر پیام نور نیست و با متخلفان مطابق مقررات رفتار خواهد شد.

لیست قطعی موسسات آموزش عالی آزاد مجاز دوره های آمادگی فراگیر پیام نور تا پایان تیرماه از طریق سایت دفتر آموزشهای آزاد وزارت علوم اعلام خواهد شد.

mohsen100
10-10-2011, 07:55 AM
سلام
از كي ميتونم براي فراگير ارشد پيام نور ثبت نام كنيم؟بايد كجا بريم ثبت نام كنيم؟چه مداركي لازمه؟

saeidking
10-10-2011, 08:33 PM
سلام
از كي ميتونم براي فراگير ارشد پيام نور ثبت نام كنيم؟بايد كجا بريم ثبت نام كنيم؟چه مداركي لازمه؟

سلام,منظورتون اگر کنکور فراگیر باشه که توی پست های قبلی زمانش رو معاون باشگاه اعلام کردن

Borna66
10-16-2011, 12:20 AM
زمان برگزاری سه آزمون فراگیر 1390 دانشگاه پیام نور برای سومین بار تغییر کرد / علت تاخیر ارسال دفترچه های ثبت نام برای چاپ به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : به نقل از خبرگزاری برنا : سید جلال طباطبایی معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت‌نام در آزمون کارشناسی فراگیر پیام‌نور از ۲۴ مهر آغاز شده و تا اول آبان‌ماه ۹۰ ادامه دارد.

وی یادآور شد: همچنین ثبت‌نام داوطلبان در آزمون کارشناسی ناپیوسته و آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از ۴ تا ۱۱ آبان ماه ۹۰ صورت می‌گیرد. معاون اجرایی سازمان سنجش تصریح کرد: آزمون (http:///) سه دوره فراگیر دانشگاه پیام‌نور در مقاطع کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد در روز ۲۳ دی ماه ۹۰ برگزار می‌شود.

وی علت تغییر در زمان برگزاری آزمون‌های دوره‌های فراگیر را تاخیر در ارسال دفترچه ثبت‌نام برای چاپ نهایی و تغییر در تایید رشته‌های درسی برای این مقاطع عنوان کرد و گفت: روز گذشته دفترچه دوره‌های فراگیر پیام‌نور برای چاپ ارسال شد.

Borna66
10-16-2011, 12:21 AM
ثبت ‌نام اینترنتی شرکت در آزمون مقطع کارشناسی فراگیر بهمن ماه سال 1390 از روز یکشنبه 24 مهرماه 1390 آغاز خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : بدین‌ وسیله به اطلاع داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی بهمن ماه سال ۱۳۹۰ دانشگاه پیام نور می‌رساند که ثبت‌نام برای شرکت در آزمون از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی Sanjesh Site (http://www.sanjesh.org/) و از روز یکشنبه ۲۴ مهر ماه ۱۳۹۰ آغاز و در روز یکشنبه ۱ آبان ماه ۱۳۹۰ پایان می‌پذیرد.

براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی بهمن ماه سال ۱۳۹۰ دانشگاه پیام نور در روز ۲۳ دی ماه ۱۳۹۰ برگزار می‌شود.

دانلود رایگان دفترچه مقطع کارشناسی آزمون دوره جدید فراگیر ۹۰ دانشگاه پیام نور (نوبت بیست و سوم) (http://pnu-club.com/pnu.thread57206.html)

پذیرفته‌شدگان دوره جدید فراگیر پیام ‌نور در ترم دوم تحصیلی ۹۱ ـ ۹۰ پذیرش خواهند شد.

هزینه دفترچه‌ در مقطع کارشناسی فراگیر دروه جدید ۶۵ هزار و ۸۵۰ تومان عنوان شده است.

* جهت شرکت در دوره های فراگیر مقطع کارشناسی برای دانش آموزان متوسطه نظام جدید ، داشتن گواهینامه پیش دانشگاهی الزامی می باشد.

* جهت شرکت در دوره های فراگیر مقطع کارشناسی داشتن دیپلم نظام قدیم یا پیش دانشگاهی نظام جدید الزامی بوده و استثنائاً دانش آموزان پیش دانشگاهی که تا تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۰ فارغ التحصیل می شوند می توانند در این دوره ها شرکت کنند.

دانلود رایگان دفترچه مقطع کارشناسی آزمون دوره جدید فراگیر ۹۰ دانشگاه پیام نور (نوبت بیست و سوم) (http://pnu-club.com/pnu.thread57206.html)

zizi 25
01-12-2012, 12:32 PM
سلا م یک سوال دارم من امکان اینکه در این دوره فرگیر کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کنم نداشتم ومیخواستم برای دوره بعدش که میشه برا سال 91 ثبت نام کنم یعنی با این موارد دیگه تا مهر سال 91 ثبت نامی نداره فراگیر یا نه داره ممنون میشم جواب بدهید

saeidking
01-13-2012, 12:32 AM
سلا م یک سوال دارم من امکان اینکه در این دوره فرگیر کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کنم نداشتم ومیخواستم برای دوره بعدش که میشه برا سال 91 ثبت نام کنم یعنی با این موارد دیگه تا مهر سال 91 ثبت نامی نداره فراگیر یا نه داره ممنون میشم جواب بدهید

سلام.درسته باید صبر کنید

عاطفه کهربا
02-07-2012, 12:25 AM
سلام و من تازه با این سایت آشنا شدم، یه سوال داشتم ممنون میشم سریعا یکی پاسخ بده، من میخوام تو آزمون فراگیر ارشد که اردیبهشت 91 برگزار میشه شرکت کنم ولی متاسفانه زمان ثبت نام آزمون رو نمیدونم! کسی میتونه اینجا کمکم کنه؟ من لیسانس برق دارم:169: