PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : و بالاخره پایان داستان رونی

O M I D
10-23-2010, 07:25 PM
:39:
وين روني تا سال 2015 با منچستريونايتد تمديد کرد

وين روني قرارد داد خود را تا پنج سال ديگر با باشگاه منچستريونايتد تمديد کرد و با اين حساب تا سال 2015 در اولدترافورد مي‌ماند.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg
به نقل از رویترز، در حالی که طی روزهای گذشته صحبت از جدایی وین رونی از منچستریونایتد در فصل نقل و انتقالات ژانویه مطرح بود، مدیربرنامه‌های این بازیکن از امضای قرارداد وی با شیاطین سرخ بمدت پنج سال دیگر خبر داد.
سرآلکس فرگوسن در این خصوص اظهار داشت: هفته‌ای مشکل را پشت سر گذاشتیم. البته این موضوع در منچستریونایتد قابل انتظار است. من به این پسر گفتم که در برای همیشه بر روی او بازی است و خوشحالم که قبول کرده در اولدترافورد بماند.
سرمربی منچستریونایتد در ادامه اظهار داشت: گاهی اوقات وقتی شما در یک باشگاه حضور دارید ، متوجه می شوید که چقدر اتفاقاتی از این دست می تواند سخت و طاقت فرسا باشد و فقط با حضور در آنجا می توانید آن را درک کنید. فکر می کنم وین الان می داند که منچستریونایتد چقدر بزرگ است. خوشحالم که او قرارداد خود را تمدید کرده است.

O M I D
10-23-2010, 07:26 PM
فرگوسن: روني فهميد تيمي بزرگ‌تر از من‌يونايتد در جهان نيست

سرمربي منچستر يونايتد گفت: وين روني وقتي متوجه عظمت تيم شد، پي به اشتباهش برد و قراردادش را تمديد کرد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg سرآلکس فرگوسن اظهار داشت: دنيايي که ما در آن حضور داريم، هر روز عجيب‌تر مي‌شود. دنيايي که تغييرات در آن به سرعت روي مي‌دهد. مثل تغيير نظر وين روني براي ماندن و اينکه قراردادش را تمديد کند. فکر مي‌کنم وقتي همه جوانب را مورد بررسي قرار داد و گستردگي قدرت تيم را در نظر گرفت، متوجه شد بايد در نظرش تغيير ايجاد کند.
اين مربي افزود: گاهي اوقات در تيمي هستيد و بيرون را نمي‌بينيد و از آنچه در خارج از محيط کاريتان روي مي دهد، خبر نداريد. ممکن است تصور کنيد اگر بيرون باشيد، اوضاع برايتان بهتر مي‌شود؛ اما همين که شاهد واکنش‌هاي مبني بر عظمت تيمي مثل منچستر قرار مي‌گيريد، تفکر مي‌کنيد و نتيجه آن مي‌شود که تصميم به ماندن مي‌گيريد.
اين اظهارات سرمربي 24 سال اخير منچستر در حالي عنوان شد که روز گذشته در اقدامي عجيب، وين روني، مهاجم ملي‌پوش و خبرساز چند ماه اخير، اقدام به تمديد قراردادش تا سال 2015 کرد. حرکتي که با توجه به اعلام وي مبني بر ترک باشگاه در ابتداي هفته گذشته و تلاش تيم‌هاي بزرگ اروپايي براي جذبش، باورش سخت بود.
فرگوسن ادامه داد: مساله خيلي ساده بود. وين نزد من آمد. از من و بازيکنان عذر خواست. او از هواداران هم عذرخواهي خواهد کرد که در تغيير تصميمش نقش به سزايي داشتند. آنچه در اين بين مهم است، تلاش همه ما بود که در روزهاي اخير لطمه خورده بوديم.
اين مربي اسکاتلندي در مورد ستاره خط حمله در که در ماه‌هاي اخير حواشي زيادي را رقم زد، عنوان کرد: با وجود وين،‌ هميشه فکر مي‌کنم کيفيت برتري را در وجود شخصيتي بزرگ در اختيار داريم. البته ممکن است از وي خرده گرفته شود که در ماه‌هاي اخير باعث ناراحتي ما شده و خطا کرده است. در مقابل اين حرف، منطق مي‌گويم چنين اتفاقاتي معمولا براي کل‌ آدم‌هاي جوان دنيا روي مي‌دهد. جمعه، روز بزرگي براي منچستر بود که همراه خود پيام خطيري نيز داشت. پيام مهم براي همه بازيکنان و هواداران ما که بزرگترين باشگاه دنيا را در اختيار داشته و هيچگاه نبايد آن را فراموش کنيم.
فرگوسن اظهار داشت:‌ در تمام سال‌هاي کاري‌ام چهره‌اي مثل وين نيامد که علت کارهايش را بگويد و چيزهايي بپرسد. البته با چنين وضعيتي تا حدي در زماني که کريستيانو رونالدو را در اختيار داشتيم، آشنا بودم. کريس را شش سال در اختيار داشتيم و به اين باور رسيديم با فرهنگي متفاوت مي‌آيد و مي‌خواهد حرکتي رو به جلو داشته باشد. به خاطر دارم يک سال قبل از آنکه کريس از جمع ما جدا شود، جلسه‌‌اي با او داشتيم که عاقبت به اين توافق رسيديم که يک سال ديگر بماند و به تيم کمک کند.
او ادامه داد: براي کريس، هنوز هم انتخاب منچستر، بهترين گزينه ورزشي زندگي حرفه‌اي‌اش است. هرچند اکنون با ما نيست. البته اعتباري بزرگ براي ما محسوب مي‌شود. وقتي در گفت‌وگو با رسانه‌هاي اسپانيايي از منچستر به عنوان يک تيم بزرگ ياد مي‌کند، اين موضوع مشخص مي‌شود.
مربي مجرب شياطين سرخ در مورد سياست‌هاي کاري‌اش به عنوان مسئول نقل و انتقالات نيز بيان کرد: گاهي ممکن است تصميم بگيرم اجازه انتقال بازيکني را دهم. به خصوص که بحث افزايش سن نيز مطرح باشد. هيچکس دوست ندارد بازيکنان تيم پا به سن گذارند؛ ولي افزايش سن روي مي‌دهد. موضوعي که خود باعث تغيير در چهره و ساختار من‌يونايتد مي‌شود. چيزي که در اين 24 سال تجربه کرده‌ام. فکر مي‌کنم آنچه در چند روز گذشته اتفاق افتاد، درسي بود براي همه تا متوجه شوند منچستر چه عظمتي دارد.
وي تصريح کرد: کافي است به رکورد حضور وين از بدو ورودش به اولدترافورد نگاه بيندازيد. او صاحب سه قهرماني،‌ جام اروپايي،‌ سه جام حذفي و جام ‌باشگاه‌هاي جهان شده است. در فوتبال تکرار اين موفقيت‌ها در چهار سال بسيار دشوار است. براي آگاهي از اين سختي‌ کافي است به وضعيت ما در سال گذشته نگاه بيندازيد تا متوجه شويد به خاطر تنها يک امتياز کمتر، از قهرماني ليگ برتر بازمانديم. اگر قهرمان مي‌شديم، ‌رکوردي تازه بود و هيچکس به اين حد نصاب نرسيد.
گفتنی است که روني روز جمعه پس از جلسه‌اي که با سرمربي داشت، قرارداد قبلي خود را که تا سال 2012 بود تا 2015 تمديد کرد.

O M I D
10-23-2010, 08:35 PM
تحليل يك روزنامه آلماني از رفتار وين روني

يک روزنامه آلماني تمديد قرارداد مهاجم انگليسي منچستر يونايتد را پايان سياه‌بازي طرفين خواند.

روزنامه اکسپرس پس از اينکه منابع مهم خبري انگليس عنوان کردند وين روني با منچستريونايتد قراردادي جديد منعقد کرده، نوشت: بالاخره سياه‌بازي وين و منچستر پايان يافت. هر دو طرف به استمرار همکاري با امضاي قراردادي جديد رضايت دادند.
روني از ابتداي هفته گذشته مخالفت‌ خود را با منچستري‌ها علني کرده بود. وي در برخي محافل سخن از ترک اولدترافورد در پايان فصل جاري رانده بود؛ حتي برخي تيم‌هاي بزرگ ليگ برتر چون چلسي و منچسترسيتي در کنار اينتر ميلان ايتاليا، رئال و بارسلونا اسپانيا براي استخدامش ابراز علاقه کردند.
در اين ميان، وقتي از قول سرآلکس فرگوسن، سرمربي شياطين سرخ اعلام شد خواهان جدايي اين بازيکن است، ذهنيت فروش وي بيشتر در اذهان قوت گرفت. در مقابل اين همه هياهو، وي روز گذشته بي‌سروصدا در محل باشگاه پرافتخار انگليسي‌ها حاضر شد و قراردادش را که تا سال 2012 بود، تا 2015 تمديد کرد.
روني از سال 2004 که از اورتون جدا شد، افتخارات بي‌شماري با تيم تحت رهبري فرگوسن کسب کرده و در اين تيم پله‌هاي ترقي را پيموده است.

http://pnu-club.com/imported/2010/10/124.gif

O M I D
10-23-2010, 08:36 PM
وين روني پس از تمديد قراردادش با شياطين سرخ گفت: خوشبختانه مي‌توانيم آن چه را كه درباره من رخ
http://pnu-club.com/imported/2010/10/1724.jpg
داد، به سرعت به دست فراموشي بسپاريم.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، مهاجم منچستريونايتد يكي از خبرسازترين چهره‌هاي فوتبال دنيا در هفته‌اي كه سپري شد، بود. ابراز تمايل او براي ترك اولدترافورد به مقصد "منچسترسيتي" واكنش‌هاي سرمربي و هواداران منچستريونايتد و در نهايت چرخش عقيده ناگهاني روني و تمديد قراردادش با شياطين سرخ سرخط تمام خبرها درباره مهاجم ليورپولي منچستريونايتد بود.
روني روز جمعه به تمام خبرها درباره ترك اولدترافورد پايان داد و قرارداد 5 ساله جديدي را با يونايتدها به امضا رساند. با اين همه به نظر مي‌رسد جبران ناراحتي هواداران متعصب يونايتد زمان خواهد بود.
روني پس از امضا قرارداد تازه‌اش در گفت‌وگويي با پايگاه اينترنتي منچستريونايتد عنوان كرد: از اين موضوع خوشحالم. روزهاي گذشته بسيار عجيب بودند. با اين حال از قرارداد جديدم خوشحالم. اميدوارم دوباره به زودي آماده شوم و بتوانم بازي كنم.
او درباره رخد ادهاي اخير هم گفت: روزهاي گذشته بسيار دردسر ساز بودند، هم براي من و هم براي باشگاه به احساسم توجه كردم و موضعم را نسبت به باشگاه مشخص كردم. اين نتيجه براي همه بهترين بود.
اين مهاجم 24 ساله درباره انديشه جدايي و ترك منچستريونايتد هم اظهار كرد: "باشگاه براي من به عنوان بازيكن يونايتد اهميت فراواني دارد. البته نگران آينده يونايتد بودم و آن را به مربي و ديويد ليگ هم اطلاع دادم. پس از آن گفت‌وگوها بر سر تمديد قرارداد از راه رسيد. در ابتدا اين طور به نظر مي‌رسيد كه باشگاه در آينده برسر قهرماني مبارزه نخواهد كرد اما باشگاه به من اطمينان داد كه هدفش در آينده قهرماني خواهد بود. همچنين مسايل ديگري بودند كه در گفت‌وگوي ما نقش داشتند. اكنون خوشحالم كه مي‌توانيم ادامه بدهيم. گفت‌وگوها كند پيش مي‌رفت. هم بحث باشگاه و هم آينده‌ام. براي همين هم بايد درباره انتخابم به طور اساسي فكر مي‌كردم خوشبختانه مي‌توانيم چيزهايي را كه در پيرامون من رخ داد، به سرعت به دست فراموشي بسپاريم."
روني ابراز اميدواري كرد، هواداران به زودي اين رخدادها را فراموش كنند. او به دليل آسيب ديدگي 3 هفته از ميدان دور خواهد بود.