PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال ون رونی. پایان ماجرا کجاست؟

moongirl
10-21-2010, 01:07 AM
سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد از علاقمندی وین رونی برای جدایی از جمع سرخپوشان اولدترافورد ابراز تعجب کرد و از مسائلی که بین این بازیکن و باشگاه وجود دارد پرده برداشت.

وین رونی که این روزها جایگاه ثابتی در تیم فوتبال منچستریونایتد ندارد، عنوان کرده قرارداد خود را با این تیم تمدید نخواهد کرد.

سرآلکس فرگوسن در گفتگو با تلویزیون منچستریونایتد در این خصوص اظهار داشت: دیوید گیل (مدیراجرایی من یونایتد) تابستان سال‌جاری باب مذاکرات با مدیر برنامه‌های او (رونی) را باز کرده بود و این مذاکرات تا پس از پایان رقابت‌های جام جهانی 2010 هم ادامه یافت. من در تاریخ 14 اوت در دفتر کارم بودم که دیوید به من زنگ زد و گفت او نمی خواهد تمدید کند. من متحیر شدم. چند ماه قبل این پسر می گفت در بزرگ‌ترین باشگاه جهان توپ می زند.

وی افزود: من خواستم با این پسر ملاقاتی داشته باشم اما او گفت حرفش، همان حرف مدیر برنامه‌هایش است. ما به هیچ توافقی نرسیده‌ایم. شما باید از مکانیسم این موقعیت‌ها با اطلاع باشید. منظورم وقتی است که بازیکنی می گوید می خواهد از تیم جدا شود.

از فرگوسن سئوال شد آیا رونی واقعا مصدوم است چراکه او در بازی انگلستان با مونته نگرو، آسیب دیدگی خود را تکذیب کرده بود. سرمربی منچستریونایتد گفت: بله او مصدوم است. من این موضوع را هفته‌ها قبل در یک مصاحبه تلویزیونی گفتم. ما او را به عکسبرداری فرستادیم و نتایج نشان داد که مصدوم است هرچند که برای تمرین کردن مشکلی ندارد.

فرگی گفت: چرا او از زمین آمد بیرون و در پاسخ به این سئوال که آیا مصدوم است یا نه، گفت خودتان حدس بزنید؟ آنچه او گفت بسیار ناامیدکننده بود. در بازی با ساندرلند من به او استراحت دادم تا سلامتی‌اش را به طور کامل بازیابد اما وقتی بازی با مونته نگرو تمام شد گفت در این خصوص که آیا مصدوم بوده یا نه، نظری ندارد.

سرمربی منچستریونایتد اظهار داشت: تنها چیزی که من به او گفتم این بود که به باشگاه احترام بگذارد. گفتم نمی خواهم هیچ حرف باطلی از او بشنوم. او بسیار ناامیدکننده رفتار کرد و نمی دانیم چرا او چنین رفتاری از خود نشان می دهد. ما همه چیز را مطالعه می کنیم و نمی دانیم چرا او می گوید با مربی تیم دچار مشکل شده است. باشگاه منچستریونایتد از هیچ کمکی به وین رونی دریغ نکرده است.

فرگوسن تصریح کرد: ما در مشکلات به عنوان پشت و پناه او بوده‌ایم و همواره پند و اندرزش داده‌ایم. البته این فقط در مورد رونی نیست و با همه بازیکنان چنین رفتاری داریم. وقتی منچستریونایتد در دیدار با وست برومویچ با حساب 2 بر 2 مساوی کرد، هواداران نام او را صدا زدند که این امر بر روی بازیکنان دیگر فشار وارد می کند. این، وضعیت خوبی نیست و باید آن را روشن کنیم.

moongirl
10-21-2010, 01:11 AM
وين روني بازيكن ‪ ۲۴‬ساله باشگاه منچستريونايتد بعد از اينكه اعلام كرد ديگر نمي‌خواهد در اين تيم بماند، به صدر اخبار رسانه‌هاي ورزشي انگليس تبديل شده است. اين در حاليست كه فقط ‪ ۱۸‬ماه تا پايان مدت قرارداد او با منچستريونايتد باقي مانده است.

ظاهرا روني در جدايي از منچستريونايتد به قدري مصمم است كه الكس فرگوسن سرمربي شياطين سرخ هم در كنفرانس خبري قبل از بازي با بورسااسپور در ليگ قهرمانان اروپا، اين خبر را تاييد كرد.

پس از افشاي تصميم روني براي ترك اولدترافورد تيم‌هاي مختلفي از جمله رئال مادريد تلاش خود را براي جذب وي شروع كرده اند.

در همين راستا مربيان برخي از تيم‌هاي مطرح اروپا در پاسخ به سوالي در مورد اينكه آيا تمايلي به خريد روني دارند يا خير، واكنش‌هاي جالبي داشته اند كه در زير مي‌آيد:

** كارلو آنجلوتي سرمربي چلسي: شايد مجبور باشم در آينده بارها به اين سوال پاسخ بدهم پس بگذاريد همه چيز را همين الآن روشن كنم. من دوست ندارم مربيان ديگر در مورد بازيكنانم صحبت كنند و در عين حال احترام زيادي براي منچستريونايتد و الكس فرگوسن سرمربي آنها قائل هستم. به همين دليل در مورد وضعيت روني صحبتي نخواهم كرد.

** خوزه مورينيو سرمربي رئال مادريد: روني متعلق به منچستريونايتد واولدترافورد است. اما اگر منچستريونايتد در نهايت تصميم گرفت كه او از اين تيم برود، حتما با من تماس بگيريد. من او و فرگوسن را دوست دارم. به نظرم بهترين چيز براي روني ماندن در اولدترافورد است و همين كار را هم خواهد كرد.

** آرسن ونگر سرمربي آرسنال: آيا فصل نقل و انتقالات شروع شده؟ ما در حال حاضر در فصل نقل و انتقالات نيستيم و قصد خريد هيچ بازيكني را نداريم.

ماجراي روني داستاني شده كه از خواندن آن در روزنامه‌ها خوشم مي‌آيد اما نمي خواهم هيچ دخالتي داشته باشم. اين يعني ما بازيكن جديدي نمي‌خريم و به اندازه كافي مهاجم داريم.

** هري ردنپ سرمربي تاتنهام: مي‌خواهم با رييس باشگاه در مورد امكان خريد روني صحبت كنم اما شك دارم چنين اتفاقي بيفتد. گاهي چنين چيزهايي پيش مي آيد. فوتبال متعلق به مردم است و آنها حق دارند كه از ماجراهاي حاشيه اي هم با خبر شوند.

moongirl
10-21-2010, 01:18 AM
در پايان ديدار سه شنبه شب ورزشگاه سانتياگو برنابئو كه بابرتري 0-2 رئال مقابل ميلان همراه بود،‌ژوزه مورينيو، مربي پرتغالي رئال تعجب خود را از شنيدن احتمال خبر جدايي وين روني از رختكن يونايتد ابراز كرد.

آقاي خاص در پاسخ به سوال خبرنگار تلويزيون انگليسي اسكاي سپورت در اين رابطه گفت:«اگر مسئولان يونايتد مي خواهند روني را بفروشند، به من زنگ بزنند.»

گويا آقاي خاص از ادامه حضور روني در اولدترافورد مطمئن است. او ادامه داد:«مطمئنم كه روني در منچستريونايتد خواهد ماندولي در هر صورت اگر آنها قصد فروش روني را دارند با من تماس بگيرند.»

مربي پرتغالي هميشه صادقانه از ستاره انگليسي يونايتد تعريف كرده و صحبتهاي فرگوسن در اين رابطه كه روني قصد جدايي از اين تيم را دارد، به اين شايعات دامن زده است.به نظر مي رسد كه سران رئال هم تمايل زيادي براي جذب روني دارند و از آنجا كه بنزما در تركيب اين تيم چندان موفق نبوده، ممكن است در بازار نقل و انتقالات زمستاني براي خريد مهاجم جوان يونايتد وارد عمل شوند

Redboy64
10-21-2010, 09:15 PM
وين روني: بله، از منچستريونايتد مي‌روم

وين روني تاييد کرده که قصد ترک منچستريونايتد را دارد.
http://www.football3.ir/admin/asp/Picture/00007820.jpgرونی بیانیه‌ای درباره صحبت‌های سر الکس فرگوسن در روز پنجشنبه صادر کرده و در آن تایید کرده که می‌خواهد برود.
او در این بیانیه گفته است: «هفته گذشته با دیوید گیل (مدیر اجرایی باشگاه) دیدار کردم و در حالی که می‌خواستم درباره آینده تیم اطمینان حاصل کنم، او هیچ تضمینی به من نداد.
سپس به او گفتم که قرارداد جدیدی امضا نخواهم کرد.»
رونی گفته از حرف‌های دیروز فرگوسن شگفت‌زده شده است. او البته طرفدار بزرگ مربی یونایتد می‌ماند اما جهت‌گیری آینده باشگاه باعث دغدغه او شده است: «دوست داشتم حرف‌های سر الکس را بشنوم و برخی از آنها من را شگفت‌زده کرد. این که او گفته مدیر برنامه‌هایم و من چند جلسه با باشگاه داشته‌ایم تا بر سر قرارداد جدید صحبت کنیم کاملا درست است. در جریان آن دیدارها در ماه آگوست من تضمین خواستم که باشگاه همچنان بتواند بازیکنان بزرگ دنیا را جذب کند.
من هرگز جز احترام کامل به منچستریونایتد نداشته‌ام. چطور می‌توانم احترام نگذارم، در حالی که این باشگاه تاریخچه‌ای رویایی دارد و به ویژه شش سالی را گذرانده که خوشبختانه من هم در آن نقشی داشته‌ام؟
برای من قهرمانی مهم است. باشگاه همیشه با هدایت سر الکس قهرمانی به دست آورده. به همین دلیل به نظرم سوال‌هایی که پرسیدم توجیه‌پذیر بود.
با وجود مشکلات اخیر، می‌دانم که همواره به شدت وامدار سر الکس فرگوسن خواهم بود. او مربی و مرشد بزرگی است که از روزی که از اورتون آمدم و تنها 18 سال داشتم به من کمک کرده و از من حمایت کرده. اما به خاطر منچستریونایتد امیدوارم او همین طور عالی بماند. او پدیده است و نابغه.»

moongirl
10-22-2010, 02:58 PM
به گزارش نشریه گاردین، باشگاه منچستریونایتد تاید کرد که امروز با پل استراتفورد، مدیر برنامه های وین رونی، جلسه ای برگزار خواهند کرد تا در مورد احتمال ماندن این بازیکن در الدترافورد برای آخرین بار مذاکره کنند.

این در حالی است که شب گذشته 40 هوادار خشمگین منچستریونایتد که از رفتاررونی در مدت اخیر و احتمال پیوستن او به منچسترسیتی ناراحت بودند، در مقابل خانه او تجمع کردند. شاهدان عینی گزارش دادند که این عده پلاکاردی در دست داشتند که روی آن نوشته شده بود:"اگر به سیتی بروی، کشته می شوی!" آنها این جمله تهدید آمیز را روی در گاراژ خانه رونی با اسپری های رنگی نیز نوشتند.

دیوید گیل، مدیر اجرایی باشگاه امروز با استراتفورد ملاقات خواهد کرد تا از تمایل فرگوسن برای حفظ رونی با او صحبت کند. سرمربی اسکاتلندی جدایی این مهاجم 24 ساله از شیاطین سرخ را یک اشتباه بزرگ می داند که موجب خواهد شد این بازیکن در ادامه دوران بازی اش به خاطر آن حسرت بخورد.

یکی از مشکلات یونایتدها برای حفظ رونی پول های هنگفتی است که باشگاه های دیگر برای به خدمت گرفتن او پیشنهاد داده اند. باشگاه منچسترسیتی حاضر است دستمزدی معادل 260 هزار پوند در هفته به این ملی پوش انگلیسی بپردازد.

در حالی باشگاه های بزرگی مانند رئال مادرید و بارسلونا برای خرید این بازیکن ابراز تمایل کرده اند اما گفته می شود رونی به علت کار تلویزیونی همسرش و همین طور بیماری دخترش، ترجیح می دهد در انگلیس بماند.

از سوی دیگر استراتفورد رابطه نزدیکی با برایان ماروود، دارد، کسی که مسئول انجام مذاکرات برای خرید بازیکن های جدید در منچسترسیتی است و این مسئله نیز احتمال حضور رونی در ایستلند را افزایش می دهد.