PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال دربارهulead video

O M I D
10-19-2010, 07:42 PM
:172:سلام دوستان 1 سوال فنی
من هم با ulead video 9وهم 11 کار کردم ولی وقتی اسلاید میسازم ورایتش میکنم افت کیفیت داره چکار باید کنم؟

زهره محبی
10-19-2010, 08:16 PM
من با 9 یه مدت کار کردم کلا به خاطر کارایی که روی فیلم میکنیم کیفیتش خراب میشه بعد از یه مدت من فهمیدم باید dvd رایت کنم البته فیلم هایی که من روشون کار میکردم فرمت اصلیشون dvd بود.

parvane abi
12-17-2012, 03:37 PM
درجواب دوست عزیزم Red Boy64 : باید موقع تبدیل و رایت cd فرمت مناسب اون کاربرد رو انتخاب کنید تو قسمت share لطفاً ذکر کنید برای چه کاربردی می خواین و تا حالا از چه گزینه هایی اسنتفاده کردین

O M I D
12-18-2012, 01:41 PM
درجواب دوست عزیزم Red Boy64 : باید موقع تبدیل و رایت cd فرمت مناسب اون کاربرد رو انتخاب کنید تو قسمت share لطفاً ذکر کنید برای چه کاربردی می خواین و تا حالا از چه گزینه هایی اسنتفاده کردین

سلام
ممنون از جوابتون:72:
با فرمتهای مختلف تستش کردم با یولید 11 که اصلا نمیشه اسلاید تمام صفحه ساخت و وفقط وسط صفحه خیلی کوچیکه:169:
دیگه حوصله مو سر برد و با این که الان چند ساله قرار یکسری عکس تولد رو فیلم کنم برنامه رو پاک کردم و دیگه سراغش نرفتم:42:

Borna66
12-18-2012, 11:52 PM
سلام
ممنون از جوابتون:72:
با فرمتهای مختلف تستش کردم با یولید 11 که اصلا نمیشه اسلاید تمام صفحه ساخت و وفقط وسط صفحه خیلی کوچیکه:169:
دیگه حوصله مو سر برد و با این که الان چند ساله قرار یکسری عکس تولد رو فیلم کنم برنامه رو پاک کردم و دیگه سراغش نرفتم:42:

با سلام
امید اقا کلا به نظره من Ulead هم برنامه سنگینی هست هم امکاناتی ندارد و کلا خیلی به نظره من برای میک و مونتاژ مناسب و اسلاید سازی ویدویی نیست...
به نظره من امید اقای عزیز از نرم افزار ProShow Gold استفاده که که در این زمینه فوق العاده هست

موفق باشید

روزگار خوش