PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخبار اختصاصی باشگاه استقلال (1389)

صفحه ها : [1] 2

pnugirl
10-08-2008, 12:38 PM
طرفدارای استقلال بفرمایید داخل

pnugirl
10-08-2008, 12:43 PM
امیر قلعه نویی كه ما می شناختیم آنقدر جذبه و اعتماد به نفس داشت كه بزرگان استقلال كه اسم هر كدام از آنها را یك تریلی هم نمی توانست بكشد این اجازه را به خود نمی دادند كه حرفی علیه او به زبان بیاورند.
نزدیك به ۵ سال قبل بود كه امیر در ابتدای حضورش در استقلال راه خروج را به امثال طباطبایی، هاشمی نسب، بختیاری زاده، مؤمن زاده و... نشان داد. آن زمان اینها جزو شاخص ترین چهره های لیگ بودند اما سرمربی جوان و كار بلد استقلال به راحتی آب خوردن روی نام آنها خط قرمز كشید تا همان جان نشان دهد آخر و عاقبت بازیكنی پر سروصدا در استقلال چیست و به اصطلاح هیچكس نمی تواند برای قلعه نویی قد علم كند. در مكتب «پروینیسم» كه از سوی امیر در استقلال اجرا می شود همه چیز باید سرمربی محور باشد و بدون اجازه سرمربی آب از آب در تیم تكان نخورد. بی دیسیپلین ها كنار می روند، بی نظم ها بدون تعارف جریمه می شوند و هركس ناراحت است به سلامت!
در فصلی كه استقلال قهرمان لیگ برتر شد نزدیكان تیم می گفتند رضا عنایتی و سیاوش اكبرپور اگر فرصتی را در طول یك مسابقه از دست می دادند جرأت نداشتند در رختكن به چشمان سرمربی نگاه كنند و این همان امیری بود كه تك محورانه همه چیز استقلال را در پنجه داشت درست مثل پروینی كه سال ها در پرسپولیس دوام آورد اما... نمی دانیم این خاصیت گذر زمان است یا چرخش روزگار كه احتیاط انسان ها افزایش می یابد و امیر قلعه نویی نیز از این قاعده مستثنی نیست.
اینطور كه شرایط استقلال طی هفته های اخیر رقم خورده ناخودآگاه سال های آخر حضور علی پروین در پرسپولیس در ذهنمان تداعی می شود. می خواهیم فلاش بكی بزنیم به فصل نقل و انتقالات و زمانی كه استقلالی ها می خواستند راهی اردوی تداركاتی تركیه شوند. مجتبی جباری طبق روال هر ساله تا روز آخر فتح الله زاده را سر كار گذاشت و به اردوی بدنسازی تركیه هم رفت. هافبك ملی پوش استقلال نشان داد با همه شرایط تیمش كنار نمی آید و با وجود اینكه بهترین پول تیمش را گرفته اما گاهی اوقات هم باب میل خودش رفتار می كند و خودش برای خودش تصمیم می گیرد. حافظه ما می گوید كه احمد مؤمن زاده به دلیل تأخیر چند روزه برای همیشه با استقلال خداحافظی اجباری كرد اما مجتبی جباری...در واقع احتیاج امیر قلعه نویی به مجتبی جباری نمی گذارد او طبق اصول و عقاید خاص خود رفتار كند.
زمانی هم كه جباری هرچه دوست داشت از كادر فنی به زبان آورده قلعه نویی هیچ عكس العملی نشان نداد واین جرقه ای بود برای ترك برداشتن دیواری كه سرمربی دور تیمش كشیده بود. رسیدیم به بازی پرسپولیس و حرف و حدیث ها كه پس از مسابقه به میان آمد. وقتی داور سوت پایان بازی را به صدا در آورد امیر قلعه نویی با حمله به سمت بیژن كوشكی مقابل چشم هزاران هوادار و چندیدن دوربین تلویزیونی ناخواسته حرمت شكنی را در تیمش باب كرد و از آنجا كه حرمت امام زاده را متولی آن نگه می دارد این انتظار كه بازیكنان هم عكس العمل نشان دهند خیلی زود به واقعیت پیوست.
آتش پیروز قربانی از همه تندتر بود و سایر آبی پوشان هم هر كدام به صورت تلویحی از بیژن كوشكی دفاع كردند. طی این چند سالی كه از حیات لیگ گذشته به یاد نمی آوریم كه بازیكنی از استقلال خواستار اصلاح ادبیات گفتاری سرمربی اش شده باشد به تعویض های انجام شده شدیداً انتقاد كند و غیر مستقیم تاكتیك سرمربی را عامل تعویض برد با تساوی تیمش در دربی بداند.
منبع: سایت آفتاب

pnugirl
10-08-2008, 12:45 PM
در پايان مسابقه تيم هاي استقلال و مقاومت
عليزاده قهر كرد
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال پس از پايان بازي اموز با حالت قهر ورزشگاه آزادي را ترك كرد .
http://www.pnu-club.com/imported/2008/10/133.jpg به گزارش خبرگزاري فارس ، مسابقه تيم هاي استقلال و مقاومت سپاسي با نتيجه 5 بر 2 به سود آبي پوشان به پايان رسيد،‌اما در پايان بازي علي عليزاده كه در اين بازي هم مانند ديدار گذشته آبي پوشان فرصتي براي حضور در ميدان به دست نياورد و به همين دليل بعد از بازي امروز مقابل تيم سابقش مقاومت به حالت قهر ورزشگاه را ترك كرد .
وي به محض سوت پايان بازي ساك ورزشي خود را برداشت و در رختكن نماند تا با ساير همبازي هايش ورزشگاه را ترك كند.
منبع: خبرگزاری فارس

pnugirl
10-18-2008, 04:01 PM
استقلال ديروز در بازي عقب افتاده از هفته پنجم در مقابل برق شيراز با نتيجه 1-1 متوقف شد

pnugirl
10-21-2008, 09:31 PM
هرچند از اس اس خوشم نمی یادا اما خوب افتاده رو دور گلزنی. امروز 4-2 پاس رو برد

pnugirl
10-29-2008, 08:29 PM
مسئولان باشگاه استقلال تهران برای جلوگیری از ترافیک در خط حمله این تیم رای به جدایی یکی از مهاجمان خود دادند.
مسئولان باشگاه استقلال که به درخواست سرمربی این باشگاه درصدد جذب یک مهاجم خارجی هستند، برای جلوگیری از ایجاد ترافیک در خط حمله تیمشان به‌زودی رضایتنامه علیرضا عباسفرد مهاجمی که این فصل به جمع آبی پوشان پیوسته است را صادر می کنند.
عباسفرد که خود نیز از شرایطش در باشگاه استقلال رضایت ندارد،چندی پیش از باشگاه استقلال تقاضای رضایتنامه کرده بود و حالا به هدفش نزدیک شده است.
به گفته یکی از نزدیکان باشگاه استقلال،عباسفرد در نقل و انتقالات نیم فصل از استقلال جدا می شود.
به نقل از آفتاب

pnugirl
11-07-2008, 02:08 AM
امير قلعه نويى سرمربى استقلال پيش از ديدار تيمش مقابل ملوان گفت: در انزلى بازى دشوارى داريم اما به دنبال كسب هر ۳ امتياز اين مسابقه هستيم. وى همچنين اظهار كرد: ديدار مقابل ملوان انزلى بسيار دشوار است. در هر صورت در ليگ برتر نمى توان بازى ها را با يكديگر مقايسه كرد و هر بازى شرايط مخصوص به خود را دارد. به احمدزاده تبريك مى گويم كه تيم خوبى ساخته و توانسته است با وجود بازيكنانى جوان و كمترين هزينه، تيم ملوان را بسيار آماده كند. در هر صورت يكى از نكات متفاوت اين بازى شرايط آب و هوايى انزلى است كه مى تواند در بازى تأثيرگذار باشد. وى افزود: با توجه به بازى هاى اخير و نتايج خوب ملوان انزلى و همچنين روند بسيار خوبى كه در بازى هاى استقلال شكل گرفته و پيروزى هاى ادامه دارمان تصور مى كنم اين بازى بسيار تماشايى باشد. قلعه نويى خاطرنشان كرد: گروه آناليز ما نقاط ضعف و قوت ملوان را بررسى كرده است و اميدواريم با توجه به همين نقاط ضعف ۳ امتياز بازى را به دست آوريم. قلعه نويى در ادامه با تمجيد عملكرد مدافعان تيمش گفت: ساختار دفاعى تيم ما بسيار خوب شده و اميدواريم همان طور كه اين ساختار دفاعى در بازى مقابل ذوب آهن كمترين اشتباه را داشت، مقابل ملوان نيز همين گونه عمل كند. قلعه نويى بار ديگر بر تلاشش براى تغيير نگرش بازيكنان استقلال تاكيد كرد گفت: بسيار خوشحالم چرا كه نگرش بازيكنان استقلال تغيير كرده است و آنها ديگر به خوبى درك مى كنند در يك تيم پرافتخار آسيايى بازى مى كنند و قدر پيراهن تيم را مى دانند. قلعه نويى افزود: اين نگرش به ما كمك مى كند تا بتوانيم تيم را براى موفقيت در آسيا آماده كنيم. از هم اكنون نيز فكر خود را متوجه بازى هايمان در آسيا كرده ايم و مى خواهيم نگرش و سطح تيم را به حدى برسانيم كه در ليگ قهرمانان آسيا نيز موفق باشيم. سرمربى تيم استقلال تهران ماجراى وجود جاسوس در اين تيم را رد كرد و گفت: استقلال جاسوس ندارد اما واقعيت اين است كه ما دوست نداريم يك سرى مسائل داخلى تيم كه در واقع مسائل خانوادگى ماست، به بيرون درز پيدا كند. قلعه نويى درباره تغيير زمان اردوى استقلال در كيش نيز گفت: با توجه به اين كه فاصله چندانى تا زمان تعطيلات نيم فصل نداشتيم تصميم گرفتيم تا اين اردو را در زمان تعطيلات نيم فصل در كيش برگزار كنيم.
iransport

pnugirl
12-13-2008, 02:34 AM
به همه استقلالي ها تبريك مي گم. تيمشون داره خوب نتيجه مي گيره. امروز هم كه 4بر دو داماش رو بردين

Fahime.M
05-16-2009, 12:02 PM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg (http://www.pcparsi.com/)

عشق است استقلال...

hiddenboy
05-16-2009, 12:42 PM
ای بابا ، همه که استقلالین اینجاااا ، بابا بیاین به راه راستتت قرمزته

Fahime.M
05-16-2009, 01:24 PM
ای بابا ، همه که استقلالین اینجاااا ، بابا بیاین به راه راستتت قرمزته

ای بابا از یه پرسپولیسی بیشتر ازین انتظار نمیره ها....
خوبه اول تاپیک نوشته استقلالیا....تاپیکو اشتباه اومدین فک کنم:169:

ابیته!

hiddenboy
05-16-2009, 01:31 PM
ای بابا از یه پرسپولیسی بیشتر ازین انتظار نمیره ها....
خوبه اول تاپیک نوشته استقلالیا....تاپیکو اشتباه اومدین فک کنم:169:

ابیته!

نه دیگه دقت نکردی، من اومدو اینجا ک شما رو هدایت کنم، اونیم که گفتم اینجا استقلالین بخاطره این بود که گفتم شاید قیل من یه پرسپولیسی اومده باشه برای ارشاد ، همون عامل نفوذی:107:

Fahime.M
05-19-2009, 11:21 AM
نه دیگه دقت نکردی، من اومدو اینجا ک شما رو هدایت کنم، اونیم که گفتم اینجا استقلالین بخاطره این بود که گفتم شاید قیل من یه پرسپولیسی اومده باشه برای ارشاد ، همون عامل نفوذی:107:

همین مونده که شمامنو هدایت کنی http://pnu-club.com/imported/2009/05/71.gif

ببین اومدی واسه کل کل...
بازم تاپیکو اشتباه اومدی...پس شما باید هدایت بشیhttp://pnu-club.com/imported/2009/05/72.gif

Fahime.M
05-19-2009, 11:48 AM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg (http://www.fcesteghlal.ir/Picture.aspx?PicID=04cd9013-b933-4242-bc8f-32d799efaf8a.jpg)

گفت و گو با فابیو جانوآریو
او حرف هایش را با یک جمله احساسی آغاز کرد: من دوبار در ایران گریه کردم .یکبار برای سقوط فولاد و یکبار برای پیروزی فولاد و قهرمانی استقلال در روز یکشنبه.

عکسهای متفاوت از فابیو را می توانید با کلیک بر آدرس زیر مشاهده نمایید :
http://www.fcesteghlal.ir/GaleryPhoto.aspx?Gid=167 (http://www.fcesteghlal.ir/GaleryPhoto.aspx?Gid=167)

fcesteghlal.ir : فابیو 24 ساعت پس از قهرمانی عجیب استقلال در منزل مسکونی اش میزبان اعضای وب سایت باشگاه استقلال بود.
«فابیو دانیل جانو آریو» جوان 29 ساله برزیلی در فاصله کمتر از 9 ماه زندگی در تهران به یکی از محبوب ترین چهره ها تبدیل شده است. ظاهر ساده، دلنشین و شاید هم متفاوت او در کنار رفتار حرفه ای و جوانمردانه اش باعث شده او خیلی زود به جمع ستاره های محبوب تاریخ باشگاه استقلال بپیوندد.

بعد از ظهر یکشنبه در چه لحظه ای باور کردی که استقلال قهرمان شد؟
تا آخرین لحظه مطمئن نبودم. مدام به اسکوربورد نگاه می کردم. فقط می دانم بدترین لحظه وقتی بود که ذوب آهن گل زد و بازی مساوی شد.

بهترین تصویری که از روز یکشنبه در ذهنت ثبت کردی چه تصویری است؟
بهترین خاطره من هیجان مردم در فرودگاه تهران بود. من خیلی تلاش کردم از دست آن همه ازدحام جمعیت در فرودگاه مهرآباد فرار کنم اما خوشبختانه موفق نشدم و صحنه هایی به وجود آمد که تا آخر عمرمم فراموش نمی کنم. استقبال مردم از ما فوق العاده بود. مانند فاتحان یک جنگ بزرگ. از همه آنها متشکرم.

در این مدت اتفاق افتاد که همه امیدت را از دست بدهی؟ مثلاً به خودت بگویی که دیگر قهرمان نمی شویم؟
وقتی در دقیقه 94 بازی با سایپا گل خوردیم و بازی مساوی شد تقریباً همه امیدم را از دست دادم.
یادم هست بعد از بازی به فرهاد مجیدی گفتم که دیگر قهرمان نمی شویم.

بیست سال دیگر اگر بخواهی درباره این فصل و قهرمانی با استقلال صحبت کنی، چه می گویی؟ بهتر بگوییم چه تجربه ای از این فصل برای تو همیشه باقی می ماند؟
چیز فوق العاده ای که می توانم بگویم و هرگز فراموش نکنم هیجان هواداران استقلال در طول فصل بود اما روز آخر چیزی دیگری بود. شما مطمئن باشید آن همه هیجان برای کسی که بیماری قلبی داشت خیلی خطرناک بود. در آن ثانیه های پایانی من خودم داشتم از دست می رفتم. خیلی خوشحالم که نتیجه نهایی را تغییر دادیم و این برای من خیلی خاطره انگیز بود.

شما شایسته قهرمانی بودید؟
البته، ما خیلی شایسته این کاپ بودیم. ما در طول لیگ برتر بهترین آمارها را در اختیار داشتیم.
بهترین بردها، گل های زده و...

این اولین قهرمانی زندگی حرفه ای تو بود؟
نه، در لیگ منطقه ای برزیل در سال 2002 با تیم ویتوریا قهرمان شدم.

کدامیک از این قهرمانی ها بهتر بود؟
قهرمانی استقلال با این همه طرفدار میلیونی مطمئناً برای یک فوتبالیست جذاب تر است.

و حالا تو یکی از محبوب ترین بازیکنان استقلال هستی، چون گل قهرمانی استقلال را زدی؟
این موضوع را احساس کردی که محبوبیت تو به شدت بیشتر شده ؟
بله، اما من به تنهایی استقلال را قهرمان نکردم. این یک کار گروهی بود. من فقط تلاش کردم همیشه جزو بهترین ها باشم. نمی دانم موفق شدم یا نه؟! اما مهم این است که استقلال قهرمان شد.

بهترین مسابقه ای که در این فصل برای استقلال انجام دادی کدام بازی بود؟
الان هیچی را به یاد نمی آورم. من فقط یکشنبه را به یاد دارم. همه افکارم در همان روز فعلاً باقی مانده.

راستی واکنش همسرت بعد از قهرمانی و بازگشت به خانه چطور بود؟
ساعت 5 صبح دوشنبه بود که به خانه رسیدم. دیدم همسرم پیراهن استقلال را پوشیده و جلوی در ایستاده. تا به حال نشده بود که وقتی از یک مسابقه برمی گردم چهره همسرم را اینقدر خوشحال ببینم.

در برزیل چه خبر بود، خانواده ات مسابقه را دیدند؟
نه، اما همه آنها نشسته بودند پای کامپیوتر و اینترنت و لحظه به لحظه نتیجه را دنبال می کردند. پدرم می گفت شما پیام را می برید اما فولاد نمی تواند ذوب آهن را شکست بدهد. به خاطر همین وقتی می بیند که من گل زدم و پیام را شکست دادیم خوشحال می شوند اما یکی دو ساعت بعد از بازی پدرم با بی حوصلگی و برای کنجکاوی پای اینترنت می رود تا نتیجه نهایی مسابقه ذوب آهن و فولاد را متوجه شود. پدرم می گفت وقتی دیده که فولاد چهار بر یک ذوب آهن را برده آنقدر فریاد زده که همه همسایه ها متوجه شدند که استقلال، تیم پسرش در ایران قهرمان شده. در شب قهرمانی استقلال همه اقوام ما در خانه پدرم جمع شدند و این قهرمانی را جشن گرفتند.

می خواهیم کمی با صراحت صحبت کنی. به نظر خودت بعد از بازی با راه آهن که پنج بر یک پیروز شدید،کمی افت نکردی؟
من سه هفته مصدوم شدم و اتفاق بدی بود ولی در مجموع در طول فصل همه تلاشم را انجام دادم. البته چون تیم خوب نتیجه نگرفت پس من هم خوب نبودم.
در لیگ قهرمانان آسیا چطور؟ چرا موفق نبودیم؟
شما در فوتبال به مقدار زیادی شانس هم نیاز دارید. ما خیلی مقابل الاتحاد، الجزیره و ام صلال در تهران بدشانس بودیم اما این را هم بگویم مشخص نیست، ما هنوز هم شانس داریم و با کسب دو نتیجه خوب شاید صعود کنیم.

بهترین دوستان تو در ایران چه کسانی هستند؟
در تیم استقلال فرهاد و پژمان و رینالدو اما در بیرون از استقلال آقای نیکومنش از دوستان خوب ایرانی من است. با کاسترو در ذوب آهن، والنته و کارلوس در فولاد هم خیلی دوست هستم.

البته کارلوس (دروازه بان فولاد) هم به تو کمک بزرگی کرد. او بیشتر از شش موقعیت صددرصد گل را از ذوب آهن گرفت.
کارلوس فوق العاده بازیکن حرفه ای و با اخلاقی است. بعد از مسابقه با من تماس گرفت و گفت که «فابیو، پیروز شدیم، فقط به خاطر تو»
همبازی ها من در فولاد به من گفتند که وقتی اواخر بازی فولاد چهار بر یک پیش بود بعضی از هواداران وقتی شنیدند که من گل استقلال را زدم من را تشویق می کردند.

فابیو، خودت فکر می کنی راز این همه محبوبیت چیست؟
من آدم ساده ای هستم و به همه احترام می گذارم. برای من رده و مرتبه فرقی نمی کند. از ماساژور و تدارکات گرفته تا مدیرعامل به همه احترام می گذارم و با همه محترمانه برخورد می کنم. شاید همین یک راز است.در باشگاه استقلال هم از رئیس بزرگ و جنتلمن یعنی آقای آشتیانی و همچنین آقای انصاری که خیلی به من محبت داشتند تا تدارکات و مسئولان ورزشگاه دستگردی همگی من را دوست داشتند و کمکم کردند.

تصور اینکه روزی از استقلال بروی و از این همه طرفدار و محبوبیت فاصله بگیری سخت نیست؟
زندگی حرفه ای زیاد با احساس و عاطفه هماهنگ نیست. به هر حال یکی از ویژگی های یک ورزشکار حرفه ای باید «دل کندن» باشد. البته این پرسش شما را فعلاً دوست ندارم. چون دارم از قهرمانی استقلال لذت می برم.

می خواهیم چند سوأل هم از همسرت بپرسیم اما قبلش می خواهیم بدانیم بهترین خاطره غیر ورزشی تو در تهران چه بوده؟
همسرم یک ماهی برزیل رفت و من تنها بودم. وقتی که به تهران برگشت خیلی خوشحال شدم و روحیه گرفتم.

مصاحبه با همسر جانواریو

وقتی شنیدید که روز یکشنبه فابیو گل زد، کجا بودی؟ چه می کردی؟
تنها بودم. واقعاً قلبم داشت می ایستاد. شاید باور نکنید اما احساس می کردم که اشتباه کردم وقتی گزارشگر «اسم» فابیو را آورد متوجه شدم که خواب نیستم.
مسابقه ذوب آهن با فولاد خیلی هیجان انگیز بود اما وقتی 3 بر یک به نفع فولاد شد، دیگر آنقدر استرس داشتم که نمی توانستم صفحه تلویزیون را ببینم. کف دستهام به شدت عرق کرده بود.

وقتی فابیو گل زد، چیزی را نشکستی؟
نه، اما وقتی استقلال قهرمان شد به بزرگترین رویایم رسیدم. من آرزو داشتم فابیو با استقلال قهرمان شود و بهترین حالتش اتفاق افتاد. روز یکشنبه را هیچ وقت فراموش نمی کنم.

هنوز هم ایروبیک را جدی دنبال می کنی؟
بله، اما چند وقتی است که به خاطر بیماری و سفر به برزیل نتوانستم اما به زودی دوباره شروع می کنم.

استقلال که قهرمان شد، دردسر خانواده جانواریو بیشتر شد؟
نه، دردسر نیست. مردم به همسر من لطف دارند. از یکشنبه تا حالا کلی از اقوام من زنگ زدند و به فابیو تبریک گفتند. فابیو در بین فامیل های من و خودش هم خیلی محبوب است.

خانواده شما گویا به ایران هم آمدند.
بله، پدر و مادر من در زمستان گذشته به ایران آمدند و بهترین خاطره زندگی من به غیر از روز یکشنبه، روزی بود که با پدر و مادرم برای تماشای مسابقه استقلال مقابل مس به ورزشگاه آزادی رفتیم. در آن مسابقه استقلال با گل دقیقه 90 پیروز شد و من خیلی به وجد آمده بودم. شب فوق العاده ای بود. از مدیریت باشگاه استقلال ممنونم که شرایطی را به وجود آورد که من توانستم به استادیوم بیایم.

واکنش پدر و مادر شما بعد از قهرمانی فابیو چطور بود؟
پدر من ویدیوی صحنه گل فابیو را به همراه جشن قهرمانی استقلال را روی facebook گذاشته است که همه دوستانش ببینند. الان که با شما حرف می زنم در خانه ما در برزیل جشن قهرمانی فابیو در حال برگزاری است.

پس فعلاً زندگی در ایران برایت لذت بخش است.
بله، دوری از محل تولد و زندگی کار سختی است اما علاقه مردم ایران به بازی و شخصیت همسرم زندگی در ایران را برای من خیلی سخت نمی کند.
(فابیو به میان مصاحبه می آید: البته از یک چیزی متنفر است! همسر فابیو که انگار به یاد می آورد با هیجان می گوید:)
من خیلی حرص می خورم که در ایران نام خانوادگی فابیو را اشتباه تلفظ می کنند. حالا مردم عادی اشکالی ندارد اما گزارشگران شما هم نام خانوادگی اش را اشتباه می گویند.
او فابیو جانواریو نیست. یعنی در فامیلی او حرف «واو» وجود ندارد.
او جانو+ آریو است یعنی جانو آریو (به الف با کلاه توجه کنید.)
(فابیو توضیح می دهد که امروز هم در محل تمرین یکی از هواداران اسمش را با انگلیسی به اشتباه نوشته بود و از حرف انگلیسی v استفاده کرده بود.)

به نظر تو فابیو فصل آینده در استقلال می ماند؟ چون او قرارداد 2 ساله با استقلال دارد.
یعنی ممکن است پیشنهاد خارجی داشته باشد.
من نمی دانم. فعلاً که فقط به قهرمانی استقلال فکر می کنم.

اگر یک پیشنهاد خیلی خوب از کشورهای عربی داشته باشد، چطور؟
البته خانم ها پول را دوست دارند اما هر جا که به پیشرفت ما کمک کند، مطمئناً مقصد ما خواهد بود اما همه زندگی هم پول نیست. ما فعلاً در کنار هواداران استقلال روزهای لذت بخشی را پشت سر می گذاریم

hiddenboy
05-19-2009, 10:33 PM
همین مونده که شمامنو هدایت کنی http://pnu-club.com/imported/2009/05/71.gif

ببین اومدی واسه کل کل...
بازم تاپیکو اشتباه اومدی...پس شما باید هدایت بشیhttp://pnu-club.com/imported/2009/05/72.gif
به هر حال بر من واجبه که شما رو به راه مستقیم و درست هدایت کنم:10::246: هرچند نمیشید:247:

pnugirl
05-22-2009, 03:22 AM
مسعود زريبافان با تكذيب اخبار منتشر شده گفت: من هيچ گاه نگفته ام كه قلعه نويي كانديداي سرمربيگري تيم فوتبال استقلال است و تمام خبرها را در اين زمينه تكذيب مي كنم.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) رئيس مجمع باشگاه استقلال در واكنش به انتشار مطلبي با مضمون، "قلعه نويي هنوز هم گزينه اول هدايت تيم استقلال است" اظهار داشت: باشگاه استقلال طبق روالي كه دارد، در مورد انتخاب سرمربي تيم تصميم مي گيرد.
وي افزود: در اين زمينه واعظ آشتياني كه البته مورد تاييد من نيز هست، به عنوان يك مسوول اختيار تام دارد.

pnugirl
05-22-2009, 03:24 AM
مصطفى افخمى : با توجه به بضاعتى كه در استقلال ديديم و با نفراتى كه عملاً جايگزين نفرات كليدى كرده بودند بازى دلچسبى را انجام ندادند.

يكى از مسائلى كه استقلال را نابود كرد خصوصاً در رقابت هاى آسيايى حاشيه بود.نيمه اول به هيچ وجه بازى خوبى را شاهد نبوديم با توجه به اينكه الجزيره هفته آينده يك ديدار حساس پيش رو دارد با نفرات ذخيره مقابل استقلال قرار گرفته بود، استقلال نيز با عدم حضور جبارى، جان واريو و طالب لو وضعيت مشابهى با حريف عربى خود داشت.
ضعف هاى نامدارى مانع بزرگ پيروزى استقلال بود. از اين موضوع بسيار تعجب مى كنم كه چرا تا اين اندازه بايد ۲ دروازه بان با هم تفاوت داشته باشند. هر چند كه نامدارى اين ضعف ها را داشت اما چرا مربيان براى جبران اين ضعف كارى انجام ندادند كه واقعاً جاى سؤال دارد؟! در نيمه دوم وگل زود هنگام الجزيره دقيقه ۴۸ جاى گيرى نامناسب واشتباه مسلم نامدارى باعث شد استقلالى ها نتوانند آنرا جبران كنند.در كل آبى پوشان از نظر روحى وروانى مشكل داشتند و اين مورد در چهره آنها كاملاً مشهود بود.
در نيمه دوم استقلالى ها فوتبال روان ترى را ارائه كردند و موقعيت هاى خوبى داشتند كه يكى پس از ديگرى آنها را از دست دادند.عليزاده به عقيده من مهاجم گلزنى نيست و از دست دادن فرصت ها توسط او چندان دور از انتظار نبود اما برهانى و اكبرپور بعيد بود كه از موقعيت هاى خود استفاده نكنند. دوندگى مجيدى با اين سرعت و قدرت فيزيكى در بازى بسيار تأثيرگذار بود. ارسال توپ هاى بدون نقص حيدرى واقعاً جاى تقدير دارد.استقلالى ها تقريباً فشار نسبى به خط دفاعى امارات وارد كردند اما فوتبال برزيلى آنها استقلال را در ضد حملات دچار شكست كرد. استقلال مشكل دفاع تيمى دارد كه در رقابت هاى ليگ هم با اين مشكل دست و پنجه نرم مى كرد. از مربيان اين تيم سؤال دارم. با اينكه استقلال بيش از ۴۰ بازى در ليگ، جام حذفى و آسيا انجام داده است ومربيان بهتر از هر كسى به نقاط ضعف تيم آگاهند چرا براى حل آن اقدامى نكرده اند؟! در اين صورت حداقل به نفرات بعدى بگويند تيم اين ضعف ها را دارد و ما نتوانستيم آن را بر طرف كنيم، شما راه حلى بينديشيد!
استقلال در درون دروازه، دفاع تيمى و دفاع گروهى مشكلات اساسى دارد. به شخصه سيستم ۲-۵-۳ استقلال را در رقابت هاى آسيايى نمى پذيرم. اين سيستم به هيچ وجه براى بازى هاى آسيايى آن هم براى استقلال جوابگو نبود.

هورا اسپرت

pnugirl
05-22-2009, 03:32 AM
isn - امير قلعه نويى سرمربى فصل گذشته تيم فوتبال استقلال با مسئولان تيم بن ياس امارات به توافقات اوليه رسيده است.بنا بر اعلام كريم بوستانى ، مسئولان باشگاه بن ياس امارات مذاكرات خود با امير قلعه نويى را آغاز كرده اند. بوستانى اظهار داشت: با توجه به اينكه از چند سال قبل با اين باشگاه در ارتباط بودم، رابط بين امير قلعه نويى و آنها هستم. تا ۸۰ درصد توافقات بين او و مسئولان باشگاه صورت گرفته است. مربى فصل گذشته تيم استقلال اهواز ادامه داد: برزنتى، مربى تونسى بن ياس، توانسته اين تيم را از ليگ دسته اول به ليگ برتر امارات بياورد اما به لحاظ مالى با اين باشگاه به توافق نرسيده است. اگر اين روند ادامه داشته باشد، مسئولان با امير قلعه نويى قرارداد رسمى مى بندند. وى خاطر نشان كرد: در چند روز آينده ابعاد نهايى اين موضوع مشخص مى شود. پنجشنبه 31 ارديبهشت 1388

pnugirl
05-22-2009, 03:36 AM
امير قلعه نويى سرمربى تيم استقلال پس از هدايت اين تيم براى آخرين بار به عنوان سرمربى درباره نتيجه تساوى ۲ بر ۲ مقابل الجزيره امارات گفت: خوشحالم كه بازيكنانم بازى خوبى را به نمايش گذاشتند و شايستگى پيروزى را در اين بازى داشتيم. وى همچنين افزود: دقيقاً در اين بازى هم مانند ۵ بازى گذشته خود در ليگ قهرمانان كم شانس بوديم و در برخى مواقع هم كم دقتى عامل ناكامى بود. وى در ادامه در مورد شيوه هجومى استقلال پس از دريافت ۲ گل گفت: ما تا قبل از دريافت گل هم بازى هجومى را انجام داديم و ۳ ، ۴ موقعيت صددرصد را از دست داديم اما پس از دريافت گل با سيستم ۳-۴- ۳ بازى را ادامه داديم و سعى بر كشاندن بازى به جناحين داشتيم كه در اين راه موفق بوديم. مربى استقلال در ادامه در مورد تاثير منفى عدم حضور وى پس از موفقيت هاى چند ماه اخير در استقلال افزود: من اعتقادى به تاثير كامل اين موضوع بر اين ديدار ندارم، چراكه ما نزديك به ۱۰ موقعيت گل را روى دروازه حريف خلق كرديم و از طرفى مى توان تاثير كمى از اين موضوع را در اين نتيجه موثر دانست، ضمن اينكه دماى بالاى هوا و همچنين برگشت ۵ بازيكن ملى پوش ما از اردوى تيم ملى نيز در اين بازى مؤثر بود. قلعه نويى در ادامه در مورد تيم آينده خود گفت: كار من با استقلال پس از اين بازى خاتمه يافته و من بر روى ۳ پيشنهاد داخلى و ۲ پيشنهاد از تيم هاى اماراتى فكر خواهم كرد و در مورد تيم هاى اماراتى قرار است، با مدير برنامه هايم جلسه اى داشته باشم و در اين باره گفت وگو خواهيم كرد. وى درباره عدم حضور چند بازيكن اصلى تيم الجزيره در اين ديدار با اشاره به اينكه تيم الجزيره يك تيم بزرگ حرفه اى و متمول است؛ افزود: در مقابل تيم ما هم از ۶ بازيكن اصلى خود به دليل مصدوميت و محروميت بى بهره بود، پس نمى توان صحبت از نبود تيم اصلى به ميان آورد. سرمربى استقلال در آخرين بازى مرحله مقدماتى ليگ قهرمانان در مورد احتمال توافق با مسئولان استقلال و حضور دراين تيم در فصل آتى گفت: در طى ۸ ماه بهترين نتايج را با استقلال كسب كردم، بهترين خط حمله جهان پس از تيم بارسلونا اسپانيا، بهترين خط دفاعى، بهترين گلزن ۸ سال اخير ليگ و نتايج در خورى كه براى اين تيم كسب شد اما متأسفانه شرايطى به وجود آمد كه خودم ترجيح دادم از استقلال جدا شوم. وى همچنين گفت: با اين تفاسير به اين نتيجه مى رسيم كه نبايد هيچ مربى در فوتبال ايران موفقيت كسب كند وگرنه بايد از تيمش برود. قلعه نويى در پايان با ورود سرمربى الجزيره براى اين تيم در ليگ برتر امارات آرزوى موفقيت كرد

pnugirl
07-09-2009, 12:23 AM
ي‌گويند زوج عنايتي- اكبرپور تا حدي برهاني را ترسانده كه او كيلومترها از ايران فاصله گرفته. البته آرش جوابي خلاف اين ادعا دارد. برهاني قاطعانه مي‌گويد كه ترسي از زوج عنايتي – اكبرپور ندارد و در صورت ماندن در استقلال نشان مي‌دهد كه هنوز آماده است و البته آقاي گل ليگ.

سلام آقاي برهاني، چه خبر، شرايط چطور است؟
سلام خدا را شكر خوب است. الان دبي هستم و مشغول مذاكره با چند تيم اماراتي.
خبرداري كه باشگاه جريمه‌اي يك ميليوني براي هر روز غيبت شما در نظر گرفته؟
چيزهايي شنيده‌ام ولي فكر نمي‌كنم درست باشد.
ولي اين خبر رسما از طرف باشگاه اعلام شد. يك ميليون جريمه براي هر روز غيبت برهاني...
نمي‌دانم چه بگويم. شايد باشگاه حق داشته باشد اما در قرارداد من هم بندي وجود دارد مبني بر اينكه مي‌توانم با تيم‌هاي خارجي مورد نظرم مذاكره كنم.
يعني منظورت اين است كه باشگاه نبايد چنين جريمه‌اي براي تو در نظر بگيرد؟
من اين حرف را نزدم. گفتم باشگاه حق دارد اما بايد به من هم فرصت بدهند تا با تيم‌هاي خارجي خواهانم مذاكره كنم. اين بند در قرارداد من وجود دارد و من خلافي را مرتكب نشده‌ام كه جريمه شوم.
اما مسوولان باشگاه معتقدند چند هفته‌اي است كه تمرينات شروع شده و برهاني بايد زودتر از اين تيم بعدي خود را انتخاب مي‌كرد...
اين را قبول دارم كه براي انتخاب تيم آينده‌ام كمي وقت تلف كرده‌ام اما ظرف چند روز بعد تمام سعي خود را مي‌كنم تا شايد قرارداد جديدم را نهايي كنم.
حالا پيشنهادها از كدام كشورهاست؟
چند بار گفته‌ام. چند پيشنهاد از امارات كه يكي از آنها در حال نهايي شدن است. از آلمان و فرانسه هم چند تيم مرا مي‌خواهند اما اسم تيم‌ها را نمي‌گويم تا وقتي قرارداد ببندم.
يعني صددرصد از استقلال جدا مي‌شوي؟
نه من با استقلال يك فصل ديگر قرارداد دارم و بايد تحت نظر باشگاه و البته موافقت واعظ از استقلال جدا شوم. اگر ظرف روزهاي آينده با تيمي توافق نكردم فصل بعد هم استقلالي مي‌مانم.
خيلي‌ها مي‌گويند برهاني به خاطر زوج عنايتي – اكبرپور مي‌خواهد از استقلال جدا شود.
اينها همه شايعه است. من هميشه نشان داده‌ام كه ترسي از مهاجمان طراز اول ندارم. من آقاي گل ليگ هستم پس نبايد واهمه‌اي از زوج عنايتي – اكبرپور داشته باشم.
اين را هم شنيده‌اي كه عنايتي گفته رابطه خوب من و سياوش ربطي به آرش ندارد؟
نه، واقعا اين حرف را عنايتي زده؟
بله روز پنج‌شنبه اين حرف را زده است...
نمي‌دانم، احترام عنايتي براي من واجب است اما بايد از او بپرسم چرا اين جملات را در مورد من به زبان آورده. اين را هم بگويم كه با اين تفاسير و مسائل به‌وجود آمده خيلي دوست دارم استقلالي بمانم تا خيلي چيزها را ثابت كنم.
مثلا چه چيزهايي؟
فيكس بازي كردن، گلزني و خيلي چيزهاي ديگر.

pnugirl
07-12-2009, 11:48 PM
مدیرعامل باشگاه استقلال روز گذشته با رئیس سازمان لیگ دیدار کرد. به گزارش خبرگزاري ورزش ايران(ايپنا)، در نشست روز گذشته واعظی آشتیانی و عزیز محمدی که با حضور علیپور مشاور فرهنگي رئیس سازمان لیگ برگزار شد، مدیرعامل باشگاه استقلال بار دیگر از اجرای منشور اخلاقی حمایت کرد.
در این گفت وگو اشاره شد که اگر ضعف هایی در منشور هست، با تعامل قابل برطرف است. ضمن اینکه باید منشور اخلاقی از جایی شروع می شد و شروع اولیه سازمان لیگ خوب بود. هر چند چالش‌هایی را پیش رو دارد .عزیز محمدی نیز با تائید این چالش ها ابراز امیدواری کرد این چالش ها برطرف شود تا در فصل بعد و فصل های آینده فوتبالی پاک داشته باشیم.
در خلال این دیدار واعظی اشتیانی در خصوص برگزاری اولین مسابقه استقلال در لیگ برابر سپاهان، موضوع حضور تماشاگران را مطرح کرد که محمدی ضمن احترام به درخواست آشتیانی اعلام کرد؛ مقرر بوده این مسابقه در استان همجوار برگزار شود اما به جهت احترام به درخواست استقلال بازی در استادیوم آزادی خواهد بود. اما باید تابع مقررات باشیم و همه تلاش کنیم نسبت به تصمیماتی که از طریق کمیته انضباطی و سازمان لیگ انجام می گیرد، پایبند باشیم. از این رو با ارفاقی که انجام شد بازی خارج از خانه استقلال به داخل تهران منتقل شد اما بدون تماشاگر برگزار می شود.
مدیرعامل استقلال نیز احترام به مقررات را برای همه از جمله مجموعه باشگاه استقلال واجب و لازم دانست.

pnugirl
08-10-2009, 12:42 AM
قرارداد مجتبی جباری به گونه ای تنظیم شده که اگر در بازی حضور نداشته باشد جریمه خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، مجتبی جباری که فصل گذشته به دلایل مختلف تز حضور در بازی‌ها سر باز می‌زد، مشکلاتی را برای این تیم به‌وجود آورده بود. از این رو مسئولان باشگاه استقلال تصمیم گرفتند برای این فصل قراردادی با این بازیکن ثبت کنند تا از غیبت وی جلوگیری شود. در قرارداد جباری ذکر شده در صورت عدم حضور در بازی‌های استقلال مبلغ 2 میلیون تومان جریمه می‌شود. از طرفی اگر وی در پنج بازی مستمر حضور نداشته باشد جریمه خاصی برای او در نظر گرفته می‌شود. این قرارداد جباری را موظف می‌کند تا در تمامی بازی‌های استقلال حضور داشته باشد.

pnugirl
08-10-2009, 01:18 AM
لامحسين مظلومى، مدير تيم استقلال پس از پيروزى تيمش مقابل سپاهان اصفهان اظهار داشت: از قبل مى دانستيم بازى بسيار سختى را در پيش داريم. با اين حال كادر فنى استقلال از قبل براى اين ديدار برنامه داشت و بسيار خوب بازى را شروع كرديم. سپاهان تيم بسيار پرمهره اى است و ملى پوشان زيادى را در اختيار دارد. با اين حال بچه ها از جان و دل مايه گذاشتند و تمام تلاش خود را براى پيروزى در اين ديدار انجام دادند.وى ادامه داد: خوشحالم كه ۳ امتياز حساس را كسب كرديم و نام استقلال را به عنوان يكى از اصلى ترين مدعيان كسب عنوان قهرمانى مطرح كرديم. اكنون همه تيمها روى استقلال حساب ويژه اى باز كرده اند و با تمام قوا به مصاف ما مى آيند. همين موضوع كار ما را در ادامه رقابت ها سخت تر مى كند. مظلومى در مورد حضور قلعه نويى روى نيمكت سپاهان خاطرنشان كرد: قلعه نويى مربى بزرگى است. او يكى از پيشكسوتان باشگاه مى باشد و احترام وى بر همه اعضاى تيم واجب است. با اين كه تيم ما نياز مبرمى به ۳ امتياز اين ديدار داشت و از ابتدا براى كسب پيروزى وارد زمين شديم، بعد از بازى هم صمد مرفاوى صحبت هايى را مطرح كرد كه نشانگر احترامش به قلعه نويى بود. مدير تيم استقلال در رابطه با آمادگى روانخواه تصريح كرد: اميد بازيكن بسيار خوبى است. او در ۲ ماه اخير يكى از آماده ترين نفرات استقلال در تمرينات بود. روانخواه استعدادهاى فراوانى دارد و كادر فنى روى او حساب ويژه اى باز كرده است. اميدوارم او در آينده هم بازى هاى خوب خود را تكرار كند.مظلومى در مورد اعتراض هاى شديد سيدمهدى رحمتى به وحيد طالب لو افزود: وحيد طالب لو يكى از بهترين دروازه بانان ايران است و من در توانايى هاى او هيچ شكى ندارم. در مورد صحبت هاى رحمتى حرف نزنم بهتر است. فقط مى دانم وحيد دروازه بان بسيار خوبى است و استحقاق آن را دارد كه دروزاه بان شماره يك تيم ملى بشود. مظلومى در بخش ديگرى از صحبت هايش گفت: شروع خوبى در ليگ داشتيم اما اين تيم هنوز به آمادگى مطلوب نرسيده است. استقلال واقعى را بايد از هفته هاى آينده ديد و تقريباً از هفته سوم به آمادگى مطلوب مى رسيم و بهترين بازيهاى خود را به معرض نمايش مى گذاريم. وى در پايان صحبت هايش اضافه كرد: اين پيروزى زمينه ساز موفقيت هاى بعدى است. اين هفته بازى سختى را مقابل مقاومت سپاسى شيراز خواهيم داشت. با اين حال با قدرت در اين ديدار حاضر مى شويم و تمام تلاش خود را براى پيروزى انجام مى دهيم. ما بايد امتيازات اول را به طور كامل جمع كنيم و قطعاً در ديدار با مقاومت سپاسى به دنبال پيروزى و كسب ۳ امتياز خواهيم بود. اميدوارم شرايط به گونه اى رقم بخورد كه بتوانيم به هدف خود دست پيدا كنيم

pnugirl
09-10-2009, 10:44 AM
مهاجم استقلال سرانجام فرصت بازي پيدا کرد و اتفاقا توانست با دادن يک پاس گل نقش مهمي در پيروزي تيمش مقابل سايپا داشته باشد.
سيدصالحي در پاسخ به اين پرسش که فکر مي کني در بازيهاي آينده به ترکيب ثابت راه پيدا کني، مي گويد: «اين نظر کادر فني است، ولي من بازيکن بي تجربه اي نيستم و سابقه کاپيتاني سپاهان، آقاي گلي آسيا و حضور در جام باشگاه هاي جهان را دارم و نمي خواهم باري روي دوش استقلال باشم.»
مهاجم استقلال در مورد ناراحتي رضا عنايتي بعد از تعويض به گفتن اين جمله کوتاه بسنده مي کند: «من در مورد ناراحتي عنايتي حرف و نظري ندارم و فقط بايد بگويم بازي کردن کنار عنايتي افتخار است.»

pnugirl
09-28-2009, 11:04 AM
البته بايد يک نکته اساسي را هم در نظر داشت. واعظ حالا در سمت قائم مقام سازمان تربيت بدني قرار دارد و شايد اين انتصاب بيش از همه عزيز محمدي را ناراحت کرده باشد؛ زيرا او اين بار ديگر به واسطه نفوذ واعظ در سازمان تربيت بدني نمي تواند هر کاري که مي خواهد با باشگاه استقلال انجام دهد و شايد اگر اين بار باشگاه استقلال را با دردسر تازه اي رو به رو کند، جايگاه خودش در فدراسيون فوتبال سست شود؟!
چرا بيش از 65 درصد ورزشگاه آزادي در بازيهاي داربي به پرسپوليسي ها اختصاص مي يابد؟
اين پرسشي است که استقلالي ها پس از داربي گذشته از مسؤولان سازمان ليگ پرسيدند و البته قصد ندارند تا يافتن پاسخ اين پرسش آرام بنشينند.
استقلالي ها پس از داربي گذشته اعتراض خود را نسبت به فضاي ورزشگاه آزادي اعلام کردند که اين اعتراض به لحاظ قانوني داراي وجاهت بود، اما چرا در همه اين سالها هواداران بيشتري از پرسپوليس در ورزشگاه آزادي و به هنگام داربي مشاهده شدند؟
واعظ آشتياني، مديرعامل باشگاه استقلال درباره اين پرسش مي گويد: ما به لحاظ قانوني اعتراض خود را مطرح کرديم و معتقديم اين اعتراض کاملاً به جا و در راستاي رساندن هواداران استقلال به حقوق واقعي شان است.
طي همه اين سالها حقوق تماشاگران استقلال به هنگام داربي ها ضايع شده است و ديگر باور کرده اند که بيشتر فضاي ورزشگاه در اختيار پرسپوليسي ها قرار مي گيرد، در حالي که اگر برنامه ريزي درستي انجام بشود، تماشاگران استقلال مي توانند فضاي بيشتري را از ورزشگاه پر کنند.
واعظ درباره تلاش اين باشگاه براي تصاحب فضاي بيشتري از ورزشگاه مي گويد: ما طي ماههاي گذشته مذاکرات بسياري را با سازمان ليگ انجام داديم و بي ترديد 60 درصد ورزشگاه به خصوص رو به روي جايگاه را مي گيريم که معتقديم، اين قسمت از ورزشگاه تأثيرگذاري بسياري در روحيه تيم خواهد داشت. سازمان ليگ بايد به خواسته ما رسيدگي و تا آستانه داربي تکليف اين موضوع را روشن کند.
در واقع واعظ آشتياني معتقد است، نبود کنترل مناسب به هنگام حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادي باعث مي شود نيم بيشتري از ورزشگاه در اختيارپرسپوليسي ها قرار بگيرد که البته بايد منتظر ماند و ديد که اگر سازمان ليگ با خواسته استقلالي ها موافقت کند، در آن صورت ورزشگاه آزادي آيا با حضور تماشاگران استقلالي پر خواهد شد يا خير؟
پيگيري اين موضوع توسط مسؤولان باشگاه استقلال حساسيتهاي داربي 67 را بالاتر خواهد برد؛ زيرا تاکنون هيچ يک از مسؤولان اين باشگاه به دنبال تقسيم مساوي فضاي ورزشگاه نبوده اند و همواره در بازيهاي داربي شاهد حضور بيشتر هواداران پرسپوليس در ورزشگاه بوديم. استقلالي ها با اين کار خود جو تازه اي را در آستانه داربي به راه انداخته اند و هر چند که به لحاظ قانوني خواسته آنها صحيح است، اما نمي توان از بازخوردهاي احتمالي اين جريان به سادگي گذشت.
در همين راستا شنيده مي شود، باشگاه استقلال قصد دارد در آستانه داربي با يک فراخوان عظيم از تماشاگران خود بخواهد در بازي داربي حضور چشمگيري در ورزشگاه داشته باشند و به اين بهانه که اين بار فضاي بيشتري در اختيارشان قرار مي گيرد، پاي تماشاگران بيشتري را به ورزشگاه بکشاند. اين تبليغات باعث مي شود برخلاف بازيهاي گذشته تماشاگران استقلال با حساسيت ويژه اي به اين بازي نگاه کنند و شايد اين بار کار براي ارتش سرخ که حال و روز خوشي ندارند سخت تر از گذشته بشود. البته بايد منتظر واکنش قطعي سازمان ليگ هم بود، اينکه سازمان ليگ با درخواست استقلالي ها موافقت خواهد کرد، نکته اي است که خود استقلالي ها آن را قطعي مي دانند، اما به واسطه اختلافهايي که ميان واعظ آشتياني و عزيز محمدي وجود دارد اندکي بعيد به نظر مي رسد سازمان ليگ با خواسته استقلالي ها موافقت کند. هر چند واعظ آشتياني پايش را در يک کفش کرده و قصد دارد اين خواسته را عملي کند.

pnugirl
09-30-2009, 12:01 PM
يررضا واعظ آشتياني در حاشيه برگزاري جشن شصت و چهارمين سال تاسيس باشگاه استقلال گفت: ما ميراث دار تيمي هستيم كه شايستگي‌هاي فراواني دارد. بنده تاكنون هر كاري كه انجام داده‌ام به عنوان وظيفه و تكليف بوده كه هيات مديره نيز از آن حمايت كرده است. البته آنچه را كه به عنوان تجربه‌اي اندك در اختيار داشتم گذاشتم تا طرفداران اين تيم پرطرفدار را از اقصي‌ نقاط ايران به لطف خدا خوشحال كنم.
وي كه در جمع پيشكسوتان و بازيكنان تيم استقلال صحبت مي‌كرد، ‌افزود: موفقيت مخصوص يك نفر نيست.در فصل گذشته كه استقلال قهرمان شد، هر كسي در جايگاه خود قرار گرفته بود و هيچ كس نمي‌تواند اين قهرماني را به سينه خود بچسباند. گروه‌هاي مختلف با تخصص‌هاي مختلف شرايط را براي موفقيت استقلال فراهم كرده بودند.

واعظ آشتياني يادآور شد: در اين بين نمي‌توان نقش مديريت، عوامل اجرايي،‌ تماشاگران، بازيكنان و ديگر عوامل را نفي كرد. اين من نبودم كه استقلال را قهرمان كردم بلكه اين ما بوديم. اگر در تيم استقلال من وجود داشت، امروز موفق نمي‌شديم.

مديرعامل استقلال ادامه داد: از باشگاهي صحبت مي‌كنم كه جوانان ما عكس‌هاي امثال ناصر حجازي‌ها و نصرالله‌عبدالهي‌ها را به ديوار زده‌اند و من افتخار مي‌كنم كه مديرعامل اين تيم شده‌ام. هنگامي كه خواننده جوان كشور ما آهنگي براي استقلال اجرا كرد، احساس غرور كردم.

واعظ آشتياني عنوان كرد: متاسفانه عده‌اي در ابتداي فصل نشستند و نقشه كشيدند كه استقلال در 4 هفته اول نتيجه نمي‌گيرد و براي خود معادلاتي ترسيم كردند اما من به بازيكنان گفتم به خدا توكل كنيد و اينگونه شده كه حالا آرام حركت مي‌كنيم و موفق هستيم.

وي اظهار داشت: به عنوان مديرعامل و عضو كوچكي از خانواده استقلال افتخار مي‌كنم كه بازيكنان نسل‌هاي گذشته اين تيم را اينجا مي‌بينم كه با موي سفيد در سالن حضور دارند. اينها ستاره نسل‌هاي گذشته تيم هستند كه امروزه اسپانسرها براي تبليغ كالايشان روي پيراهن استقلال با هم رقابت مي‌كنند. تيم ما اين روزها با 3 اسپانسر وارد زمين مي‌شود كه در نوع خود بسيار جالب است.

آشتياني گفت: به فضل الهي تا ماه آينده يكي از مشكلات بزرگ تيم كه 3 ميليارد و 500 ميليون بدهي است، صفر خواهد شد و حرف آخر در جمع شما اين كه در استقلال هستم.

pnugirl
10-15-2009, 01:45 AM
باشگاه استقلال در بيانيه‌اي نسبتا تند نسبت به آنچه كه ادعاي برخي آقايان! خوانده است نسبت به پاره‌اي از مسايل اخير پيرامون اين تيم پاسخ داده است.
به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا و به نقل از سايت باشگاه استقلال؛ در اين بيانيه آمده است: به دنبال اظهارات برخي آقايان و عنوان کردن اين موضوع که 80 درصد قراردادهاي بازيکنان استقلال دوساله بوده است، براي روشن شدن افکار عمومي فهرست بازيکناني را که قرارداد خود را در ابتداي ليگ هشتم (فصل 88-1387) امضا کرده بودند،اعلام مي دارد:
1- وحيد طالب لو
2- خسرو حيدري
3- هادي شکوري
4- حسين کاظمي
5- آرش برهاني
6- سياوش اکبرپور
7- فابيو جانوآريو
که اين افراد تا پايان امسال با استقلال قرارداد دارند و بقيه بازيکنان در ابتداي فصل جاري با استقلال به توافق رسيدند. حال اينکه چگونه 7 بازيکن از 22 بازيکن فهرست استقلال معادل 80 درصد است، نشان از ضعف محاسباتي و ناآگاهي برخي آقايان از مفهوم درصد دارد که همواره همه مقولات را با 80 درصد ارزيابي مي کنند!
موضوع ديگري که در اظهارات اخير مطرح شده؛ طرح تخلف جذب بازيکنان استقلال با چک شخصي است که اتفاقا يکي از موارد جدي و نيازمند پيگيري قانوني است. اينکه کدام قانون و مقررات اجازه مي دهد افراد با چک شخصي براي يک باشگاه دولتي بازيکن جذب کنند تخلفي آشکار است و کساني که مدعي آگاهي از مسايل پشت پرده هستند، اين بار قانون و مقررات را ناديده گرفته اند.

اينکه فصل گذشته مذاکره براي نقل و انتقالات باشگاه استقلال در دفتر کار فردي مرغ فروش انجام مي شده، نيز در نوع خود جالب توجه است. هر چند ما مايل به طرح اين مسايل نبوده و نيستيم اما به نظر مي رسد دوستان به طرح موضوعات پشت برده ميل و رغبت بسياري دارند که در صورت ادامه اين رويه سايت استقلال به طرح موضوعات ديگر هم خواهد پرداخت.
به زعم آقايان استقلال امروز کار غير استاندارد انجام مي دهد حال آنکه برخلاف روال گذشته استقلال براساس مقررات مالي و قوانين فوتبال حرفه اي پيش مي رود و قاطعانه مانع بروز تخلفات اين چنيني است.
به گزارش ايسنا، پيش از اين امير قلعه‌نويي در بخشي از گفت‌وگويي گفته بود كه تيم فعلي استقلال تيم خود اوست و اکثر بازيکنان فعلي همان هايي هستند که توسط خودش با استقلال قرارداد دو ساله امضا کرده

pnugirl
10-18-2009, 05:50 PM
تيم فوتبال استقلال بابت تأخير در ورود به زمين در بازي مقابل پرسپوليس جريمه شد.استقلالي ها در نيمه دوم بازي مقابل پرسپوليس با 3 دقيقه تأخير وارد زمين شدندکه بر اين اساس مبلغ 900 هزار ريال جريمه شدند.

pnugirl
11-16-2009, 01:58 AM
استقلال تهران صبح امروز(یکشنبه) آخرین تمرین خود را در تهران انجام داد و بعد از ظهردر غیاب مصدومان و ملی پوشان خود به کیش سفر می کند.

ایمان صادقی، دروازه بان سوم تیم فوتبال استقلال تهران که همزمان در اردوی آماده سازی تیم ملی جوانان به سر می برد نیز با رایزنی مسئولان باشگاه و تیم ملی می تواند همراه آبی پوشان به کیش سفر کند. فابیو جان واریو که در تعطیلات میان فصل چند روزی را به برزیل سفر کرده بود، قرار است امروز خود را به کادر فنی تیم معرفی و در اردوی تیم حاضر شود.این بازیکن هنوز خود را به تهران نرسانده است.سیامک رحیم پور مربی استقلال با اشاره به برگزاری تمرینات تیم استقلال گفت: از فردا تمریناتمان را در جزیره کیش برگزار می کنیم. مصدومان، ملی پوشان بزرگسال و جوانان تیم ملی از غایبان تیم استقلال در این اردو هستند و قرار است فابیو جانو آریو نیز امروز به ما ملحق شود. رحیم پور در پایان گفت: در تمرینات دو روز گذشته در تهران، ارزیابی های خود را از وضعیت بدنی بازیکنان انجام داده و با توجه به این شناخت فشار لازم تمرینات کیش را وارد می کنیم.

سیدصالحی: مصدومیت نگذاشت به هدفم برسم

مهدی سیدصالحی مهاجم بلندقامت استقلال در نیم‌فصل اول فرصت زیادی برای حضور در ترکیب ثابت تیمش پیدا نکرد ولی امیدوار است که در نیم‌فصل دوم شرایط تغییر کند.

سیدصالحی در مورد نیم‌فصلی که پشت سر گذاشت می‌گوید: «در بازی‌های ابتدایی که نیمکت‌نشین بودم ولی پس از چند هفته به ترکیب ثابت راه پیدا کردم که متاسفانه مصدوم شدم. در حالی که مصدومیتم رو به بهبودی بود دوباره یک آسیب‌دیدگی دیگر سراغم آمد و این اوج بدشانسی‌های من بود. در نیم‌فصل اول مصدومیت نگذاشت که به هدفم برسم. البته در سه بازی یک گل زدم و شش پاس گل هم دادم که این آمار راضی‌کننده است. امیدوارم در نیم‌فصل دوم وضعیت عوض شود و من دیگر بدشانسی نیاورم.»

سیدصالحی در پاسخ به این سئوال که چرا استقلال در بازی‌های آخر دچار افت شد، تاکید می‌کند: «این اتفاقات در فوتبال وجود دارد. در ضمن ما بازیکنان مصدوم و محروم زیادی داشتیم و همه عوامل دست به دست هم داد تا در چند بازی آخر نتایج خوبی نگیریم.» خیلی‌ها معتقدند شانس قهرمانی سپاهان بیشتر از سپاهان است ولی سیدصالحی می‌گوید: «سپاهان یکی از تیم‌های خوب ایران است ولی تیم‌هایی مثل پرسپولیس، ذوب‌آهن، پیکان و چند تیم دیگر را هم باید به عنوان مدعی در نظر بگیریم. در ضمن از کنار استقلال هم نباید به سادگی گذشت و ما حریف سرسختی برای سپاهان و دیگر مدعیان هستیم.»

کوشکی: از لطف باشگاه استقلال،مرفاوی و قلعه‌نویی تشکرمی‌کنم

بیژن کوشکی در تماس با دوستان و همبازیان خود از آنان به خاطر ابراز همدردی باوی تشکر کرد.

مدافع آبی پوشان که اواخر هفته گذشته برادر جوان خود را در یک سانحه رانندگی از دست داد گفت: از همه بازیکنان، مربیان و اعضای باشگاه استقلال به خصوص آقای مرفاوی تشکر می‌کنم که طی دو سه روز گذشته با تماس های تلفنی خودشان ابراز همدردی کردند.همچنین جا دارد از آقای قلعه نویی و همبازیان و مربیان سال های گذشته ام نیز به خاطر ابراز محبت هایشان تشکر کنم.

کوشکی افزود: متاسفانه به علت شرایط بد روحی نتوانستم پاسخگوی محبت این عزیزان و دوستانی که قدم رنجه کردند و در مراسم خاک سپاری و مجلس ترحیم برادرم شرکت کردند، باشم.امیدوارم که بتوانم در آینده با شرکت در شادی های این دوستان پاسخگوی الطاف آنان باشم.

رینالدو اردوی کیش را از دست داد

بازیکن پرویی استقلال در سفر به کیش غایب خواهد بود.
پائولورینالدو، هافبک پرویی و تکنیکی استقلال که در آخرین دیدار آبی پوشان از ناحیه عضله چهارسر ران دچار کشیدگی شده است باید یک هفته دیگر به فیزیوتراپی ادامه دهد و به تشخیص پزشکان استقلال اجازه حضور در اردوی کیش را نخواهد داشت.

pnugirl
12-03-2009, 03:05 AM
تماشاگران استقلال در شرايط فعلي بايد از صمد مرفاوي سرمربي تيمشان حمايت كنند، اين جمله تكراري طي هفته‌هاي اخير به دفعات از زبان امير قلعه‌نويي سرمربي فصل پيش تيم استقلال و سرمربي فعلي تيم سپاهان شنيده شده است.

اين مسائل در شرايطي از سوي سرمربي اسبق استقلالي‌ها مطرح مي‌‌شود كه طي دو سه هفته اخير تماشاگران منتسب به تيم استقلال به دفعات با تشويق امير قلعه‌نويي، عملكرد صمد مرفاوي را به زير سئوال برده و مشكلاتي را براي او بوجود آورده‌اند.

صمد مرفاوي نيز در قبال همه اين اتفاقات يك جمله مي‌گويد"تعداد تماشاگران از سوي فرد خاصي حمايت مي‌شوند" و اين فرد خاص كسي نيست، جز همان مربي كه در حال حاضر درگيري‌اش با صمد مرفاوي عيان شده است.

صمد مرفاوي كه در چند هفته اخير تيمش به لحاظ نتيجه‌گيري با مشكلاتي روبرو شده است، شرايط فعلي را علي‌رغم حمايت ضمن مسئولان به نفع خود نمي‌بيند. اما با توجه به نزديكي دوباره اميررضا واعظي آشتياني و امير قلعه‌نويي حق دارد كه احساس بدي داشته باشد و نگران آينده‌اش در تيم استقلال شود.

صمد خوب مي‌داند كه بركناري او در استقلال تاوان سختي براي او در دنياي مربي‌گري خواهد داشت و ممكن است مدت‌ها او را در سايه قرار دهد و اين چيزي نيست كه مرفاوي به دنبال آن باشد.

شنبه هفته آينده قرار است ديدار دو تيم سپاهان و استقلال در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار شود، ديداري كه از اکنون میتوان پی به حساسیت آن برد.

دو مربي به ظاهر سكوت كرده و حاضر به صحبت درباره تيم حريف خود نيستند، اما مشكل اصلي در جايي قرار دارد كه قرار است مربيان دو تيم پيش از شروع بازي به سراغ يكديگر رفته و به ظاهر همديگر را به آغوش بكشند.

صمد خوب مي‌داند كه در بازي با سپاهان نبايد بازنده باشد، درست برخلاف آرزويي كه امير قلعه‌نويي، پرويز مظلومي و ... دارند. افرادي كه اين روزها نامشان براي سرمربي‌گري استقلال در آينده‌اي بسيار نزديك پيش از ديگران به گوش مي‌رسد.
البته از كرمان هم خبر مي رسد، كه مظلومي به خاطر استقلال، زمينه اخراج خود از مس را فراهم ساخت و شايعاتي ديگر از اين دست كه نشان مي‌دهد اتفاقات جديدي قرار است در استقلال رخ بدهد و جايگاه سرمربي فعلي آن را به خطر بياندازد.

pnugirl
12-07-2009, 03:13 AM
استقلال اين روزها با مشكلات بسياري دست به گريبان است. مهاجمان اين تيم علي‌رغم توان بالاي خود دركار گلزني موفق عمل نمي‌كنند. وحيد طالب‌لو با روزهاي خوب خويش فاصله گرفته است. خط دفاعي آبي‌پوشان باز و گاها با استرس عمل مي‌كند و به تبع آن خط مياني آبي‌پوشان نيز عملكرد خود را به نوعي از دست داده است و از همه مهمتر اينكه كادر فني استقلال و در راس آن صمد مرفاوي تمركز خود را از دست داده است، همه اينها و عواملي مانند اينها باعث شده تا استقلال در چند بازي گذشته خود خوب نتيجه نگرفته و به نوعي وارد يك بحران سخت شود، بحراني كه به نظر مي‌رسد بعد از بازي با پرسپوليس به سراغ اين تيم آمد و تا به امروز هم همراه اين تيم بوده است.

براي بررسي عوامل اين عدم موفقيت به سراغ بازيكنان ديروز و امروز استقلال رفته است تا دليل اين ناكامي را از زبان آنها بدانيم

نصرا... عبداللهي
استقلال نياز به شوك ندارد
استقلالي‌ها با توجه به بازيكنان بسيار خوبي كه در تركيب خود دارند، در حال حاضر به شوك نياز ندارند، بلكه مشكل اصلي آنها، مشكل روحي و رواني است كه بايد هر چه زودتر برطرف شود.
عبداللهي در خصوص بازي تيم استقلال در مقابل سپاهان گفت: استقلال در مقابل سپاهان خوب بازي كرد و اگر يكي از آن موقعيت‌هاي نيمه اول به گل تبديل مي‌شد، قطعا نتيجه بازي چيز ديگري بود.
بازيكن سال‌هاي دور استقلال در ادامه گفت:‌در حال حاضر مشكل اصلي استقلالي‌ها مشكل سرمربي و بازيكن و اين حرف‌ها نيست، بلكه مشكل اصلي آنها مسئله روحي و رواني است كه بر آنها چيره شده است.
عبداللهي درباره خط حمله تيم استقلال گفت: البته اين مشكل در تمام خطوط استقلال ديده مي‌شود، اما وقتي يك تيم مانند استقلال چهار مهاجم طراز اول و هم‌سطح داشته باشد، قطعا با مشكل روبرو مي‌شود، در چنين شرايطي تصميم گرفتن درباره اينكه چه بازيكني به زمين برود و يا اينكه چه بازيكني به عنوان تعويضي بايد به زمين برود يك هنر خاص مي‌خواهد.
بازيكن ديروز استقلال گفت: در شرايط فوق نقش بزرگترهاي تيم يك نقش تعيين‌كننده است. آنها بايد بنشينند و تيم را به لحاظ روحي و رواني جمع كنند، چرا كه حل اين مشكل مي‌تواند كمك بسياري به آبي‌پوشان كند.
عبداللهي در پايان گفت:‌نبايد عجله كرد، چرا كه من اعتقاد دارم استقلال با يك برد بار ديگر به روزهاي خوب خود باز خواهد گشت.

سيروس دين‌محمدي
استقلال بايد از حاشيه‌ها بيرون بيايد
به اعتقاد من استقلال در بازي با سپاهان دوست داشت كه بازي را ببرد و نتيجه بگيرد،‌اما متاسفانه نتوانست از موقعيت‌هاي خودش استفاده كند، ضمن اينكه از درخشش سيد مهدي رحمتي هم در آن بازي نبايد به سادگي گذشت.
دين‌محمدي گفت: اگر امروز مي‌بينيم كه استقلالي‌ها در چند بازي گذشته خود نتيجه نگرفته‌اند، به خاطر آن است كه مربيان اين تيم نتوانسته‌اند، تيم را از حاشيه ها بيرون بياورند، كه دراين راه نقش مربيان يك نقش تعيين‌كننده است.
هافبك چپ پاي اسبق تيم استقلال در ادامه افزود: متاسفانه امروز بازيكنان استقلال از همان دقيقه يك بازي منتظر عملكرد سكوها هستند كه اين خود به خود استرس بسياري را به آنها وارد مي‌كند. آنها بايد بدون توجه به چنين مسائلي كار خودشان را انجام دهند و مربيان نيز بايد سعي داشته باشند كه بازيكنان جوان خود را به خوبي در خصوص اين مسئله توجيه كنند.
سيروس دين‌محمدي درباره احتمال تغييرات در تيم استقلال گفت:‌به نظر من اگر بهترين مربيان را نيز در اين شرايط به استقلال اضافه كنند. فايده‌اي نخواهد داشت، چرا كه مشكل امروز استقلال مشكل فني و مسائلي از اين دست نيست.
هافبك چپ پاي اسبق تيم استقلال گفت:‌همه چيز براي استقلال از بعد از بازي با پرسپوليس شروع شد و حاشيه‌ها از همان اندك‌اندك به اين تيم ورود پيدا كرد كه متاسفانه توجهي به آن نشد تا امروز اين چنين گريبان استقلال را بگيرد.
دين‌محمدي گفت:‌صمد مرفاوي بايد هر چه زودتر تيمش را جمع و جور كند، متاسفانه او در شرايط كنوني 22 بازيكن مدعي بازي دارد كه جمع و جور كردن آنها نياز به هنر مديريتي نياز دارد.
هافبك چپ پاي اسبق تيم استقلال درنهايت گفت: من اعتقاد دارم كه همه مشكل استقلال با يك پيروزي و چند گل حل مي‌شود، اتفاقي كه بايد هر چه زودتر براي اين تيم پرطرفدار بيفتد.

سهراب بختياري‌زاده
استقلال دچار آشفتگي روحي و رواني شده است
مهم‌ترين مشكلي كه امروز نزد استقلالي‌ها كاملا مشهود است، آشفتگي روحي و رواني بازيكنان اين تيم مي‌باشدكه بعداز كسب چند نتيجه به سراغ آنها آمده است و همه هنر استقلالي‌ها اين است كه اين مشكل بزرگ را هر چه زودتر از خود دور كنند.
بازيكن سال‌هاي نه چندان دور استقلال گفت: اگر مي‌گويم بازيكنان استقلال تمركز روحي و رواني‌شان را از دست داده‌اند، به خاطر آن است كه امروز عملا مي‌بينيم كه آبي‌پوشان به دليل همين مشكل بزرگ و زدن ضربات آخر ناموفق نشان مي‌دهند.
بختياري زاده گفت: اصولا مشكلات تيم‌هاي بزرگ نيز مانند خود آنها بزرگ است و جمع كردن تيمي مثل استقلال با آن همه هوادار واقعا كار بسيار سختي است كه بايد هر چه زودتر مرفاوي موفق به انجام آن شود.
مدافع پيشين تيم استقلال گفت: اعتقاد دارم كه اين تيم با يكي دو برد به همان شرايط خوب آغاز فصل برخواهد گشت. اما نكته اصلي اين است كه وقتي يك تيم مي‌برد، همه عوامل رادر آن پيروزي دخيل مي‌دانند، اما وقتي مي‌بازد، همه گناه شكست را به گردن سرمربي مي‌اندازند كه اين بي‌انصافي است.
بختياري‌زاده درباره احتمال شوك مربي‌گري در استقلال گفت: من اعتقاد دارم كه بايد به صمد مرفاوي فرصت كافي را بدهند و در اين راه بزرگترهاي تيم هم به استقلال كمك كنند ، هنر اين است كه در چنين شرايطي بزرگترها به كمك تيم بيايند و گرنه در شرايط برد كه ديگر چنين مسئله‌اي هنر نمي‌خواهد.
بختياري‌زاده افزود: وقتي استقلالي‌ها در اوايل فصل خوب نتيجه مي‌گرفتند، حاشيه‌اي نداشتند، چراكه اصولا حاشيه‌ها با قبول شكست بوجود مي‌آيند و اين مسئله‌ها نيز تماما بعد از بازي با استقلال اهواز در تهران براي استقلال پيش آمد، ضمن اينكه بحث و جدل‌هاي صمد مرفاوي و امير قلعه‌نويي هم در ترسيم چنين نتيجه‌اي بي‌تاثير نبود.

محسن بياتي‌نيا
مهاجمان استقلال گناهي ندارند
در روزهايي كه از در و ديوار براي استقلال بدشانسي باريدن گرفته است، مقصر جلوه دادن مهاجمان اين تيم به ثواب نيست.
مهاجم پيشين استقلال گفت: استقلالي‌ها در حال حاضر بهترين مهاجمان ليگ را در اختيار دارند، اما يك مهاجم كه نمي‌تواند خودش را از ميانه ميدان توپ بگيرد و گلزني كند. من اعتقاد دارم كه مهاجمان فعلي استقلال فرصت‌هاي آنچناني را براي گلزني به دست نمي‌آورند و گرنه آنها در كارخود از بهترين‌ها هستند، اما خوب تغذيه نمي‌شوند.
بياتي‌نيا گفت: تيم‌هاي بزرگ اصولا شرايطي را دارند كه تا زماني كه به بحران نرفته‌اند، مشكلات آنها نمود پيدا نمي‌كند، اما وقتي وارد بحران مي‌شوند و شكست مي‌خورند.
تازه مشكلات آنها يكي يكي مطرح و مشخص مي‌گردد.
بياتي‌نيا گفت‌: استقلالي‌ها بعد از بازي با پرسپوليس به سمت و سوي مسائل حاشيه رفتند و كمتر كسي هم به آن توجهي داشت، اما هنوز هم دير نشده و آبي‌پوشان اين فرصت رادارند كه با يك پيروزي به بازي‌ها برگردند، به شرط آنكه آنها در روش بازي خود تغييراتي را به وجود بياورند.
بياتي‌نيا درباره احتمال بروز شوك در استقلال گفت: قطعا در اين شرايط شوك در تيم استقلال نتيجه نخواهد داد،‌چرا كه مشكل استقلال، مسئله روحي و رواني بازيكنان آن است كه بايد هر چه زودتر فكري به حال آن شود نه تغيير ....
مهاجم پيشين تيم استقلال گفت: استقلالي‌ها چون چند بازي گذشته خود را باخته‌اند، در حال حاضر استرس بسياري دارند و همين مانع از نتيجه‌گيري آنها مي‌شود.
محمد مومني
دست استقلالي‌ها براي همه رو شده است
در حال حاضر تاكتيك استقلالي‌ها براي همه تيم‌ها مشخص شده است و در چنين مواقعي اين مربيان هستند كه بايد نقش خودشان را ايفا كنند. براي مثال وقتي خسرو حيدري در استقلال بسته مي‌شود، بايد تاكتيك ديگري به كمك اين تيم بيايد كه متاسفانه اين اتفاق نمي‌افتد.
محمد مومني مهاجم اسبق تيم استقلال گفت: در تيم استقلال تنها جان واريو و فرهاد مجيدي در ميانه ميدان وجود دارند كه كارهاي تركيبي مي‌كنند و اين براي پيروزي يك تيم كافي نيست، چرا كه در مجموع دست آبي‌پوشان براي حريفان آنها رو شده است.
مومني گفت: در اين شرايط صمد مرفاوي بايد در نوع تفكرات خودتجديدنظر كند، چرا كه برخي از بازيكنان اين تيم چنين به نظر مي‌رسد كه از بازي در استقلال اشباع شده و ديگر انگيزه لازم را براي بازي ندارند،‌كه در چنين شرايطي كادر فني بايد بيشتر از قبل از بازيكنان خوب نيمكتش استفاده كند، اما در مجموع چنين به نظر مي‌رسد كه بازيكنان استقلال دچار روزمرگي شده‌اند.
مومني افزود: استقلالي‌ها به لحاظ بازيكن يكي از بهترين تيم‌هاي چند سال گذشته خود را در اختيار دارند اما بايد پذيرفت كه تيم سال گذشته استقلال با تيم كنوني به هيچ وجه قابل مقايسه نيست.
مهاجم ديروز استقلالي‌ها گفت: نقش مربيان سال گذشته و امسال استقلالي‌ها نيز در ترسيم اين نتايج چندان بي‌تاثير نبوده است و بايد قبول كرد كه جايگاه امير قلعه‌نويي در قهرمان كردن تيمي مانند استقلال با جايگاه امروز صمد مرفاوي اصلا قابل برابري نيست، چرا كه سرمربي كنوني استقلالي‌ها هنوز به آن درجه از پختگي نرسيده است كه بتواند تيمي مانند استقلال را هدايت كند.

pnugirl
12-15-2009, 05:29 PM
امیررضا واعظی آشتیانی مدیرعامل استقلال روز یکشنبه سیاوش اکبرپور، رضا عنایتی و حسین کاظمی را به طور موقت از استقلال اخراج کرد تا این موضوع حرف و حدیث‌ها و شایعات مختلفی را در محافل ورزشی در پی داشته باشد.

این سه بازیکن در شرایطی با خواسته مرفاوی و تصمیم نهایی آشتیانی از استقلال اخراج شدند که رابطه بسیار نزدیکی با امیر قلعه‌نویی دارند از طرفی آنها روز بازی با سپاهان به سمت امیر قلعه‌نویی رفتند و دقایقی کوتاه با سرمربی سابق‌شان حرف زدند. نزدیکی اکبرپور، عنایتی و کاظمی به قلعه‌نویی از مدت‌ها قبل شایعات مختلفی را به وجود آورده بود ولی این موضوع دلیل اصلی اخراج آنها از استقلال نبود.

هرچند مرفاوی بعد از بازی و در کنفرانس مطبوعاتی به طور غیرمستقیم علیه قلعه‌نویی موضع گرفت ولی سرمربی استقلال به خاطر مسائل دیگری این سه بازیکن را از تیمش اخراج کرد. اما روز گذشته شایعات مختلفی در مورد دلایل اخراج این سه بازیکن شنیده شد که هریک از آنها گمانه‌زنی رسانه‌ها بود ولی اصلی‌ترین دلیل اخراج اکبرپور، عنایتی و کاظمی به سرپیچی آنها از دستور مرفاوی بازمی‌گردد. ماجرا از این قرار است که بعد از بازی سپاهان و استقلال، مرفاوی از بازیکنانش می‌خواهد که قبل از رفتن به فرودگاه به جایی نروند و هتل را ترک نکنند. در این میان بازی استقلال و سپاهان ساعت 16 تمام شده بود و پرواز استقلالی‌ها به تهران هم ساعت 23 بود. اکثر بازیکنان استقلال ترجیح دادند با صحبت‌های مرفاوی در هتل بمانند ولی اکبرپور، عنایتی و کاظمی هتل را ترک کردند. آنها با خواسته مهدی رحمتی دروازه‌بان سپاهان راهی منزل این بازیکن شدند و ساعاتی در خانه رحمتی بودند. از طرفی مرفاوی هم متوجه شد که سه بازیکن تیمش هتل را ترک کرده‌اند و از این موضوع به شدت عصبانی شد. حتی سرمربی استقلال قبل از بازگشت این تیم به تهران در حالی که به شدت عصبانی بود خطاب به غلامحسین مظلومی مدیر تیم گفت: «این سه بازیکن اخراجند و دیگر حق شرکت در تمرینات را ندارند.»

اکبرپور، عنایتی و کاظمی ساعاتی در خانه رحمتی ماندند و حتی گفته می‌شود که در منزل رحمتی به صورت تلفنی با امیر قلعه‌نویی صحبت کردند. این اتفاقات دلیل اصلی اخراج سه بازیکن استقلال بود. البته قابل پیش‌بینی است که مسئولان این باشگاه چنین موضوعی را رد کنند ولی دو بازیکن استقلال در گفت‌وگو با خبرگزاری فوتبال ایران این موضوع را تایید کردند. اکبرپور، عنایتی و کاظمی فعلا حق شرکت در تمرینات را ندارند و قرار است این هفته در مورد آنها تصمیم‌گیری شود. برخی می‌گویند آنها دیگر به استقلال بازنخواهند گشت و باشگاه قرار است این سه بازیکن را در لیست فروش قرار دهد و عده‌ای هم می‌گویند که آنها پس از یک جریمه سنگین دوباره به تمرینات بازخواهند گشت.

pnugirl
01-26-2010, 01:51 AM
باشگاه استقلال اعلام آمادگي كرد از تجربيات ناصر حجازي در ليگ قهرمانان آسيا بهره گيرد.
به گزارش ايسنا، مديرعامل استقلال در تماسي با ناصر حجازي از وي دعوت كرد در سفر به عربستان همراه استقلال باشد و به زيارت خانه خدا برود.
واعظي آشتياني همچنين اعلام آمادگي كرد در صورت تمايل حجازي از اين مربي با دانش در ليگ قهرمانان آسيا استفاده كند و رسما وي را به كنفدراسيون فوتبال آسيا معرفي كند.
در اين تماس تلفني همچنين ناصرحجازي از حمايت‌هاي آشتياني از كادرفني استقلال ابراز خشنودي كرد.

pnugirl
01-26-2010, 01:52 AM
سایت باشگاه استقلال در موضع گیری شدیدی علیه برنامه نود، عادل فردوسی پور را به تقلب در نظر سنجی هفته گذشته متهم کرده است .

سایت باشگاه استقلال صبح امروز با انتشار مطلبی متفاوت تهیه کننده برنامه ” نود” را متهم به تقلب در نظرسنجی این برنامه کرده است تا منتقدان این آیتم برنامه تلویزیونی افزایش یابد.

در مطلب منتشر شده که مسوول روابط عمومی باشگاه استقلال آن را به نگارش درآورده ، آمده است:« نظر سنجی اعمال شده از سوی فردوسی پور نشان می‌دهد تهیه کننده این برنامه کاملا خطی عمل می‌کند به همین دلیل باشگاه استقلال به شدت از این مساله ناراحت است.»

در بخشی از این مطلب آمده است:«عادل فردوسی پور در همه روزهایی که اجرای برنامه ۹۰را بر عهده داشته است عشق و علاقه خود را به رنگ قرمز نشان داده است.البته که دلبستگی به رنگ قرمز که طیف عظیمی از هودارن فوتبال ایران را به خود اختصاص داده بد نیست اما وقتی مجری برنامه‌ای که مدعی‌ای پر بیننده‌ترین برنامه سیما است اگر رنگی عمل کند بازتاب بسیار بدی در جامعه به خصوص قشر جوان خواهد گذاشت.»

آن طور که پیداست سایت باشگاه استقلال هم این نگرانی را احساس کرده و در مطلبی بلند بالا به نقد برنامه نود و محتوای آن پرداخته است.شاید نگاهی دقیق از سوی مسئولان سازمان صدا و سیما به انتقاد باشگاه استقلال که معتقد است عادل فردوسی پور در برنامه هفته گذشته خود حق مطلب را در قبال هوادارن استقلال به جا نیاورده بیشتر آن‌ها را به فکر فرو برده تا فکری اساسی برای آینده این برنامه پر بیننده کنند.متاسفانه این امر بر عادل فردوسی پور مشتبه شده که جز او کسی نمی‌تواند برنامه نود را اجرا کند همین تک صدایی سبب شده او به یگانه مجری این برنامه تبدیل شده است.

نگارنده مطلب انتقادی در سایت باشگاه استقلال به طور غیر مستقیم به لزوم این تغییر نیز اشاراتی داشته که می‌بایست مسئولان سازمان صدا و سیما در آینده به ایجاد تغییرات ساختاری در فرم و محتوای برنامه نود توجه بیشتری کنند.

فردوسی پور در دور جدید برنامه‌اش دیگر آن مجری اعتدال‌گرا و بی‌طرف نیست.او در بسیاری از زمینه‌ها خطی عمل می‌کند.دعوت‌های مکرراو از فراز کمالوند و بی‌توجهی به مربیان تاثیر گذاری همچون داود مهابادی و حتی مرفاوی که در آغاز فصل نتایج خوبی می‌گرفتند علایق فردوسی پور را به برخی مربیان فعال در لیگ نشان می‌دهد.

در این میان بسیاری از تیم‌ها هم قربانی بی‌توجهی فردوسی پور شده‌اند.او که پس از نظر سنجی برنامه در اعلام هوادران تیم‌های پر طرفدار خوشحال و راضی به نظر می‌رسید و خود را برنده این بازی می‌دانست در همه شب‌هایی که برنامه‌اش را روی آنتن برد به تیم‌هایی همچون صبای قم ،فولاد خوزستان ،پاس همدان،مس کرمان و حتی فوتسال که افتخارهای بسیاری را برای ورزش کشورمان به همراه آورده است،نشان داد.

حال اینکه چرا متولیان سازمان صدا و سیما به نخوده عملکرد عادل فردوسی پوردر برنامه بی‌توجه هستند خود جای تعجب دارد.به هر حال امیدواریم مسئولان سازمان عریض و طویل صدا و سیما هر چه زودتر اجرای برنامه نود را به عهده یکی دیگر از مجریان ورزشی سازمان سپرده تا به نوعی عدالت خود را در قبال هودارن فوتبال نشان داده و این برنامه را از حالت تک صدایی خارج کند.

pnugirl
01-31-2010, 02:16 AM
سايت باشگاه استقلال از برخورد دست هافبك اين تيم با صورت و گوش آرش برهاني خبر داد و اين برخورد را فوتبالي دانست.

سايت رسمي باشگاه استقلال نوشت: "در اواخر تمرين امروز استقلال در يك صحنه آرش برهاني كه صاحب توپ بود قصد عبور از سد حسين كاظمي را داشت كه در جريان اين امر ضربه دست كاظمي به صورت و گوش برهاني برخورد كرد.

برهاني پس از اين برخورد به دليل احساس درد از ناحيه گوش راهي رختكن شد اما بلافاصله پس از پايان تمرين استقلال اين موضوع دهان به دهان چرخيد و به شكل ديگري شايعه شد: كاظمي و برهاني در جريان تمرين استقلال درگير شدند!!

حسين كاظمي در مورد اين برخورد گفت: به هيچ عنوان اين موضوع صحت ندارد. من و آرش با هم دوست هستيم و اين برخورد كاملا طبيعي بود. قصد داشتم توپ او را بزنم و زماني كه نزديك هم شديم دست من به صورت او برخورد كرد. اين برخورد كاملا فوتبالي بود و متأسفم كه از آن به گونه‌اي ديگري برداشت شده است.
آرش برهاني نيز با اشاره به اينكه خبرنگاران مختلفي در تماس‌هاي تلفني با وي اين شايعه را مطرح كرده‌اند گفت: شانه به شانه كاظمي حركت مي‌كردم و زماني كه دست او به گوشم خورد به دليل سرماي هوا با درد شديدي در اين ناحيه مواجه شدم و مجبور شدم از زمين بيرون بيايم و به رختكن بروم. متعجبم كه آنقدر زود همه چيز به گونه‌اي ديگر تحريف مي‌شود. من و حسين دوست هستيم و برخورد ما كاملا طبيعي بود ضمن اينكه بعد از تمرين هم در رختكن در مورد آن صحنه با هم صحبت كرديم. "

pnugirl
01-31-2010, 02:18 AM
باخبر شدیم هادی شکوری، مدافع تیم استقلال از باشگاه اف سی سئول کره جنوبی پیشنهاد دارد.
"هادی شکوری" در این خصوص اظهار داشت: پیش از این هم از یک باشگاه اماراتی پیشنهاد داشتم و در حال حاضر هم باشگاه اف سی سئول خواهان جذب من می باشد اما من با باشگاه استقلال قرارداد دارم و هرچه مسئولین تیم تصمیم بگیرند به آن احترام می گذارم.

Fahime.M
02-01-2010, 10:30 AM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpghttp://pnu-club.com/imported/mising.jpghttp://pnu-club.com/imported/mising.jpghttp://pnu-club.com/imported/mising.jpghttp://pnu-club.com/imported/mising.jpg

pnugirl
02-07-2010, 12:08 PM
ذرت‌كاران پارس‌آباد حريف استقلال تهران در جام حذفي، هم‌اكنون در ليگ استان اردبيل حضور دارد و براي صعود به ليگ دسته سه كشور تلاش مي‌كند و به قهرماني در ليگ استان بسيار اميدوار است.

اين تيم براي رسيدن به اين مرحله با نتيجه پرگل 4 بر صفر حريف خود برق تبريز را شكست داده است.

حسين ايمان‌نژاد، رئيس هيات فوتبال پارس آباد با اشاره به اينكه تيم ذرت‌كاران توانايي صعود به مرحله بعدي جام حذفي را دارد، گفت: اگر اين تيم در مقابل قهرمان ايران نيز شكست بخورد از شايستگي‌‌هايش كم نخواهد شد اما اميدواريم مسئولان استان با حمايت از تيم‌هاي شهرستاني زمينه موفقيت آنان را بيشتر فراهم كنند.
*سفر هواداران ذرت كاران به تهران
عليرضا پناهي مدير كل تربيت بدني پارس آباد اظهار داشت: 20 دستگاه اتوبوس از علاقمندان به فوتبال تيم ذرت‌كاران اين شهر را در ديدار با تيم استقلال تهران در مسابقات جام حذفي كشور همراهي مي‌كنند.

وي افزود: براي انتقال اين تعداد تماشاگر 10 اتوبوس از طريق مسئولان استاني و 10 اتوبوس ديگر نيز از طريق مسئولان شهرستان تهيه مي‌شود تا تيم ذرت‌كاران را در 19 بهمن ماه امسال در برابر حريف صاحب ‌نام خود حمايت كرده و از آن طرفداري كنند.

رئيس تربيت بدني پارس‌آباد تصريح كرد: تيم ذرت‌كاران با وجود امكانات اندك و كمبود فضاهاي مناسب از سطح تمرين‌هاي مناسبي برخوردار نيست ولي با اين وجود با تمام توان در برابر تيم حرفه‌اي و صاحب نام خود استقلال تهران به رقابت مي‌پردازد.

ديدار استقلال و ذرت كاران در چارچوب جام حذفي ساعت 16:45 فردا (دوشنبه) در ورزشگاه آزادي برگزار خواهد شد.

50cent
02-23-2010, 11:35 PM
تا دقیقه 80 ما دو هیچ جلو هستیم:287::287::287::287::287::287::287::287:

pnugirl
02-25-2010, 07:15 PM
ببخشید اما تاپیکتون خیلی تکراری بود. چاره ای جز ادغام دوتا تاپیک وجود نداشت. امیدوارم فعالیتتون رو در این تاپیک پیگری کنین

pnugirl
02-28-2010, 11:33 AM
مرفاوي: بايد استقلالي هاي بيشتري دعوت مي شدند
سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: به نظر افشين قطبي احترام مي گذاريم اما بايد حداقل 4 بازيکن از تيم استقلال به تيم ملي دعوت مي شدند. صمد مرفاوي پيرامون بازي تيمهاي فوتبال استقلال تهران و استيل آذين در رقابت هاي جام حذفي اظهار کرد: اين بازي براي ما خيلي مهم است. استقلال براي جام حذفي برنامه دارد و بي شک به دنبال قهرماني در آن خواهد بود. هرچند بازيکنان ما پس از بازگشت از عربستان خسته هستند اما، تلاش ما اين است که آنها را براي بازي حساس و مهم مقابل استيل آذين به خوبي آماده کنيم.
وي با گله مندي از دعوت شدن تنها دو بازيکن از تيمش به تيم ملي تصريح کرد: به هرحال به نظر افشين قطبي (سرمربي تيم ملي) احترام مي گذاريم اما، توقع داشتيم بازيکنان بيشتري از استقلال به تيم ملي دعوت شود. به گواه برخي از کارشناسان استقلال اين روزها خيلي خوب بازي مي کند و طبيعي است که در چنين شرايطي بايد نفرات بيشتري از تيم ما دعوت مي شدند. به طور مثال، فرهاد مجيدي از نظر بنده و عده اي از کارشناسان شناخته شده فوتبال کشورمان اکنون آماده ترين بازيکن ايران است اما متاسفانه جايي در ليست فعلي تيم ملي ندارد!

pnugirl
04-05-2010, 12:34 PM
جباري: اين بار نمي خواهم عجله کنم
مجتبي جباري هافبک استقلال آماده حضور در ترکيب اين تيم است، اما مربيان استقلال به علت فشردگي بازيها براي حضور وي در زمين مسابقه ريسک نمي کنند.جباري در مورد وضعيت خودش گفت: عجله اي براي بازي کردن ندارم، زيرا هر وقت براي حضور در زمين مسابقه عجله کردم دوباره با آسيب ديدگي طولاني مدت رو به رو شدم، به همين علت از مربيان و پزشک تيم درخواست کردم هر زماني که از شرايط ايده آل برخوردار شدم مرا در ترکيب تيم قرار دهند تا اين بار مشکل براي پاي مصدومم ايجاد نشود.جباري تصريح کرد: اين بار قصد دارم کل ناکامي هاي گذشته را جبران کنم و به همين علت بايد احتياط کنم و همه جوانب را در نظر بگيرم تا شرايط ايده آل کنوني ادامه داشته باشد و بتوانم روند رو به رشدم را ادامه دهم و به تيم استقلال کمک کنم.

pnugirl
04-06-2010, 11:16 AM
محسن یوسفی بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران به جمع سایر مصدومان آبی پوش ملحق شد.
تیم فوتبال استقلال تهران كه مغلوب صبا قم شد در غیاب تعدادی از بازیکنان خود تمریناتش را از روز چهارشنبه از سر خواهد گرفت.
صمد مرفاوی سرمربی استقلال که بهترین فرصت را برای بدست آوردن رتبه سوم جدول رده بندی از دست داد، بدشانسی هایش ادامه دارد چرا که محسن یوسفی مدافع سمت چپ خود را به علت مصدومیت از دست داد. یوسفی در نیمه نخست مقابل صبا مصدوم شد تا به جمع امید روانخواه، بیژن کوشکی، مجتبی جباری و هادی شکوری که مدت هاست با مصدومیت مواجه هستند، ملحق شود.

pnugirl
04-13-2010, 04:14 PM
تیم فوتبال استقلال تهران فردا مقابل الهلی عربستان به میدان خواهد رفت.

کادر فنی استقلال به احتمال فراوان استقلال را با ترکیب محمد محمدی، خسرو حیدری، حسین کاظمی، سیاوش اکبرپور، آرش برهانی، مهدی سیدصالحی، محسن یوسفی، حنیف عمران‌زاده، امیر حسین صادقی، فابیو جان‌واریو، پژمان منتظری به میدان بفرستد.

با توجه به اینکه فرهاد مجیدی در طول هفته تمرینات کاملی را پشت سر نگذاشته در این دیدار از ابتدا به میدان نخواهد رفت. همچنین مجتبی جباری نیز برای دقایقی اولین بار در ترکیب استقلال قرار خواهد گرفت.
گفتنی است؛ استقلال برای این دیدار هاشم بیک‌زاده را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

pnugirl
04-13-2010, 04:21 PM
هافبک تیم فوتبال استقلال تهران گفت: به این دیدار نخواهیم رسید اما به گفته پزشکان می‌توانم در دیدار مقابل ذوب‌آهن به میدان بروم.

"هاشم بیک‌زاده" اظهارداشت: بازی حساسی را مقابل الاهلی عربستان در پیش داریم و باید 3 امتیاز را کسب کنیم.

وی ادامه داد: الاهلی از جمله تیمهایی است که فوتبال خوبی را به نمایش می‌گذارد و با توجه به اینکه این تیم هم نیاز به 3 امتیاز دارد به فکر ضد فوتبال نخواهد بود و این کار ما را سخت نمی‌کند.

هافبک تیم فوتبال استقلال تهران در مورد شرایط استقلال اظهارداشت: بازیکنان تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌اند و مربیان نیز تمام نقاط ضعف و قوت این تیم را شناسایی کرده‌اند و انشاءالله با حمایت تماشاگران بتوانیم پیروزی را بدست بیاوریم.

وی در مورد وضعیت مصدومیتش خود تصریح کرد: به این دیدار نخواهیم رسید اما به گفته پزشکان می‌توانم در دیدار مقابل ذوب‌آهن به میدان بروم.
بیک‌زاده در پایان گفت: تلاش می‌کنیم هم به دور بعدی صعود کنیم و هم سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان را بدست بیاوریم.

pnugirl
04-13-2010, 04:27 PM
صمد مرفاوي در نشست خبري پيش از ديدار فردا مقابل الاهلي عربستان اظهار داشت: بازي بسيار سختي پيش رو داريم. اين ديدار براي ما مهم است و با توجه به شرايط جدول و صعود از اين گروه بايد به هر 3 امتياز مسابقه دست پيدا كنيم.

وي ادامه داد:‌ الاهلي يك تيم خوب و با كيفيت است و با توجه به اين كه از لحاظ فني در بازي‌هاي گذشته عملكرد خوبي داشته بايد نهايت تلاش خود را انجام دهيم.

مرفاوي در خصوص وضعيت استقلال گفت: بعد از بازي با صبا به بازيكنانمان استراحت داديم و از روزي كه تمرينات را از سر گرفتيم، روي كار تيمي هماهنگ شديم. خدا را شكر مي‌كنم كه بازيكنانم شرايط بسيار خوبي دارند و اميدوار هستم آنها به اين روند ادامه بدهند.

وي در خصوص آخرين وضعيت مجتبي جباري و بيژن كوشكي گفت: اين دو بازيكن در تمرينات ما حضور دارند ولي شرايط مسابقه با تمرين متفاوت است و بايد در جريان مسابقات آزمايش شوند.

سرمربي استقلال در خصوص شانس حضور مجتبي جباري در بازي فردا گفت: بازيكن دوست دارد هرلحظه بازي كند اما من هنوز جباري را كامل نديده‌ام و انشاءالله در روزهاي آينده به بهترين شرايط ممكن مي‌رسد.

وي در خصوص شانس صعود تيمش به دور بعد گفت: اكنون فرصت در اختيار ماست و بايد از اين فرصت نهايت استفاده را ببريم. اميدوارم به نحو احسن از موقعيت‌هايمان استفاده كنيم و بازيكنانمان بر احساسات خود غلبه كنند.
مرفاوي در خصوص اينكه در صورت صعود ترجيح مي‌دهد مقابل چه تيمي از گروه تيم سپاهان، پاختاكور، الشباب بازي كند، گفت: فعلا بايد به فكر بازي با الاهلي باشيم و اول صعودمان را قطعي كنيم. زياد به اين مسئله فكر نكرده‌ام همانطور كه تيم‌هاي آن گروه هم به اين مسئله فكر نكرده‌اند. پس از صعودمان به مرحله بعد در خصوص اين سئوال شما صحبت خواهيم كرد.

pnugirl
04-13-2010, 04:35 PM
استقلال صدرنشين گروه نخست مسابقات ليگ قهرمانان آسيا روز چهارشنبه در ورزشگاه آزادي با الاهلي عربستان ديدار خواهد کرد.
اين تيم با 8 امتياز در صدر جدول قرار دارد و کسب سه امتياز در اين ديدار، به معناي صعود استقلال به جمع 16 تيم پاياني است.
فرهاد مجيدي در گفتگو با وب سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا اظهار داشت: ما در ديدار با الغرافه از حمايت 70 هزار تماشاگر برخوردار بوديم. به نظر مي رسد مي توانيم اميدوار باشيم براي ديدار با الاهلي، 100 هزار تماشاگر به ورزشگاه بيايند. استقلال قادر است اين تيم را شکست دهد و به دور بعدي رقابتها صعود کند.
چنانچه ورزشگاه آزادي در اين ديدار مملو از تماشاگر شود، اين موضوع در رقابتهاي ليگ قهرمانان آسيا يک رکورد خواهد بود.
مجيدي تا بدين جاي رقابتهاي ليگ قهرمانان آسيا چهار گل براي استقلال به ثمر رسانده و يکي از پنج بازيکني است که در تعقيب «ليندرو» از تيم السد قطر هستند. «ليندرو» تا به حال پنج گل در اين رقابتها به ثمر رسانده است.
مجيدي گفت: تمام گلهايي که من در اين رقابتها به ثمر رسانده ام، حاصل کار گروهي بوده است. هر مهاجمي آرزو مي کند آقاي گل شود و من هم از اين قاعده مستثنا نيستم.استقلال آخرين ديدار خود در چارچوب رقابتهاي ليگ برتر فوتبال ايران را با نتيجه 2 بر يک مقابل صبا باتري شکست خورده است. اگرچه به عقيده مجيدي اين موضوع نمي تواند آنها را از هدفي که در رقابتهاي ليگ قهرمانان دارند، باز دارد.وي گفت: اين اتفاقها باعث نمي شود از هدفي که داريم، فاصله بگيريم. ما کاملاً بر روي بازي چهارشنبه شب تمرکز کرده ايم. در گروه ما هنوز هيچ چيز مشخص نيست و بنابراين حق نداريم تيمي را دست کم بگيريم. ما بر روي بازيکنان الاهلي مطالعه و در جلسات تمريني بر روي اينکه چطور آنها را در طول بازي مهار کنيم، کار کرده ايم.

pnugirl
04-16-2010, 01:11 AM
تيم استقلال تهران با 12 دوره حضور در مسابقات باشگاهي آسيا در بين تيمهاي ايراني رکوردار است. اين تيم در فصل جاري ليگ قهرمانان براي دوازدهمين دوره در مسابقات باشگاهي آسيا حضور دارد. استقلال که اولين بار در فصل 1970 باشگاههاي اسيا شرکت کرد، طي 12 دوره حضور تاکنون 72 بازي انجام داده است و 36 برد، 18 تساوي و 18 باخت بدست اورده است. بهترين پيروزي آسيايي استقلال در سال 1378 رقم خورد که اين تيم در بيروت 8- صفر هومنت من لبنان را شکست داد. بدترين شکست آبي پوشان نيز در سال 1375 ثبت شد که اين تيم 3- صفر به نوف باخور ازبکستان باخت.

پس از استقلال، تيمهاي پرسپوليس با 11 دوره و سپاهان با 6 دوره حضور در مسابقات آسيايي در رتبه هاي بعدي قرار دارند.

pnugirl
04-18-2010, 03:36 PM
در مراسم جشن صعود استقلالی ها به مرحله بعد رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، سعید انصاری یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال بازیکنان را غافلگیر کرد.

با قطعی شدن صعود تیم فوتبال استقلال تهران به مرحله بعد رقابت های لیگ قهرمانان آسیا،با نظر مدیران باشگاه روز جمعه مراسمی ترتیب داده شد تا از زحمات بازیکنان به خاطر کسب نتایج مناسب در آسیا و ارائه بازی های تماشاگر پسند قدردانی شود.
در این مراسم سعید انصاری یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال به هر یک از بازیکنان حواله خرید مبلمان به ارزش 5 میلیون تومان هدیه داد تا هم از زحمات آنها قدردانی کند و هم آبی پوشان را سورپرایز کند و آنها را برای ادامه موفقیتشان در دیدارهای آینده ترغیب سازد.

pnugirl
04-18-2010, 03:45 PM
نزديک به 65 هزار نفر روز چهارشنبه در بازي استقلال - الاهلي در ورزشگاه آزادي گردهم آمدند تا رکورد تعداد تماشاگران اين فصل ليگ قهرمانان آسيا را بشکنند و شاهد صعود استقلال به مرحله دوم ليگ قهرمانان آسيا باشند.
به نقل از پايگاه خبري فوتبال آسيا، در فهرست پرتماشاگرترين ديدارهاي هفته پنجم از مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا، بازي الاتحاد عربستان - بنيادکار ازبکستان در ورزشگاه ملک عبدا... حضور بيش از 17 هزار تماشاگر رتبه دوم را به خود اختصاص داد. همين تعداد تماشاگر نيز در ورزشگاه ملک فهد شهر رياض گردهم آمدند تا شاهد ديدار الهلال عربستان - السد قطر باشند.

pnugirl
05-23-2010, 12:12 PM
وحید طالب لو دروازه بان تیم فوتبال استقلال تهران از امیر رضا واعظ آشتیانی عذر خواهی کرد.

وحید طالب لو دروازه بان استقلال که پس از حضورش در ترکیب این تیم و گل به خودى که مقابل پیکان قزوین به ثمر رساند و تیمش را از مقام دومى لیگ دور کرد، روز گذشته پس از تماس با مدیر عامل استقلال، به خاطر این موضوع عذر خواهى کرد.
طالب لو ضمن عذرخواهى از واعظى آشتیانى به وى اعلام کرد که در به ثمر رساندن آن گل، هیچ عمدى در کار نبوده و او قصد دفع کردن توپ و موقعیت را داشته، اما به ناگاه توپ را به داخل دروازه هدایت کرده است و اقدامى از روى عمد انجام نداده است.

pnugirl
05-24-2010, 05:43 PM
مهاجم استقلال در ابتداي ليگ نهم با اميد فراواني به تيم سابقش بازگشت تا شايد دوباره خاطرات آن روزهاي شيرين را در ذهن هواداران تداعي کند، اما حضور او در استقلال دوام چنداني نداشت و آقا رضا پس از نيم فصل به دلايلي که باشگاه آن را بي نظمي مي خواند، از تيم کنار گذاشته شد.
البته خروج عنايتي از استقلال براي او چندان هم بد نشد. عنايتي پس از پيوستن به الامارات در 10 بازي براي اين تيم به ميدان رفت و موفق شد 8 گل براي تيمش به ثمر برساند.
عنايتي حالا در امارات پيشنهادهاي بسياري دارد، هر چند که بعضي وقت ها هم شنيده مي شود ممکن است به استقلال برگردد!

* شايعه بازگشت تو به استقلال را چقدر مي توان باور کرد؟
** تا وقتي اين مديريت در رأس کار باشد، هرگز نمي توانم به استقلال بازگردم. خودتان که شاهد بوديد. به من انگ کم کاري زدند. پس از بازي با سپاهان همه جا گفتند عنايتي دلش با تيم نيست. خب من سالها در استقلال بازي کردم و اين حرفها براي من بسيار گران تمام مي شود. براي همين گمان مي کنم در اين فضا بهتر است بر نگردم.

*وقتي از استقلال رفتي هم شرايط براي خودت بهتر شد و هم ديگر مهاجمان؛درست است؟
** بله، من فکر مي کنم ترک کردن استقلال بهترين تصميم زندگي ام بود؛ چون در آن فضايي که براي من ايجاد کرده بودند، نمي توانستم حتي يک بغل پاي ساده به توپ بزنم. باور کنيد، مسائل روحي و رواني در موفقيت بازيکنان خيلي تاثيرگذار است. اگر شرايط براي بازي کردن مهيا نباشد و مدام به تو انگ کم کاري بزنند، نمي تواني کاري انجام بدهي. متأسفانه با من رفتار خيلي بدي داشتند .

* گمان مي کني عمده دليلي که باعث شد استقلال قهرمان نشود، چه بود؟
** من براي مرفاوي خيلي احترام قائلم. معتقدم او در استقلال زحمت خودش را کشيده، اما بايد پذيرفت که او نتوانست از مجموعه اي که در اختيار داشت، به نحو مطلوب استفاده کند.استقلال تيم بسيار خوبي بود. اغلب بازيکنان استقلال سابقه ملي داشتند و از اين حيث استقلال تيم خوبي بود. با اين حال پرداختن به حاشيه ها اجازه نداد استقلال قهرمان بشود.

* چه حاشيه هايي در استقلال وجود داشت، مي تواني کمي بيشتر در اين باره توضيح بدهي ؟
** ببينيد تيمي که از ابتداي فصل مدام عليه امير قلعه نويي جبهه مي گرفت نبايد هم به جايي مي رسيد. البته من منکر زحمات مرفاوي نيستم، اما واقعيت را مي گويم. اينکه در همه روزهايي که من در استقلال بودم فقط درباره امير قلعه نويي حرف زده مي شد؛ مثلاً داخل رختکن به جاي اينکه براي بازيکنان بحثهاي فني انجام بشود، به امير قلعه نويي مي پرداختند. همين ها سبب مي شد بازيکنان تمرکز خود را از دست بدهند.

* يعني پرداختن به اختلاف مدير عامل با امير قلعه نويي حتي به رختکن هم کشيده مي شد؟
** بله، باور کنيد همين طوري بود.هيچ گاه يادم نمي رود اما همه اش درباره اينکه امير قلعه نويي چه مي گفت و از چه ادبياتي استفاده مي کرد حرف مي زدند. خب، شما توقع داريد در اين فضا استقلال موفق بشود؟ مطمئن بودم که در اين فضا به هيچ جا نمي رسيم.
*اما در ليگ قهرمانان آسيا خوب کار کرديد؛غير از اين است؟
** من گفتم که هيچ گاه منکر زحمات مرفاوي نيستم، اما اين استقلال با اين بازيکنان مي توانست قهرمان ليگ برتر بشود. اين را جدي مي گويم. اي کاش از ابتداي فصل به برخي مسائل پرداخته نمي شد.

*دوست داري به استقلال برگردي؟
** نه! چون من يک مهاجم از کار افتاده هستم .عنايتي ديگر تمام شده است. مگر نمي بينيد رفتم امارات و چه افتضاحي به بار آوردم؟! مگر من بودم که در 10 بازي 8 گل زدم؟ گمان کنم بازيکن ديگري بوده!

*مقصد بعدي ات کجا است؟
** از تيمهاي اماراتي پيشنهاد دارم. خدا را شکر آن قدر بد کار کردم! که بيشتر تيمها من را مي خواهند.
*حرفهايت طعنه آميز شده آقا رضا؟!
** اينها را مي گويم تا آنهايي که مدام مي گفتند رضا عنايتي از کار افتاده، متوجه بشوند. اميدوارم خدا آنهايي را که بي دليل به ديگران انگ مي زنند، ببخشد فقط همين...

pnugirl
06-29-2010, 12:55 AM
آرش برهاني در خصوص اردوي اين تيم در كردان اظهار داشت: در اين چند روز در دو نوبت صبح و بعدازظهر زير نظر كادر فني تمرينات‌مان را پيگيري كرديم و خوشبختانه شرايط خوبي در تيم حكمفرماست.

وي ادامه داد: با وجود اينكه تمرينات ما دير شروع شد، اما در مجموع نفرات يكي يكي اضافه شدند و تمرينات‌مان شكل كامل‌تري به خود گرفت.

برهاني در خصوص تعداد مهاجمان كم حاضر در تمرين تيم استقلال نيز گفت: اين بستگي به نظر مربيان دارد ولي مطمئنا طي روزهاي آينده و هر چه به جلو برويم تيم كامل‌تر خواهد شد. در اين مسئله شك نداشته باشيد كه خط حمله استقلال در فصل آينده براي همه تيم‌ها دردسرساز خواهد بود و خودم نيز از انگيزه بسيار بالايي برخوردار هستم.

وي با تعريف و تمجيد از توانايي‌هاي ميلاد ميداودي گفت: ميداودي مهاجمي است كه طي سال‌هاي اخير حضور پررنگي در فوتبال ما داشته و حضورش در كنار من باعث موفقيت استقلال خواهد بود. من به تشكيل يك زوج رويايي در تيم استقلال خوشبين هستم و مطمئن باشيد براي آقاي گلي به يكديگر كمك خواهيم كرد.

مهاجم تيم استقلال در خصوص جدايي خسروحيدري از اين تيم گفت: حيدري بازيكن خوب و تاثيرگذاري براي استقلال در فصل گذشته بود اما بازيكن آزاد به حساب مي‌آمد و تصميم را در نهايت با حضور در سپاهان عملي كرد. اميدوارم حيدري در هر جا كه هست موفق باشد و به بازي‌هاي خوبش مثل فصل گذشته ادامه دهد.

pnugirl
07-11-2010, 02:09 AM
علي اميري كه تا به امروز سرپرستي تيم اعزامي استقلال به سرعين را بر عهده داشت صبح امروز با پرواز ساعت 11:45 به همراه 3 ملي‌پوش استقلال راهي تهران شد.

وي در خصوص آخرين وضعيت و اخبار تيم استقلال صحبت‌هاي زير را مطرح كرد.

* استقلال شنبه به كردان مي‌رود
طبق برنامه‌ريزي پرويز مظلومي از مسئولان اين تيم خواسته تا پس از بازگشت از سرعين اعضاي اين تيم مجددا يك اردوي تداركاتي را در كردان برگزار كنند.
قرار است آبي‌پوشان روز چهارشنبه به تهران بازگردند و پس از يك استراحت دو روزه راهي كردان شوند.

* مجيدي در اردوي كردان به استقلالي‌ها اضافه مي‌شود
فرهاد مجيدي كه به دليل مصدوميت حضور در اردوي سرعين را از دست داد، از روز شنبه به اردوي كردان اضافه خواهد شد.
اين بازيكن در حال حاضر در تهران به فيزيوتراپي مي‌پردازد.

* ملي‌پوشان 30 تير به تمرينات باز مي‌گردند
بازيكنان ملي پوش تيم استقلال روز 30 تير ماه به تمرينات اين تيم اضافه خواهند شد.
ايمان مبعلي،‌ فرزاد آشوبي، ميلاد ميداودي و حنيف عمران زاده 4 ملي پوش استقلال هستند.

* فتح‌الله زاده سه‌شنبه به سرعين مي‌رود
سرپرست باشگاه استقلال روز سه شنبه به اردوي اين تيم در سرعين اضافه خواهد شد.
فتح‌الله زاده روز چهارشنبه به همراه ساير بازيكنان و كادر فني به تهران باز مي‌گردد.

* حضور زارعي در استقلال منتفي است
حضور مسعود زارعي هافبك اسبق تيم‌هاي پرسپوليس و مس كرمان كه قبل از اردوي اين تيم در سرعين در تمرين آبي‌پوشان شركت كرده بود در استقلال منتفي شد.
اين بازيكن مدنظر باشگاه قرار ندارد و حضورش در جمع شاگردان مظلومي منتفي است.

* يك خارجي ديگر هفته آينده به تهران مي‌آيد
مسئولان باشگاه استقلال به دنبال به خدمت گرفتن يك بازيكن خارجي در جناح راست هستند و مقدمات حضور اين بازيكن در تهران فراهم شده است.
قرار است اين هافبك راست هفته آينده به تهران بيايد و در تمرينات تيم استقلال شركت كند.

* اميري در خصوص اتفاقات رخ داده در ديدار استقلال مقابل دانشگاه آزاد اردبيل گفت: طبق درخواست سرمربي تيم و با توجه به قرعه‌كشي ليگ برتر قرار بر اين شد كه از مسابقات تيم استقلال در سرعين فيلمبرداري نشود.
وي ادامه داد: هيچ گونه هماهنگي با حراست سازمان تربيت‌بدني در اين منطقه براي فيلمبرداري از مسابقات تداركاتي انجام نگرفته بود و مظلومي و بنده مخالف اين مسئله بوديم.متاسفانه مسئولان تيم دانشگاه آزاد اردبيل و چند فرد ناشناس كه مشغول تصويربرداري بودند به من توهين كردند ولي در نهايت به اشتباه خود پي برده و عذرخواهي كردند.
وي در خصوص اردوي سرعين گفت:‌ بازيكنان در دو جلسه به تمرينات آماده سازي پرداختند و تا آنجا كه توانستيم خواسته‌هاي آنها را برآورده كرديم. در مجموع كادر فني از اردوي سرعين رضايت كامل دارند.

تيم فوتبال استقلال روز چهارشنبه هفته جاري به تهران بازخواهد گشت.

pnugirl
07-11-2010, 02:17 AM
آرش برهاني در مورد اردوي اين تيم در شهر سرعين اظهار داشت:‌ از نظر بدني آماده شده و مشغول مرور برنامه هاي تاكتيكي هستيم.‌ شرايط خوبي بر تيم حكم‌فرما شده و تنها از لحاظ تاكتيكي بايد به هماهنگي كامل برسيم.

برهاني در خصوص ديدارهاي تداركاتي تيم استقلال در سرعين گفت: در بازي هاي تداركاتي بد عمل نكرده‌ايم و تيم‌هاي حريف انگيزه زيادي داشتند. ابتدا قرار بود فوتبالي سبك ارائه شود اما وقتي انگيزه آنها را ديديم روش بازي‌مان را تغيير داديم.

وي ادامه داد: دو تيم پاسارگاد و دانشگاه آزاد اردبيل دست‌وپا بسته نبودند ولي با اين وجود توانستيم در هر دو ديدار 4 گل به ثمر برسانيم.

برهاني كه در ديدار اول يك ضربه پنالتي را خراب كرده بود در اين خصوص گفت: همانطور كه در جام جهاني ديديم بزرگترين بازيكنان هم پنالتي خراب مي‌كنند؛ اما سعي مي‌كنم در بازي‌هاي آينده پنالتي‌ها را تبديل به گل كنم.

مهاجم تيم استقلال در خصوص عدم دعوتش به تيم ملي فوتبال گفت: سال گذشته كه شرايط خوبي داشتم و 9 گل زده بودم به تيم ملي دعوت نشدم ولي آنهايي كه حتي به اندازه من نيز گل نزده بودند در تيم ملي حضور داشتند. سال گذشته كه از طريق بعضي‌ها به مشكل خورده بودم شرايط بدي را پشت‌سر گذاشتم و نتوانستم آن طور كه بايد عملكرد خوبي داشته باشم.

وي در خصوص اينكه آيا اين صحبت‌هايش نوعي اعتراض محسوب مي‌شود يا دليل منطقي بر عدم دعوت او است، تصريح كرد: شايد مربيان تيم ملي من را نمي‌پسندند و عدم دعوتم سليقه اي است؛ اما معتقدم اگر آقاي قطبي نگاهي ويژه روي من داشت مي‌توانست در اين شرايط من را دعوت كند.

برهاني در خصوص شانس آقاي گلي‌اش در اين فصل گفت: سعي مي‌كنم براي تيمم مؤثر باشم و خوب گل بزنم اما اصلاً قول آقاي گلي نمي‌دهم، ضمن آنكه بايد توضيح دهم امثال در كنار ميلاد ميداودي، فرهاد مجيدي، دوسانتوس و سيد صالحي يكي از قدرتمندترين خط‌ حمله‌هاي ليگ هستيم.

pnugirl
07-20-2010, 01:04 AM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg (javascript:openWindow('sentofriend.asp?content_ID =13435&type=1','FileUpload','width=600,height=406')) http://pnu-club.com/imported/mising.jpg (javascript:openWindow('print.asp?content_ID=13435 ','FileUpload','toolbar=yes,location=no,directorie s=no,status=yes,menubar=no,center=yes,scrollbars,r esizable=yes,dependent,height=600,width=666'))

تيم فوتبال استقلال تهران كه روز چهارشنبه و از سري مسابقات جام ولايت بايد به مصاف نفت تهران برود عصر امروز زير نظر پرويز مظلومي و ساير اعضاي كادر فني اين تيم به تمرين پرداخت.

* وحيد طالب لو با 15 دقيقه تاخير به محل تمرين آبي پوشان رسيد.

* فرهاد مجيدي تنها غايب تمرينات تيم استقلال در روزهاي اخير است و مربيان اميد دارند هر چه زودتر در كنار ساير بازيكنان تمرين كنند.

* لوئيز و دوس‌سانتوس دو بازيكني برزيلي تيم استقلال به صورت كامل در تمرينات تاكتيكي آبي پوشان شركت كردند. دوسسانتوس با وجود اضافه وزن يكي از آماده ‌ترين نفرات استقلال در تمرينات چارچوب شناسايي بود.

* 2 بازيكن تستي در تمرين امروز آبي پوشان حضور داشتند.

* نكته قابل توجه تمرين تيم استقلال عدم حضور مجتبي جباري در كارهاي تاكتيكي بود و اين بازيكن به صورت اختصاصي زير نظر نوشادي مربي بدنساز اين تيم تمرين كرد.

* جباري پس از ديدار استقلال مقابل تيم ملي اميد به همراه ساير بازيكنان استقلال تمرين نكرده است.

* حدود 50 نفر از هواداران استقلال در تمرين امروز آبي پوشان و در ورزشگاه كارگران حضور پيدا كرده و نظاره گره كارهاي تاكتيكي آبي پوشان شدند.

* پرويز مظلومي تمرينات ويژه‌اي را براي بازيكنان استقلال در نظر گرفت و از بازيكنان خواست براي چارچوب شناسايي تمرينات ويژه انجام دهند.

* قرار است مربيان تيم استقلال پس از پايان تمرين اين تيم براي ثبت قرار دادهايشان راهي هيات فوتبال شوند. قرار داد مظلومي با تيم استقلال 2 ساله است.

تيم فوتبال استقلال روز چهارشنبه از سري مسابقات جام ولايت به مصاف نفت تهران مي‌رود و در روز چهارم مرداد ماه از هفته اول رقابت‌هاي ليگ دهم در ورزشگاه يادگار امام تبريز ميهمان شهرداري اين شهر خواهد بود.

pnugirl
08-18-2010, 03:07 PM
محمد حيراني كه در زمان مديريت قبلي باشگاه استقلال مدير روابط عمومي بود، درباره اظهارات واعظ آشتياني مبني بر اينكه در نوشتن بيانيه دندان‌هاي پوسيده نقشي نداشته است، اظهار داشت: اگر چنين ادعايي را مطرح كرده، بگويد چه كسي باعث شد رضا عنايتي از استقلال جدا شود؟ اگر واعظ آشتياني مدعي شده كه من يا نويسنده مطلب را از باشگاه اخراج كرده، بگويد چه كسي باعث محروميت رضا عنايتي در استقلال شد؟

وي افزود: جدا از بحث در مورد اين بيانيه، مديرعامل سابق جواب دهد، مگر نمي گويد با عنايتي مشكلي نداشته، پس چرا روزي كه قرار بود كميته انضباطي او برگزار شود، قبل از تشكيل جلسه، خود او و مشاورش از راي مطلع بودند و روز تشكيل جلسه استيناف، به بهانه بيرون رفتن، حاضر نشد در جلسه حضور پيدا كند؟

مدير روابط عمومي فصل گذشته استقلال تاكيد كرد: واعظ آشتياني مدعي است كه بعد از كنار رفتنش از استقلال، ديگر با ورزش و فوتبال كاري ندارد. اگر به واقع اينطور است، چرا اين همه در مورد فوتبال حرف مي زند؟ مگر همان كسي نيست كه مي گفت روزنامه نگاران ورزشي خبيث هستند؛ چرا اكنون دنبال انتشار يك روزنامه ورزشي است؟ اين آقا كه مدعي است از فوتبال خوشش نمي آيد، چرا دست از سر اين فوتبال بر نمي دارد.

حيراني تاكيد كرد: جالب است كه ايشان سمتي در ورزش ندارد؛ اما به عناوين مختلف در برخي برنامه هاي ورزشي و غير ورزشي صداوسيما دعوت مي شود تا در مورد فوتبال اظهار نظر كند. ايشان كه مدعي است خودش از اين ورزش رفته، چرا مصاحبه مي كند و مي گويد در ورزش براي مديريت كردن او هزينه شده و نبايد به خاطر اين هزينه او را كنار مي گذاشتند؟
وي تصريح كرد: بعد از جدايي او از استقلال در مصاحبه اي حرف هايم را زدم و ديگر چيزي نگفتم؛ اما اگر قرار باشد به صحبت هاي خود ادامه دهد، مجبورم مطالبي كه تا كنون در موردش حرفي نزده ام را مطرح كنم. ايشان چون فكرش را نمي كرد كه استقلال در مدت كوتاه جمع و جور شود و اينطور نتيجه بگيرد، به دنبال بر هم زدن آرامش تيم است.

pnugirl
08-18-2010, 03:12 PM
مشکل آسیب‌دیدگی جواد شیرزاد و محسن یوسفی برطرف شد و آنها می‌توانند استقلال را در بازیهای آینده همراهی کنند.

بنا به گفته کادر پزشکی استقلال شیرزاد و یوسفی برای بازی امروز نیز مشکلی نداشتند و تصمیم کادر فنی استقلال بود که از این 2 برای این دیدار استفاده نشود.

سیدصالحی در حال حاضر تنها مصدوم آبی‌پوشان می‌باشد که تا نیم‌فصل قادر به همراهی این تیم نخواهد بود.

pnugirl
08-18-2010, 11:23 PM
"یعقوب کریمی" هافبک تیم امید استقلال ظهر امروز با این تیم قرارداد بست.

کریمی که فصل گذشته هم در استقلال حضور داشت ظهر امروز با حضور در هیأت فوتبال قرارداد جدیدی را با استقلال به امضا رساند.

گفتنی است؛ "پرویز مظلومی" سرمربی استقلال علاقه خاصی به یعقوب کریمی دارد و حتی شاید او را در دیدار امشب به میدان بفرستد.

pnugirl
08-18-2010, 11:27 PM
"پیروز قربانی" مدافع تیم فوتبال مس کرمان و "امیرحسین صادقی" بازیکن تیم فوتبال استقلال شب گذشته در محل اردوی این تیمها با یکدیگر آشتی کردند.

قربانی که چندی پیش علیه صادقی مصاحبه جنجالی کرده و عدم بازگشت خود به استقلال را بر گردن بازیکن استقلال انداخته بود، روز گذشته با وساطت اطرافیان 2 تیم با صادقی آشتی کرد.
گفتنی است؛ قربانی و صادقی نزدیک به 6 سال با یکدیگر در استقلال همبازی بوده و 2 سال عنوان بهترین خط دفاع لیگ را بدست آوردند.

pnugirl
09-27-2010, 10:52 AM
مهاجم استقلال با اشاره به شکايتش از يک سايت و يک روزنامه ورزشي گفت: اين کار را انجام دادم تا برخي هر چه دلشان مي خواهد، ننويسند.
آرش برهاني اظهار داشت: برخي به خاطر تيراژ بيشتر بدون اطلاع دست به انتشار خبر مي زنند. از روزنامه ورزشي " الف - ورزشي " و سايت خبري " ميم " شکايت کردم. اميدوارم اين دو رسانه در دادگاه براي اثبات نوشته خود دليل و مدرک داشته باشند.

pnugirl
09-29-2010, 08:44 AM
اردوي تيم استقلال در كردان كرج فردا با برگزاري يك ديدار دوستانه مقابل داماش كه يك تيم دسته دومي است به پايان مي رسد.
وحيد طالب لو كه روز پنجشنبه مراسم ازدواج خود را برگزار مي كند، براي رسيدگي به امور شخصي خود امشب با اجازه از كادرفني استقلال محل اردو را ترك مي كند و فردا در كنار آبي پوشان نخواهد بود.

pnugirl
10-06-2010, 03:20 PM
از فوتبال و حاشيه هاي اطرافش خسته شده و اميدوار است هر چه زودتر اين دوران بگذرد تا به آرامش برسد.جباري حالا حوصله سابق را هم ندارد و دل پري دارد از حاشيه سازان ....

* باز هم از تمرينات دور هستي؟
در بازي هاي اخير فشار زيادي روي زانويم وارد شد. دو هفته است که فيزيوتراپي مي کنم و امروز اولين جلسه نرم دوي را پشت سر مي گذارم. به داربي مي رسم ولي در اين مدت زانويم خيلي اذيت شد.
* چرا اينقدر مصدوم مي شوي؟
بدشانسي مي آورم. من يک عمل بيني انجام دادم و بلافاصله بازي کردم. در اين مدت بدون استراحت بودم و همين مسائل روي فوتبالم تاثير گذاشت. مشکلات هميشه سراغ آدم ها مي آيد. بعد از عملي که کردم بازي هايم بدون استراحت بود و با ناآمادگي و براي اينکه در ترکيب باشم به زمين مي رفتم.
* قبول داري همه جا مي گويند گران ترين زانوهاي دنيا هم مثل زانوي جباري نيست؟
جوابي به اين صحبت ها ندارم. کسي که فوتبال ديده است و داخل فوتبال باشد اين حرف ها را مطرح نمي کند. هيچ انسان سالم و عقل سالمي به دنبال اين نيست که پايش را بي دليل عمل کند. اگر آسيب نمي ديدم بهترين فرصت ها نصيبم مي شد.
* تو و محرم نويدکيا خيلي مصدوم مي شويد؟
حرف هاي تکراري را قبلا زده ام حتي خيلي از مسائل را رعايت کرده ام. با محرم که صحبت کردم اين مسائل مطرح شد. بيش از يک سال و نيم تمرينات منظم و بدنسازي کردم اما مطبوعات فقط به دنبال حاشيه سازي هستند. بابت همين حرف ها و نوشته هاي بي منبع از محيط فوتبال دل چرکينم. باور کنيد دوست دارم دوران فوتبالم تمام شود و خداحافظي کنم
* حيف نيست بازيکني با قابليت هاي تو حتي در ذهنش فکر خداحافظي باشد؟
اصلا اين رفتارها با اخلاقم جور در نمي آيد. خدا به من استعداد داده است و به فکر استفاده از آن هستم. حال از اين راه درآمدزايي هم مي کنيم. همه بايد بدانند انسان بهتر است خوب زندگي کند و راه درست زندگي را پيش ببرد. متاسفانه در اين فوتبال هر کس به خودش اجازه مي دهد در خصوص يک نفر ديگر حرف بزند و اصلا فرصت نمي کنيم جواب شان را بدهيم. اگر بخواهم وقت بگذارم ديگر زندگي برايم نمي ماند. آقايان مي گويند جباري هميشه مصدوم است. مگر من قرارداد بستم که مصدوم شوم و خانه بنشينم؟ هر وقت مصدوم بودم تمرين کردم و بدنسازي. پس استراحت نداشتم. اگر بازيکني به جاي من بود با دو جراحي شايد فوتبال را کنار مي گذاشت اما حتما چيزي دارم که مربيان روي من نظر دارند.
* خيلي دل پري داري؟
وقتي با مطبوعات مصاحبه مي کنم اطميناني به منعکس کردن حرف هايم نيست. واقعا دوست دارم اين مدت حضورم در فوتبال هر چه سريع تر تمام شود و بروم. من همه چيز را فداي باقي ماندن و درآمدزايي در اين فوتبال نمي کنم.
* به مربيگري هم فکر کرده اي؟
هنوز اين فکر را نکرده ام. يک هدف هايي دارم اما تصميم جدي نگرفته ام. مي دانم چيزهايي در توان دارم که مي توانم در اختيار جوان ها بگذارم اما فوتبال ما دو دو تا چهار تا ندارد. در آسيا و همه جاي دنيا برنامه ريزي ها به شکل منظم است اما اينجا برخي ها فقط وقت جوان ها را مي گيرند و چيزي هم به آنها ياد نمي دهند. الان بازيکنان پايه به رده اميدها مي رسند اما از آنجا به بعد ديگر پيشرفت نمي کنند.

ss501
10-16-2010, 06:12 PM
chera inaro update nemikonin aberomon ke raft akhe alizade ke male 2gharn pish bod bord moghabele long ro eshgh ast:55:

pnugirl
10-16-2010, 07:10 PM
chera inaro update nemikonin aberomon ke raft akhe alizade ke male 2gharn pish bod bord moghabele long ro eshgh ast:55:

اولا ممنون میشم که از فارسی استفاده کنید. تایپ فارسی جز قوانین باشگاه است. ثانیا من چون زیاد با اخبار استقلال حال نمی کنم خیلی هم به این تاپیک سر نمی زنم. اگر خیلی باشگاهتون رو دوست دارید خودتون دست به کار شید

pnugirl
10-17-2010, 01:43 AM
مهاجم تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه برای سلامتی مزدک میرزایی نگران است، گفت: وقتی توپ روی دروازه استقلال است و من بعنوان مهاجم روی خط عرضی وسط زمین هستم؛ باید دنبال چه چیزی بدوم؟

میلاد میداوودی پس از پایان شهرآورد 69 گفت: من شهرآوردهای اهواز و دبی را تجربه کرده بود اما شهرآورد تهران با توجه به حاشیه‌های خاص خود، وضعیتش با آن دیدارها فرق می‌کرد. خدا را شکر شهرآورد را با پیروزی پشت سرگذاشتیم و میلیون‌ها استقلالی را خوشحال کردیم.

وی با بیان اینکه "باید از امروز به فکر بازی در جام حذفی باشیم"، تصریح کرد: آقای فتح الله‌زاده بعد از بازی به رختکن آمد و صورت تک تک بازیکنان را بوسید و به بچه‌ها گفت تا عرق صورت‌های‌تان را نشسته‌اید باید از شما تشکر کنم که دل هواداران را شاد کردید.

مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران اظهار داشت: من اعتقاد دارم کری خواندن کمکی به پیروزی یک تیم نمی‌کند. متاسفانه روز پنجشنبه دو روزنامه ورزشی مصاحبه‌های جالبی از من چاپ کرده بودند که دور از واقعیت بود. در یکی از آن مصاحبه‌ها از قول من به زمین و زمان حمله شده و گفته شده بود پرسپولیسی‌ها را چنین می‌کنم و چنان!

وی افزود: در مصاحبه دیگر از قول من عنوان شده بود اینقدر از رویارویی با پرسپولیس و حضور در این مسابقه هراس دارم که شب‌ها خوابم نمی‌برد و ممکن است قبل از بازی سکته کنم! بچه‌های تیم هاج و واج مانده بودند و می‌گفتند چطور می‌شود همزمان دو مصاحبه کاملا متفاوت انجام بدهی؟!

میداوودی اضافه کرد: پس از لغو ممنوعیت مصاحبه بازیکنان در روز سه‌شنبه جلوی دوربین‌های تلویزیونی با خبرنگاران صحبت کردم. همان زمان خبرگزاری‌ها مصاحبه را منتشر و برخی از روزنامه‌های چهارشنبه هم آن را درج کردند. با وجودی که تلفن همراهم از سه شنبه شب خاموش بود و تمرین چهارشنبه هم پشت درهای بسته انجام شد، پنجشنبه دو مصاحبه مذکور را دیدم که عنوان شده بود در پایان تمرین چهارشنبه با من انجام داده‌اند. این در حالی است که چند بار خواهش کرده‌ام از زبان من مصاحبه خیالی چاپ نکنند.

میداوودی در خصوص خطایی که شیث رضایی در محوطه جریمه پرسپولیس روی او انجام داد، خاطرنشان کرد: شیث با کف پای راستش روی ساق پایم ضربه زد. داور شاید بدلیل مردود اعلام شدن گل پرسپولیس نخواست پنالتی بگیرد اما نباید به من هم اخطار می‌داد. در تلویزیون دیدم که مسعود مرادی گفت برخورد انجام شده ولی در حد پرتاب شدن میلاد نبود. فکر کنم این یعنی پنالتی خفیف!

مهاجم تیم فوتبال استقلال با اشاره به اینکه خواست خدا بود که استقلال در این دیدار برنده شود، افزود: برای فرهاد مجیدی هم خوشحالم که نخستین پیروزی‌اش در شهرآورد را با یک گل فراموش نشدنی جشن گرفت.

"در جریان شهرآورد تهران مزدک میرزایی گزارشگر بازی علیه میداوودی مطالبی را بیان کرده بود." وی با بیان اینکه نگران سلامتی مزدک میرزایی هستم، در این خصوص اظهار داشت: فیلم بازی را کامل تماشا کردم. خصوصا صحنه‌های مربوط به خودم را چند بار دیدم. مزدک می‌گفت میلاد میداودی 15 دقیقه است در زمین قدم می زند. وقتی توپ روی دروازه استقلال است و من بعنوان مهاجم روی خط عرضی وسط زمین هستم؛ باید دنبال چه چیزی بدوم؟ خیلی از مهاجمان در چنین لحظاتی حتی قدم هم نمی زنند و منتظر برگشت توپ می شوند. کاش در آن صحنه تصویربردار مدافعان پرسپولیس را هم نشان می داد که ایستاده بودند؛ اما با زیرکی فقط تصویر بسته مرا نشان دادند.

میداوودی خاطرنشان کرد: انتقاد با تخریب خیلی تفاوت دارد. فکر می کنم استرس شهرآورد روی گزارشگر آن بازی تاثیر گذاشته بود و باعث شد احساساتی صحبت کند. به هر حال گزارشگر مثل بازیکن ممکن است روز خوب یا بد داشته باشد و دیروز هم روز خوب میرزایی نبود. مثلا قبل از هدف قرار دادن من مرتب می‌گفت تعویض‌های مظلومی اصلا جواب نداده و جباری و روانخواه گزینه‌های مناسبی نبودند.

وی افزود: در بازی استقلال و پیکان وقتی در نیمه دوم پشت ضربه ایستگاهی رفتم میرزایی از من تعریف و عنوان کرد که استاد زدن این گونه ضربات هستم که اتفاقا جلوی چشم ایشان توپ را وارد دروازه میرزاپور کردم اما در بازی با پرسپولیس و در اولین ضربه ایستگاهی که پشت توپ ایستادم و در نهایت ایمان مبعلی آن را ارسال کرد؛ مزدک میرزایی گفت: ببینیم باز هم میلاد میداودی توپ را به پیست ورزشگاه می فرستد؟ تعجب می‌کنم مزدک که حافظه خوبی دارد؛ چطور در آن لحظه یادش نیامد آخرین باری که من روبه‌روی تیم پرسپولیس پشت ضربه ایستگاهی قرار گرفته بودم، توپ را کجا فرستادم.

pnugirl
10-19-2010, 04:34 PM
علي فتح ا...زاده سرپرست باشگاه استقلال اعلام کرد، در محل اين باشگاه کلاس آموزش زبان انگليسي در راستاي ارتقاي سطح علمي کارکنان برگزار شود. فتح ا... زاده در زير نامه ارجاعي به بخش اداري نوشته است: اميد آن مي رود که کارکنان باشگاه استقلال با اين آموزش ها و اتکال به خداوند منان به سطح بين المللي نزديک شوند و باشگاه استقلال را به يک باشگاه جهاني تبديل کنند.
خبر ديگر از آبي هاي پايتخت اين که، بازيکنان استقلال براي انجام بازي در جام حذفي مقابل پاس همدان، روز گذشته به اين شهر سفر کردند که در اين سفر فرهاد مجيدي کاپيتان آبي ها تيمش را به دليل مصدوميت همراهي نکرد. در اين مسابقه به غير از مجيدي، بيژن کوشکي، سيدمهدي سيدصالحي و هادي شکوري به دليل مصدوميت غايب هستند. اين بازي ساعت 15 امروز برگزارمي شود

pnugirl
10-20-2010, 04:15 PM
علي فتح ا...زاده که در هفته هاي اخير با سوژه هاي مختلفي از سوي رسانه هاي داخلي مورد انتقاد گرفته بود؛ اين بار از شمال قاره آفريقا و سرزمين فراعنه مورد هجوم رسانه اي قرار گرفت!
انتشار کليپ صوتي مصاحبه کوتاه عماد محمد رضا با يکي از شبکه هاي راديويي عراق؛ ماجرا را کليد زد. در اين فايل صوتي که روي سايت هاي اينترنتي هواداران باشگاه الزمالک قرار گرفت؛
خبرنگار عراقي از عماد در خصوص سفرش به ايران و مذاکره با باشگاه «استقلال ايران» سؤال مي کند و مهاجم الزمالک نيز در پاسخ مي گويد: «من احساس مي کنم براي الزمالک مفيد نيستم. هفته هشتم به پايان رسيده و من فقط در دو بازي به عنوان بازيکن تعويضي به ميدان رفته ام؛ با اين شرايط موقعيتم در تيم ملي به خطر مي افتد. البته حسام حسن سرمربي الزمالک فوتباليست بزرگي بوده و مربي موفقي است و من اعتراضي به ايشان ندارم.»
عماد رضا در اين گفت و گوي کوتاه؛ جدايي از الزمالک را تأييد کرد اما موضوع مذاکره با استقلال را تکذيب نکرد تا بدين ترتيب نگاه باشگاه الزمالک و رسانه هاي ورزشي کشور مصر متوجه باشگاه استقلال باشد!

* استقلالي ها حرفه اي نيستند!
ابتدا بخش عربي شبکه يورو اسپورت در گزارشي که اختصاصي عنوان شد؛ موضوع جدايي عماد محمد رضا از الزمالک و مذاکره با استقلال را مطرح کرد. سفر عماد به ايران و مذاکره با مديرعامل استقلال از نظر خبرنگار يورو اسپورت در قاهره؛ غير منتظره و به دور از اصول حرفه اي تلقي شد. حسام حسن سرمربي تيم الزمالک از خبرنگاران خواست در اين رابطه زود قضاوت نکنند: «عماد براي دريافت مطالباتش از تيم سابقش به ايران رفته و ممکن نيست بدون هماهنگي با باشگاه ديگري مذاکره کند. اين کار غير قانوني است.»

دکتر سالم محمد سالم حقوقدان جوان مصري و مدير برنامه هاي عماد نيز در اين رابطه مي گويد: «قرار است عماد محمد به زودي وارد قاهره شود. تا با اين بازيکن از نزديک صحبت نکنم؛ نمي توانم نظري بدهم. اگر عماد خواستار جدايي باشد بايد در زمان مقرر نقل و انتقالات زمستاني که ژانويه 2011 است؛ اين کار انجام بشود. ضمن اينکه انتقال بايد با موافقت و صدور مجوز رسمي از باشگاه الزمالک باشد. ما نمي توانيم خارج از چارچوب قانوني عمل کنيم.»

* استقلالي ها: اين جريان هماهنگ شده است
«چرا خبرنگار عراقي نام باشگاه استقلال را مطرح کرد و عماد رضا اين موضوع را تکذيب نکرد؟! » اين سوالي است که يکي از مسؤولان باشگاه استقلال به آن پاسخ مي دهد: «موضوع واضح است. مذاکره بازيکن تحت قرارداد يک باشگاه با باشگاهي ديگر بدون مجوز باشگاه فعلي اش غيرقانوني بوده و شامل جرايم سنگين براي بازيکن و باشگاه مذاکره کننده مي شود. ذکر نام استقلال اتفاقي نبوده و اين جريان هدايت شده است! »

اين مقام مسؤول در باشگاه استقلال اضافه مي کند: «منظورم باشگاه پرسپوليس نيست؛ بلکه افرادي هستند که عماد را به ايران آورده و در طي دو روز اين بازيکن را با مديران چندين باشگاه پاي ميز مذاکره نشانده اند. اين افراد تلاش زيادي داشتند تا هوار ملا محمد را به باشگاه استقلال وارد کنند اما موفق نشدند و اکنون دنبال انتقام گيري هستند. البته در ماجراي عماد رضا با باشگاه پرسپوليس هم صداقت نداشتند و پس از مذاکره با کاشاني؛ اين بازيکن را به ملاقات مديران چند باشگاه ديگر نيز برده و عکس هم انداخته اند. آن ها به اسم آوردن عماد رضا مي خواهند ساير بازيکنان خودشان را به اين باشگاه ها وارد کنند.»

pnugirl
10-20-2010, 04:21 PM
چرا خب اما مدیریت وظایف تلخ زیاد داره دیگه :39:

pnugirl
10-21-2010, 01:14 AM
گرچه اين روزها برخي از بازگشت علي انصاري به استقلال مي‌گويند؛ اما به نظر مي‌رسد اين ماجرا داراي ابعاد مختلفي است.رفته رفته سازمان تربيت بدني بايد به جمع بندي برسد تا هرچه زودتر اعضاي جديد هيات مديره دو باشگاه استقلال و پرسپوليس را تعيين كند. اتفاقي كه هنوز رخ نداده و موجب ايجاد شايعاتي شده كه بعضا برخي، نه گمانه‌زني بلكه جريان سازي رسانه اي است.
اين روزها در ميان شايعات پراكنده درباره انتخاب اعضاي هيات مديره استقلال كه به نظر مي‌رسد سر نخ دليل به وجود آمدن برخي از آنها، برخي مسئولان فعلي هم باشند، حضور علي انصاري در تركيب جديد است.

* گزينه اي كه با سعيدلو اختلاف دارد
اختلاف نظر بين علي سعيدلو، رئيس سازمان تربيت بدني، با اين عضو سابق هيات مديره بر كسي پوشيده نيست. دامنه اين اختلاف به حدي وسيع بود كه در جلسه پاياني سعيدلو با اعضاي هيات مديره كه منجر به استعفاي برخي از آنها شد، علي انصاري غايب بود. پس عجيب و قابل تامل است كه چه مي شود در چنين شرايطي و در اين برهه، بار ديگر نام وي براي عضويت در هيات مديره استقلال مطرح شود. به راستي كساني كه اين روزها از اينكه چنين فردي بار ديگر در جمع مردان مدير استقلال بازگردد، ابراز خوشحالي مي كنند، بر اساس چه برآيند كاري ابراز خشنودي مي كنند؟ آيا برخي در تلاش نيستند تا اين فرد را كه عملكرد قابل قبولي هم در ورزش نداشته و بسياري، امثال وي را از عوامل وضعيت نامناسب ورزش مي‌دانند، به عرصه بازگردانند؟

* انصاري، رئيس كارگروه اقتصادي؛ اما بدون گزارش عملكرد
براي روشن‌تر شدن فعاليت اقتصادي اين يار قديمي مديرعامل سابق استقلال كه با رونق چنين موضوعي هم وارد اين مجموعه شد، بايد به زماني بازگشت كه امير واعظ آشتياني به تازگي سكان مديريت اين باشگاه را بر عهده گرفته بود.
مديريت وقت استقلال از تشكيل يك كارگروه اقتصادي خبر داد. مطرح شدن نام پرطمطرق اين كارگروه، براي باشگاهي كه ساليان سال بود با ضعف مديريت مالي رنج مي برد و البته اين رنج ادامه دارد، نگاه ها را به اين سمت هدايت كرد كه بعد از سال‌ها، قرار است اين مجموعه به معناي واقعي "استقلال مالي " داشته باشد. قرار بود نه تنها درهاي درآمدزايي باز شود؛ بلكه ركورد مالي شكسته و جلوي اسراف ها و بريز و بپاش هاي نامشخص نيز گرفته شود. اما افسوس كه جلوگيري از چنين مسائلي در استقلال با وجود اين همه تبليغاتي كه شد، فقط يك آروز و شعار باقي ماند.
واعظ آشتياني براي كارگروه اقتصادي مورد نظر خود، علي انصاري را به عنوان مغز متفكر انتخاب كرد. اما سؤال اينجاست كه برآيند و عملكرد اين كارگروه چرا هيچگاه مشخص نشد؟ آيا پول هايي كه در اين باشگاه آورده و خرج شد، به ثبت رسيد و صورت حساب آن معلوم است؟ حضور انصاري كه براي كمك به ارتقاي وضعيت مالي باشگاه بود، چه مزيتي براي اين مجموعه داشت؟ چرا نبايد يك گزارش جامع از عملكرد اين كارگروه موجود باشد تا مشخص شود، حضور چنين فردي چه فايده اي براي باشگاه مردمي داشته است؟

* شخصي كه استقلال به خدمت او آمد
با نگاهي اجمالي به مدت حضور وي در استقلال و نقش وي در اين باشگاه، به اين نتيجه مي رسيم ، بيشتر از اينكه باشگاه باشد كه از وجود چنين فرد اقتصادي سود برده باشد، انصاري بوده كه با نام و برند آبي ها، توانست جايگاه اجتماعي خود را مقبول تر كند. اگر باشگاهي به نام استقلال نبود و بهانه اي مثل صعود به مرحله بعدي ليگ قهرمانان آسيا وجود نداشت، اين فرد چطور مي توانست بزرگاني از اين باشگاه و جمعي از نمايندگان گزينشي رسانه ها را انتخاب و ساختمان بازار موبايل خود را افتتاح كند و به همين راحتي مكان جديد فعاليت اقتصادي خود را به همگان نشان دهد؟ چرا جزييات ماجراي تبليغ روي پيراهن اين تيم در ليگ برتر و قراردادش با بازار موبايل ايران، رسما اعلام نشده است؟ آيا رقيبان ديگري بوده اند و ... سوالات ديگري كه ذهن بسياري از هواداران اين تيم و علاقه‌مندان فوتبال و ورزش را به خود معطوف كرده است.
علي انصاري كه پايه‌گذار بانك خصوصي تات شد، بخشي از مبلغ تاسيس را از ورزش كسب كرد. چه عاملي باعث شد تا اين سرمايه از ورزش جدا شود و وارد اين بانك شود؟ چه پژوهش و كار مطالعاتي صورت گرفت كه چنين نتيجه اي در پي داشت؟ و ... باز هم پرسش هايي بي پاسخ.

* مطرح شدن چنين نامي در اين برهه، نشانه چيست؟
انچه مسلم است، بيش از اينكه علي انصاري براي استقلال سودي داشته باشد و تلاش هايش در كارگروه اقتصادي گره گشاي مشكلات مالي باشد، اين برند و نام بزرگ استقلال بود كه باعث شد اين فرد بتواند زير سايه يك تيم مردمي، به آني تبديل شود كه دانيد و مي دانيم.
عجيب وقتي است كه علي فتح الله زاده كه بارها به صورت علني با مديريت سابق با مشكل روبرو شده و عليه هم موضع هاي آشكاري داشته اند، از يار قديمي واعظ آشتياني براي حضور در هيات مديره استقبال مي كند. آيا فتح الله زاده نمي داند عملكرد اقتصادي علي انصاري براي استقلال چه بود كه اين چنين از حضور اين فرد در جمع هيات مديره آبي پوشان استقبال مي كند؟ شايد خبرهايي است و اتفاقاتي كه بر ما پنهان مانده است؛ شايد.

* تكذيب و ديگر هيچ
و همه اينها در حالي است كه روز گذشته، علي سعيدلو در پاسخ به خبرنگار فارس درباره حضور علي انصاري در هيات مديره باشگاه استقلال، اظهار داشت: "از اين موضوع هيچ اطلاعي ندارم و شايعه است. " و اين يعني، مسئولان ورزش قصدي براي بازگشت اين شخص به اين عرصه ندارند.

pnugirl
10-22-2010, 02:53 PM
علي انصاري عضو سابق هيئت مديره باشگاه استقلال تهران در واكنش به برخي شايعات گفت: همكاري‌‌ام با باشگاه به پايان رسيده است و با توجه به حجم مشغله‌ها و مسئوليت‌ها فعلا امكان بازگشت به اين باشگاه برايم متصور ميسر نيست.
علي انصاري عضو سابق هيئت مديره باشگاه استقلال تهران در واكنش به شايعاتي كه در باره بازگشت وي به اين باشگاه مطرح شده و در يادداشتي تاكيد كرد: همكاري‌‌ام با باشگاه فرهنگي - ورزشي استقلال به پايان رسيده است و با توجه به حجم مشغله‌ها و مسئوليت‌هاي اقتصادي - اجتماعي فعلا امكان بازگشت به اين باشگاه برايم متصور ميسر نيست.
متن توضيحات علي انصاري به شرح ذيل است:
فضاي كنوني ورزش، سرشار از حاشيه‌هايي است كه پرداختن و يا پي‌گيري آنها، نه تنها به بهبود وضعيت كنوني، كمك نمي‌كند، بلكه به بدگماني‌ها، گمانه‌زني‌ها و افزايش كدورت‌ها مي‌افزايد و آنچه در اين ميان، مغول و محروم واقع مي‌شود، ورزش ملي كشور در تمامي رشته‌ها و فدراسيون‌هاست.
افراد براساس علاقه به كشور، نظام و مردم، با انگيزه و انرژي فراوان به محيط شاداب و پر شور و نشاط ورزش وارد مي‌شوند و داشته‌ها و دانسته‌هاي خود را در طبق اخلاص مي‌نهند و با صرف وقت و امكانات موجود به اعتلاي ورزش و كسب افتخار در ميادين داخلي و خارجي و افزايش نشاط و سلامت اجتماعي، دل مي‌بندند، در حالي كه نگاه و مديريت سنتي، جزئي‌نگري، بخشي‌نگري، فقدان ساختار و رفتار علمي و برنامه‌ريزي بلند مدت براي اين جامعه جوان و ميليوني، باعث مي‌شود پس از مدتي گرفتار حاشيه‌هاي پررنگ‌تر از متن، اعمال سليقه‌هاي فردي، بي‌تدبيري‌هاي رايج و پرداختن به اموري شوند كه نه تنها با اصل و اساس اهداف ورزشي در تضاد است، بلكه با روحيه و اخلاق پهلواني و جوانمردي نيز ناسازگار است.
همكاري اينجانب با باشگاه فرهنگي - ورزشي استقلال نيز، از اين قاعده مستنثي نبوده و نيست، به اين معني كه پيوستن به خانواده اين باشگاه بزرگ، پر افتخار و پرطرفدار را فرصت و توفيق خدمت به خيل انبوه هواداران و دست‌اندركاران و ورزشكاران اين باشگاه مي‌دانستم و با تمام ظرفيت بر اين اساس همكاري و فعاليت كردم:
تغييرات مديريتي كه لازمه و قاعده انكارناپذير سازماني است، ادامه همكاري را دشوار و غير ممكن نمود و پايان همكاري نيز با رعايت آداب اخلاقي و اصول حرفه‌‌اي و پرهيز از حاشيه‌‌سازي اعلام و ارائه شد.
متأسفانه اين نوع برخورد، به مذاق برخي خوش نيامد و شايد به همين علت، با پرداختن به گذشته و مرور اتفاقاتي كه در دوران همكاري، روي داد، به حاشيه‌سازي، نقل قول غير واقعي، حدس و گمان و تكرار حرف‌هايي پرداختند كه قبل از هر كس، خود را گرفتارتر نمودند.
بنده از تمام مطالبي كه به نقل از اينجانب در روزهاي اخير در رسانه‌هاي عمومي كشور منعكس و منتشر مي‌شود، بي‌اطلاعم! از حدس و گمان‌ها و جلسات و مذاكرات آشكار و پنهان مرتبط با باشگاه فرهنگي - ورزشي استقلال نيز اطلاع ندارم؛ اما از اين واقعيت مطلعم كه همكاري‌‌ام با باشگاه فرهنگي - ورزشي استقلال به پايان رسيده است و با توجه به حجم مشغله‌ها و مسئوليت‌هاي اقتصادي - اجتماعي فعلا امكان بازگشت به اين باشگاه برايم متصور ميسر نيست.
اميدوارم تلاش و توان مديران ورزش، مديران باشگاه‌ها و حتي رسانه‌هاي ورزشي،‌متوجه و معطوف به مسائل مهمي چون بازي‌هاي جام ملت‌هاي آسيا، بازي‌هاي آسيايي گوانجو، ليگ قهرمانان آسيا و مسائل مبتلا به ليگ برتر و وضعيت باشگاه‌ها و بازيكنان و تماشاگران شود، زيرا، نگاه و نظر علاقه‌مندان ورزش بيش از آنكه متوجه خدمتگزار كوچكي چون بنده باشد، متوجه نتايج و آثار خدمات افرادي است كه در حال حاضر، به جامعه ورزش كشور خدمت مي‌كنند و در برابر آن مسئولند و بايد پاسخگو باشند.
اميدوارم خداوند قادر متعال، همگان را در خدمت به ايران عزيز و مردم شريف و بزرگوار آن، هدايت و حمايت فرمايد.

pnugirl
10-24-2010, 01:53 AM
سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به انصراف برخی تیم‎ها از ادامه حضور در رقابت‌های جام حذفی، گفت: اینکه برخی تیم‎ها در میانه راه از این مسابقات کناره گیری می‌کنند موجب متضرر شدن دیگر تیم‌ها و بی‌عدالتی در جریان بازی‎ها می‎شود.

پرویز مظلومی قبل از رویارویی مقابل تراکتورسازی تبریز اظهارداشت: تراکتورسازی یک تیم خوب و پرشور است. من به خاطر چندین سال حضور در تبریز خاطرات خوبی از این شهر و مردمانش دارم. تبریزی‌ها مردمی بسیار خونگرم و مهربان هستند و به همین دلیل احترام خاصی برای هواداران این تیم قائل هستم.

سرمربی استقلال تهران ادامه داد: دیدار بسیار سختی در مقابل تراکتورسازی خواهیم داشت. چون بازیکنان این تیم از امتیاز میزبانی برخوردارند و قطعا با حضور همیشگی تماشاگران پرشور خود برای کسب سه امتیاز به میدان خواهند آمد.

مظلومی تصریح کرد: بازی روز یکشنبه با حضور 100 هزار نفری تماشاگر تراکتورسازی زیباست. به طور حتم حضور این تعداد تماشاگر در ورزشگاه انگیزه هر دو تیم را افزایش خواهد داد. البته بازیکنان من به این حضور تماشاگران پرشمار عادت دارند و ترسی از این جمعیت نخواهند داشت.

وی با اشاره به وضعیت تمرینی تیم فوتبال استقلال یادآور شد: با توجه به فشردگی بازی‎ها فقط توانستیم دو جلسه تمرین کنیم. ضمن اینکه به دلیل فشار زیاد و خستگی بازیکنان روز پنجشنبه را به آنان استراحت دادم تا بتوانند نیرو و قوای خود را جهت دیدار با تراکتور سازی به دست بیاورند.

سرمربی استقلال تهران همچنین گله‌ای از نحوه برنامه ریزی رقابت‎های جام حذفی داشت و اشاره کرد: در این مسابقات عدالت رعایت نمی‌شود! الان با توجه به انصراف حریف تراکتورسازی آنها 9 روز استراحت کرده‌اند و با آسودگی کامل و تمرینات منظمی که انجام داده‌اند به دیدار ما خواهند آمد اما استقلال چقدر استراحت کرده است؟ چرا بعضی تیم‌ها در ابتدا در جام حذفی شرکت می‌کنند و به یک باره از جام حذفی کنار می‌کشند؟ به اعتقاد من باید قانونی اجرا شود که براساس آن تیم‎ها یا اصلا در جام حذفی شرکت نکنند و یا اگر حضور پیدامی‌کنند حق انصراف نداشته باشند تا دیگر تیم‌ها نسبت به این قضیه متضرر نشوند.

وی وضعیت استقلال را چنین توضیح داد: بازیکنان ما رفته رفته به آن هماهنگی لازم رسیده‌اند البته نه به طور کامل و آن هم به این دلیل است که همیشه چند بازیکن مصدوم داشته‌ایم. در حال حاضر هم محسن یوسفی، بیژن کوشکی، فرهاد مجیدی و آرش برهانی بازیکنانی هستند که به دلیل مصدومیت یا در تمرینات حضور نداشتند و یا به طور انفرادی تمرین کرده‌اند. من امیدوار هستم که با تلاش مضاعفی که کادر پزشکی استقلال انجام می‌دهد این بازیکنان هرچه سریعتر مجوز حضور در تمرینات گروهی را بگیرند.

سرمربی تیم استقلال تهران تاکید کرد که به طور کامل و صد درصد از بازیکنانم رضایت کامل ندارم و امیدوارم تا پایان نیم فصل به رضایت کامل از آنان برسم. البته از همکارانم در کادر فنی به طور کامل راضی هستم. تا زمانی که ما همدل و متحد در کنار یکدیگر باشیم هیچکس نمی‌تواند بین ما اختلاف و یا حاشیه ایجاد کند.

وی در پایان اشاره‌ای به انتخاب 11 بازیکن برای دیدارهای آینده خود داشت و گفت: به جرات می‌توانم بگویم انتخاب 11 بازیکن برای من بسیار سخت و دشوار است. بازیکنان ما در تمرینات بسیار باانگیزه کار می‌کنند و همین تلاش و کوشش آنها کار من و همکارانم را برای انتخاب بازیکنان بسیار مشکل کرده است. باید اضافه کنم که اگر کسی در ترکیب قرار نمی‌گیرد دلیل بر ضعف او نیست تنها دلیل آن این است که ما فقط می‌توانیم 11 بازیکن را در ترکیب خود قرار دهیم و از این به بعد دست ما بسته است.

pnugirl
10-26-2010, 01:27 AM
علي نظري جويباري يكي از مديران باشگاه استقلال، در گفت‌وگويي با سايت باشگاه بدون ذكر نام به كارشناسي هوشنگ نصيرزاده كارشناس معتبر داوري تاخته و او را حقوق بگير سابق استقلال معرفي كرده كه امسال چون در اين باشگاه نيست، نسبت به آبي‌ها غرض دارد.

جويباري كه البته جايگاه والايي در فوتبال ايران دارد(!) دقيقا ازچنين واژه‌هايي استفاده كرده است:«اين روزها برخي از كارشناسان كه سال گذشته با استقلال قرارداد داشتند به خاطر اينكه امسال در كنار اين تيم نيستند به نوعي كارشناسي مي‌كنند كه مشكوك است و جاي سؤال دارد. اين گونه آدم‌ها تعهدي به فوتبال ندارند و فقط به فكر خودشان و آن درصدهايي كه سال گذشته مي‌گرفتند، هستند.

ما فقط مي‌خواهيم مغرضانه قضاوت نكنند. با اين وضعيت همه فوتبال را فراموش كردند و تمام فكر و ذكرشان شده است كمك داوران.» اين در حالي است كه در تصميم اشتباه داور در مورد رد كردن گل سالم تراكتور هيچ شكي وجود ندارد.

اما به هر حال در باشگاه استقلال نظرات متفاوت است و البته حمله استراتژي برگزيده اين روزهاي آبي‌هاست. گفتني است كه هوشنگ نصيرزاده سال گذشته براي تنظيم اساسنامه باشگاه، با استقلال همكاري كرده و دستمزد اين كارش را نيز گرفته است كه اين مسأله كاملا حرفه‌ايست. ضمن اينكه او در سال‌هاي گذشته نشان داده كارشناس بي‌غرضي است.

O M I D
10-27-2010, 07:42 PM
تارتار: اميدوارم داور تاثيري در نتيجه بازي با استقلال نداشته باشد

سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن گفت: براي بازي با استقلال روي مسائل داوري تمرکز نمي‌کنم اما اميدوارم اين موضوع تاثيري در نتيجه نداشته باشد.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg مهدي تارتار و بازي با استقلال شرايط تيم راه‌آهن:
* از شرايط تيم راضي هستيد؟
با توجه به همت بازيکنان و نتايجي که کسب کرديم راضي هستم.
* چه گره اي در کار راه‌آهن بود که نتيجه نمي گرفت؟
گره اي در کار نبود. يکسري مشکلات به خصوص در ساختار دفاعي داشتيم که کم کم اين موضوع را حل کرديم. اين نتيجه گرفتن به خود بازيکنان بازمي گردد که وظايف خود را درست انجام دادند.
* نگراني خاصي در مورد تيم داريد؟
نگراني من فقط بحث مالي است که قول داده اند هفته آينده اين مورد مرتفع شود. قرار است قسط اول پرداخت شود. بچه هاي تيم هم انصافا در اين مدت همکاري خوبي داشتند و هيچ اعتراضي نکردند. فکر نمي کنم چنين چيزي در هيچ تيمي باشد. بازيکنان راه آهن با وجودي که پولي دريافت نکردند مردانه بازي کرده اند. من اميدوارم مديرعامل شرکت راه‌آهن بازيکنان را درک کنند.
*اين روزها بحث هايي در مورد قضاوت داوران به نفع استقلال مطرح شده و شما هم جمعه با اين تيم بازي داريد. نگراني از اين بابت نداريد؟
ما تمام تمرکز خود را روي مسائل فني اين بازي گذاشته ايم. سعي مان بر اين است که حساس نشويم. از داوري هاي سال گذشته خاطرات خوبي نداريم و نمي خواهم راجع به آن حرف بزنم. فقط اميدوارم داوري روز جمعه تاثيري در نتيجه نداشته باشد و تيمي که محق بردن است پيروز شود.
*شرايط فني استقلال را چطور مي بينيد؟
اين تيم با آقاي مظلومي نتايج خوبي گرفته است. تيمي که فقط يک باخت داشته نشان مي دهد که قابل احترام است اما اين تيم هم نقاط ضعفي دارد.
* راه ‌آهن معمولا مقابل استقلال تيم برنده اي نيست.
شايد اما سال گذشته در بازي رفت توانستيم به پيروزي برسيم. در ديدار برگشت هم در دقيقه 90 روي اشتباه گلرمان گل بدي دريافت کرديم. سال گذشته تيم به لحاظ فني ضعيف تر از امسال بود. نتيجه هيچ بازي قابل پيش بيني نيست. من از بازيکنان خود خواسته ام هر بازي فقط به سه امتياز فکر کنند. تا اينجا هم توانسته ام اين خواسته را در بازيکنان به باور تبديل کنم. متاسفانه به دليل تفاضل گل بدي که داشته ايم با وجود هم امتيازي با تيم هاي ديگر پايين تر از آنها هستيم. بازيکنان باتجربه اي داريم و مي دانم که مقابل استقلال بازي خوبي انجام مي دهند.
* راه ‌آهن دو بازيکن در تيم اميد دارد شما که گلايه اي از حضور آنها نداريد؟
من يک گلايه از مربيان تيم اميد دارم. راه آهن از معدود باشگاه هايي است که هميشه و در هر شرايطي بازيکنان اميد خود را در اختيار اردوهاي تيم اميد قرار داده است اما آقا غلام وقتي داشت از باشگاه هايي که همکاري کرده اند اسم مي آورد نامي از راه‌آهن نياورد. راه‌آهن در شرايطي که در انتهاي جدول هم بود بازيکنانش را در اختيار اميد قرارداد. البته شايد فراموشي باعث شد اسمي از تيم ما آورده نشود.به هر حال من براي اين تيم آرزوي موفقيت مي کنم.

O M I D
10-27-2010, 07:43 PM
اسير اشتباهات داوري نشويم استقلال را مي‌بريم

مهاجم راه‌آهن گفت: اگر مقابل استقلال اسير اشتباهات داوري و اتفاقات غير منتظره نشويم اين تيم را شکست مي‌دهيم.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg امين متوسل‌زاده در مورد شرايط راه‌آهن با حضور مهدي تارتار اظهار داشت: کار کردن زير نظر تارتار واقعا راحت و لذت‌بخش است چرا که سرمربي تيم احاطه کاملي به مسائل فني و روحي و رواني بازيکنان دارد و به همين واسطه توانسته‌ايم در بازي‌هاي اخير توان واقعي خود را به نمايش بگذاريم و از راندمان کاري مطلوبي برخوردار باشيم.
متوسل‌زاده گفت: ايمان دارم موفقيت‌هاي اخير تيم راه‌آهن ادامه خواهد داشت چرا که بسياري از بازيکنان ما از تجربه بالايي برخوردار هستند و حتي نفراتي مثل رودباريان، کريمي، عبدي، پاشايي، هدايتي و ... از تجربه قهرماني برخوردار هستند و تيم راه‌آهن به واسطه برخورداري از بازيکنان سرد و گرم چشيده از اين نظر واکسينه شده است.
متوسل‌زاده درباره عملکرد خودش تصريح کرد: همواره عملکرد خودم را از دو بعد بررسي مي‌کنم، اول از بابت در اختيار تيم بودن. روي اين نکته هميشه حساس بوده‌ام و سعي کرده‌ام در کار گروهي و خواسته‌هايي که مربي از من دارد موفق باشم. اولويت‌هاي بعدي هم عملکرد فردي است که از اين بابت هنوز به شرايط ايده‌آلي که مدنظر خودم بوده نرسيده‌ام.
مهاجم راه آهن در پايان گفت: هر چند استقلال در فرم خوبي است اما اگر اسير اتفاقات غيرمنتظره و اشتباهات داوري نشويم مي‌توانيم مقابل استقلال تيم پيروز ميدان باشيم و با کسب سه امتياز اين بازي در جمع مدعيان قرار بگيريم. از آنجا که در بازي رفت پرسپوليس و راه‌آهن حتي يک دقيقه هم به من فرصت نرسيد براي ارائه يک بازي خوب در استاديوم آزادي انگيزه‌هاي زياد دارم و از نظر روحي نيز در شرايطي هستم که بتوانم يکي از بهترين بازي‌هايم را به نمايش بگذارم.

O M I D
10-27-2010, 07:55 PM
مديرصحبت‌هاي تاج سوال برانگيز است
مديرعامل باشگاه تراکتورسازي:
جواب پورحيدري را روابط عمومي باشگاه مي‌دهد نه من!عامل باشگاه تراکتورسازي تبريز گفت: پورحيدري را در حد خود نمي‌دانم تا جوابش را بدهم و اين کار را برعهده روابط عمومي باشگاه گذاشته‌ام.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) مرکز آذربايجان شرقي، محمد حسين جعفري درباره احضار به کميته انضباطي و موضع گيري مهدي تاج نايب رئيس فدراسيون فوتبال درباره مصاحبه اخير وي صحبت هاي زير را مطرح کرد:
* به نظر مي آيد با مصاحبه اي که بعد از بازي با استقلال انجام داديد همه را عليه خود کرديد و گفته مي شود مي خواهند شما را حذف کنند...
وقتي پيروزي شيرين ما را با مساوي عوض مي کنند اين اتفاقات هم مي افتد. هيچ مانعي ندارد که همه عليه من شده اند. براي باشگاه تراکتورسازي تبعات اين موضوع را مي پذيريم. البته من اين خبرها را از رسانه ها مي خوانم و به خودم کسي چيزي نگفته است. اگر اين خبرها هم نباشد روزنامه ها مطلبي براي نوشتن ندارند.
* خبر داريد که به کميته انضباطي احضار شديد؟
اتفاقا اين خبر را هم از اخبار تلويزيون شنيدم. هنوز که رسما چيزي به من اعلام نشده اما مشکلي نيست. به کميته انضباطي مي روم و در آنجا هم با دوستان با مدرک صحبت مي کنم.
* اکنون که چند روزي از بازي مي گذرد، فکر نمي کنيد نسبت به اين موضوع احساسي برخورد کرديد؟
من هيچ حرفي را از روي احساس نزدم. با توجه به شرايط موجود و کنار گذاشتن سه بازي کنار هم که باعث شد استقلال بتواند امتياز بگيرد اين حرف را زدم. اين تيم مقابل سپاهان، پرسپوليس و تراکتورسازي روي اشتباه داوري توانسته امتياز بگيرد. من هيجان زده نشدم. از سن و سال من گذشته که از روي احساس حرف بزنم. متاسف هستم که چنين مسائلي پيش مي آيد اما احساسي نيستم. با جرات اعلام مي کنم که با تمام قدرت از حقوق تراکتورسازي دفاع مي کنم ولي متاسفانه عده اي فرافکني مي کنند.
* منصور پورحيدري نسبت به صحبت هاي شما موضع گيري سختي کرده است.
جواب پورحيدري را نمي دهم چرا که او را در حد خودم نمي دانم. جواب دادن به او را به عهده روابط عمومي باشگاه گذاشته ام. من خارج از هيجان و احساس فقط مي خواهم از تيم خودم دفاع کنم. به استقلال کاري ندارم. مگر تا به حال عليه اين تيم حرفي زده بودم؟ طرف من اصلا مسئولان استقلال نيستند. طرف من کساني هستند که مي آيند داوري مي کنند و از روي همان برگه هاي داوري تيم ها را جريمه مي کنند و يا باعث باخت تيم ها مي شوند.
* مهدي تاج هم نسبت به صحبت‌هاي شما واکنش نشان داده و معتقد است شما مثل کساني که روي سکو هستند حرف زده ايد؟
من هم آدمي هستم مثل ساير هواداران تراکتورسازي که از روي سکو بازي را مي بينم. وقتي اسکوربرد ورزشگاه دو بار صحنه را نشان مي دهد و معلوم است که گل آفسايد نيست، ناراحت مي شوم و وقتي هم از سکوها پايين مي آيم از من سوال پرسيده مي شود و من هم جواب مي دهم و مي گويم انگار نوبت قهرماني استقلال است. خوب دقت کنيد. تاج وقتي مي گويد اعمال نظر شخصي مي کنم تا جعفري مديرعامل تراکتورسازي تنبيه شود يعني چه؟ اين سوال برانگيز نيست؟ اتفاقا من دست روي همين مسئله گذاشته ام. با همين اعمال نظرهاي شخصي است که فوتبال‌مان به اينجا رسيده است. از کجا معلوم که همين اعمال نظرهاي شخصي باعث نشده باشد که تراکتورسازي ضرر کند. پس وقتي مي گويم که قرار است استقلال قهرمان شود دليلش همين صحبت هايي است که مي شنوم. کميته داوران مي تواند راحت اشتباه خودش را قبول و عذرخواهي کند. اتفاقات داوري که يکي دو تا نيست. استقلال به خاطر اين اشتباهات توانسته 6امتياز بگيرد. ساير تيم ها هم براي قهرمان شدن سرمايه گذاري مي کنند.
* براي بازي با سپاهان نگران داوري نيستيد؟
نمي خواهم پيش داوري کنم. فدراسيون را قبول داريم. فقط از مسئولان فدراسيون مي خواهم وقتي مي خواهند در مورد فوتبال تبريز تصميم گيري کنند از چهار بعد، اقتصادي، اجتماعي، سياسي و ورزشي به اين قضيه نگاه کنند.

pnugirl
10-30-2010, 04:52 PM
هواداران استقلال سرمربي راه‌آهن را تشويق كردند و به مجري برنامه 90 نيز طعنه زدند.

پس از پايان بازي استقلال و راه آهن هواداران استقلال به عادل فردوسي پور بابت گلي كه به ثمر رسانده بودند طعنه زدند و با شعار " عادل ؛ آفسایده " به وی کنایه زدند.

گفتنی اینکه برنامه 90 در دو برنامه اخیر خود به بررسی دو گل صحیح پرسپولیس و تراکتورسازی در برابر تیم استقلال پرداخت که هواداران استقلال در این رابطه اعتراضاتی داشته اند!
هواداران استقلال پس از پايان بازي پرويز مظلومي را تشويق كردند.

* مهدي تارتار در شرايطي كه قصد داشت به سالن نشست خبري برود، توسط هواداران استقلال تشويق شد

sevenstar
10-30-2010, 05:09 PM
چرا خب اما مدیریت وظایف تلخ زیاد داره دیگه :39:

asisam این همه تیم اخه چرا استقلال 6 تای اش

pnugirl
10-30-2010, 06:17 PM
خب خدایی بعد ما اینا بیشترین طرفدارو دارن دیگه.

pnugirl
10-30-2010, 06:21 PM
سرپرست و مدیرفنی تیم فوتبال استقلال با ابراز خرسندی از عملکرد این تیم در لیگ برتر گفت: با وجود صعود به صدرجدول بازهم اعتقاد دارم تیم استقلال نیاز به زمان دارد تا به آن تیمی تبدیل شود که ما می خواهیم.

منصور پورحیدری در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب در خصوص دیدار استقلال مقابل راه آهن شهرری گفت: بازی دشواری را پشت سر گذاشتیم. راه آهن یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر است که متاثر از تغییراتی که در کادر فنی این تیم اعمال شده، توانسته بود طی هفته‌های گذشته نتایج خوبی کسب کند.

وی در ادامه افزود: تیم استقلال بازی‌های سختی را پشت سر گذاشته و بازیکنان تیم ما خیلی تحت فشار بودند. ما برای رسیدن به صدر جدول باید در این بازی به پیروزی می رسیدیم که از این بابت فشار و استرس بازیکنان بیشتر می شد. معتقدم نیمه اول دیدار مقابل راه آهن خوب نبودیم و نتوانستیم آنطور که باید و شاید روی دروازه حریف فشار بیاوریم. با وجود اینکه چندان خوب بازی نکردیم اما یکی، دو موقعیت خوب گلزنی را در نیمه اول از دست دادیم.

مدیرفنی تیم فوتبال استقلال تهران خاطر نشان کرد: با وجود بازی نه چندان خوب در نیمه اول آن چیزی که به چشم آمد تلاش، همدلی و ارتباط مناسب کادر فنی با بازیکنان بود. خوشبختانه در نیمه دوم با تغییراتی که آقای مظلومی در ترکیب تیم به وجود آورد، عملکرد بازیکنان بهتر و بهتر شد. در این نیمه یک گل زدیم و چند شانس گلزنی را از دست دادیم. به عقیده من بازی راه آهن و استقلال دو نیمه متفاوت داشت که در نهایت با تلاش و همدلی بازیکنان توانستیم آن را به سود خود تمام کنیم.

"استقلال با وجود کاستی‌ها و مشکلات فراوان برای حضور در دهمین دوره لیگ برتر تدارک دیده شد، آیا در ابتدای راه فکر می کردید تیم‌تان در هفته سیزدهم لیگ برتر صدرنشین شده و یکی از مدعیان جدی قهرمانی در نیم فصل شود؟"، پورحیدری در پاسخ به این پرسش خبرنگار مهر، گفت: همانطور که اشاره کردید، فصل را خیلی سخت شروع کردیم. امروز هم از من در مورد استقلال سئوال می کنند و مانند روزهای ابتدایی فصل تاکید دارم به این تیم باید زمان و فرصت بدهیم.

وی افزود: رسیدن به انسجام تیمی، همدلی بیشتر بازیکنان و مربیان، رسیدن بازیکنان آسیب دیده و ... باعث شده تا استقلال هفته به هفته بهتر بازی کرده و نتیجه بگیرد. اعتقاد دارم استقلال بازهم نیاز به زمان دارد. تعطیلات نیم فصل بهترین زمان برای ماست تا تمرینات با حضور تمامی بازیکنان برگزار و انسجام تیمی ما بیشتر شود. با این همدلی و تلاشی که من در بازیکنان استقلال می بینم، دستیابی به موفقیت‌های بیشتر دور از دسترس نیست.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص ممانعت از گفتگوی بازیکنان این تیم با رسانه‌ها پس از دیدارهای لیگ برتر گفت: واقعیت این است که ما نه دنبال جبهه گیری هستیم و نه می خواهیم اذیت و آزاری داشته باشیم. بازیکن در زمین مسابقه تحت فشار است و پس از مسابقه ممکن است، اظهاراتی داشته باشد که به خودش و باشگاهش ضربه بزند. متاسفانه برخی سئوالات خبرنگاران حاشیه‌ای و مشکل ساز است و برای بازیکن و باشگاه تبعات دارد.

وی ادامه داد: از سوی دیگر در ورزشگاه‌های کشور یک محل مناسب برای گفتگوی رسانه ها با بازیکنان پس از خروج از رختکن پیش بینی نشده است. مسئولان ورزشگاه‌ها باید محلی را برای این کار تدارک ببینند تا کارها بهتر پیش برود. متاسفانه شرایط به گونه‌ای نیست که بتوانیم امکان گفتگوی بازیکنان با رسانه‌ها را فراهم کنیم.

پورحیدری در پاسخ به این پرسش که "ایده ممانعت از گفتگوی بازیکنان با رسانه‌ها توسط شما (سرپرست تیم) طراحی شده یا اینکه سرپرست باشگاه، علی فتح الله زاده، روی اجرای آن تاکید داشته است؟"، گفت: من از سرپرست باشگاه درخواست کردم چنین کاری انجام شود. با این حال اگر آقای فتح الله زاده نظری غیر از این داشته باشد در تصمیم خود تجدید نظر خواهیم کرد، چرا که ایشان مسئول باشگاه هستند و برای اجرای تصمیمات مختار!

pnugirl
10-30-2010, 06:26 PM
سرپرست باشگاه استقلال تهران گفت: Afc چهار سهميه ايران در ليگ قهرمانان آسيا را بخاطر حضور استقلال و تماشاچيانش در اين رقابت‌ها، كم نخواهد كرد.

علي فتح‌اله‌زاده درباره حضورش در اجلاس afc و مشخص شدن تعداد سهميه نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان آسيا، گفت: بحث مشخص شدن سهميه ايران يا ديگر كشورها در ليگ قهرمانان آسيا در دستور جلسه afc نبود اما معتقدم اگر قرار باشد سهميه‌اي را از كشوري كم كنند، از پنج شش ماه قبل به آنها مي‌گويند. كنفدراسيون فوتبال آسيا هنوز چيزي در اين رابطه به فدراسيون ايران اعلام نكرده است. Afc به بحث حضور تماشاچيان در مسابقات ليگ قهرمانان اهميت زيادي مي‌دهد لذا بعيد است بخواهد مانع حضور استقلال در اين رقابت‌ها شود.

سرپرست باشگاه استقلال به نكته جالبي اشاره كرد و گفت: Afc مي‌داند اگر استقلال فكر مي‌كرد چهار سهميه ايران مي‌خواهد به سه سهميه كاهش پيدا كند، قطعا تلاش مي‌كرد و بجاي عنوان سومي در ليگ به رتبه دومي مي‌رسيد كه به حق توانش را داشت، لذا آنها چيزي در گذشته و در نيم‌فصل سال پيش اعلام نكردند و استقلال هم با علم به اين كه با عنوان سومي هم مي‌تواند در ليگ قهرمانان شركت كند، فشاري به تيم نياورد و به همين رتبه بسنده كرد! استقلال تماشاچيان زيادي دارد و حضورش اين رقابت‌ها را جذاب‌تر كرده و باعث رونق آن مي‌شود.

وي در پاسخ به اين سوال كه پس قطعي بودن كاهش سهميه برخي كشورها به چه معناست، تصريح كرد: ممكن است يكي دو سهميه از برخي كشورها كم شود اما از ايران نخواهد بود. ممكن است كشورهايي خودشان خواهان كم‌ شدن سهميه‌شان باشند يا اينكه afc به منظور بحث حضور تماشاچيان و عملكرد نمايندگان كشورها، كاهش سهميه را براي برخي از آنها درنظر بگيرد.

فتح الله‌زاده خاطرنشان كرد: 28 آبان‌ماه تعداد سهميه‌ها از سوي afc اعلام مي‌شود و فكر مي‌كنم 90 درصد چهار سهميه براي فوتبال ما باقي خواهند ماند.

وي در پاسخ به اين سوال كه شما گفته بوديد "بن همام" استقلالي است، گفت: اين صحبت را تكذيب مي‌كنم. من گفتم بن همام به عنوان يك مدير حرفه‌اي، به خوبي حرفه‌اي بودن را بلد است و به بحث حضور تماشاچيان پرشمار در ليگ قهرمانان آسيا اهميت زيادي مي‌دهد.

عضو هيات رييسه فدراسيون درباره افشاي خبر تشكيل كميته ويژه براي انتخاب سرمربي تيم ملي پس از جام ملت‌هاي‌ آسيا كه منجر به بيانيه‌ي خداحافظي افشين قطبي از تيم ملي شد، گفت: هنوز هم معتقدم كارم حرفه‌اي بود؛ قطبي نيز با وجود رسانه‌اي شدن اين مساله بسيار حرفه‌اي عمل كرد. سكوت قطبي و سپس نوشتن آن بيانيه خيلي منطقي بود. قطبي اين كار را كرد چون يك انسان مثبت‌گراست و دوست دارد تيم ملي با تعامل همگاني راهي جام ملت‌ها شود. حرف من حرفه‌اي بود اما متاسفانه جور ديگري منعكس شد.

فتح‌اله‌زاده همچنين تاكيد كرد: تمام اعضاي كميته تيم‌هاي ملي به اتفاق معتقدند اگر قطبي تيم ايران را قهرمان جام ملت‌ها كرد، گزينه اول هدايت تيم ملي باشد و آن وقت او خودش بايد تصميم به ماندن يا رفتن بگيرد. خوشحالم كه قطبي در واكنش به اين بحث چنين رفتاري را داشت؛ بيانيه او تبليغاتي نبود. وقتي من خبر از اين تصميم دادم، قطبي مي‌توانست بگويد فتح‌اله‌زاده كجاي فوتبال ماست. ما تا جام ملت‌ها به شدت از سرمربي تيم ملي حمايت مي‌كنيم و اگر تيم هم قهرمان شد اين كار را ادامه خواهيم داد.

فتح‌اله‌زاده درباره پيروزي تيم فوتبال استقلال مقابل راه‌آهن نيز اظهار كرد: استقلال بازي خوب و حساب‌شده‌اي را انجام داد كه ثمره‌اش كسب سه امتياز بود. در مقابل راه‌آهن هم بسيار قوي برابر ما ظاهر شد كه بايد به بازيكنان‌شان تبريك بگويم. هر دو تيم صاحب موقعيت‌هاي گلزني متعددي شدند كه استقلالي‌ها توانستند بهتر از فرصت هايشان استفاده كنند. بازيكنان ما محكم ايستادند و ما از عملكردشان راضي هستيم.

وي درباره تصميم باشگاه استقلال براي منع مصاحبه بازيكنان ر روز مسابقات، گفت: اين تصميم منصور پورحيدري بود كه بنده به خاطر مسووليت و كسوتي كه وي در تيم استقلال دارد، به آن احترام گذاشتم. حال اگر اين مساله موجب ناراحتي اصحاب رسانه شده، حتما در جلسه كميته فني باشگاه آن را مطرح و از پورحيدري خواهش مي‌كنم از تصميمش منصرف شود.

pnugirl
11-12-2010, 02:06 AM
در حالی كه استقلال فصل را نسبتا خوب شروع كرده و موفق شده برابر تیم های بزرگی مثل پرسپولیس و سپاهان پیروز شود،فرزاد آشوبی،هافبك این تیم گفت كه كسب سهمیه آسیایی برای استقلال می تواند یك موفقیت باشد.
آشوبی گفت:«در لیگ هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و استقلال هم می تواند قهرمان شود.ولی با توجه به تغییرات زیادی كه در بازیكنان،مربیان و مدیران استقلال اتفاق افتاد،این مجموعه نیاز به هماهنگی بیشتر دارد.من فكر می كنم كسب سهمیه آسیایی برای تیم ما یك موفقیت محسوب می شود.»
او معتقد است كه استقلال در كانون توجه است و یك شكست می تواند برای استقلال دردسرساز شود:«تیم استقلال تیم بزرگی است و در كانون توجه است و نتایج این تیم بازتاب زیادی می تواند داشته باشد.چیزی كه مهم است اینكه ما بعد از شكست برابر صنعت نفت تمركزمان را از دست ندهیم و بتوانیم دوباره نتاج خوبمان را ادامه دهیم.»
استقلال باید روز جمعه در هفته پانزدهم لیگ برتر با شاهین بوشهر بازی كند.هافبك استقلال معتقد است این بازی می تواند یكی از مهمترین بازی های فصل تیمش باشد:«تیم شاهین تیم خیلی خوبی است و بازیكنان خیلی خوبی دارد.این بازی یكی از مهمترین بازی های فصل ماست چون می توانیم با پیروزی در این بازی خیلی زود از این شرایط خارج شویم.»
بسیاری عقیده دارند فرزاد آشوبی بازی های خوبی كه در پرسپولیس انجام می داد را نتوانسته در استقلال انجام دهد.با این حال خود او معتقد است كه فقط نظر كادرفنی برایش مهم است:«برای من فكر دیگران اصلا مهم نیست.هر كسی می تواند هرطور كه دوست دارد فكر كند.برای من مهم نظر كادر فنی است كه آیا توانستم خواسته های آنها را اجرا كنم یا نه.»

pnugirl
11-13-2010, 04:17 PM
باشگاه استقلال مهاجم تیم خود را به دلیل عملکرد ضعیف فنی با جریمه سنگین روبرو کرد.
عملکرد ضعیف میلاد میداودی در چند بازی اخیر استقلال باعث شد مدیریت و کادرفنی استقلال تصمیم جدیدی برای این بازیکن بگیرند.
شب گذشته با وجود پیروزی ۲ بر یک استقلال مقابل شاهین به دلیل بازی ضعیف میداودی در این دیدار علی فتح الله زاده به این بازیکن اطلاع داد که وی را با جریمه سنگین مالی روبرو کرده است.
باشگاه استقلال مبلغ این جریمه را اعلام نکرده و فقط عنوان کرده که جریمه شامل کسر درصدی از قرارداد او است. میداودی تاکنون ۸ گل برای استقلال به ثمر رسانده است

pnugirl
11-14-2010, 02:03 PM
باشگاه استقلال تاکید کرد در حین دیدار این تیم برابر شاهین بوشهر آهنگ غیرمجازی پخش نشده و این باشگاه از موضع‌اش عقب‌نشینی نخواهد کرد.
به خبرگزاری خبرگزاری مهر، غلامرضا سعادتی رئیس کانون هواداران باشگاه استقلال در خصوص اظهارنظر برخی رسانه‌ها درباره پخش آهنگ‌های غیرمجاز از رادیو ورزشگاه در جریان دیدار تیم‌های استقلال و شاهین بوشهر گفت: معتقدم این شایعات هجمه‌ای است که از طرف مطبوعات زرد قرار است علیه استقلال شروع شود چون آنها می‌بینند هوادار استقلال حاشیه ندارد.
وی ادامه داد: آنها حتی اعتراض هواداران را به اسم فحاشی گذاشتند که این اصلا درست نیست. آنها از اینکه می‌بینند تماشاگر استقلال حاشیه ندارد، ناراحت می‌شوند.
سعادتی در ادامه خاطرنشان کرد: رادیو ورزشگاه متعلق به ورزشگاه آزادی نیست و مسئولان ورزشگاه طبق هماهنگی، این رادیو را در اختیار کانون هواداران گذاشته‌اند. مسئولیت تمام آهنگ‌هایی که از آن پخش می‌شود با ماست.
وی افزود: البته تمامی آهنگ‌ها همگی شاد و گزینشی از بین آهنگ‌های داخلی هستند و مسئله غیر مجاز بودن این آهنگ‌ها برداشت شخصی برخی خبرنگاران بوده است. آهنگ‌ها نیز همگی بر مبنای هنجارهای داخلی انتخاب شده‌اند که شامل موسیقی عربی، ترکی و بوشهری بوده‌اند با این شرایط ما به هیچ عنوان از فعالیت‌های خود عقب‌نشینی نخواهیم

pnugirl
11-14-2010, 02:05 PM
اگرچه استقلال در روزهای اخیر با کمک ابر و باد و مه و خورشید و داور به نتایج دلخواه خود رسیده و در اکثر بازی‌های اخیر ۳ امتیاز را دَش کرده با نگاهی دقیق و موشکافانه به عملکرد او در استقلال متوجه می‌شویم که این مربی به عنوان مربی بازنده اکثر نیمه‌های دوم یا نیمه مربیان رکوردی را خلق کرده که اگر هرچه زودتر فکری به حال این معضل اساسی نکند احتمالا در نیم فصل دوم با بازی‌های برگشت که اکثر بازی‌های مهم استقلال در خارج خانه خواهد بود این تیم با مشکل بزرگی روبه‌رو می‌شود.
نمونه عینی این وضعیت بازی با سپاهان بود که نیمه اول با ۳ گل به نفع استقلال تمام شد ولی تیمش در نیمه دوم همان ۳ گل را خورد و اگر آن ضربه شانسی و اشتباه مهلک رضا عنایتی در دقایق آخر نبود شاید هر دو تیم به یک امتیاز بسنده می‌کردند. در بازی‌های اخیر هم با تراکتورسازی و نمونه واضح‌تر همین بازی آخر با شاهین وضعیت به همین منوال بوده و همانطور که هواداران استقلال دیدند استقلال در نیمه اول با ۲ گل جلو افتاد که از روی نقطه پنالتی به دست آمد اما نیمه دوم وضعیت به طوری شد که اگر مهاجمان شاهین دقت زیادی به خرج داده و با نگاهی باز ضربه‌های نهایی را می‌زدند آن وقت آن ۳۰،۴۰ هزارتماشاگری که در ورزشگاه حضور داشت به چشم خود می‌دید که تیم مورد علاقه‌اش نتیجه ۲ بر ۱ برده را با شکست ۳ بر ۲ عوض می‌کرد که باز شانس به داد مظلومی و دستیارانش بر روی نیمکت رسید که بازیکنان شاهین از روی شکم‌سیری ضربات نهایی را می‌زدند. اگر این اتفاق می‌افتاد آن وقت پرویز مظلومی به جای اعتراض به تماشاگران در آخر بازی که فریاد می‌زدند تیم دفاعی نمی‌خواهیم آن وقت شاید سرمربی استقلال اولین اولتیماتوم رایج در تمام ادوار در فوتبال که نسبت به مربیان بازنده فریاد می‌زدند اولین اعتراض را با گوش‌های خود می‌شنید. به هر حال پرویز مظلومی باید هر چه زودتر فکری به حال این معضل اساسی کرده و این ورق را به نفع خود برگرداند. چون شانس همیشه با آدم همراه نیست.

pnugirl
11-14-2010, 02:05 PM
فرهاد مجیدی در بازی با شاهین یک نیمه بازی و یک پنالتی هم برای آبی‌پوشان گرفت اما در نیمه دوم به خاطر مصدومیت در پاشنه پا نتوانست ادامه دهد و به این بهانه بیرون رفت در حالی که اینگونه نبود و یکی از اعضای کادرفنی که دوست نداشت به نامش اشاره شود درباره مجیدی گفت این بازیکن در طول هفته بعد از دیدار با صنعت نفت و مصدومیتی که گرفتارش شد تمرینات درست و حسابی نداشت و معلوم بود که کشش بازی در نیمه دوم بازی با شاهین را نخواهد داشت و مظلومی او را بیرون کشید تا مشکل حادی برای کاپیتان تیمش به وجود نیاید.

pnugirl
11-23-2010, 11:24 PM
عضو هيات مديره باشگاه استيل آذين از مخالفت اين باشگاه با انتقال زنيدپور به استقلال خبر داد.باشگاه استقلال در چند روز گذشته رايزنى هاى خود براى حضور ميلاد زنيدپور در اين تيم را آغاز كرد. اين باشگاه در حالى منتظر پاسخ باشگاه استيل آذين است كه محمدرضا خروطى عضو هيات مديره اين باشگاه اظهار داشت: باشگاه راضى به اين انتقال نيست. نياز به بازيكن داريم و نمى خواهيم هيچ كدام را از دست بدهيم.وى افزود: باشگاه استقلال براى جذب زنيدپور درخواست كتبى نداده و فقط شفاهى او را خواسته است. توافقى براى حضور اين بازيكن با اين باشگاه نداشتيم. ليست استيل آذين سه نفر ديگر جا دارد و مى خواهيم اين ليست را پر كنيم.

pnugirl
11-23-2010, 11:25 PM
فرهاد مجيدى كاپيتان تيم استقلال تهران، افتخار قرار گرفتن در جمع ۵ نامزد نهايى بازيكن سال ۲۰۱۰ آسيا را حاصل تلاش يكايك اعضاى مجموعه استقلال دانست.وى در اين باره گفت: اين افتخارى براى خودم، باشگاه استقلال و هوادارانش است و معتقدم بازى هاى ليگ و گلزنى هايم در اين انتخاب موثر بوده است. بى شك انتخابم حاصل تلاش كل مجموعه باشگاه استقلال است.او ادامه داد: اميدوارم عنوان برترين بازيكن آسيا را به دست آورم اما مطمئنم اگر اين اتفاق براى من هم نيفتد در سال هاى آينده بازيكنان شايسته ايرانى اين عنوان را تصاحب خواهند كرد.گفتنى است، مراسم انتخاب بهترين هاى سال ۲۰۱۰ آسيا چهارشنبه شب، همين هفته در هتل سان وى ريسورت واقع در جنوب غربى كوالالامپور با حضور چهره هاى فوتبال آسيا و برترين هاى قاره كهن برگزار مى شود.

pnugirl
در پى انتشار شايعاتى مبنى بر جدايى و معاوضه وحيد طالب لو و تنى چند از بازيكنان تيم فوتبال استقلال، پرويز مظلومى گفت: براى من بسيار عجيب است كه چطور ممكن است تيمى كه در ۳ جام مدعى است و توانسته نتايج خوبى هم در طى فصل جارى كسب كند مى تواند بهترين بازيكنانش را از دست بدهد.استقلال براى ادامه موفقيت هاى خود به نفرات موثر و بزرگ خود قطعاً نياز دارد.وى ادامه داد: در حال حاضر فتح الله زاده در ايران حضور ندارند و هرگونه تصميمى هم اگر در مورد جابجايى نفرات در نيم فصل داشته باشيم منوط به تصميم و اجازه ايشان است.در نتيجه در حال حاضر كليه شايعات اخير در مورد جدايى وحيد طالب لو و ديگر نفرات استقلال را تكذيب مى كنم. به هر صورت ما و همه استقلالى ها بايد هوشيار باشيم و اسير اين شايعات هدايت شده نشويم چرا كه استقلال توانسته هم در ليگ و هم در جام حذفى نتايج خوبى را كسب كند و اين مهم مطلوب عده اى نيست و سعى در جلوگيرى روند رو به جلو استقلال دارند.

pnugirl
استقلال بعد از شكست دادن پرسپوليس در دربى تهران، از لحاظ فنى دچار افت شده و اين عقيده بسيارى از كارشناسان است و حتى كادرفنى استقلال هم آن را قبول مى كند. در اين ميان اميرحسين صادقى مدافع استقلال نظر مخالفى دارد و معتقد است كه تيمش اصلا افت نكرده است.صادقى در پاسخ به اين سوال كه قبول دارى استقلال مقابل شاهين ضعيف بازى كرد گفت: ما ضعيف بازى نكرديم و استقلال به هيچ عنوان افت نكرده است. قرارنيست در همه بازى ها بهترين نمايش را داشته باشيم و تا آخر ليگ پشت سر هم ببريم. ما در بازى با شاهين چند هافبك كليدى خود از جمله مجتبى جبارى و ايمان مبعلى را در اختيار نداشتيم و فرهاد مجيدى هم مصدوم بود كه اين موضوع مشكلاتى را به وجود آورد. او ادامه داد: غيبت بازيكنان كليدى ما باعث شد تا سر درگم باشيم ولى در نهايت بازى را برديم. بازيكنان شاهين يك هفته تلويزيون و روزنامه ها را قرق كرده بودند و از شكست دادن استقلال صحبت مى كردند اما ما ثابت كرديم كه در هر ۲ بازى بايد حريف را مى برديم. بعد از پايان اين ديدار خبرهايى در خصوص درگيرى صادقى با اميرآبادى در جريان بازى با شاهين مطرح شد و گفته شد كه اين ۲ نفر در جريان بازى با يكديگر درگيرى لفظى داشتند. مدافع استقلال اما اين موضوع را تكذيب كرده وگفت: اين جوسازى ها فقط كار يكى از روزنامه هاست و همه اين را مى دانند. من آدمى نيستم كه باج بدهم و چون اين كار را نمى كنم عليه من مطلب مى نويسند. من به هيچ عنوان با اميرآبادى درگيرى نداشتم و او رفيق چندين ساله من است

pnugirl
11-23-2010, 11:26 PM
منصور پورحيدرى سرپرست باشگاه استقلال تهران گفت: تسويه حساب هاى شخصى كارشناسان داورى بلاى جان استقلال شده است. بعد از ديدار با پرسپوليس عليه استقلال جبهه گيرى شده و عده اى چشم ديدن موفقيت استقلال را ندارند.
وى درباره پيروزى مقابل شاهين بوشهر در جام حذفى اظهار داشت: ديدار خيلى سختى مقابل شاهين داشتيم و بازيكنانمان نهايت تلاش خود را انجام دادند و از اين كه توانستيم به پيروزى برسيم خوشحال هستيم. مسابقات جام حذفى شرايط و حساسيت هاى خاص خودش را دارد. در چنين مسابقاتى تيم هايى موفق مى شوند كه كمتر اشتباه كنند. مقابل شاهين سعى كرديم با آرامش بازى كنيم تا به حريف اجازه خودنمايى ندهيم.در نيمه نخست خوب نبوديم اما به مرور زمان بهتر شديم و توانستيم حريف با انگيزه خود را حذف كنيم.
او ادامه داد: تسويه حساب هاى شخصى كارشناسان داورى بلاى جان استقلال شده است. بعد از ديدار با پرسپوليس عليه استقلال جبهه گيرى شده و عده اى چشم ديدن موفقيت استقلال را ندارند. در بازى با شاهين داور خطاى پنالتى روى ميداووى را نگرفت و اعلام آفسايد برهانى هم بى مورد بود اما هيچ گونه اعتراضى نكرديم. در بازى با نفت آبادان و تراكتورسازى هم شاهد اين مسائل بوديم.
پورحيدرى درباره افت استقلال در بازى هاى اخير و عدم ارائه فوتبال زيبا و تهاجمى نيز تصريح كرد: از اول فصل تيم كاملى در اختيار نداشته ايم. بازيكنان خوبى در استقلال هستند اما در بعضى از پست ها احساس كمبود مى كنيم و به همين خاطر بايد به دنبال تقويت باشيم. بازيكنان مصدومى كه در استقلال حضور دارند باعث شده در چند هفته نتوانيم فوتبال زيبايى را ارائه كنيم و هميشه هم نمى توان بازى خوب و روانى را انجام داد.
سرپرست استقلال درباره استقبال كم هواداران اين تيم از بازيها گفت: استقبال كم تماشاگران طبيعى است. شرايط موجود فوتبال سبب شده تا هواداران كمى به ورزشگاه ها بيايند. تهمت و افترا، دروغگويى ها و ديگر مسائل در فوتبال باعث شده مردم دل خوشى از فوتبال ناشته باشند و اين فقط مختص استقلال نيست.
وى درباره جذب نشات اكرم و قادر حسن در استقلال خاطر نشان كرد: مذاكرات مسئولان باشگاه با اين بازيكنان انجام شده و قصد جذب آنها را داريم و اگر تمامى شرايط فراهم شود نشات اكرم و قادر حسن استقلالى خواهند شد.پورحيدرى درباره شايعه جدايى وحيد طالب لو و ايمان مبعلى در نيم فصل گفت: در جريان اين موضوع نيستم و مسوولان باشگاه درباره آنها تصميم گيرى خواهند كرد.سرپرست آبى پوشان درباره عدم برگزارى جلسه كميته فنى باشگاه استقلال اظهار داشت: به خاطر حضور على فتح الله زاده در مراسم بهترين هاى آسيا در مالزى اين جلسه لغو شد اما هفته آينده نشست كميته فنى انجام خواهد شد.

pnugirl
11-23-2010, 11:26 PM
مهدى اميرآبادى مدافع تيم فوتبال استقلال تهران گفت: در بازى با شاهين بوشهر بهتر از اين تيم بوديم و پيروزى حق ما بود. وى افزود: رقابت هاى جام حذفى خيلى سخت تر از ليگ برتر است از اين رو بايد هوشيارانه تر فوتبال بازى مى كرديم كه اين مهم در بازى روزگذشته اتفاق افتاد. او ادامه داد : براى كسب نتيجه در اين ديدار تمرينات منظمى را در طول هفته گذشته دنبال كرده و از هر نظر آماده بوديم. به گفته وى تيم ها در اين مسابقات فشار زيادى را تحمل مى كنند چرا كه با يك اشتباه از چرخه رقابت ها حذف مى شوند. مدافع تيم استقلال تهران در ادامه با گلايه مندى از هواداران اين تيم، افزود:از هواداران انتظار بيشترى داشتيم آنها درحالى ما را تنها گذاشتند كه بازى سختى پيش رو داشتيم. به اعتقاد وى هواداران بايد بيش از اين از تيم خود حمايت كنند تا بازيكنان راحت تر بتوانندبازى كرده، نتايج بهترى كسب كنند.

pnugirl
11-25-2010, 10:08 PM
تمرین عصر چهارشنبه استقلال با درگیری حنیف عمران زاده با یکی از بازیکنان جوان این تیم همراه بود.

تیم فوتبال استقلال که خود را برای حضور در ادامه رقابتهای لیگ برتر آماده می کند عصر امروز چهارشنبه تمریناتش را در زمین صنایع دفاع پیگیری کرد. در این تمرین بازیکنان مصدومی چون مجتبی جباری، ایمان مبعلی ، سیدمهدی سیدصالحی و ... حضور داشتند به صورت انفرادی تمرین کردند.

در یکی از بخش های این تمرین حنیف عمران زاده با احسان پیرهادی یکی از بازیکنان تیم فوتبال امید این باشگاه درگیری لفظی پیدا کرد که با دخالت بازیکنان پیرهادی به بیرون از زمین منتقل شد تا کار به جاهای باریک کشیده نشود.

پرویز مظلومی سرمربی تیم فوتبال استقلال هم به مسئولان ورزشگاه صنایع دفاع اعتراض کرد که شرایط را برای دوش گرفتن بازیکنان با آب گرم فراهم نکرده و باعث شده اند که برخی بازیکنان سرما بخورند.

در تمرین امروز استقلال بازیکن برزیلی با نام " تیاگو" و همنام بازیکن برزیلی پرسپولیس حضور داشت. این بازیکن که هافبک است مورد ارزیابی مظلومی قرار گرفت.

pnugirl
11-25-2010, 10:10 PM
دروازه بان تیم فوتبال استقلال که در بیمارستان بستری شده بود، مرخص شد.

وحید طالب لو که به دلیل سرماخوردگی و ضعف جسمانی در بیمارستان آتیه تهران بستری شده بود، پس از بهبودی از بیمارستان مرخص شد تا از امروز در تمرینات آبی پوشان شرکت کند.

طی روزهای گذشته خبرهای ضد و نقیضی در مورد جدایی طالب لو از استقلال در برخی رسانه های ورزشی منتشر شده است که از سوی باشگاه استقلال و خود طالب لو تکذیب شدند.

pnugirl
11-25-2010, 10:28 PM
مسولان تیم استقلال از جذب نشاط اکرم عراقی نا امید شدند زیرا این بازیکن به قطر سفر کرد تا با تیم الوکره قرار داد امضا کند اما مسولان تیم استقلال اعلام کردند که مذاکرات اعضای این تیم برای دو بازیکن دیگر آغاز شده است.

مسولان این تیم در صددند تا مذاکرات اولیه را با هوار محمد هافبک عراقی و محمد غلامی مهاجم تیم استیل آذین آغاز کنند.

گفتنی است، باشگاه استقلال به طور رسمی درخواست خرید غلامی را به استیل آذین ارائه کرد تا این بازیکن جذب استقلال شود مسولان طی تماسی با مدیر برنامه های هوار محمد خواستار این بازیکن شدند اما هنوز پاسخی دریافت نکردند.

شایان ذکر است، پرویز مظلومی سرمربی تیم استقلال اعلام کرد به این دو بازیکن نیاز دارد و نام آن ها درصدر جدول لیست بازیکنان مورد نظر وی قرار دارد

pnugirl
11-25-2010, 10:29 PM
ایمان مبعلی، هافبک تیم استقلال به باشگاه فرا خوانده شد تا در خصوص شرایط و موقعیت خود به مسئولان این تیم توضیحاتی را ارائه کنند.

ایمان مبعلی، از شرایط حضور در این تیم راضی نیست و اعتقاد دارد که اگر شرایط برای وی درست مثل نیم فصل اول، پیش برود، وی نمی تواند استقلال را در نیم فصل همراهی کند.براساس این گزارش هافبک تیم استقلال از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد دریافت کرده است و به همین دلیل قرار است با مسئولان استقلال وارد مذاکره شود تا در صورت توافق این تیم را ترک کند و نیم فصل دوم را در یک تیم قطری یا لیگ برتری سپری نماید.

گفتنی است‌؛ این جلسه قرار است پیش از دیدار با ملوان انجام شود.

pnugirl
11-27-2010, 11:18 PM
مجتبي‌ جباري گفت: قصد خداحافظي از فوتبال را ندارم.

مجتبي جباري شايعه خداحافظي‌اش از فوتبال به دليل مصدوميت‌هاي پي‌درپي را تكذيب كرد و گفت: متاسفانه برخي‌ها با شايعه‌سازي به دنبال اهداف خود هستند. اين افراد مي‌خواهند من و استقلال را به حاشيه ببرند. خبر خداحافظي من از فوتبال چيزي جز شايعه نيست و با رفع کامل مصدوميتم براي تيم به ميدان مي‌روم تا عقب‌ماندگي چند هفته‌اي‌ام را جبران کنم.

جباري خاطرنشان کرد: باروحيه و انگيزه است و در صورت به ميدان رفتن در بازي‌هاي آتي استقلال بهترين عملکرد را از خود به نمايش مي‌گذارد

pnugirl
11-27-2010, 11:30 PM
سرمربی پیشین تیم استقلال با تاکید بر اینکه از همان روز نخست مشخص بود این تیم امسال در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شرکت می‌کند،گفت: عده ای برای زیر سوال بردن عملکرد مدیریت و کادر فنی پیشین استقلال چنین بحثی را مطرح کردند.
صمد مرفاوی در مورد قطعی شدن حضور تیم استقلال در مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا گفت: از قبل و در پایان فصل گذشته مسابقات لیگ هم مشخص بود استقلال می‌تواند در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند اما بعضی‌ها سعی داشتند با جار و جنجال تکیه بر مسائل دیگر این موضوع را زیر سوال ببرند.
وی اضافه کرد: کسانی بحث قطعی نبودن حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا را مطرح می‌کردند که می‌خواستند ارزش کار ما را زیر سوال برده و ناعادلانه می‌خواستند کسی را تحقیر کنند زیرا مشکلاتی با مدیریت داشتند.
سرمربی پیشین تیم فوتبال مس کرمان خاطرنشان کرد: از همان روز نخست می‌دانستیم حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا قطعی است اما خیلی‌ها خواستند کار مدیریت و کادر فنی استقلال را زیر سوال ببرند، به همین دلیل اعلام کردند کسب سهمیه استقلال قطعی نیست تا به نوعی هواداران استقلال را در کما قرار دهند.
مرفاوی در پایان گفت: آنها می‌خواستند بگویند مدیریت و کادرفنی پیشین تیم کاری نکرده اند و ما می‌آئیم تیم را به لیگ قهرمانان آسیا می‌برند. دوستان با این شیطنت‌ها می‌خواستند کار ما را تحت الشعاع قرار دهند ولی این اتفاق نیفتاد.
تیم فوتبال استقلال تهران در پایان مسابقات نهمین دوره لیگ برتر باشگاه‌های کشور با کسب ۵۹ امتیاز و پس از تیم‌های سپاهان و ذوب آهن اصفهان در رده سوم جدول رده بندی آن رقابت‌ها قرار گرفت و با قطعی شدن چهار سهمیه تیم‌های ایرانی حاضر در نهمین دوره لیگ قهرمانان آسیا، در فصل آینده این جام آسیایی حضور خواهد داشت.

pnugirl
11-27-2010, 11:30 PM
رئیس کمیته پزشکی باشگاه استقلال گفت: جباری با درمان به موقع می‌تواند از دوشنبه در تمرین شرکت کند.
امین نوروزی درباره وضعیت مجتبی جباری عنوان کرد: این بازیکن قرار بود چهار هفته نباشد اما خونریزی ۱۶ سانتی متری او را طوری درمان کردیم که می تواند از دوشنبه با تیم تمرین کند.
وی در خصوص آخرین وضعیت سید صالحی گفت: این بازیکن از چهار هفته دیگر می تواند در تمرین گروهی شرکت کند.
رئیس کمیته پزشکی باشگاه استقلال درباره ایمان مبعلی نیز گفت: وضعیت مصدومان استقلال نسبت به گذشته فرق کرده و رو به بهبودی هستند. مبعلی هم که چند روزی با تیم تمرین نکرده بود به بازی روز یکشنبه مقابل ملوان می رسد و بازی کردن او بستگی به نظر مربیان دارد.
نوروزی در ارتباط با مصدومیت فرزاد آشوبی خاطرنشان کرد: این بازیکن نیاز به هفت تا ده روز فیزیوتراپی دارد.

pnugirl
11-27-2010, 11:31 PM
علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره سفر به مالزی و تصمیمات گرفته شده در afc، شرایط استقلال و ناکامی تیم امید در بازی‌های آسیایی صحبت‌های زیر را انجام داد:
* درباره جلسات در مالزی صحبت کنید؟
بحث سهمیه‌های فدراسیون‌ها مطرح شد. قطری‌ها می‌خواستند یک سهمیه دیگر داشته باشند که اگر این اتفاق می‌افتاد قضیه برای ایران مشکل‌ساز می‌شد. من و آقای عزیز محمدی پیشنهاداتی دادیم. پیشنهاد من این بود که چون ویتنام نمی‌تواند در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند به جای منطقه‌بندی کردن فدراسیون‌ها از پلی‌آف استفاده شود تا از این طریق نماینده قطر هم شانس داشته باشد. سرانجام نظر من مورد تایید قرار گرفت و ۴ سهمیه ایران ماندگار شد. البته قرار شد سال آینده که afc برای بازدید و امتیازگذاری به کشورها سفر می‌کند دوباره رای‌گیری صورت گیرد.
* برای میزبانی فینال لیگ قهرمانان چه تصمیمی گرفته شد؟
قرار بر این شد برای مسابقات امسال بین دو تیم فینالیست قرعه‌کشی شود تا مثل امسال فینال در یک کشور بی‌طرف برگزار نشود.
* به نظر می‌رسد نداشتن نفوذ در afc باعث شد دو بازیکن کاندیدای ایرانی برای بهترین بازیکن سال آسیا نتوانند به این مقام برسند؟
متاسفانه عدم ثبات مدیریتی در فوتبالمان باعث شده کرسی‌‌های afc را از دست بدهیم. اکنون فارق‌ بورزو ۲۰ سال است که در afc سمت دارد اما تغییرات مداوم مدیریتی در فوتبال ما باعث شده نتوانیم نفوذ خوبی در کنفدراسیون فوتبال آسیا داشته باشیم و همین مسئله ما را از سکوها دور می‌کند.
این را هم بگویم امتیاز فرهاد مجیدی و بازیکن استرالیایی هر دو ۶۰ بود اما بازی نکردن فرهاد مجیدی در تیم ملی روی تصمیم نهایی اعضای رای دهنده تاثیر گذاشته بود. همین که فرهاد مجیدی توانست جزء برترین‌های آسیا باشد افتخار بزرگی برای ایران و استقلال است. واقعیت این است که فدراسیون ما هم جزء ۳ فدراسیون اول آسیا بود ولی آنچه مسلم است ما باید از تیم‌های خود حمایت کنیم. مثلا من به همین تیم المپیک اشاره می‌کنم درست است در این رقابت‌های آسیایی چهارم شدیم اما آقای پیروانی کار خوبی کرد تیمی را به این رقابت‌ها فرستاد که می‌تواند در المپیک هم شرکت کند.
* با وجود این ناکامی شما به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال از این تیم و از کادر فنی حمایت می‌کنید؟
به این دقت داشته باشید که از این تیم ۱۷ بازیکن می‌توانند در المپیک لندن بازی کنند و این یک پوئن مثبت برای فوتبال ما است البته به شرط اینکه از این تیم حمایت شود. کره جنوبی هم در این رقابت‌ها قهرمان نشد اما شک نکنید این تیم در المپیک متفاوت از آنچه در بازی‌های آسیایی نشان داد، خواهد بود.
* تیم امید با بدترین تدارکات به بازی‌های آسیایی اعزام شد...
بهتر است انصاف داشته باشیم و قبول کنیم که همیشه همه بازیکنان در اختیار کادر فنی نبوده است. همین که پیروانی این تیم را آماده کرده و می‌تواند در المپیک شرکت کند یک کار ارزشی انجام داده است. البته این حرف من مانع از انتقاد مسائل فنی نیست. معتقدم باید از این تیم حمایت شود. مشکلات را برطرف کنیم تا به المپیک برسیم.
* ناکامی تیم امید باعث شد در سایر رشته‌ها موضع‌گیری نسبت به فوتبال زیاد شود.
به هر حال باید انتقادها را در نظر گرفت. از بدشانسی یا هر چیز دیگری توفیقی در فوتبال نداشتیم و من امیدوار هستم که این ناکامی‌ها تاثیری روی تیم ملی در جام ملت‌های آسیا نگذارد. هر چند که در فوتبال همه چیز زنجیره‌وار به هم وصل است.
* بگذریم، فصل نقل و انتقالات بازیکنان خارجی تمام شد اما استقلال نتوانست بازیکنی بگیرد؟
بله درست است. متاسفانه نشات اکرم که در دقایق آخر با پیشنهاد خوب قطری‌ها روبرو شد. البته اکنون تیم استقلال بد نیست و فقط باید برای لیگ قهرمانان آسیا تغییراتی ایجاد کنیم.
* دلیل عدم حضور قادر حسن چه بود؟ شما بابت حضور او در ایران خیلی تلاش کردید؟
وقتی دیدم دوستان استقبالی نکرده‌اند و مدام می‌گویند این بازیکن را فلانی آورده و این قضیه تبدیل به حاشیه می‌شد دیگر به سمت او نرفتم.
* منظور شما از دوستان کیست؟
کادر فنی خیلی رغبت نشان نداد و من هم آدمی نیستم که به خاطر یک بازیکن تیم را به حاشیه ببرم.
* با توجه به این مسئله شما مجبور هستید از بازیکن ایرانی استفاده کنید و در ازای جذب بازیکن ایرانی باید یک بازیکن خود را از دست بدهید؟
باید امروز نظر پرویز مظلومی را بشنوم. ما قطعا تیم خود را تقویت می کنیم ولی اول باید نقاط ضعف خود را شناسایی کنیم.
* شرایط را برای استقلال چطور می‌بینید؟
پس از بازی اول مقابل شاهین بوشهر که جو داوری را برای ما درست کردند در بازی دوم با شاهین در جام حذفی به دلیل همین شرایط داور یک پنالتی برای ما نگرفت. آقای مرادی یکی از بهترین داوران ماست که حتی باید از سوی afc تقدیر شود و من اصلا ناراحت نیستم که این پنالتی را نگرفت و دیدید که بازی به وقت اضافه کشیده شد اما باز استقلال برد. به نظر من باید به تیم‌هایی مثل پرسپولیس و استقلال کمک شود تا به بزرگی خود ادامه دهند. یکی از فاکتورهای مهم afc‌ برای حضور تیم‌ها در لیگ قهرمانان آسیا حضور تماشاگر است. امیدوارم طوری تصمیم‌گیری نشود که روز به روز بزرگی پرسپولیس و استقلال کم شود و مشتاقان این دو تیم کمتر شوند.

pnugirl
11-27-2010, 11:31 PM
مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: زمین انزلی به شکلی است که هم باید با آن بجنگیم هم با بازیکنان ملوان.
آرش برهانی در خصوص دیدار فردا مقابل ملوان اظهار داشت:خوشبختانه تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم و آماده هستیم. ملوان در این فصل نتایج خوبی گرفته و از بازیکنان جوان و با انگیزه ای سود می برد. مطمئنا مقابل آنها روز سختی داریم اما بازیکنان استقلال هم انگیزه لازم را برای این مسابقه دارند.
وی در پاسخ به این سوال که آیا در صورت شکست استقلال این تیم وارد بحران می شود یا خیر گفت: به مسائل منفی فکر نمی کنیم که بگویم اگر ببازیم وارد بحران می شویم اما مطمئن باشید تیم ما برای شکست حریف وارد زمین خواهد شد.
برهانی در خصوص شرایط زمین ورزشگاه تختی انزلی عنوان کرد: در این زمین بازی کردن بسیار سخت است و فکر می کنم علاوه بر مسائل فنی درون زمین باید با چمن ورزشگاه تختی نیز مبارزه کنیم.
وی در پایان در خصوص آخرین شرایط خود پیش از این بازی گفت: پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت رفته رفته شرایط خوبی پیدا می کنم و تنها هدفم این است که بهترین بازی را برای تیمم انجام دهم.

pnugirl
11-28-2010, 11:58 PM
سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: بازيكنانم مقابل ملوان تلاش جانانه‌اي براي كسب پيروزي داشتند كه به همين دليل بايد به تمامي آن‌ها خسته نباشيد گفت.
پرويز مظلومي پس از برد يك بر صفر تيمش مقابل ملوان در بندر انزلي در جمع خبرنگاران گفت: بازي در بندرانزلي با تيم ملوان و با اين كيفيت زمين، سخت و دشوار است، در اين بازي نيز بيشتر توپ بر روي هوا گردش داشت كه همين از كيفيت بازي كاسته بود.

وي ادامه داد: از نحوه بازي بازيكنان استقلال رضايت كامل دارم چرا كه نسبت به بازي‌هاي گذشته، فوتبال ايده‌آل‌تري به نمايش گذاشتند و به طور قطع كسب اين سه امتياز كارمان را براي مراحل بعد راحت‌تر خواهد كرد.

سرمربي استقلال تصريح كرد: پيش از بازي به بازيكنانم گوشزد كردم كه تمركزشان را بر روي كسب سه امتياز قرار دهند كه با ارائه يك فوتبال هوشمندانه، اين امر را به اثبات رساندند، هرچند ملوان نيز در اين ديدار ايده‌آل ظاهر شد و اين باخت چيزي از ارزش‌هاي تيم ملوان كه تا اينجاي ليگ نتايج خوبي گرفته است، كم نخواهد كرد.

پرويز مظلومي در ادامه با اشاره به كيفيت نامناسب چمن تختي انزلي متذكر شد: زمين در اين ديدار خيلي خراب و نامناسب بود. سال گذشته كه در اين استاديوم حضور يافتم،‌ اين چمن از كيفيت به مراتب بهتري برخوردار بود كه مربيان ديگر نيز درخصوص چمن تختي انزلي همين تفكر را دارند. به هر ترتيب وجود چنين زمين بي‌كيفيتي براي تيم ملوان با اين بازيكنان تكنيكي مناسب نيست. هرچند اين چمن نسبت به دو هفته پيش كه تصوير آن را در تلويزيون ديدم بهتر شده است ولي از خطه سرسبز انزلي،‌ توقع مي‌رود كه داراي زمين ايده‌آل‌تري باشد.

سرمربي استقلال تهران همچنين درخصوص نتايج تيم ملي اميد در بازي‌هاي آسيايي گوانگ‌جو خاطرنشان كرد: درخصوص تيم ملي اميد ديگران به اندازه كافي صحبت كرده‌اند. به هر حال اين تيم پيش از حضور در بازي‌هاي آسيايي اردوهاي ناقصي را تجربه كرد و چنانچه اشتباه‌هاي فردي در ديدار مقابل ژاپن نبود، مي‌توانستيم به عنوان قهرماني آسيا نيز دست يابيم.

وي در پايان متذكر شد: بايد به تيم ملي اميد فرصت داد و چنانچه نياز به تقويت دارد، اين امر در سريع‌ترين زمان ممكن صورت گيرد تا بتوانيم با شايستگي به بازي‌هاي المپيك صعود كنيم.

pnugirl
11-28-2010, 11:58 PM
تيم فوتبال استقلال تهران با پيروزي برابر ملوان بندرانزلي درهفته شانزدهم ليگ برتر فوتبال ايران به طور موقت صدرنشين ليگ برتر شد. ديدار تيم هاي فوتبال ملوان بندرانزلي و استقلال تهران در ورزشگاه تختي انزلي برگزار شد. تيم فوتبال استقلال موفق شد در دقيقه 41 توسط حنيف عمران زاده تك گل پيروزي بخش خود را در حالي وارد دروازه ملوان كند كه در نيمه اول اين تيم ميزبان بود كه بارها فرصت هاي خطرناكي را بر روي دروازه استقلال ايجاد كرد. با شروع نيمه دوم تيم استقلال توانست بازي با برنامه تري را نسبت به حريف خود به نمايش بگذارد و در دقايق پاياني نيز شوت آرش برهاني به تير دروازه ملوان برخورد كرد.
قضاوت اين ديدار بر عهده خداداد افشاريان بود و وي در دقيقه 81 محمد رستمي بازيكن تيم ملوان را از زمين مسابقه اخراج كرد.
حدود 10 هزار هوادار با حضور در ورزشگاه تختي انزلي از تيم شهر خود حمايت كردند و در اين بين 500 هوادار استقلال نيز ديده مي شد.
وحيد طالب لو نيز در اواسط نيمه دوم پس از مصدوميت محمد محمدي جايگزين وي شد.
استقلال با اين پيروزي و تا پيش از برگزاري ديدار تيم هاي پرسپوليس و سپاهان و همچنين ذوب آهن به طور موقت و با يك بازي بيشتر به صدر جدول ليگ برتر فوتبال ايران رسيد.

pnugirl
11-30-2010, 02:58 PM
از این ناراحتم که مصدومیت من یک برخورد عادی نبود، بلکه بازیکن حریف به شکل کاملا تعمدی و از پشت سر مرا هدف قرار داد. متاسفانه داور حتی خطا هم اعلام نکرد در حالی که چنین خطاهای تعمدی و حرکات غیر ورزشی در سراسر جهان محرومیت و جرایم سنگین را برای بازیکن خطاکار به دنبال دارد
میلاد میداودی از امروز (سه شنبه) به مدت یک هفته به فیزیوتراپی می پردازد تا بعد از رفع تورم مچ پای آسیب دیده، نظر قطعی پزشکان اعلام شود.
بدنبال خطای عمد بازیکن ملوان انزلی، لیگامنت مچ پای میلاد آسیب جدی دید. بعد از عکسبرداری و سی تی اسکن، عصر دوشنبه از ناحیه مصدوم پای میداودی در مرکز ام آر آی بابک در بلوار کشاورز تهران عکس ام آر آی نیز گرفته شد. تورم زیاد مچ مصدوم مهاجم استقلال تهران، اظهار نظر قطعی پزشکان در رابطه با مراحل درمان، احتمال نیاز یا عدم نیاز به عمل جراحی، مدت دوری از تمرینات و ... را تا هفته آینده به تعویق انداخت.
میداودی در این خصوص توضیح می دهد: «شدت درد پایم در شب اول بسیار زیاد بود، بطوری که یکشنبه شب تا صبح بیدار بودم و از شدت درد نتوانستم بخوابم. از دیروز تا کنون این درد کمی کاهش یافته و پیگیر انجام عکسبرداری های مختلف و اظهار نظر پزشکان بودم. قرار است چند روزی در کلینیک دکتر نوروزی فیزیوتراپی کنم تا از ورم مچ مصدوم پایم کاسته شود و بعد از عکسبرداری مجدد، پزشکان نظر نهایی را اعلام کنند.»
میلاد در رابطه با احتمال نیاز به انجام عمل جراحی روی مچ پای آسیب دیده اش چنین می گوید: «هنوز چیزی مشخص نیست. امیدوارم نیازی به عمل جراحی نداشته باشم. مطالبی هم که در این رابطه منتشر می شود واقعیت ندارد. حقیقت اینست که پزشکان متخصص هنوز درباره مصدومیتم به جمع بندی نهایی نرسیده اند و قرار است هفته آینده نظر بدهند.»
میداودی ادامه می دهد: «از این ناراحتم که مصدومیت من یک برخورد عادی نبود، بلکه بازیکن حریف به شکل کاملا تعمدی و از پشت سر مرا هدف قرار داد. متاسفانه داور حتی خطا هم اعلام نکرد در حالی که چنین خطاهای تعمدی و حرکات غیر ورزشی در سراسر جهان محرومیت و جرایم سنگین را برای بازیکن خطاکار به دنبال دارد.»
میلاد میداودی می افزاید: «بهر حال از امروز برای طی مراحل درمان و بازگشت به میادین تلاش خواهم کرد. این اتفاقات هم جزئی از فوتبال است و تصمیم دارم طوری زیر نظر کادر پزشکی استقلال کار کنم که زودتر از تاریخی که پزشکان برای بازگشتم به میادین تعیین می کنند، بهبودی ام را بدست آورده و در خدمت تیمم باشم.»
میداودی در پایان ضمن تقدیر از زحمات دکتر نوروزی و همکارانش گفت: «کادر پزشکی باشگاه استقلال در این چند روز بصورت تمام وقت پیگیر مراحل عکسبرداری و رسیدگی به مصدومیت من بودند و از همه این عزیزان تشکر می کنم.»

pnugirl
11-30-2010, 06:54 PM
پرویز مظلومی:
می‌خواهند بین پیشکسوتان استقلال اختلاف ایجاد کنند/در مورد قلعه نویی صحبت نکردم.
سرمربی تیم استقلال تهران گفت: نمی‌دانم چرا عده‌ای همیشه دنبال این هستند که بین پیشکسوتان استقلال اختلاف ایجاد کنند.
پرویز مظلومی پس از تمرین عصر امروز سه‌شنبه استقلال در جمع خبرنگاران ضمن بیان مطلب فوق افزود: در حال حاضر شرایط تیم ما بسیار ایده‌آل است، خوشبختانه بازیکنان مصدوم هم به تمرینات گروهی بازگشته‌اند و توانسته‌ایم تقریبا با یک تیم کامل تمرینات خود را ادامه دهیم.
وی با بیان اینکه همیشه استقلال با بدشانسی مواجه می‌شود و این بار مصدومیت میلاد میداوودی و محمد محمدی تا حدودی این تیم را در تنگنا قرار داده است، اضافه کرد: متاسفانه میداوودی دو تا سه ماه کنارمان نیست و نمی‌توانیم از این بازیکن خوب استفاده کنیم. محمد محمدی هم به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کتف بازی با پاس همدان را از دست داد.
سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد تیم پاس همدان اظهار داشت: پاس همدان تیمی بسیار جوان و جنگنده است، اگر چه در حال حاضر در جدول شرایط مناسبی ندارد اما این دلیلی نیست که فکر کنیم برنده بازی با این تیم هستیم. درست است ما در دیدار پیشین خود مقابل پاس همدان ۴ گل به این تیم زدیم اما به بازیکنانم هشدار دادم آن پیروزی را فراموش کرده و هوشیار باشند فوتبال بازی لحظه‌هاست و هر کس از فرصت‌ها به بهترین شکل استفاده کند، قطعا موفق خواهد شد.
وی در مورد مسائل مطرح شده در مورد بیژن کوشکی تاکید کرد: متاسفانه در این چند روز مطالب زیادی علیه من و بیژن کوشکی مطرح شده است. حتی شایعه شده من این بازیکن را اخراج کردم اما با صراحت اعلام می‌کنم چنین مسئله‌ای صحت ندارد و تا این لحظه هیچ کس از تیم استقلال اخراج نشده است. کوشکی مشکلی خانوادگی دارد و از لحاظ روحی شرایطی برای تمرین نداشت، به همین دلیل از وی خواستیم تا چند روزی استراحت کند تا بتواند با شرایط ایده‌آل به تمرین بازگردد.
"قلعه‌نویی پس از دیدار با پرسپولیس اعلام کرد اگر سرمربی استقلال مدرکی علیه من دارد، رو کند". مظلومی در این مورد خاطرنشان کرد: هیچ صحبتی راجع به امیر قلعه‌نویی نکردم، نمی‌دانم چرا عده‌ای همیشه دنبال این هستند بین پیشکسوتان استقلال اختلاف بیاندازند. من نه صحبتی در مورد مدرک کردم و نه گفته‌ام قلعه‌نویی می‌خواهد به هر طریقی جای مرا بگیرد. خوشبختانه وی در سپاهان نتایج بسیار خوبی کسب کرده و با این روند رفته رفته به جمع صدرنشینان هم اضافه می‌شود.
وی همچنین خاطرنشان کرد: می‌دانم چه کسانی می‌خواهند بین پیشکسوتان استقلال اختلاف بیاندازند تا از این آب گل آلود ماهی بگیرند، امیدوارم بزودی آنها دست از این کار برداشته و اجازه دهند هر سرمربی فقط به فکر تیم خود باشد و اسیر حاشیه‌ها نشود.
تیم فوتبال استقلال در پایان هفته شانزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با ۳۰ امتیاز رتبه دوم جدول رده بندی را در اختیار دارد.

pnugirl
12-01-2010, 07:45 PM
دروازه‌بان شماره یک تیم استقلال روز جمعه در دیدار با تیم پاس همدان وظیفه حراست از دروازه آبی پوشان را دارد.
وحید طالب‌لو در گفتگو با خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، گفت: با برطرف شدن سرماخوردگی‌ام شرایط خوبی دارم و مشکلی برای بازی کردن ندارم.
وی افزود: خوشحالم که در بازی با ملوان در برد استقلال سهیم بودم. این برد کمک زیادی به ما کرد تا جایگاه خوبی در جدول رده‌بندی داشته باشیم.
طالب‌لو افزود: دوست نداشتم با مصدومیت محمد محمدی درون دروازه استقلال قرار بگیرم ولی به صلاحدید مربیان وارد بازی شدم. امیدوارم مصدومیت محمدی سریع‌تر بهبود پیدا کند.
وی در پایان گفت: بازی سختی مقابل پاس همدان داریم تلاش می‌کنم دروازه استقلال بسته نگه دارم تا در این بازی خانگی پیروزی را از آن خود کنی

pnugirl
12-02-2010, 01:55 PM
پاداش سه برد اخير استقلال به حساب بازيكنان و كادر فني اين تيم واريز شد.

پاداش بردهاي اخير استقلال از سوي سرپرست باشگاه پرداخت و به حساب بازيكنان و كادر فني اين تيم واريز شد تا بازيكنان و كادر فني استقلال با روحيه بالاتر در ادامه رقابت‌ها حضور پيدا كنند.

جلسه ستاد آسيايي استقلال نيز روز گذشته با حضور علي فتح‌اله‌زاده برگزار شد. در اين جلسه موارد مهمي كه بايد طي روزهاي آتي لحاظ شود، مورد بحث و بررسي قرار گرفت تا استقلال حضوري موفق در ليگ قهرمانان آسيا داشته باشد.

همچنين اعضاي كميته فني باشگاه استقلال با حضور در محل باشگاه جلسه‌اي را برگزار كردند. در اين جلسه كه با حضور دكتر فتح‌اله‌زاده، ‌پرويزمظلومي،‌ رضارجبي، منصورپورحيدري،‌غلامحسين مظلومي،‌ نظري جويباري،‌ علي اميري، دكتر نوروزي و محمد سررشته‌داري انجام شد،‌ اعضاي جلسه در مورد مباحث مهمي صحبت و تبادل نظر كردند و در مورد تقويت استقلال در باشگاه‌هاي آسيا، ليگ برتر و جام حذفي تصميم هاي مهمي گرفته شد.

مديريت باشگاه استقلال از اعضاي كادرپزشكي باشگاه كه تلاش ويژه‌اي براي رساندن مصدومان استقلال به تيم داشت‌، قدرداني كرد.

pnugirl
12-04-2010, 12:46 PM
در واکنش به توافق استقلال با استیل‌آذین
دروازه‌بان استقلال گفت: کسی نمی‌تواند به من بگوید در کدام تیم بازی کنم و به کدام تیم بروم.
وحید طالب‌لو پس از پایان بازی مقابل پاس در جمع خبرنگاران در خصوص خبر توافق باشگاه استقلال با استیل‌آذین و حضور وی در این تیم اظهار داشت: من هر تصمیمی بگیرم شفاف اعلام می‌کنم اما صراحتا می‌گویم کسی نمی‌تواند در تصمیماتم تاثیرگذار باشد. کسی به وحید طالب‌لو نمی‌تواند بگوید در کدام تیم بازی کند و به کدام تیم برود.
وی افزود: خودم بهترین تصمیم را می‌گیرم و قطعا اگر قرار باشد بمانم یا بروم فقط نظر خودم است و زیر بار حرف کسی نمی‌روم.
طالب‌لو درباره بازی مقابل پاس گفت: مهم کسب ۳ امتیاز بود که توانستیم آن را به دست آوریم. پاس تیم جوانی دارد اما استقلال با هوشیاری توانست ۳ امتیاز را از آن خود کند

pnugirl
12-04-2010, 12:46 PM
مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: از اینکه توانستم دو گل بزنم و از زیر فشار روانی خارج شوم خوشحالم.
آرش برهانی پس از پیروزی تیمش برابر پاس همدان ضمن بیان این مطلب افزود: به دلیل اینکه در بازیهای اخیر کمتر گل زده بودم انتقاداتی از من می شد و خوشحالم که امروز توانستم دو گل بزنم و از این وضعیت خارج شوم.
برهانی ادامه داد: کسب سه امتیاز این دیدار برای ما واجب و ضروری بود و خوشحالم که با تلاش بازیکنان توانستیم به این مهم دست پیدا کنیم و به صدر جدول برگردیم.
مهاجم تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه پاس همدان هم عملکرد خوبی داشت گفت: پاس بازی خوبی را به نمایش گذاشت و من تصور می کنم که جایگاه این تیم در انتهای جدول نیست و امیدوارم در آینده شرایط بهتری داشته باشند.
دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و پاس همدان در هفته هفدهم رقابتهای لیگ برتر عصر امروز جمعه با پیروزی ۳ بر ۲ استقلال در ورزشگاه آزادی تهران به پایان رسید.

pnugirl
12-04-2010, 12:48 PM
خبر توافق منصور پورحيدري با باشگاه همياري اراک و حضور سرپرست استقلال در اين تيم ليگ دسته اولي درحالي مطرح شده که علي فتح الله زاده مخالف اين انتقال و مذاکره است.
فتح الله زاده گفت: مخالف جدايي پورحيدري از استقلال هستم.
وي درباره اينکه گفته مي شود باشگاه استقلال با afc مذاکراتي داشته تا نام شخص ديگري را به عنوان سرپرست براي ليگ قهرمانان آسيا معرفي کند، گفت: چنين چيزي صحت ندارد و باشگاه استقلال به هيچ وجه براي تغيير نام سرپرست با afc نامه نگاري نکرده است.

pnugirl
12-05-2010, 12:28 PM
بعد از شنیده شدن خبر جدایی وحید طالب‌لو از استقلال و قوت گرفتن این خبر حالا خبر می‌رسد استقلالی‌ها از مدت‌ها پیش برای پرکردن جای گلر باسابقه‌شان در صدد جذب میثاق معمارزاده دروازه‌بان سابق پرسپولیس و فعلی فولاد هستند و در این راستا از دو، سه هفته پیش مذاکراتی را با این بازیکن آغاز کردند.
البته استقلالی‌ها قبل از شروع فصل جدید نیز به دنبال معمارزاده بودند و حتی به او پیشنهاد ۵۵۰ میلیون تومانی دادند چرا که تصور می‌کردند وحید طالب‌لو قطعا از این تیم جدا خواهد شد و به استیل آذین می‌رود. اما با ماندن طالب‌لو در جمع آبی‌ها این انتقال منتفی و میثاق از فولاد خوزستان سر درآورد. حالا که پیغام استقلالی‌ها به دروازه‌بان سابق پرسپولیس رسیده، معمارزاده که از شرایط فولاد راضی نیست هوایی شده و بعید نیست تا پس فردا که مهلت نقل و انتقالات به پایان می‌رسد به آبی‌ها جواب مثبت بدهد.
البته استیل آذین نیز در صدد جذب معمارزاده بوده و این باشگاه هم برای دروازه خود دنبال گزینه مطمئن می‌گردد اما مشکل اصلی میثاق قرارداد یک ساله با فولاد خوزستان است. در حال حاضر و بعد از پارگی رباط صلیبی خالد شحیطابی فولاد خوزستان به غیر از میثاق تنها یک گلر گمنام دیگر به نام علی سلیمی دارد که فقط در لیگ دسته اول بازی کرده است به این خاطر با وجود اصرار معمارزاده برای دریافت رضایت‌نامه تاکنون مسئولان باشگاه فولاد با این جدایی وی موافقت نکرده‌اند.
گفته می‌شود معمارزاده به غیر از مشکل سازگاری سکون در اهواز و بازی در فولاد به لحاظ مالی نیز با این باشگاه به مشکل برخورده است و به غیر از اینکه ۱۰ درصد از مطالبات اولیه خود را طلبکار است به زودی باید طلب نیم فصل‌اش را دریافت کند که تا حالا این اتفاق رخ نداده است.
البته معمارزاده با مجید جلالی هیچ مشکلی ندارد اما حاضر نیست در فولاد بماند و اگر استقلال یا استیل آذین بتوانند رضایت‌نامه او را بگیرند وی در نیم فصل دوم به تهران بازخواهد گشت. همچنین مانع دیگری که میثاق را در قبال پیشنهاد آبی‌ها دو دل کرده پرسپولیسی بودن اوست. میثاق هنوز هم به پرسپولیس فکر می‌کند و امیدوار است روزی دوباره به این تیم بازگردد هر چند با حضور علی دایی روی نیمکت پرسپولیس بعید است او به جمع سرخ‌ها بازگردد و شاید با تصمیمی جنجالی سر از اردوی رقیب سنتی در بیاورد.

pnugirl
12-06-2010, 11:26 PM
گزارش تمرين استقلال

تمرين تيم فوتبال استقلال تهران عصر امروز در غياب دو بازيکن برگزار شد.
تمرين امروز استقلال ساعت 15 در زمين نوبنياد آغاز شد. آبي پوشان روز گذشته بنا به صلاحديد کادرفني به استراحت پرداخته بودند و فقط ذخيره ها تمرين کردند.
* امير حسين صادقي و ميلاد ميداودي به دليل مصدوميت غايب بودند. به نظر مي رسد صادقي به دليل مصدوميت از ناحيه همسترينگ يکي،دو هفته نمي تواند براي استقلال بازي کند.
* فرهاد مجيدي که از ناحيه کشاله مصدوم است و سيد صالحي که دوران نقاهت را پشت سر مي گذارد به زمين دور زمين اکتفا کردند. البته مجيدي به دليل سه اخطاره بودن مقابل شهرداري تبريز غايب است.
* پرويز مظلومي قبل از آغاز تمرين براي بازيکنان درباره اهميت امتيازگيري در نيم فصل دوم صحبت کرد.
* محمد محمدي و وحيد طالب لو با حسين تراب پور تمرين اختصاصي دروازه باني انجام دادند.
* بازيکنان استقلال ابتدا 10 دقيقه تمرين کششي را انجام دادند.
* علي فتح الله زاده، منصور پورحيدري و علي اميري براي شرکت در مراسم قرعه کشي ليگ قهرمانان آسيا به مالزي سفر کرده اند و به همين دليل سرپرست آبي پوشان امروز غايب بود.
* فردا تيم استقلال ساعت 15 يک جلسه تمرين مي کند. اين تيم خود را براي بازي روز جمعه مقابل شهرداري تبريز آماده مي کند.

pnugirl
12-06-2010, 11:27 PM
مظلومي: بي‌نظمي‌هاي هوار محمد در استقلال تكرار نمي‌شود

سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: طوري با مهاجم عراقي تيم برخورد خواهم کرد که بي نظمي‌هاي فصل گذشته در پرسپوليس را تکرار نکند.

پرويز مظلومي پس از پايان تمرين امروز استقلال در جمع خبرنگاران در خصوص وضعيت آلودگي هواي تهران و همچنين شايعه لغو ديدارهاي اين هفته ليگ برتر اظهار داشت: اگر قرار بر اين است که ما در آلودگي تمرين کنيم اما بازي‌ها لغو شود چه فايده‌اي خواهد داشت؟
وي ادامه داد: ما در آلودگي تمرين مي‌کنيم و اگر در اين شرايط هم بازي کنيم اشکالي پيش نمي‌آيد و اميدوارم که مسابقات اين هفته تعطيل نشود.
مظلومي در خصوص ديدار مقابل شهرداري تبريز تصريح کرد: به بازي‌هاي گذشته اين تيم کاري نداريم، چون آنها شرايطي متفاوت را تجربه مي‌کنند. براي من اختلاف گل در اين مسابقه مهم نيست و تنها به فکر کسب سه امتياز اين بازي خواهيم بود.
سرمربي تيم استقلال با تأکيد بر اينکه هوار ملامحمد با نظر مستقيم وي جذب شده است افزود: با ايشان طوري قرارداد بستيم که هميشه در تمرينات حاضر باشد و مطمئن باشيد که طوري با او رفتار مي‌کنيم که غيبت نکند و بي‌انضباطي نداشته باشد.
وي در پاسخ به سؤال خبرنگاري که پرسيده بود ملامحمد سال گذشته در پرسپوليس بي‌نظمي‌هاي زيادي را تکرار کرد گفت: در تيم من نظم و انضباط حرف اول را مي‌زند و شما مطمئن باشيد من با او طوري برخورد خواهم کرد که اين بازيکن اتفاقات فصل گذشته در پرسپوليس را تکرار نکند.
مظلومي در خصوص وحيد طالب‌لو نيز گفت: او بازيکن و دروازه‌بان ما است و قرار نبوده از استقلال جدا شود. بازيکني است که از ته دل دوستش دارم و با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد.
سرمربي تيم استقلال در واکنش به مصاحبه يکي از اعضاي کادر پزشکي اين تيم مبني بر اينکه وي نبايد بيش از 10 دقيقه از مجتبي جباري استفاده مي‌کرد گفت: اين مسئله يک سوء تفاهم بود. من از کادر پزشکي تيم استقلال کمال تشکر را دارم. چون زحمات زيادي را در طول فصل براي ما مي‌کشند البته مصاحبه ايشان در باشگاه رسيدگي خواهد شد.
وي افزود: بايد بگويم جباري 80 دقيقه در زمين حضور داشت و مشکلي هم پيدا نکرد. به عنوان نفر اول کادر فني تيم استقلال من تصميم مي‌گيرم که چه کسي بازي کند و ارنج تيم را من تعيين مي‌کنم نه ديگران.

pnugirl
12-07-2010, 10:19 AM
ایمان مبعلی،هافبک استقلال که در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر مذاکراتش با یک تیم قطری شنیده می‌شود گفت که اگر شرایطش در استقلال خوب باشد ترجیح می دهد این فصل را در ایران بماند.
مبعلی گفت:« یک باشگاه قطری با مدیر برنامه‌های من صحبت‌هایی کرده است.من اگر شرایطم در استقلال خوب باشد می‌مانم چون دوست دارم امسال را در استقلال بمانم. البته بازی در کشورهای عربی منطقه از نظر مالی خیلی به نفع بازیکنان است و این موضوع را نمی‌توان نادیده گرفت.»
مبعلی در این فصل نتوانسته حضور مستمری در ترکیب ثابت استقلال داشته باشد.او در بعضی بازی ها به عنوان یار جانشین وارد بازی شده است. خود او دلیل این مساله را هفت سال دوری از لیگ ایران دانست:« من از روزی که به ایران آمدم می دانستم مشکلاتی برای من به وجود خواهد آمد.من بعد از هفت سال به فوتبال ایران برگشتم. در امارات نوع آب و هوا، تغذیه،نوع چمن و حتی نوع توپ با ایران خیلی فرق می‌کند. من احتیاج به زمان دارم که بتوانم با این موقعیت هماهنگ شوم.»

pnugirl
12-07-2010, 10:19 AM
محمد محمدی دروازه‌بان استقلال در بازی مقابل ملوان مصدوم شد ولی مثل اینکه آسیب‌دیدگی او تا حدود زیادی برطرف شده است. محمدی در مورد وضعیت فعلی‌اش می‌گوید:« ابتدا باید از خانم محمدی تشکر کنم که در کلینیک استقلال زحمات زیادی کشید. من درد زیادی داشتم ولی حالا خوشبختانه ۹۰ درصد از آسیب‌دیدگی‌ام برطرف شده و امروز هم آخرین جلسه فیزیوتراپی را پشت سر گذاشتم.»
او ادامه می‌دهد:« از امروز تمریناتم را شروع کردم و امیدوارم هر چه زودتر بتوانم به استقلال کمک کنم.» محمدی که در این فصل چندبار مصدوم شده است تاکید می‌کند:« پست من طوری است که در آن درگیری زیاد است و این مصدومیت‌ها را به حساب قسمت می‌گذارم. امیدوارم دیگر مصدوم نشوم.»
در روزهای گذشته باز هم بحث جدایی محمدی از استقلال در پایان فصل مطرح شد. او که نسبت به این شایعات به شدت عصبانی است می‌گوید:« من به آقای مظلومی قول داده بودم که مصاحبه نکنم و در این مدت هم فقط در مورد عملکرد خودم حرف زدم ولی احساس می‌کنم شیطنت‌هایی وجود دارد و نباید نسبت به این موضوع بی‌تفاوت باشم.»
محمدی ادامه می‌دهد:« من برای ارباب جراید احترام خاصی قائلم و آنها در رشد و پیشرفت فوتبال تاثیر زیادی دارند ولی بعضی از روزنامه‌ها متاسفانه شیطنت می‌کنند و دروغ می‌نویسند و به درد شیشه پاک کردن و سبزی خرد کردن می‌خورند. از قول خودشان نوشته‌اند که من در پایان فصل از استقلال می‌روم و حتی نوشته‌اند که یک منبع در باشگاه استقلال این خبر را داده است. این بسیار زشت است که یک روزنامه به صورت غیررسمی و فقط براساس شنیده‌ها چنین حرف‌هایی را بزند.»
محمدی که از این موضوع ناراحت است به سایت گل می‌گوید:« من می‌دانم این مسائل و شایعات چگونه به وجود می‌آید ولی عادت ندارم پشت سر کسی حرف بزنم و همه چیز را رودررو می‌گویم. اگر یک بار دیگر به صورت مستقیم یا غیرمستقیم چنین اخباری مطرح شود حرف‌هایم را به طور واضح می‌زنم و اسم هر شخصی را که بخواهم به زبان می‌آورم.»
دروازه‌بان استقلال خاطرنشان می‌کند:« به هیچ عنوان دوست ندارم حرف‌هایی بزنم که آرامش استقلال به هم بریزد و می‌خواهم حرمت لباسی که برتن دارم نگه دارم. بعضی‌ها به دنبال رسیدن به منافع شخصی‌شان هستند و من را هدف می‌گیرند، به آنها توصیه می‌کنم که کاری نکنند که خیلی چیزها را بگویم.»‌
محمدی در پایان حرف‌هایش با قاطعیت اعلام می‌کند که فصل آینده در استقلال خواهد ماند. او در این خصوص می‌گوید:« حالا که این اتفاقات به وجود می‌آید مطمئن باشید که سال آینده هم در استقلال خواهم ماند و به هیچ عنوان تیم‌ام را عوض نخواهم کرد.»

pnugirl
12-09-2010, 12:38 AM
حجازی: مخالف جذب هوار محمد بودم/ قرعه استقلال در آسیا مناسب است/ با لوکا تفاهم داریم!

‌ ناصرحجازي رئيس كميته فني باشگاه استقلال در گفتگویی با سایت باشگاه استقلال پيرامون قرعه‌كشي لیگ قهرمانان آسيا، جذب هوار ملا محمد و نحوه همكاري با باشگاه فولادگستر صحبت کرده است:

با توجه به سرمايه‌گذاري و امكانات رقباي ما در غرب آسيا و نزديكي فاصله آنها با فوتبال ايران قطعا تيم‌هاي باشگاهي ما رقابت سخت و فشرده‌اي خواهند داشت كه با توجه به قرعه‌كشي انجام شده، ‌اين رقابت براي بعضي از تيم‌ها راحت‌تر و بعضي ديگر، سخت و فشرده‌تر خواهد بود. استقلال و ذوب‌آهن قرعه مناسب‌تري نسبت به ساير تيم‌هاي باشگاهي ما دارند و اين هم كار را براي صعود به مرحله بعد آسان‌تر مي‌كند. تلاش مجموعه استقلال بايستي به گونه‌اي باشد كه با صدرنشيني در گروه خود، در مرحله بعد نيز شانس بيشتري براي صعود داشته باشند.

هميشه به نظم و انضباط تيمي اهميت مي‌دهم و آنچه در مورد هوار ملا محمد گفتم در راستاي بي‌انضباطي‌هاي اين بازيكن در فصل گذشته بوده است. اميدوارم كادرفني با مديريت خود، مسائل انضباطي اين بازيكن را در كنترل خويش داشته باشند تا وي با بالاترين كارايي در خدمت استقلال باشد. هوار ملا از لحاظ فني بازيكن خوبي است كه مي‌تواند براي استقلال مفيد باشد و با آماده شدن ساير مصدومان استقلال رقابت ميان آنان جذاب‌تر خواهد شد.

در ارتباط با همکاری با باشگاه گسترش فولاد تبریز ، هفته‌اي يك روز به تبريز خواهم رفت تا مسائل كلي باشگاه را زير نظر داشته باشم. از لحاظ فني، تفكراتم با لوكا بوناچيچ نزديك است. تعامل و همكاري خوبي ميان ما برقرار مي‌باشد. لوكا بوناچيچ مانند خودم به مسائل انضباطي تيم اهميت ويژه‌اي مي‌دهد.

pnugirl
12-09-2010, 12:38 AM
مهاجم آبی‌ها زیر تیغ جراحی می‌رود/ میداودی جام ملتهای آسیا را از دست داد

دکتر رازی که فوق تخصص مچ هستند تشخیص دادند که به خاطر استخوان‌های بین مفصل که ممکن است بعدا برای وی دردسرساز شود پای میداودی عمل شود

مهاجم تیم فوتبال استقلال به دلیل عمل جراحی که روی پایش انجام خواهد داد، حضور در جام ملتهای آسیا به همراه تیم ملی را از دست داد.
به گزارش خبرنگار مهر، میلاد میداودی در دیدار استقلال برابر ملوان بندرانزلی به دنبال تکل محکم و خطرناک بازیکن ملوان دچار مصدومیت شدید از ناحیه مچ پا شد و طبق اعلام پزشکان بیش از سه ماه دور از میادین خواهد بود.
امین نوروزی رئیس کمیته پزشکی باشگاه استقلال عصر امروز چهارشنبه در خصوص وضعیت میلاد میداودی که در بازی مقابل ملوان مصدوم شد، گفت: بعد از مشاوره با دکتر محمد رازی تصمیم گرفتیم تا مچ پای وی هر چه زودتر تحت عمل جراحی قرار بگیرد.
وی ادامه داد: با تشخیص ایشان و برای اینکه میداودی بعدا دچار مشکل نشود پای وی تحت عمل قرار خواهد گرفت. دکتر رازی که فوق تخصص مچ هستند تشخیص دادند که به خاطر استخوان‌های بین مفصل که ممکن است بعدا برای وی دردسرساز شود پای میداودی عمل شود. این نتیجه بعد از مشورت با پزشک جراح حاصل شد.
امین نوروزی در پایان گفت: با این شرایط میلاد میداودی بین 3 تا 4 ماه از میادین دور خواهد بود. با توجه به برگزاری پانزدهمین دوره مسابقات فوتبال جام ملتهای آسیا که از روز 17 دیماه آغاز می شود، مهاجم استقلال که عملکرد قابل قبولی در لیگ دهم داشت، حضور در این رویداد مهم آسیایی را از دست خواهد داد.

pnugirl
12-09-2010, 12:47 AM
سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به وضعیت نامشخص برگزاری بازیهای هفته هجدهم لیگ برتر گفت: اگر شرایط واقعا حاد است به ما اعلام کنند که کلا تمرینات را تعطیل کنیم. ما کارمند دولت نیستیم که یک روز تعطیل شود و در خانه بمانیم و فردا مجددا سر کار خود بازگردیم.
به گزارش خبرنگار مهر، پرویز مظلومی، سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در حاشیه تمرین عصر چهارشنبه این تیم گفت: گروه ما در مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا به هیچ عنوان آسان نیست. النصر عربستان یکی از بهترین تیم‌های عربی است و با شرایطی که بر جدول گروه ما حاکم است، احتمال حضور السد قطر نیز در این گروه وجود دارد.
وی افزود: به اعتقاد من گروه‌های دیگر نیز مشکل هستند. با توجه به اینکه کشورهای عربی از بازیکنان خارجی زیادی استفاده می کنند، همیشه سعی کرده‌اند در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با نفرات خارجی که به خدمت می گیرند، بتوانند حرف‌های زیادی در این رقابت‌ها داشته باشند.
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران ابراز امیدواری کرد تمامی تیم‌های ایرانی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با قدرت حضور پیدا کنند و افزود: امیدوارم تمامی تیمهای ایرانی به مرحله دوم لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند و قدرت فوتبال ایران را به کشورهای دیگر نشان دهند. در این دوره از مسابقات قدرتها تقسیم بندی شده است و هیچ کدام از تیمها از امروز نمی تواند این تفکر را داشته باشد که از گروه خود صعود می کند.
مظلومی با اشاره به برنامه مدون باشگاه استقلال برای حضور پرقدرت در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما از همین امروز برنامه دقیق خود را برای حضور قدرتمند در این مسابقات آماده کرده‌ایم و می خواهیم برخلاف دو سال گذشته که نتوانستیم به مراحل نهایی صعود کنیم در این دوره از مسابقات به عنوانی شایسته دست یابیم. البته باید بگویم در دوره‌های قبل بدشانسی باعث عدم صعود استقلال به مراحل نهایی پیکارهای آسیایی شد.
وی در خصوص دیدار روز جمعه استقلال مقابل شهرداری تبریز گفت: ما دیدار بسیار سختی را مقابل شهرداری تبریز خواهیم داشت. مطمئنا شهرداری برای کسب امتیاز به تهران خواهد آمد و بازیکنان این تیم با جسارت و شجاعت تمام مقابل استقلال به میدان می‌رود. ما باید سه امتیاز این دیدار را از آن خود کرده و موقعیت‌مان را در صدر جدول بهبود بخشیده تا بتوانیم با روحیه‌ای بهتر به دیدارهای آینده فکر کنیم. هرچند که بازهم عده‌ای می گویند تیم استقلال با شانس پیروز شد!
سرمربی از آمادگی تیمش برای دیدار با شهرداری تبریز یاد کرد و در خصوص احتمال لغو این بازی گفت: واقعا نمی دانم چه بگویم. ما در این هوا تمرین می کنیم، پس چطور نمی توانیم بازی کنیم. اگر شرایط واقعا حاد است به ما اعلام کنند که کلا تمرینات را تعطیل کنیم. ما کارمند دولت نیستیم که یک روز تعطیل شود و در خانه بمانیم و فردا مجددا سر کار خود بازگردیم. سازمان لیگ باید قاطعانه در این خصوص تصمیم گیری کند.
وی تاکید کرد: من نمی توانم این هفته تمرینات را تعطیل کنم و هفته آینده که هوا خوب شد و آلودگی از بین رفت به بازیکنان بگویم فلان روز بازی داریم. ما هر روز در این هوا تمرین می کنیم و می توانیم ۹۰ دقیقه روز جمعه مقابل شهرداری بازی کنیم. هواداران از ما برد می خواهند به آلودگی هوا کار ندارند.
مظلومی در خصوص حوار ملا محمد، بازیکن عراقی تیم فوتبال استقلال گفت: این بازی قرار بود از امروز در تمرینات ما حضور پیدا کند اما مدیربرنامه‌های وی اعلام کرد که بلیت او برای پنجشنبه اوکی شده و او روز پنجشنبه به تهران می آید.
وی افزود: ما طوری با ملامحمد قرارداد بسته‌ایم که حق غیبت نخواهد داشت و او به ازای هر غیبت هزار دلار از رقم قراردادش کم می شود. ما براساس بازی‌ها و تمریناتی که حوار انجام می دهد به او پول می دهیم. هر بازیکنی که در تمرین نا غیبت کند و یا با تاخیر خود را به تمرینات برساند مشمول جریمه خواهد شد.
سرمربی تیم فوتبال استقلال در خاتمه تصریح کرد: میلاد زنیدپور به جمع ما اضافه نمی شود. با توجه به حضور ملامحمد، محسن یوسفی و جواد شیرزاد مشکل ما در جناح چپ برطرف شده و نیازی به بازیکن جدید نداریم.

pnugirl
12-09-2010, 12:47 AM
حمید درخشان درباره شرایط شهرداری تبریز قبل از رویارویی با استقلال اظهار داشت: در بازی قبلی به دلیل کم تجربگی و غافلگیری چهار بار دروازه مان باز شد اما این بدان معنی نبود که تیم دست و پا بسته ای بودیم. تا دقیقه ۸۲ یک گل زده بودیم و دو گل خورده بودیم. در حال حمله بودیم که داور اعلام پنالتی کرد در حالی که پنالتی نبود. از لطف داوری گل سوم را خوردیم.
وی ادامه داد: وقتی یک بار تجربه چنین شرایطی را کسب کردیم دیگر اجازه نمی دهیم اتفاق مشابه برایمان رخ دهد. البته شهرداری تبریز تجربه کمتری نسبت به سایر تیم ها دارد. ذهنیت ها هنوز در لیگ دسته اول است اما تلاش می کنیم که ذهنیت ها را تغییر دهیم. بازیکنان خارجی با کیفیتی هم در اختیار گرفتیم تا به تیم کمک کنند.
درخشان در پاسخ به این سوال که چه مسئله ای موجب نگرانی وی است، گفت: بزرگترین مشکل در خط دفاع است که هنوز ثبات لازم را پیدا نکرده است. البته در چند بازی اخیر وضعیت بهتری از خود نشان دادند اما ایراداتی هم هست که باید برطرف شود.
سرمربی تیم شهرداری تبریز با رد این موضوع که درون دروازه ایراد دارند، عنوان کرد: ما گلرهای خوبی داریم. خط دفاعی نباید فرصت به حریفان بدهد. ما ابتدا باید مشکلات خط دفاعی را برطرف کنیم.
وی در ارتباط با رودررویی با استقلال در روز جمعه و روند نتیجه گیری این تیم گفت: سعی می کنیم ترمز نتیجه گیری این تیم را بکشیم. البته شماری از بازیکنان ما برای مرتبه اول است که در ورزشگاه آزادی بازی خواهند کرد اما قول می دهم مقابل استقلال نتیجه بگیریم.

pnugirl
12-21-2010, 04:03 PM
خط دفاع یک پست حساس محسوب می‌شود و استقلال اگر ضعف‌هایش را برطرف نکند در بازی‌های بعدی و همچنین لیگ قهرمانان آسیا دچار مشکل می‌شود
رضا حسن‌زاده مدافع اسبق استقلال معتقد است که این تیم در دفاع مشکل دارد و ادامه این روند نتایج بدتری را برای استقلال رقم خواهد زد.
حسن‌زاده در این خصوص به خبرنگار سایت گل می‌گوید:«‌ به نظر من باخت فولاد خوزستان آن هم با ۴ گل در تاریخ باشگاه استقلال ثبت خواهد شد و هواداران نمی‌توانند چنین شکست‌هایی را تحمل کنند. بازی با فولاد ثابت کرد که استقلال در دفاع فردی و دفاع تیمی مشکل دارد و معتقدم مشکل اصلی این تیم در حال حاضر فقط به خط دفاع مربوط می‌شود.»
حسن‌زاده ادامه می‌دهد:« هر چند آقایان مظلومی و پورحیدری روی مسائل فنی کار می‌کنند ولی ضعف خط دفاعی استقلال هنوز برطرف نشده است. خط دفاع یک پست حساس محسوب می‌شود و استقلال اگر ضعف‌هایش را برطرف نکند در بازی‌های بعدی و همچنین لیگ قهرمانان آسیا دچار مشکل می‌شود.»

pnugirl
12-21-2010, 04:04 PM
این بازی، بازی نبود که ما بخواهیم ۴ گل بخوریم و یا حتی بازنده باشیم اما انگیزه تیم‌های حریف مقابل استقلال و غیبت چندین بازیکن در کار ما تاثیرگذار بود
محمود فکری مربی استقلال پس از شکست استقلال مقابل فولاد خوزستان گفت: در بازی مقابل فولاد ما شروع خوبی داشتیم اما متاسفانه روی ضد حملات گل خوردیم،‌ گل‌هایی که شیرازه تیم را از هم پاشید. این بازی، بازی نبود که ما بخواهیم ۴ گل بخوریم و یا حتی بازنده باشیم اما انگیزه تیم‌های حریف مقابل استقلال و غیبت چندین بازیکن در کار ما تاثیرگذار بود.
او مثل پرویز مظلومی این باخت سنگین را ناشی از شکست می داند و می گوید: من فکر می‌کنم فشارهای کاذبی که به کمیته داوران در خصوص قضاوت داوران در مورد استقلال پیش آمد باعث شده تا حالا آنها حتی شده از روی عمد به ضرر استقلال سوت بزنند تا بگویند داوری به نفع استقلال نیست، قرار نیست سر استقلال بریده شود تا بگویند ما به نفع استقلال سوت نمی‌زنیم و این یعنی پاک کردن صورت مسئله.

pnugirl
12-21-2010, 04:12 PM
پرویز مظلومی پس از شکست ۴ بر یک مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: در ۲۰ دقیقه اول خوب بازی کردیم اما هدیه بزرگ داور به عنوان یک پنالتی به فولاد جریان مسابقه را عوض کرد. نوع قضاوت مرادی در شکست استقلال تاثیر گذار بود.
وی افزود: پنالتی‌ای که برای فولاد گرفته شده اگر کارشناسان فوتبال آن را پنالتی اعلام کنند من برای همیشه از فوتبال می‌روم و خانه نشین می‌شوم. آقای مرادی ابتدا قصد داشت به بازیکن فولاد کارت زرد نشان دهد اما ناگهان آن را به پنالتی تبدیل کرد.
سرمربی استقلال تاکید کرد: استقلال در این هفته‌ها اسیر ناداوری شده است. من قصد صحبت در مورد داوری را نداشتم اما امروز مرادی من را وادار کرد که در این باره حرف بزنم. او با سیاست سر استقلال را برید. فولاد نمی‌توانست به استقلال ۴ گل بزند اما به لطف داور و بازیکنان عصبی ما به این نتیجه رسید.
مظلومی گفت: هر چند که خط حمله ما قدرت گلزنی نداشت اما فولاد نسبت به بازی‌های قبلی که آن را آنالیز کرده بودیم مقابل ما خوب ظاهر نشد. گل اول شیرازه ما را از هم پاشید و زمانی که بازیکنان استقلال احساسی برای جبران گل حمله می‌کردند فولاد گل می‌زد.
وی با اشاره به تعویض‌های اجباری استقلال گفت: به دلیل مصدومان زیاد در تیم ناچارم از جوانان استفاده کنم. با این حال مرادی را نمی‌بخشم و نمی‌دانم تا کی باید چوب ندانم کاری داورها را بخوریم.
مظلومی در پایان درباره وضعیت هوار ملا محمد اظهار داشت: هنوز هیچ چیز مشخص نیست.

pnugirl
12-21-2010, 04:40 PM
خداحافظي چند استقلالي‌ در بازي خداحافظي باقري

سرپرست باشگاه استقلال گفت: افرادي که خبر محکوميت استقلال را زده‌اند دون پايه و حقير هستند و بايد از آنها پرسيد آيا از اين موضوع خوشحال مي‌شوند؟
علي فتح‌الله‌زاده در مورد ديدار با علي سعيدلو، وضعيت استقلال، خبرسازي براي اين باشگاه از يک سايت خبري مبني بر محکوميت استقلال در پرونده قرارداد با شرکت آلفا و مسائل ديگر صحبت هاي زير را با خبرنگار ورزشي مطرح کرد:
*از ديدار با آقاي سعيدلو بگوييد؟
جلسه خوبي بود. البته استقلال که خيلي مشکلي نداشت اما صحبت هاي خوبي مطرح شد. سعيدلو هم رهنمودهاي خود را براي دو تيم استقلال و پرسپوليس اعلام کرد. من و کاشاني هم مثل قبل مشکلاتي که داريم را مطرح کرديم.
* محور صحبت ها در مورد چه چيزي بود؟
دو باشگاه درباره کمپ هايي که در حال ساخت است، صحبت کردند. سعيدلو قول داد موانع براي ساختن اين دو کمپ برداشته شود. همچنين در مورد تقويت دو تيم هم حرف هايي زده شد.
* در مورد احضار شدنتان هم حرفي شد؟
سعيدلو گفت که اين نظر او نبوده و به طور سهوي اين کلمه نوشته شده است. به هر حال استقلال در جدول در جايگاه دوم قرار دارد آن هم در شرايطي که همه تيم ها تا دندان مسلح هستند. فاصله تيم ها ميليمتري است. موقعيت استقلال با پرسپوليس خيلي فرق مي کند. آنها چند هفته متوالي است که دچار مشکلاتي شدند و البته اين چيزها در فوتبال اتفاق مي افتد. اصلا به خاطر همين چيزها است که تورنمنت و ليگ برگزار مي کنند تا تيمي که واقعا مستحق است قهرمان شود. ما در ليگ تيم هايي داشتيم که حتي تا مدت ها صدرنشين بودند اما به ليگ دسته اول سقوط کردند.
*با برگزاري بازي دوستانه با پرسپوليس موافقت صد در صدي کرديد؟
چرا که نه. ما هم چند بازيکن خوب داريم که فرصتي براي بازي خداحافظي آنها نداشتيم و اين فرصت خوبي است که در کنار خداحافظي کريم باقري اين بازيکنان ما هم خداحافظي کنند.
* مثلا چه کساني؟
بهتر است فعلا اسم نياورم. بايد ابتدا بررسي کنيم و بعد اعلام کنيم. هم من و هم کاشاني با برگزاري اين مسابقه موافقيم تا بلکه برگزاري اين مسابقه باعث رونق ليگ شود. متاسفانه برنامه بازي ها طوري است که هواداران کمتري به ورزشگاه مي آيند. برگزاري بازي در روزهاي شنبه و يکشنبه در ساعت 14 در شرايطي که اکثر سرکار و مدرسه هستند باعث شده استقبال کمتري از مسابقات شود. ما نمي خواهيم سرمايه هاي اصلي خود را از دست بدهيم.
* اما سابقه نداشته که تيم هاي استقلال و پرسپوليس بازي دوستانه انجام دهند و گفته مي شود با برگزاري اين ديدار موافقت نمي شود...
ما هم يک جورهايي دوست داريم کارهاي غير عادي انجام دهيم.
*مظلومي هم موافق برگزاري اين بازي هست؟
با او صحبت خواهم کرد. به هرحال برگزاري اين مسابقه مي تواند سودمند باشد. استقلال و پرسپوليس بايد سالي دو سه تا بازي با هم انجام دهند تا رونق فوتبال بيشتر شود.
*ظاهرا مجتبي جباري بار ديگر مصدوم شده است...
بله. مجتبي جباري مشکلاتش زياد است. خيلي هم تلاش مي کند که بتواند به استقلال کمک کند. ما هم بايد به او اين کمک را کنيم تا در شرايط خوب به ميدان برود. اين يک ماه تعطيلي فرصت خوبي است که حسابي به او برسيم تا بتواند به استقلال کمک کند.
* به اردوي ترکيه مي رويد؟
در حال تدارک رفتن اين سفر هستيم. نظر مظلومي ترکيه است و امروز و فردا مشخص مي شود مي رويم يا نه.
* شنيديم قصد داريد از يک سايت خبري و واعظ آشتياني به خاطر درج خبري منبي بر محکوميت استقلال در پرونده آلفا شکايت کنيد.
من نگفتم مي خواهم از واعظ شکايت کنم. گفتم از اين سايت چي چي نيوز که مي گويند منتسب به واعظ آشتياني است، شکايت مي کنم. اين جور خبرسازي ها کار آدم هاي حقير و دون پايه است که فکر کردند تا استقلال يک باخت آورده مي توانند تيم را به حاشيه ببرند.اين کارها شنيع، بد و ناجوانمردانه است. من مي گويم آقاي محترم با ما مشکل داري با ساير ايراني ها که مشکل نداري، خوشحال مي شوي که يک تيم ايراني محروم شود؟ يکي از متهمان اين پرونده دوستان قبل از ما هستند که يک سال تمام اين پرونده را بررسي نکردند تا کار به اينجا بکشد. از طرفي آن سوي پرونده هم با افراد ايراني سر و کار داريم و چه بسا که ما با هم به توافق برسيم و کار به دادگاه بعدي نکشد. دوستان ما از جو مثبت بين باشگاه و افراد آن طرف پرونده ترسيده اند. باشگاه استقلال به عنوان يک مرجع حقوقي و خودم به عنوان يک فرد حقيقي از اين افراد شکايت خواهيم کرد.
* در مورد بازي با ذوب‌آهن صحبت کنيد. مي دانيد که هفته گذشته اين تيم در يک قضاوت جنجالي بازي را از مس برده است؟
همه ما قانون را در مورد اتفاق افتاده در بازي مس و ذوب‌آهن مي دانيم و ضربه بايد تکرار مي شد اما اينکه چرا در اين ديدار چنين اتفاقي نيفتاده را بايد خود مسئولان جواب دهند. به نظرم حق تيم مس کرمان خورده شد. ما هم روز پنجشنبه مقابل ذوب آهن بازي سختي پيش رو داريم اما بايد هواداران خود را راضي کنيم.

pnugirl
12-22-2010, 03:11 AM
معاون اول باشگاه استقلال گفت: اگر جای سرمربی ذوب آهن، مظلومی بود وسط شهر دارش می‌زدند.
علی نظری جویباری در مورد شرایط استقلال اظهار داشت: برد و باخت در فوتبال وجود دارد، ‌بزرگ‌ترین تیم‌های جهان هم ممکن است شکست بخورند ولی مهم این است که بتوانیم ضعف‌های خود را مرتفع کنیم و به بهترین شکل از آن بهره ببریم.
وی ادامه داد: متاسفانه در روزهای اخیر اتفاقاتی در برخی از مسابقات افتاده که مایه شرمساری است. بعد می‌گویند چرا مردم به ورزشگاه‌ها نمی‌آیند؟ بیایند ببینید که قانون جلوی چشمانشان نقض می‌شود؟ بیایند ببینند سرمربیان تیم‌ها به زمین می‌آیند و داد و فریاد راه می‌اندازند و اخلاق را زیر سوال می‌برند؟ بیایند فیلم فارسی ببینند که یک مربی را باید ده نفره بگیرند تا داور را نزند؟
معاون اول باشگاه استقلال افزود: یک سوال دارم، اگر یک دهم این اتفاقات برای استقلال خدای ناکرده رخ می‌داد با استقلال چه می‌کردند؟ جالب اینجاست این روزها انگار نه انگار یک تیم با نقض صریح قانون ۳ امتیاز گرفته و صدرنشین شده است؟ عجیب‌تر آنجاست سرمربی این تیم صراحتاً اعلام می‌‌کند مهم این است که تابلو نتایج چه چیزی را نشان می‌دهد. البته طبیعی هم هست وقتی می‌توانند وارد زمین شوند و روی نظر داور تاثیر بگذارند و در مقابل چشم‌ میلیون‌ها نفر بگویند که چنین نکردند و آب از آب هم تکان نخورد هم همین است دیگر.
نظری جویباری خاطرنشان کرد: مطمئن باشید اگر سرمربی ما این اعمال را انجام می‌داد اکنون او و استقلال را در وسط شهر دار می‌زدند اما برای برخی از نفرات و تیم‌ها ظاهراً مصونیتی وجود دارد که شامل حامل استقلال نمی‌شود.

pnugirl
12-22-2010, 03:11 AM
استقلال واقعی را در نیم‌فصل دوم ببینید
پورحیدری: با برگزاری دیدار دوستانه با پرسپولیس مخالفم
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: دیدار با پرسپولیس کمکی به استقلال نمی‌کند و با برگزاری این مسابقه مخالف هستم.

منصور پورحیدری در مورد شرایط استقلال بعد از بازی با فولاد خوزستان عنوان کرد: کادرفنی می دانست که در اهواز بازی سختی پیش رو دارد. با تیم خوبی مثل فولاد بازی داشتیم ضمن اینکه استقلال با شماری بازیکن مصدوم که غیبت شان در تیم تاثیر گذار است روبرو بود. بنابراین بالاجبار با ترکیبی به میدان رفتیم که چندان هماهنگ نبودند. با این حال بازی را خوب شروع کردیم اما ضربه پنالتی کار را خراب کرد.
وی افزود: نمی خواهم بحثی در مورد این صحنه داشته باشم. به هر حال داور هم اشتباه می کند. اشکال کار این بود که وقتی ایشان سوت زد به سمت بازیکن فولاد رفت که حتی به او کارت بدهد اما در عوض نقطه پنالتی را نشان داد. نمی دانم چرا به یکباره نظرش عوض شد.
پورحیدری در این باره که شاید مرادی به دلیل جوی که علیه استقلال در مورد حمایت داوران از این تیم وجود دارد، چنین تصمیمی گرفته گفت: نمی خواهم این را بگویم. به هر حال این تصمیم گرفته شد. قبول نمی کنم که تیمی مثل استقلال در ۱۲ دقیقه این قدر ناهماهنگ شود که در یک نیمه ۴ گل دریافت کند. استقلال همیشه استقلال است و نباید این طور گل بخورد.
سرپرست استقلال ادامه داد: در نیمه دوم تیم خود را جمع و جور کرد و بهتر هم کار کرد اما دیگر کار از کار گذشته بود. بعد از این بازی با بچه ها صحبت های لازم شده و تنها نگرانی ما مصدومان هستند.
وی در پاسخ به این سوال که آیا سابقه داشته در استقلال این همه بازیکن مصدوم وجود داشته باشد، گفت: متاسفانه تعداد مصدومان ما زیاد است و این باز می گردد به پیش از فصل. تمرینات را دیر و ناقص شروع کردیم و همه هم می دانید که چرا استقلال با تاخیر کار را شروع کرد. فشردگی مسابقات هم دلیلی دیگری برای این مصدومیت هاست. این تعطیلی لیگ کمک بزرگی به استقلال می کند که با در اختیار داشتن کامل بازیکنان بتوانیم خود را بازسازی کنیم و مصدومان هم یک به یک به شرایط بازی برسند. همیشه از ابتدای فصل هم گفته بودم که استقلال واقعی را باید از نیم فصل دوم دید.
پورحیدری در مورد حضور سر زده لیدرها در تمرین امروز استقلال گفت: معمولا آنها در محل تمرین حاضر می شوند. حضور آنها می تواند به استقلال کمک کند به خصوص که بازی سنگینی را روز پنجشنبه در پیش داریم و بهتر است ببینند که شرایط تیم چطور است.
سرپرست استقلال در ارتباط با شرایط تیم همیاری اراک و انتقال نفت تهران به اراک اظهار داشت: من اطلاعی از انتقال تیم نفت تهران به اراک ندارم. شخصا اعتقاد دارم که امکانات شهر اراک حرفه ای و مناسب است. البته اگر این انتقال پایان فصل صورت گیرد بهتر است و باز هم تصمیم گیرنده مسئولان هستند و من نمی دانم این اتفاق رخ دهد درست است یا خیر. من از تیم همیاری اراک دور هستم. به دلیل شرایطی که استقلال دارد فرصت رفتن به اراک را ندارم و به صورت تلفنی با آنها در ارتباط هستم.
وی در مورد دیدار دوستانه با پرسپولیس برای خداحافظی باقری در تاریخ ۲۴ دی تصریح کرد: با برگزاری این بازی موافق نیستم و دوست ندارم انجام شود. ما باید از تعطیلات خود استفاده کنیم و این بازی کمکی به استقلال نمی کند اما ظاهرا این موضوع را خود فتح الله زاده عنوان کرده و هنوز با کادرفنی صحبت نکرده است. در نهایت هم تصمیم گیرنده خود مسئول باشگاه است. شاید بهتر باشد برگزاری این دیدار عقب بیفتد و به ما هم کمکی شود.