PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كتاب الكترونيك ساختمان داده ها و الگورتيم نويسنده ي ناصر آيت

Borna66
10-12-2010, 10:42 PM
با سلام
ما در این پست قصد ارائه خود این کتاب ساختمان داده ها و الگورتيم را نداریم و به یکی از جزوات كامپيوتري و الكترونيك موجود بر روی وب که در واقع چکیده کاملی از آن است بسنده خواهیم کرد. این جزوه آموزشی که توسط خوده دانشگاه پيام نور بصورت الكترونيكي در قالب فايل پاورپويت در سايت مركزي خودش ارائه شده وموارد زیر را به خوبی پوشش می دهد :

http://pnu-club.com/imported/2010/10/959.jpg

از جمله مباحثی که در این اسلاید آموزشی به تهیه کنندگی دکتر ناصر آيت مطرح شده است می توان به موارد زیر اشاره نمود :

* آرایه (Array)
* صف (Queue)
* پشته (Stack)
* لیست پیوندی (Linked list)
* گراف (Graph)
* درخت (Tree)

این اسلاید آموزشی با مطرح کردن مثال ها و نمونه سوالات (بر اساس شبه کد های ++C) در لا به لای مباحث آموزشی کمک شایانی به درک و فهم بهتر مطالب می کند .

خب در اين جا كتاب الكترونيك ساختمان داده ها و الگورتيم را به صورت فايل PPT فشرده شده در فايل ZIP براي شما عزيزان مي گذارم و شما بر اساس سليقه ي خودت آنرا از اپلويد سنتر باشگاه دانلود و از آن استفاده مفيد به عمل آورريد.

گردآورنده: طه - Borna66

روزگار خوش

ehsanghasemi
12-22-2011, 12:11 PM
سلام وقتی از حالت زیپ خارج می کنم خطا میده لطفا راهنمایی کنید

Borna66
12-30-2011, 06:11 PM
سلام وقتی از حالت زیپ خارج می کنم خطا میده لطفا راهنمایی کنید

باسلام
بنده تست کردم دوست گرامی مشکلی که نداشتیم.

اگر بگید یا درج گنید چه خطایی میدهد شاید بهتر بتونیم کمکتون کمک کنیم

موفق باشید

روزگار خوش