PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جزوه ي كمك آموزشي تحليل و طراحي الگوريتم _نوع اول

Borna66
10-10-2010, 11:48 PM
با سلام خدمت همه ي دوستان
همون طور که میدونید درستحليل و طراحي الگوريتم كتابي هست از انتشارات پيام نور و سرشار از مطالب گنگ و نامفهوم كه متاسفانه در كتاب بصورت روان و ساده ارايه نشده و بطوري كه خواننده ي كتاب مفاهيم و مطالب ارايه شده را به سادگي درك و ياد بگيرد نمي باشد ، بنابراين براي يادگيري بهتر مفاهيم اين كتاب ،مي توانيد از سيار كتب كمك آموزشي ديگر در اين زمينه استفاده كنيد تا مفاهم مطرح شده در كتاب رو بهتر متوجه شويد. در همين راستا يك جزوه ي آموزشي براي اين درس تحليل و طراحي الگوريتم برايتون اماده كرديم كه با مطالعه ان پيچيدگي هاي موجود در كتاب براتون راحتر بشه و تمرین ها و مثال های بسیاری رو ببینید و حل و تجزيه تحليل کنید تا به مسايل و موضوعات مطرح در كتاب درسي مسلط شويد. اميدوام اين جزوه مورد استفاده ي مفيد شما دوستان قرار بگيريد و منتظره ساير موارد اموزشي در رابطه با اين درس باشيد

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg
خب در اين جا جزوه ي آموزشي تحليل و طراحي الگوريتم را به صورت فايل PDF فشرده شده در فايل ZIP براي شما عزيزان مي گذارم و شما بر اساس سليقه ي خودت آنرا از اپلويد سنتر باشگاه دانلود و از آن استفاده مفيد به عمل آورريد

گردوآرنده: طه - Borna66

روزگار خوش

حلم
04-03-2011, 10:34 AM
با سلام.
من نتونستم دانلود کنم.مشکل از کجاست؟

Borna66
04-03-2011, 11:17 PM
با سلام.
من نتونستم دانلود کنم.مشکل از کجاست؟

با سلام براحتی و به سادگی دانلود میشه و مشکلی ندارد.

روزگار خوش

sabokro
04-05-2011, 01:28 PM
لينكش مشكل داره لطفا بررسي كنيد

Borna66
04-05-2011, 02:09 PM
لينكش مشكل داره لطفا بررسي كنيد

با سلام

دوست گرامی به هیچ عنوان لینک مشکلدار نیست و بنده چندین بار تست کردم.

در حالت کلی برای دانلود و استفاده از کلیه مطالب بخش کامپیوتر باید عضو گروه کاربری ویژه باشید تا بتونید از امکانات نامحدودن ان همچون دانلود جزوات مفید و کاربری و..... که جهت اطلاع از چگونگی عضویت و شرایط و مزایا به ادرس زیر مراجعه کنید
اطلاعيه راه اندازي كاربران ويژه... (http://pnu-club.com/pnu.thread31373.html)
روزگار خوش

navidkh
05-09-2011, 03:02 PM
تشکر از جزوه

Borna66
05-11-2011, 11:56 AM
تشکر از جزوه
با سلام

خواهش و متشکر اما سعی کنید از این به بعد جهت تشکر از کلید سپاس سمت چپ پایین هر اواتور استفاده کنید

روزگار خوش