PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاتو پيوستن به منچسترسيتي را رد کرد.

O M I D
10-10-2010, 06:45 PM
:168:
يكشنبه 18 مهر
&nbsp

پاتو پيوستن به منچسترسيتي را رد کرد.

الکساندر پاتو اعلام کرد تنها در صورت ارائه‌ي پيشنهاد از باشگاه بارسلونا، ميلان را ترک خواهد کرد.

پاتو پيوستن به منچسترسيتي را رد کرد.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg

در حالي که پيش از اين صحبت‌هايي درباره‌ي جدايي پاتو از ميلان و پيوستنش به يکي از تيم‌هاي ليگ برتري انگليسي در رسانه‌هاي اين کشور مطرح شده بود، اين بازيکن ملي‌پوش برزيلي با رد شايعه‌ي جدايي از روسونري تاکيد کرد به فوتبالش در ميلان ادامه خواهد داد و تنها در صورتي که پيشنهادي از باشگاه بارسلونا دريافت کند ايتاليا را ترک مي کند.

پاتو که در آخرين ديدار دوستانه تيم ملي برزيل مقابل ايران موفق به گلزني شده بود، درباره شايعه‌ي پيوستنش به منچسترسيتي گفت: از اين که مورد توجه تيم بزرگي مانند منچسترسيتي قرار گرفته‌ام به خودم مي بالم، اما من بازيکن ميلان هستم و از زندگي در ايتاليا راضي هستم.

مهاجم ميلان در ادامه افزود: اگر قرار باشد روزي از ميلان جدا شوم، دوست دارم پيراهن بعدي که بر تن مي کنم، لباس بارسلونا باشد و تنها در صورتي ميلان را ترک مي کنم که مقصد بعدي‌ام بارسلون باشد.