PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز نشدن فایل!!!

tania
10-07-2010, 09:56 PM
سلام

امروز هرکاری کردم فایلم در سیستم گلستان پیام نور باز نشد و مدام اعلام میکرد که نام عبور یا کلمه عبور اشتباه است!!! در حالیکه نام و پسورد را صحیح وارد کردم و حتی شخصاً ترم جدید را با همین نام و پسورد انتخاب واحد کردم. میخواستم بدانم چطور می توان این مشکل را حل کرد.

Borna66
10-07-2010, 10:08 PM
سلام

امروز هرکاری کردم فایلم در سیستم گلستان پیام نور باز نشد و مدام اعلام میکرد که نام عبور یا کلمه عبور اشتباه است!!! در حالیکه نام و پسورد را صحیح وارد کردم و حتی شخصاً ترم جدید را با همین نام و پسورد انتخاب واحد کردم. میخواستم بدانم چطور می توان این مشکل را حل کرد.

با سلام
براي اين مورد چندين حالت دارد كه بدين صورت هست:

1-سيستم گلستام در حال بازسازي هست و اجازه هيج ورودي به شما و ديگران كاربران رو نمي دهد!

2- شايد رمز شما عوض يا تغيير بصورت خودكار پيدا كرده و شما خبر نداشتيد و نمي دانستيد پس سريعا به مركز آموزشي پيام نور خود مراجعه كنيد و درخواست تغيير رمز گلستان رو بدهيد

3- و يا بطور كلي يوره شما در سيستم گلستان برايش مشكل پيش امده كه براي اين منظور هم بايد سريعا به مركز آموزشي پيام نور خود مراجعه كنيد و در اين زمينه اقدام كنيد!

موفق باشيد

روزگا رخوش