PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانشجوی جدید الورود فراگیر

ehssannet
10-06-2010, 10:04 PM
با سلام /:
من دانشجوی ترم اول مهندسی نرم افزار به صورت فراگیر هستم :
با توجه به اینکه جدید الورود هستم ، خیلی برایم نحوه تحصیل و آموزش در دوره فراگیر مبهم است. مثلا من در این ترم 5 درس با کد 30 و یک درس آزمایشگاه کامپیوتر با کد 05 رو انتخاب کردم . کلا اون 5 درس رو برام خودخوان زدند (توضیح اینکه این دروس مربوط به دوره دانش پذیری هستند که حد نصاب رو کسب نکردم و دوباره اونها رو در ترم یک بهم دادند) و درس آزمایشگاه رو عادی زده اند . حال برام چند سئوال مطرح است :
اول اینکه با توجه به اینکه دانشجوی فراگیر هستم ، در ترم های بعد هم دروس به صورت خودخوان هستند و هیچ گونه کلاسی برای ما برگزار نخواهد شد؟ حتی دروس تخصصی؟
دوم اینکه آیا حضور در دروس آزمایشگاهی اجباری است؟ و اینکه کد 05 رو برای این درس انتخاب کردم اشکالی نداره؟
سوم اینکه اصولا تفاوت گروه ها در زمان انتخاب واحد چیست . مثلا برای یک درس 4 یا 5 گروه رو در لیست دروس قرار می دهند که فقط زمان یا استادشون با هم تفاوت دارند. آیا من می تونم هر کدوم رو که خواستم با توجه به وقت خودم انتخاب کنم؟

ممنون میشم به سئوالات پاسخ دهید و مرا راهنمایی کنید .

NIMA.N
10-07-2010, 12:37 AM
اول اینکه با توجه به اینکه دانشجوی فراگیر هستم ، در ترم های بعد هم دروس به صورت خودخوان هستند و هیچ گونه کلاسی برای ما برگزار نخواهد شد؟ حتی دروس تخصصی؟

سلام.
خير معمولا" دروس دانشپذيري را به صورت خوخوان قرار ميدهند واز ترم بعد كلاسهاي شما شروع مي شود.

دوم اینکه آیا حضور در دروس آزمایشگاهی اجباری است؟
بله حضور در كلاسهاي عملي اجباري مي باشد

سوم اینکه اصولا تفاوت گروه ها در زمان انتخاب واحد چیست . مثلا برای یک درس 4 یا 5 گروه رو در لیست دروس قرار می دهند که فقط زمان یا استادشون با هم تفاوت دارند. آیا من می تونم هر کدوم رو که خواستم با توجه به وقت خودم انتخاب کنم؟
تفاوتش ممكنه در خودخوان و يا عادي بودن درس داشته باشد و همچنين وقتي گروه زياد تعيين ميكنند كه تعداد دانشجوياني آن درس را انتخاب كرده اند زياد است. بله شما بر اساس سليقه خود مي توانيد هر كدام از گروه ها را خواستيد انتخاب نماييد