PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال تغییر رشته(فوری)

هانیه جون
10-03-2010, 12:17 AM
سلام .مرسی از سایت خوبتون.چند تا سوال در مورد رشته هنر اسلامی(نگارگری)دارم.این رشته از کی در دانشگاه ارائه شده؟کلاسهای اون در کدوم واحد تشکیل میشه؟امکان تغییر رشته از رشته فیزیک به اون هست؟اگه هست چه شرایطی نیاز داره؟لطفا کمکم کنید.:79:

Borna66
10-03-2010, 12:23 AM
سلام .مرسی از سایت خوبتون.چند تا سوال در مورد رشته هنر اسلامی(نگارگری)دارم.این رشته از کی در دانشگاه ارائه شده؟کلاسهای اون در کدوم واحد تشکیل میشه؟امکان تغییر رشته از رشته فیزیک به اون هست؟اگه هست چه شرایطی نیاز داره؟لطفا کمکم کنید.:79:
با سلام
صفحه ي و تاپيك به ادرس زير در اين زمينه كمتون مي كند

قوانین و ضوابط و شرایط تغییر رشته در دانشگاه پيام نور (http://pnu-club.com/pnu.thread7012.html)

موفق باشيد

روزگار خوش

NEGAHEFARDA
10-03-2010, 09:16 AM
سلام :
به توجه به آخرین اخباری که آقا طه قرار دادن !!!! این تغییر رشته برداشته شده !!!!! :77:
در تاپیک انتقال مهمان و....:79:

هانیه 135
10-04-2010, 02:25 AM
ممنون از کمکتون Borna66.اما این لینک غیر فعاله.

takvitrin
04-13-2013, 09:21 PM
هانیه جان امکان تغییر رشته از علوم پایه به هنر و بالعکس وجود نداره. تغییر رشته فقط در گروههای خودش امکان پذیره.

e1m2s3
06-05-2013, 01:44 PM
سلام من مهر ماه وارد پیام نور شدم ولی به دلیل مشکلاتی که داشتم در ترم 2 مشروط شدم و در تر م 2 برای ازمون تغییر رشته بند ج ثبت نام کردم و ترم اول معدلم بالا شد ایا مشکلی واسه شرکت در ازمونش پیدا نمی کنم

Borna66
06-06-2013, 12:56 PM
سلام من مهر ماه وارد پیام نور شدم ولی به دلیل مشکلاتی که داشتم در ترم 2 مشروط شدم و در تر م 2 برای ازمون تغییر رشته بند ج ثبت نام کردم و ترم اول معدلم بالا شد ایا مشکلی واسه شرکت در ازمونش پیدا نمی کنم

با سلام
دوست گرامی
برای تغییر رشته یک حد نصاب درسی باید پاس کنید.. اگر اون خدنصاب واحد درسی را پاس کرده باشید مشکلی ندارد

روزگار خوش

e1m2s3
06-23-2013, 03:22 PM
سلام - ببخشید سوالاتی برام پیش اومده . حالا که ما از طریق سیستم گلستان ثبت نام کردیم برای تغییر رشته - دیگه نیاز به انتخاب دروسی که باید برای تغییر رشته پاس کنیم نداریم یعنی انتخاب واحدو دیگه نیاز نیست تو دانشگاه فرمی چیزی پر کنیم - و چه زمانی باید شهریشو پرداخت کنیم - و از زمان دقیق امتحاناش باید از کجا مطلع بشیم . با تشکر از شما بابت سایت خوبتون

O M I D
06-23-2013, 03:35 PM
سلام - ببخشید سوالاتی برام پیش اومده . حالا که ما از طریق سیستم گلستان ثبت نام کردیم برای تغییر رشته - دیگه نیاز به انتخاب دروسی که باید برای تغییر رشته پاس کنیم نداریم یعنی انتخاب واحدو دیگه نیاز نیست تو دانشگاه فرمی چیزی پر کنیم - و چه زمانی باید شهریشو پرداخت کنیم - و از زمان دقیق امتحاناش باید از کجا مطلع بشیم . با تشکر از شما بابت سایت خوبتون
چرا حتما لازمه
همزمان با شروع ثبت نام ترم تابستون شما هم انتخاب واحد انجام میدید و همونجا هم زمان امتحاناتتون رو مطلع میشید

e1m2s3
06-24-2013, 03:59 PM
ممنون .چه زمانی ترم تابستون شروع میشه . و فرم تغییر رشته در دانشگاه هم هست به غیر از سامانه گلستان که ثبت نام کردیم باید پر بشه ؟ اگر امکانش هست شماره مرکز پیام نور رو هم بدید چون دانشگاه خودمون پاسخ تلفن نمیدن . آخه تو بخش نامه اومده پس از بررسی و تایید مرکز واحد مربوطه دروس دانشپذیری باز تارخ 1/3 لغایت 10/3ه صورت سیستمی انتخاب میشوند و دانشجویان از تاریخ 2/4 با مراجعه به سامانه گلستان نسبت به پرداخت شهریه اقدام نمایند. حالا که ما اینکارا رو نکردیم چون نمیدونستیم . چه باید بکنیم ؟ حالا اگر امکانش هست توضیح بدین که بعد از ثبت نام در سیستم اموزشی گلستان دقیقا چه کاری رو چه زمانی باید انجام بدیم ؟ یدونم بیشتر دانشجوها مشکل بنده رو دارن اگر امکانش هست به صورت واضح و ساده تمام مراحل رو بگید . با تشکر

Borna66
06-25-2013, 02:14 PM
ممنون .چه زمانی ترم تابستون شروع میشه . و فرم تغییر رشته در دانشگاه هم هست به غیر از سامانه گلستان که ثبت نام کردیم باید پر بشه ؟ اگر امکانش هست شماره مرکز پیام نور رو هم بدید چون دانشگاه خودمون پاسخ تلفن نمیدن . آخه تو بخش نامه اومده پس از بررسی و تایید مرکز واحد مربوطه دروس دانشپذیری باز تارخ 1/3 لغایت 10/3ه صورت سیستمی انتخاب میشوند و دانشجویان از تاریخ 2/4 با مراجعه به سامانه گلستان نسبت به پرداخت شهریه اقدام نمایند. حالا که ما اینکارا رو نکردیم چون نمیدونستیم . چه باید بکنیم ؟ حالا اگر امکانش هست توضیح بدین که بعد از ثبت نام در سیستم اموزشی گلستان دقیقا چه کاری رو چه زمانی باید انجام بدیم ؟ یدونم بیشتر دانشجوها مشکل بنده رو دارن اگر امکانش هست به صورت واضح و ساده تمام مراحل رو بگید . با تشکر

با سلام

باتوجه به مبهم بودن و تکراری بودن و بسیار نامظم بودن سوالات مطرح شده و عدم رعایت قوانین مربوطه

قوانین و نکات خیلی مهم پرسش و پاسخ (http://www.pnu-club.com/pnu.1670.html)

که بارها تذکر داده شده از پاسخگویی به این سوالات معذوریم

این قوانین برای پاسخگویی مناسب و درست به خود به سوالات شماست و راحتی کاره خودتون نه بصورن نمایشی بودن. و جواب اشتباه و نادرست و گمراه شدن شما...

حال هر طوری صلاح می دونید

روزگار خوش

H_O_M
07-08-2013, 02:09 AM
سلام

من ترم دوم رو تموم کردم. الان درخواست تغییر رشته بند ج دادم، دروس امتحانی هم در سایت گلستان ثبت شده و شهریه هم پرداخت کردم. ولی الان پشیمون شدم، نمیخوام تغییر رشته بدم!

1. اگر توی آزمون بند ج شرکت نکنم میتونم همین رشته ی خودم رو ادامه بدم؟؟

2. اگر در آزمون شرکت نکنم میتونم تابستان آینده مجدداً درخواست تغییر رشته بدم؟

ممنون میشم...

Borna66
07-08-2013, 12:21 PM
سلام

من ترم دوم رو تموم کردم. الان درخواست تغییر رشته بند ج دادم، دروس امتحانی هم در سایت گلستان ثبت شده و شهریه هم پرداخت کردم. ولی الان پشیمون شدم، نمیخوام تغییر رشته بدم!

1. اگر توی آزمون بند ج شرکت نکنم میتونم همین رشته ی خودم رو ادامه بدم؟؟

2. اگر در آزمون شرکت نکنم میتونم تابستان آینده مجدداً درخواست تغییر رشته بدم؟

ممنون میشم...

با سلام
در مورد سوال اول می تونید شرکت نکنید ولی بازگشت هزینه و شهریه مربوطه را ندارید ولی مراتب را به مرکز آموزشی خود اطلاع بدید حتما

در مورد سوال دوم بله می تونید شرکت کنید و مشکلی ندارد

تشکر از رعایت قوانین درست مطرح کردن سوالتون :74:

موفق باشید
روزگار خوش

e1m2s3
07-08-2013, 08:27 PM
سلام . ببخشید من شهریمو یک هفتست که پرداخت کردم ولی سیستم جامع گلستان هنوز زده بدهکار من چیکار باید کنم متشکر میشم اگه زود تر جواب بدید

O M I D
07-08-2013, 08:38 PM
سلام . ببخشید من شهریمو یک هفتست که پرداخت کردم ولی سیستم جامع گلستان هنوز زده بدهکار من چیکار باید کنم متشکر میشم اگه زود تر جواب بدید

سلام
همون مبلغ قبل اگر بطور کامل مونده و کم و اضافه نشده یکی دو روزدیگه فیش واریزی تونو به امور مالی دانشگاهتون ببرید جهت بررسی و اعمال
با ارزوی بهترینها:72:

sunyboy
07-08-2013, 08:39 PM

اعمال میشه نگران نباشید معمولا 72 ساعت بعد از پرداخت اعمال میشه.

H_O_M
08-15-2013, 01:56 AM
باسلام.

باتوجه به تقویم آموزشی 92 - 93 که درخواست تغییر رشته از 7 مرداد تا 14 شهریور هست.

من ترم دوم رشته مدیریت رو تموم کردم. حالا میتونم درخواست تغییر رشته به مهندسی بدم؟؟

یعنی میتونم بدون آزمون بند ج ، تا 7 مرداد درخواست تغییر رشته بدم؟؟

من ورودی سراسری 91 هستم.

باتشکر

H_O_M
08-16-2013, 01:51 AM
دوستان لطفا راهنمایی کنید

راهی به غیر از آزمون بند ج نیست؟؟

باسلام.

باتوجه به تقویم آموزشی 92 - 93 که درخواست تغییر رشته از 7 مرداد تا 14 شهریور هست.

من ترم دوم رشته مدیریت رو تموم کردم. حالا میتونم درخواست تغییر رشته به مهندسی بدم؟؟

یعنی میتونم بدون آزمون بند ج ، تا 14 شهریور درخواست تغییر رشته بدم؟؟

من ورودی سراسری 91 هستم.

باتشکر

sunyboy
08-16-2013, 01:22 PM
دوستان لطفا راهنمایی کنید

راهی به غیر از آزمون بند ج نیست؟؟

خیر

H_O_M
08-17-2013, 04:45 PM
خیلی ممنون. ببخشید یک سوال دیگه داشتم

برای تغییر گرایش میشه بدون آزمون اقدام کرد؟؟

مثلا من الان دو ترم از رشته مدیریت صنعتی گذروندم حالا میخوام گرایشم رو به مدیریت دولتی تغییر بدم. میشه بدون آزمون تغییر داد؟؟ مثلا برم با کارشناس رشته ام صحبت کنم؟؟

چون تا این دو ترم همه واحد هایی که پاس کردم با رشته مدیریت دولتی یکسان بوده.

ممنون میشم

sunyboy
08-19-2013, 06:52 PM
خیلی ممنون. ببخشید یک سوال دیگه داشتم

برای تغییر گرایش میشه بدون آزمون اقدام کرد؟؟

مثلا من الان دو ترم از رشته مدیریت صنعتی گذروندم حالا میخوام گرایشم رو به مدیریت دولتی تغییر بدم. میشه بدون آزمون تغییر داد؟؟ مثلا برم با کارشناس رشته ام صحبت کنم؟؟

چون تا این دو ترم همه واحد هایی که پاس کردم با رشته مدیریت دولتی یکسان بوده.

ممنون میشم

دوست عزیز بنده جواب شما رو دادم !!! از طریق ازمون تغییر رشته بند ج میتوانید تغییر رشته دهید

H_O_M
08-19-2013, 10:08 PM
دوست عزیز بنده جواب شما رو دادم !!! از طریق ازمون تغییر رشته بند ج میتوانید تغییر رشته دهید !!

پس ردیف 1 این تقویم آموزشی 92 - 93 چی میگه؟؟

sunyboy
08-19-2013, 11:25 PM
پس ردیف 1 این تقویم آموزشی 92 - 93 چی میگه؟؟

گذاشتن عکس یا لینک از سایت های مشابه در باشگاه ممنوع است!!

منظورتان تغییر رشته بند الف یا ب هست؟ برای این مورد باید به مرکز پیام نور خودتان مراجعه کنید!