PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : من هر روز از اينجا رد ميشم (عكس - مشهد مقدس سه شنبه06/07/89) شما جاي من باشين چي ميگين ؟؟

اميد 14
10-02-2010, 01:45 PM
http://www.up.pnu-club.com/images/k7ymsqz4egykl7d9f2uw.jpg

تو اين شلوغي فقط تونستم واسه همه بچه هاي باشگاه يه صلوات مخصوصه آقا رو زمزمه كنم ؛ الّلهم صَل عَلي عَليِ بن مُوسَي الرضا المرتضي ، الامام التقي النقي و حجتك علي من فوق الاض .........

asssal66
10-02-2010, 02:03 PM
خب به ما چه ؟؟؟؟

عکس
10-02-2010, 03:39 PM
سلام خوش به حالتون میشه یه دعای مخصوص برای من بکنید در همه مراحل زندگی:79:

NEGAHEFARDA
10-02-2010, 07:02 PM
سلام من غریب به تو یا عَليِ بن مُوسَي الرضا ای مونس غریبه ها

آقاجون از خدا بخواه هرچی زودتر آقامون بیاد : دلمون ترکید !!!!! :72:

راما
10-02-2010, 09:42 PM
وای خوش به حالتون خیلی عالیه آدم هر روز از یک جای مقدس رد بشه اصلاً این حرم و گنبد یک حس خاصی به آدم می ده که به زبان آوردنش مشکله،من واقعاً احساس آرامش می کنم وقتی توی حرمم (یک شبم توی حرم بودم باران اومد اصلاً اون شب واسم رویایی شده بود )
مشهد یعنی فقط حرم امام رضا وقتی که اونجام اصلاً دوست ندارم برم جایی دیگه نه پاساژ نه موزه نه باغ وحش... هیچ جا فقط خود حرم خوب وعالیه بازم خوش به حالتون امید خان هر وقت میری حرم منو هم دعا کن .

YASER.P
10-02-2010, 10:04 PM
برای همه جوونا عاقبت بخیری بخواین

اميد 14
10-03-2010, 09:16 AM
امشب ؛ شب شهادت آقا امام جعفر صادق (ع)
عرض تسليت داريم خدمت آقا امام هشتم (ع)
اگه خدا قبول كنه تا ظهر امروز يكشنبه 11/07/89 ميرم سمت حرم مطهر ،
من روسيام ؛ فقط ميتونم التماس دعاي دوستاني كه پيام گذاشتن و هر چي خواسته دلشونرو بعرض آقا برسونم و همچنين كل دوستان باشگاهو
مطمئن باشيد آقا علي بن موسي الرضا (ع) به شما كه راه دورين بيشتر نظر داره و انشاءالله همـــــــــــــــــــــــ ـــــــــتون حاجت روا ميشين ....
التماس دعا............................................ .................................................. ..........

اعظم1366
10-03-2010, 11:05 AM
التماس دعا

یه دوست
10-03-2010, 12:48 PM
سلام دوست عزیز
اولا که ایشالا زیر سایه ی لطف آقا خوشبخت باشین
ادب حکم میکنه که به خدمت آقا سلام بدیم

السلام علیک یا علی بن الموسی الرضا (ع)

برا فرج آقا (عج) و عاقبت بخیری هممون دعا کن
نه فقط حالا ، همیشه دعای خیرت کنار حرم آقا نصیب ما بشه دوست خوبم

در پناه حق و ضامن آهو موفق و خوشبخت باشی

sevenstar
10-03-2010, 03:06 PM
بابایی واسه منم دعا میکنی ؟؟؟
چندتا ؟؟؟
بگو ایشالله که ......

اى على موسى الرضا! اي پاکمرد يثربى، در توس خوابيده! من تو را بيدار مى دانم.

زنده تر، روشن تر از خورشيد عالم تاب
از فروغ و فرّ و شور زندگى سرشار مى دانم
گر چه پندارند: ديرى هست، همچون قطره ها در خاک
رفته اى در ژرفناى خواب
ليکن اى پاکيزه باران بهشت! اى روح! اى روشناى آب!
من تو را بيدار ابرى پاک و رحمت بار مى دانم
اى (چو بختم) خفته در آن تنگناى زادگاهم توس!
ـ (در کنار دون تبهکارى که شير پير پاک آيين، پدرت
آن روح رحمان را به زندان کشت) ـ
من تو را بيدارتر از روح و راح صبح، با آن طرّه زرتار مى دانم
من تو را بى هيچ ترديدى (که دلها را کند تاريک)
زنده تر، تابنده تر از هر چه خورشيد است، در هر کهکشانى، دور يا نزديک،
خواه پيدا، خواه پوشيده
در نهان تر پرده اسرار مى دانم
با هزارى و دوصد، بل بيشتر، عمرت،
اى جوانى و جوان جاودان، اى پور پاينده!
مهربان خورشيد تابنده!
اين غمين همشهرى پيرت،
اين غريبِ مُلکِ رى، دور از تو دلگيرت،
با تو دارد حاجتى، دَردى که بى شک از تو پنهان نيست،
وز تو جويد (در نهانى) راه و درمانى.
جاودان جان جهان! خورشيد عالم تاب!
اين غمين همشهرى پير غريبت را، دلش تاريک تر از خاک،
يا على موسى الرضا! درياب.
چون پدرت، اين خسته دل زندانىِ دَردى روان کُش را،
يا على موسى الرضا! درياب، درمان بخش.
يا على موسى الرضا! درياب.

محمد گل
10-05-2010, 02:49 PM
سلام اميدجان - من از وقتي فهميدم كه در مشهد زندگي مي كني بهت غبطه خوردم حالا ميخواهي مشهدي باشي يا نباشي اين عكسي هم كه فرستادي بيشتر جيگر منو آتيش زدي و دلتنگ آقا شدم .
همينقدر كه امام هشتم (ع) طلبيدنت و به هر صورت در مشهد زندگي مي كني خدارو شاكر باش ..
اميد هر وقت رفتي حرم منو از ياد نبر يعني براي همه دعا كن منجمله من گنه كار
در ضمن اين اخراجي يعني چي ؟

اميد 14*
10-07-2010, 08:47 AM
سلام محمد جان - عزيز دلمي - خيلي بزرگواري با تمام احترامات (os)

محمد جان يادت باشه از كسي دفاع نكني و بذاري هر كسي هر كاري ميخواد بكنه بكنه ؛؛ و اگه ديدي دارن هر گويش و لهجه ايو به سخره ميگيرن و به مردم يه شهر بي حرمتي ميكنن اصلاً دفاع نكني تا به سرنوشت اميد 14 گرفتار نشي ......(اخراج)
بنده خدا از گل كمتر تو باشگاه به كسي نگفته بود
اگه اميد به كسي بي احترامي كرده و هر كسي ازش ناراحت ِ بياد بگه من بهش ميگم....
بگذريم .................
محمد گلم (واقعاً گل ) ميدوني من مشهدي نيستم و واسه دانشگام و از همه مهمتر شغلي كه از صدقه سري آقا امام هشتم (ع) دارم ؛ مدتيه در اين شهر هستم وكل رفاهيات و همه چيزمو مديون آقا امام هشتم (ع) و آقا جواد الائمه (ع) و حضرت ابالفضل العباس (ع) هستم .
دوستان خوبم ؛؛ سعادت نصيبم شد و روز شهادت آقا امام جعفر صادق (ع) رفتم حرم مطهر امام هشتم (ع)
براي همه دوستاني كه التماس دعا داشتن ( من روسيام )حتي ساكنين مشهد عرض سلام و تسليت و برآورده شدن حاجاتشونو داشتم منجمله : تانيا - اعظم - يه دوست - sevenstar - assal66 - ياشار - ياسر و .....و كل بروبچ باشگاه
محمد تو مسابقات كاراته دانشجوئي منتظرتم .......
با احترام فراوان حضور تمامي دوستان باشگاه پيام نور os
بيان اين كلمه اُس در ورزش كاراته احترام به حاضرين - داور - استاد - حريف و .... است .

ehssannet
10-07-2010, 10:16 AM
ما خانه به دوشان غم سیلاب نداریم...

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا

مژگان
10-30-2010, 03:47 PM
خب به ما چه ؟؟؟؟

:55::55::55::55::55::55::55:

مژگان
10-30-2010, 03:50 PM
سلام محمد جان - عزيز دلمي - خيلي بزرگواري با تمام احترامات (os)

محمد جان يادت باشه از كسي دفاع نكني و بذاري هر كسي هر كاري ميخواد بكنه بكنه ؛؛ و اگه ديدي دارن هر گويش و لهجه ايو به سخره ميگيرن و به مردم يه شهر بي حرمتي ميكنن اصلاً دفاع نكني تا به سرنوشت اميد 14 گرفتار نشي ......(اخراج)
بنده خدا از گل كمتر تو باشگاه به كسي نگفته بود
اگه اميد به كسي بي احترامي كرده و هر كسي ازش ناراحت ِ بياد بگه من بهش ميگم....
بگذريم .................
محمد گلم (واقعاً گل ) ميدوني من مشهدي نيستم و واسه دانشگام و از همه مهمتر شغلي كه از صدقه سري آقا امام هشتم (ع) دارم ؛ مدتيه در اين شهر هستم وكل رفاهيات و همه چيزمو مديون آقا امام هشتم (ع) و آقا جواد الائمه (ع) و حضرت ابالفضل العباس (ع) هستم .
دوستان خوبم ؛؛ سعادت نصيبم شد و روز شهادت آقا امام جعفر صادق (ع) رفتم حرم مطهر امام هشتم (ع)
براي همه دوستاني كه التماس دعا داشتن ( من روسيام )حتي ساكنين مشهد عرض سلام و تسليت و برآورده شدن حاجاتشونو داشتم منجمله : تانيا - اعظم - يه دوست - sevenstar - assal66 - ياشار - ياسر و .....و كل بروبچ باشگاه
محمد تو مسابقات كاراته دانشجوئي منتظرتم .......
با احترام فراوان حضور تمامي دوستان باشگاه پيام نور os
بيان اين كلمه اُس در ورزش كاراته احترام به حاضرين - داور - استاد - حريف و .... است .
شاید فکر می کنه از گل کمتر به کسی نگفته .برای من که مدام پیغام می فرستاد خدا وکیلی نمی بخشمت:169: هر چی هم می گفت من اون پیغام هایی که باعث اذییتون شد رو پاک کردم مثل اینکه به خرجش نمی رفت بعد هم که به معاون بی احترامی کرده بود هنوز میگی از گل نازک تر نگفته:265:...در هر صورت که فعلا جاش شخص دیگه ای هست !!!