PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سالاد ماکارونی

R@ha 69
10-01-2010, 04:11 PM
مواد لازم
ماكاروني فرمی: 250 گرم
كالباس : 300 گرم
سیب زمینی آب پز: 1 عدد متوسط
خيارشور خرد شده : 200 گرم
سس مايونز: 1 شيشه
تخم مرغ آب پز: 2عدد
هویج آب پز:1عدد کوچک
نمك، فلفل و آبلیمو : به مقدار لازم

طرز تهيه
ماكاروني را با آب و نمك پخته، به حدي كه لازم است.آن را آبكش مي كنيم و سپس خوب با آب سرد آن را شسته و كنار مي گذاريم. آن گاه کالباس،سیب زمینی،خیارشور،تخم مرغ و هویج را به صورت نگینی خورد میکنیم.مواد را باهم مخلوط کرده به اندازه ی دلخواه سس و نمک،فلفل و آبلیمو بزنید.

NEGAHEFARDA
10-01-2010, 07:06 PM
ای ول : آجی فکر کنم چیز خوش مزه ای باید باشه !!!!

راستی فکر کنم بعد از مدرک گرفتنمون باید همین کارو کرد ::: یه ژاندوژی میژنیم !!! موافقی :: ببین همین الان میگم 50 به 50 : بعد نیایی جز زنی موهای منو بکشی !!! :39:

راما
10-01-2010, 07:36 PM
ای ول : آجی فکر کنم چیز خوش مزه ای باید باشه !!!!

راستی فکر کنم بعد از مدرک گرفتنمون باید همین کارو کرد ::: یه ژاندوژی میژنیم !!! موافقی :: ببین همین الان میگم 50 به 50 : بعد نیایی جز زنی موهای منو بکشی !!! :39:

تو هم تکلیفت معلوم نیستا بعد از مدرک گرفتنت می خوای با من بیای بریم فرانسه یا بمونی اینجا ساندویچ لول کنی بدی دست مردم ببین خودت قدر نمی خوای من می خواستم ازت یک مهندس خوب بسازم به جامعه تحویل بدم ولی تو انگار از اون مردایی که به همه قول می دی :265:
منو بگو می خواستم به کی اعتماد کنم نه بابا تو به کار من نمی یای برو کافی شاپ بزن :169:

NEGAHEFARDA
10-01-2010, 11:26 PM
تو هم تکلیفت معلوم نیستا

آخه چرا حرس می خوری آخه !!!! تا فردا زنده ایم اخه !!!! :79:

بعد از مدرک گرفتنت می خوای با من بیای بریم فرانسه یا بمونی اینجا ساندویچ لول کنی بدی دست مردم

اههههههههه : عجب نامردی هستیااااااااا : باهات قهلمممممممم: تنهای میخوای بری !!! بچه دک می کنی !!!!!!!!!

ببین خودت قدر نمی خوای من می خواستم ازت یک مهندس خوب بسازم به جامعه تحویل بدم ولی تو انگار از اون مردایی که به همه قول می دی :265:
:168: خیلی بد جنسی راما :299:!!!
آبجیییییییی:280: ببین این راما اذیت میکنه !!!!
قول کدم قول : یه پیشنهاد کاری بود !!!!!!! من که تعهد ندادم !!!!!!
من دارم شروع می کنم برای .. زدن :118: حرفهام اون ور هم جدیه !!!! دارم جمع و جور می کنم ... پس شهریه ها میره بالا پس چرا دادمون درمیاد ؟

منو بگو می خواستم به کی اعتماد کنم نه بابا تو به کار من نمی یای برو کافی شاپ بزن :169:

رفیق:299: نیمه راه رو ببینید ترخد:258:ا !!!!!!! چقدر ........... :47:
همین که دید دوستش داره میره ::294: دیگه نگفت آهای بیا سر درس و..... می بینید !!!!!
مارو باش که فکر میکردیم دوست داریم از نوع دوست اصل :!!!!!!!

ما ظاهرا رفیقان را نارفیق بودیم

هر پشت اعتمادی زخمی به خنجر کردیم

هر سینه از رفیق با تیغ کینها دریدیم

خود کرده ها چه آسان نسبت به داور کردیم ...

حالا چه مانده برجای، جز مشت خاطراتی

در خاطری شکسته اسمی که از بر کردیم ...

ما خون عاشقان را درلاله ها شکستیم

بر حجله های آنان، آن لاله زیور کردیم ...

:99:

R@ha 69
10-01-2010, 11:40 PM
داداش نگاه فردا چیز خوشمزه ایه...چون ما همیشه درست میکنیم.
(البته تو به درد آشپزی نمیخوری،غذا رو بد درست میکنی بقیه رو هم گشنه میذاری...
برو کارو بده دست اوستاش"مامانتو میگم"):39:

NEGAHEFARDA
10-02-2010, 08:43 AM
داداش نگاه فردا چیز خوشمزه ایه...چون ما همیشه درست میکنیم.
(البته تو به درد آشپزی نمیخوری،غذا رو بد درست میکنی بقیه رو هم گشنه میذاری...
برو کارو بده دست اوستاش"مامانتو میگم"):39:

بازم که تو سر کلت پیدا شد !!!! میگی نه : یه مسایقه آشپژژژژژژژ بزاریم ببیبنیم کی آشپزیشان بی ترترهههههههههههههههه : این واقعیت تلخ هم وجود داره که مردعا بهترین آشپزهای دنیا هستن !!!!

حالا خویه والده شما : وقتی بچه بودی می فرستاده پیش خودم آشپزی یادت بدم !!!! حالا من می خوام برم مهندس و پروفژژژژژژژزوررررر بشم : تو دخملی دیگه : همون آژژژپژژژ خانه است دیگه !!!!!!!!!! راستی مدرکت رو هم بگیری : رو سردرش بزن : مشتریهات بیشتر میشن!

موفق باشی آژژژژژپژژژژ خانه !!!!!!!!!!