PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانشجویان مستندات افزایش شهریه دانشگاه پیام‌نور را ارایه دهند

NIMA.N
09-28-2010, 07:36 PM
رئیس دانشگاه پیام‌نور استان تهران گفت: شهریه دانشگاه پیام‌نور در سال تحصیلی جدید افزایش نیافته است و اگر دانشجویی مستنداتی مبنی بر افزایش شهریه دارد، ارایه کند.

فرشاد ابراهیم‌پور، رئیس دانشگاه پیام‌نور استان تهران با تأکید بر این‌که در سال تحصیلی ۹۰ ـ ۸۹ هیچ افزایش شهریه‌ای صورت نپذیرفته است، افزود: اگر دانشجویی تأکید دارد که دانشگاه پیام‌نور در سال تحصیلی جدید افزایش شهریه دارد مستندات خود را ارایه دهد و مطمئن باشد که مستندات وی مورد بررسی قرار می‌گیرد.
.
این درحالی است که چند روزی است اعتراضات دانشجویان مبنی بر افزیش شهریه در نیمسال تحصیلی جدید شروع شده و همچنین دانشجویان اعتراضات خود را در مورد افزایش قیمت کتابهای دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی جدید بیان کرده اند.

NEGAHEFARDA
09-28-2010, 10:20 PM
آهایییییییییییییییییییییی یی آیو الهناس !!!!!!!!!!!!!!! شهریه من این طرف 300 هزار تومن برای 19 واحد شدههههههههههههه

رفتم کتاب خونه کتاب فیزیک رو بگیرم : پشت جلدش زده 5100 : گفت واسا یه لحظه لیست قیمت های جدید رو ببینم هفت هزار تومن و خردهای ( که یادم نیست ) ازمون گرفت !!!!!!!!!!!!!!!

این طوری من هرچی درامد دارم باید بدم کلاس و... بیچاره شدم آق !!! این با غیر انتفاعی فرقی نداره !!!!!

من به شدت شاکیممممممممممممممممممممم ممممممممم

شهریه شماها چقدر شده !!!

Borna66
09-29-2010, 12:26 AM
هي محمد اقا هي ما داددددددددد ميزنم ولي كسي نمي شنونه !!!
ماله منم شده 320 براي 18 واحد تئوي و 2 واحد عملي
خدا خيرشون ندن عاملان اين كار رو كه دانشجويا مدارن كباب مي كنند با اين كارشون. اخه اين انصافه !!:105:

روزگار خوش

اقاقی
09-29-2010, 06:47 PM
ايها الناس قضيه سر گردنه رو دارين ؟؟؟؟؟ مصداقش به همينه ! با اينهمه كلاسي كه برامون مي زارن و امكاناتي كه برامون تهيه ديدن ! خيلي نامرررررررررررررررررررررر ديه خداييش؟:97:

راما
09-30-2010, 11:38 PM
آهایییییییییییییییییییییی یی آیو الهناس !!!!!!!!!!!!!!! شهریه من این طرف 300 هزار تومن برای 19 واحد شدههههههههههههه

رفتم کتاب خونه کتاب فیزیک رو بگیرم : پشت جلدش زده 5100 : گفت واسا یه لحظه لیست قیمت های جدید رو ببینم هفت هزار تومن و خردهای ( که یادم نیست ) ازمون گرفت !!!!!!!!!!!!!!!

این طوری من هرچی درامد دارم باید بدم کلاس و... بیچاره شدم آق !!! این با غیر انتفاعی فرقی نداره !!!!!

من به شدت شاکیممممممممممممممممممممم ممممممممم

شهریه شماها چقدر شده !!!

کم غر بزن ببینم باز تو یک چند روز تنها بودی .....
خوبه حالا دانشگاه آزادی نیستیم اینقدر غرولند می کنید منم واسه 18 واحدم 300 و خورده ای دادم تازه من علاوه بر کتابای خودمون کتابای بچه های سراسری هم می گیرم که یک موقع اونا دانششون از من بیشتر نشه من بمونم جا ازشون، البته می دونی من اینقدر شهریه دانشگاه خواهرم بالا است که شهریه من به چشم بابام نمی یاد تازه خورده شهریه اون می شه کل شهریه من (بازم مال من کمتره) اینطوریه که پدریم هیچی نمی گه تو هم به ددیت بگو چرا خودت شهریه می دی پولات جمع کن واسه جنوب فرانسه و ادامه تحصیل توی اونجا (من قولتو فراموش نکردما) البته می دونی اونجا فکر نکنم اینقدری هزینه داشته باشه چون یکی از این آشناهای ما که اتریشه داره دکترای mba می گیره چند روز پیش که صحبت بود می گفت اونجا هزینه های دانشگاه بسیار کم و منطقی و به راحتی و با حداقل هزینه اونجا می شه درس خوند با بهترین امکانات تحصیلی حالا اینجا چرا اینطوریه من نمی دونممممممممم....
چون یکی از دوستای خانوادگی خودمون که دانشگاه آزادی و ترم آخر فوق فلسفه هنره شهریه این ترمش 2 میلیون 500 هزار تومان شده در واقع دانشگاه آزاد تمام زورش زده که از اینا پول بگیره ....

:72:حال نگاه فردای غرغرو اگه می خوای شماره حسابتو بده تا من و بقیه هوادارت(دخترای باشگاه رو می گما ) شهریه این ترمتو بدیم بالاخره این موقع هاست که باید آدم هوای دوستاشو داشته باشه دیگه فکر کردی الکی حرف می زنیم ........:72:

NIMA.N
10-01-2010, 12:21 AM
حال نگاه فردای غرغرو اگه می خوای شماره حسابتو بده تا من و بقیه هوادارت(دخترای باشگاه رو می گما ) شهریه این ترمتو بدیم بالاخره این موقع هاست که باید آدم هوای دوستاشو داشته باشه دیگه فکر کردی الکی حرف می زنیم ........

راما جان هوای ما رو هم داشته باش پس پول جمع کنین شهریه ما رو هم بریزن که وضع مالیم خیلی خرابه:26:

راما
10-01-2010, 12:47 AM
راما جان هوای ما رو هم داشته باش پس پول جمع کنین شهریه ما رو هم بریزن که وضع مالیم خیلی خرابه:26:

آخیه نه بابا شما که دیگه وضعتون باید خوب باشه این نگاه فردا که می بینی هیچ کس دوسش نداره اومده اینجا دلبری کنه واسه ماها تا خرج دانشگاهشم بندازه گردن ماها ...... ما هم که دیگه قلبمون مهربون دلمون سوخت واسش گفتیم براش گلریزون بگیریم بچه درسشو نصف و نمیه ول نکنه کار دستمون بده...

حالا آقا نیما بدون شوخی اگه کمکی خواستین روی من می تونید یک خورده حساب کنید

NEGAHEFARDA
10-01-2010, 02:02 PM
کم غر بزن ببینم باز تو یک چند روز تنها بودی .....

اره خیلی بد جنسی !!!!! ها نکنه تو مژگان باهم رفته بودید !!!! آهای خانم کجا کجا !!!:45:

خوبه حالا دانشگاه آزادی نیستیم اینقدر غرولند می کنید

اخه یه روزی 120 یا 150 بود !!!! نهایتش 200 !!!!!!!!! نهاین که یهوووو 300 و الان دوست من 380 داده :97: :168:

منم واسه 18 واحدم 300 و خورده ای دادم

تو هم دلت خوشه هااا :74: !!!! من تا روز اخر هم بدم شاه کار کردم !!!!! :77:

تازه من علاوه بر کتابای خودمون کتابای بچه های سراسری هم می گیرم که یک موقع اونا دانششون از من بیشتر نشه من بمونم جا ازشون،

تو دیونه ای !!!!! به من بگو معدلت 20 هست یا 19.99 ؟؟؟ دیونه به جای این کارها برای ارشد و... خودت رو اماده کن و روی این ها وقت بزار !!!!! تو در روز 240 ساعت درس می خونی ؟ :56:

البته می دونی من اینقدر شهریه دانشگاه خواهرم بالا است که شهریه من به چشم بابام نمی یاد تازه خورده شهریه اون می شه کل شهریه من (بازم مال من کمتره) اینطوریه که پدریم هیچی نمی گه

اها این رو بگو !!!! خوب خدا به اون پدر عزیزت : صبر بده !!!:36: بنده خدا رو خالیش میکنید اساسی : راستی راما خانم ادرس خونتون رو داشتید میدادهااا : پدرتون وزیر نفت بود دیگه ..... :39: خدمت میرسیم حتما ......

تو هم به ددیت بگو

آخه خواهر من هم شیمی رو همین پیام نور گرفت : شهریه اون 150 ونهایت 200 می شد : حالا من برم بگم شده 300 380 بنده خدا پس میزنه .... :39: :45:
خوب بنده خدا بدونه میده : ولی من روم نمیشه : خجالتم میاد : :26:بهش بگم بابا پول بده !!!! سختمه !!!!! ترم قبل انقدره ندادم که خودش رفته بود دانشگاه یه 300 ناقابلی داد ...... :172: :26:

چرا خودت شهریه می دی پولات جمع کن واسه جنوب فرانسه
اخه من هم دختر بودم راهت تر بودم !!!:55: فرانسه : رو نمی دونم رشته هامون رو داره یا نه !!!
و ادامه تحصیل توی اونجا (من قولتو فراموش نکردما) البته می دونی اونجا فکر نکنم اینقدری هزینه داشته باشه

نگران نباش : من قولی که بدم سرم بره قولم سرجاش هست !!!!!! :109:
شما پایه باش : من هم مشکلی ندارم : میریم : میخواهی برو بچر آپلای کنن این سایت باهم بریم !!!!! :74::109: نه بابا : حیف خیلی دیر متوجه شدم !!!! بهرتین جا سوئد بود !!!!!!

خیلی عالی بود : دانشگاهش هیچ هزینه ای رو نمی گرفت »: رتبه اش هم 500 بود از این دانشگاه خراب شده ترهان هم بهتر بود !!!!

چون یکی از این آشناهای ما که اتریشه داره دکترای mba می گیره چند روز پیش که صحبت بود می گفت اونجا هزینه های دانشگاه بسیار کم و منطقی و به راحتی و با حداقل هزینه اونجا می شه درس خوند با بهترین امکانات تحصیلی حالا اینجا چرا اینطوریه من نمی دونممممممممم....

اره همون طوری که گفتم سوئد هزینه ای نداشت : ولی امسال به صورت آزمایشی یه شهریه ای کمی گذاشته !!!!

و مهرتین هزینه واسه ماها که می خواهیم بریم : هزینه سکونت در اونجا است !!!!

اونها مشکل علمی و پایه ای ندارن که .... بخوان برن یه کامپیوتر بگیرن هزینش رو از دانشجو بگیرن !!!
دانشگاه ما هزینه ای که می کنن از ما بدبختها میگرن !!!! :114: :97:

چون یکی از دوستای خانوادگی خودمون که دانشگاه آزادی و ترم آخر فوق فلسفه هنره شهریه این ترمش 2 میلیون 500 هزار تومان شده در واقع دانشگاه آزاد تمام زورش زده که از اینا پول بگیره ....

خوب میرفت اون ور میگرفت که فرقی نداشت ...:164: بابازبون میگه 2 میلیون و 500 :159:.........

:72:حال نگاه فردای غرغرو اگه می خوای شماره حسابتو بده تا من و بقیه هوادارت(دخترای باشگاه رو می گما ) شهریه این ترمتو بدیم بالاخره این موقع هاست که باید آدم هوای دوستاشو داشته باشه دیگه فکر کردی الکی حرف می زنیم ........:72:

فدای تو و هوادارن شما دوستان:299: :280: عزیز :40: و گلم : :281:
دست گلتون درد نکنه !!!! :168::41:
ببین راما راضی نیستمااا تو زحمت بیوفتی ..... : فقط یه چیزی اگه پدر گرامی:6: یه لوله کوچولو از نفت بهمون بدههه ها :277: تا آخر عمر دعاش میکنیم ::39:
---------
نه بابا الکی کدومه : میشناسمت دیگه : دختر غد و محکمی هستی : نمیشه بهش نزدیک شد بگی راما خانم :222:سلام میاد دعوا:114:و حرفهای جدیدت هم مشخصا :268:: ولی هنوز کف گیر به ته دیگ نرسیده :36: اگه ترم های بعدی هم همین طور بد پیش بره: باید برم کمیته امداد : راستی شمارش چند بود !!!!:283:

ولی برای ادامه تحصیل اون طرف : همین امسال هم بحثش داغ کرده بود : و برای کارشناسی بصرفه نبود و یکی پینشهاد داده بود بریم خوب اون وضعش توپ بود و من بد بخت فلک زده ..:163:
و اون رشته مدیرت می خوند و با استاد اونجا آقای استفان نامی ( که من همش بهش میگفتم استکان ) در ارتباط بود و ....... !!!!!

اگه می خوای بریم : همه باهم چندتای بشیم .
و در سایت برا خودمون آپلای داشته باشیم..:16:

چموفق و مویید باشی !!!

راما
10-01-2010, 08:23 PM
اره خیلی بد جنسی !!!!! ها نکنه تو مژگان باهم رفته بودید !!!! آهای خانم کجا کجا !!!:45:

اخه یه روزی 120 یا 150 بود !!!! نهایتش 200 !!!!!!!!! نهاین که یهوووو 300 و الان دوست من 380 داده :97: :168:

تو هم دلت خوشه هااا :74: !!!! من تا روز اخر هم بدم شاه کار کردم !!!!! :77:
[/b]

تو دیونه ای !!!!! به من بگو معدلت 20 هست یا 19.99 ؟؟؟ دیونه به جای این کارها برای ارشد و... خودت رو اماده کن و روی این ها وقت بزار !!!!! تو در روز 240 ساعت درس می خونی ؟ :56:

اها این رو بگو !!!! خوب خدا به اون پدر عزیزت : صبر بده !!!:36: بنده خدا رو خالیش میکنید اساسی : راستی راما خانم ادرس خونتون رو داشتید میدادهااا : پدرتون وزیر نفت بود دیگه ..... :39: خدمت میرسیم حتما ......

آخه خواهر من هم شیمی رو همین پیام نور گرفت : شهریه اون 150 ونهایت 200 می شد : حالا من برم بگم شده 300 380 بنده خدا پس میزنه .... :39: :45:
خوب بنده خدا بدونه میده : ولی من روم نمیشه : خجالتم میاد : :26:بهش بگم بابا پول بده !!!! سختمه !!!!! ترم قبل انقدره ندادم که خودش رفته بود دانشگاه یه 300 ناقابلی داد ...... :172: :26:

اخه من هم دختر بودم راهت تر بودم !!!:55: فرانسه : رو نمی دونم رشته هامون رو داره یا نه !!!

نگران نباش : من قولی که بدم سرم بره قولم سرجاش هست !!!!!! :109:
شما پایه باش : من هم مشکلی ندارم : میریم : میخواهی برو بچر آپلای کنن این سایت باهم بریم !!!!! :74::109: نه بابا : حیف خیلی دیر متوجه شدم !!!! بهرتین جا سوئد بود !!!!!!

خیلی عالی بود : دانشگاهش هیچ هزینه ای رو نمی گرفت »: رتبه اش هم 500 بود از این دانشگاه خراب شده ترهان هم بهتر بود !!!!

اره همون طوری که گفتم سوئد هزینه ای نداشت : ولی امسال به صورت آزمایشی یه شهریه ای کمی گذاشته !!!!

و مهرتین هزینه واسه ماها که می خواهیم بریم : هزینه سکونت در اونجا است !!!!

اونها مشکل علمی و پایه ای ندارن که .... بخوان برن یه کامپیوتر بگیرن هزینش رو از دانشجو بگیرن !!!
دانشگاه ما هزینه ای که می کنن از ما بدبختها میگرن !!!! :114: :97:

خوب میرفت اون ور میگرفت که فرقی نداشت ...:164: بابازبون میگه 2 میلیون و 500 :159:.........

فدای تو و هوادارن شما دوستان:299: :280: عزیز :40: و گلم : :281:
دست گلتون درد نکنه !!!! :168::41:
ببین راما راضی نیستمااا تو زحمت بیوفتی ..... : فقط یه چیزی اگه پدر گرامی:6: یه لوله کوچولو از نفت بهمون بدههه ها :277: تا آخر عمر دعاش میکنیم ::39:
---------
نه بابا الکی کدومه : میشناسمت دیگه : دختر غد و محکمی هستی : نمیشه بهش نزدیک شد بگی راما خانم :222:سلام میاد دعوا:114:و حرفهای جدیدت هم مشخصا :268:: ولی هنوز کف گیر به ته دیگ نرسیده :36: اگه ترم های بعدی هم همین طور بد پیش بره: باید برم کمیته امداد : راستی شمارش چند بود !!!!:283:

ولی برای ادامه تحصیل اون طرف : همین امسال هم بحثش داغ کرده بود : و برای کارشناسی بصرفه نبود و یکی پینشهاد داده بود بریم خوب اون وضعش توپ بود و من بد بخت فلک زده ..:163:
و اون رشته مدیرت می خوند و با استاد اونجا آقای استفان نامی ( که من همش بهش میگفتم استکان ) در ارتباط بود و ....... !!!!!

اگه می خوای بریم : همه باهم چندتای بشیم .
و در سایت برا خودمون آپلای داشته باشیم..:16:

چموفق و مویید باشی !!!

خوب خودت نخواستی کمکت کنیم ببین من قصدم خیر بود :281:.....
ولی اینکه نوشتی بهترین جا واسه درس خوندن سوئد اینطوریام نیستا:236: چون که اون سوئدی ها نژاد پرستن اذیتت می کنند:108: سطح علمی دانشگاه هاشونم خیلی عالی نیست
فرانسه هم نه رشته تو رو نداره (من جنوب فرانسه رو واسه تفریح گفتم بریم اصلاً اونجا یک جای ساحلیه واسه درس نگفتم )فرانسه بیشتر رشته های علوم انسانی شون خوبه مثلاً فلسفه توی اونجا بسیار عالیه اگه کسی بخواد بخونه
رشته های فنی هم توی دانشگاه آلمان و ایتالیا و انگلیس خوبه
رشته های هنرم توی اتریش (البته من تعریف دانشگاه علوم ورزششم شنیدما)
و بهترین دانشگاههای دنیا که پزشکی رو درس می دن دانشگاههای اسرائیل
ولی از همه بهتر در تمام علوم درسی و ورزشی و فنی و پزشکی و.... دانشگاههای کاناد است که از همه نظر بیسته واسه ادامه تحصیلم می ریم اونجا :156:اگه تو هم نمی خوای کافی شاپ بزنی بیا واسه هزینه هاشم خدا برکت بده به جیب باباهامون دیگه فکر اونجارو نکن اونجا ایرانی هم زیاد داره دیگه غم غربت نمی گیرتمون (برو حالشو ببر از این اطلاعات مفتی که در اختیارت گذاشتم واسه بچه محلاتون تعریف کن که دیگه نخوان برن سوئد ):57:

راستی دیونه تویی من کتابایی رو می گیرم که نویسنده هاش طراح سوالی فوق هستند واسه فوق باید از روی اونا خوند دیگه iq (در ضمن دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید اگه دیونه نبودم که دیگه با تو دوسش نمی شدم دیونه)
خوب نگاه خارجکی فکر کنم بهتر باشه اول مدرکامون رو از دانشگاههای بسیار عالی خودمون (پیام) بگیریم و بعد برای مراحل بالا تر تصمیم می گیرم البته اگه شما نخوای کافی شاپ بزنی (ببین من از مردای بی کلاس خوش نمی یاد فکر یک شغل بهتر باش) تا منم با بابام اینا صحبت کنم و راضیش کنم (چون سخت گیره:301: ) مخصوص واسه آدمای ویژویژی:109:

امیدوارم هیچ وقت کفگیرتم به ته دیگ نخوره و همیشه دیگت پر باشه :55:

Y@SiN
10-01-2010, 09:40 PM
هیییییییییی شهریه ما هم شده 300 تون.:47:
خدا بگم چکار کنه این پیام نور رو که داره کم کم شهریه هاش میشه عین ازاد:97: ولی عملکردش میشه عین کودکستان و مهدکوک ها:77:

amin1367
10-02-2010, 04:14 AM
خدا لعنت کند کسانی را که با اسم اسلام و امام هر .....................
امام گفته تحصیل باید از دبستان تا دانشگاه رایگان باشه ..................................

amin1367
10-02-2010, 04:18 AM
من ترم قبل 20 واحد برداشتم 2 واحد عملی 4 واحد عمومی 200 هزار دادم این ترم هم 20 واحد دارم عین ترم قبل 2 واحد عملی دارم و 4 واحد عمومی 315 هزار تومن شاید به جیب آقایان این تغییر محسوسی نباشد

amin1367
10-02-2010, 04:20 AM
مستندات رو کجا بفرستیم به کی بفرستیم
اینا خودشون گرون کردن خودشون هم می خوان مچ خودشون رو بگیرن
عجب شیر تو شیریه