PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كمك فوري

sara25
09-27-2010, 01:49 AM
سلام من فقط 25واحد برام مونده ميتونم اين ترم روترم اخر محسوب كنم 22 تا بگيرم ويه 3 واحدي معرفي به استادخواهش ميكنم به من كمك كنيد

Borna66
09-27-2010, 09:23 AM
سلام من فقط 25واحد برام مونده ميتونم اين ترم روترم اخر محسوب كنم 22 تا بگيرم ويه 3 واحدي معرفي به استادخواهش ميكنم به من كمك كنيد
خب دوست عزيز شما ترم اخر هستيد 24 واحد هم فكر كنم بتونيد بگيريد.
بنابراين سريعا به واحد آموزشي مركزتون مراجعه كنيد و مسئول رشته ي خودتون را در اين مورد در اطلاع بگزاريد و تاييد نهايي رو از ان بگيريد براي اين كار.

موفق باشيد

روزگار خوش

Arak_fx
09-27-2010, 10:07 AM
سلام

من این ترم 20 واحد گرفتم و 25 واحد دیگر فارغ میشم :39: .

فارغ آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها :

مشکلی که هست اینه که حداکثر 24 واحد ترم آخر می دهند . نمیشه 25 واحد بگیرم ؟

مشکل دوم اینه که میگن چون یک واحد ( تربیت بدنی 2 ) میمونه بهم گفتند اصلا ترم دیگه ترم آخرت حساب نمیشه و 24 واحد هم بهت نمیدیم و باید 20 واحد برداری مگر اینکه معدلت بالای 17 باشه که عمرنات پتاسیم 17 بتونم بیارم .

مشکل سوم اینه که من ترم بعد پیشرفته 1 و 2 رشته حسابداری را میخوام هم نیاز کنم که اگر ترم آخر حسابم نکنند امکان گرفتن این دو درس با هم را ندارم و اگر بمونه برای تابستان نمره گرفتن بدون استاد و میان ترم از این درس واقعا سخت است . ( درسی که به عنوان سخت ترین درس رشته حسابداری شناخته می شود ) و با این حساب ترم اول سال دیگه که میشه ترم هفتمم به خاطر درسی مثل پیشرفته 2 به ترم هام اضافه میشه .

من الان این ترم 20 واحد دارم آیا میشه تربیت بدنی 2 را بردارم و بشه 21 واحد ( البته معدلم 17 نیست ) تا ترم دیگه هم با 24 واحد تمام کنم ؟

خلاصه یک راه حلی بدهید .

متشکرم

Arak_fx
09-29-2010, 07:50 AM
کسی پاسخ سوالات فوق را ندارد ؟