PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاتــوق دانشجويـان دانشگاه پيام نور • عسلويه •

Borna66
09-25-2010, 03:14 PM
با درود و سلام خدمت كاربران عزيز باشگاه

شما كاربران عزيز در اين تاپيك مي توانيد در صورت تمايل براي آشنايي بيشتر با ساير كاربران هم دانشگاهي خود در دانشگاه پيام نور عسلويه در اين باشگاه، خودتان رو به همراه رشته ي تحصيلي تان و... معرفي كنيد.

انشاالله كه اين تاپيك محيط مجازي سالم و دوستانه و بدور از هرگونه .... باشد.

باتشكر:مديريت باشگاه

روزگار خوش

mariiana
03-10-2012, 11:18 AM
من تازه تو این دانشگاه اونم ارشد معماری قبول شدم.میشه یکمی در مورد این دانشگاه توضیح بدین؟

arashmahmoo
04-09-2012, 03:59 PM
دانشجوي كارشناسي ارشد فراگير در رشته حسابداري ورودي بهمن 90 - با رتبه 4 پذيرفته شدم . در اين ترم دروس تئوري حسابداري يك - تصميم گيري در مسائل مالي - سيستم هاي اطلاعاتي حسابداري - تحليل اماري را انتخاب واحد كردم .
هر چه تو اينترنت گشتم فقط دو تا نمونه سوال تستي درس تئوري حسابداري يك را پيدا كردم . مابقي سوالات همه تشريحي اند.
خدمت دوستان عرض كنم كه خواندن نمونه سوال پايان ترم خيلي موثره . و از اونجايي كه احتمالا در اين ترم كلاسي تشكيل نخواهد شد بهتره كه از طريق همين پاتوق با دوستان اشنا شده و نمونه سوالات را در اختيار يكديگر قرار دهيم . به اميد موفقيت و پيروزي همكلاسيهاي عزيز
09395202519

یاسی دانشنیا
12-23-2012, 01:31 PM
بچه های ارشد کامپیوتر کسی هست یه راهنمایی کنه