PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درمورد کاردانی و تغییر رشته و معدل و مدرک(خواهش میکنم کمکم کنید)

mona_66
09-22-2010, 09:20 PM
سلام دوستان

یک سوال داشتم خواهش می کنم راهنماییم کنید.

من دیپلم و پیش دانشگاهی ریاضی فیزیک خوندم و مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه غیرانتفاعی دارم.

امسال(90) می خوام کارشناسی پیام نور فراگیر رشته مترجمی زبان انگلیسی شرکت کنم.

سوالم اینه که برای ثبت نام در دوره دانشپذیری باید چه مدرکی رو ارائه بدم؟؟؟

رشته قبلی و بعدی من تطابق نداره یعنی باید مدرک پیش دانشگاهیمو بدم؟؟؟؟

آخه الان مدرک پیش دانشگاهی دست دانشگاه قبلیم هست باید چیکار کنم؟؟؟

در ضمن معدل دیپلمم خیلی بیشتر از معدل کاردانیمه و آیا معدل تاثیر میذاره باید معدل دیپلمم رو بنویسم؟

رشته قبلی و بعدیم تطابق نداره یعنی اگه مدرک کاردانیمو ارائه بدم دروس عمومی رو تطبیق واحد میدن که خیلی هم کم هست.
و از طرفی چون معدل کاردانیم خیلی کمتر از دیپلمم هست به نظرتون دیپلمم رو ارائه بدم؟

که اگه بخوام اینکارو کنم باید مردک کاردانیمو بدم به دانشگاه و مدرک دیپلم و پیشم رو پس بگیرم!!!

اصلا باید معدل دیپلم رو نوشت یا پیش یا کاردانی؟اصلا تاثیر داره؟

گیج شدم..............باید چیکار کنم؟:168:

توروخدا سریع جوابمو بدین :281:ممنون

NIMA.N
09-23-2010, 02:10 AM
سلام دوست عزیز. تمام سوالات شما در دفترچه مربوط به فراگیر پیام نور پاسخ داده شده است. اوایل آبان این دفترچه منتشر خواهد شد و اطلاعات آن به روز می باشد. پس بهتر است صبور باشد

mona_66
09-23-2010, 11:46 AM
ممنون که جواب دادید،دفترچه سال قبل رو خوندم اما ابهام داره و منو گیج کرده

اما صبر میکنم تا دفترچه امسال بیاد و اگه باز برام ابهام داشت اینجا مینویسم تا کمکم کنید.

با سپاس فراوان:281:

mona_66
09-23-2010, 12:31 PM
شرايط و ضوابط،تاريخ و نحوه ثبت نام در آزمون دوره هاي فراگير كارشناسي سال 1388 دانشگاه پيام نور :

ب ) مدرك تحصيلي مورد پذيرش براي ثبت‌نام دردوره دانش‌پذيري:

تذكر3: دارندگان مدرك كارداني رسمي‌ درصورت تطابق رشته قبلي با رشته انتخابي فعلي، پس از تبدیل وضعیت از دانش پذیری به دانشجویی مي‌توانند از ارزيابي و معادل سازي تعدادي از واحدهايي كه در دورة كارداني گذرانده اند، طبق مقررات و نظر گروه‌های آموزشی برخوردار شوند. لازم به ذکر است اینگونه داوطلبان در فرم تقاضانامه ثبت‌نام معدل دیپلم خود را درج نمایند .

ح ـ- شرايط تبديل وضعيت (قبولي در دوره‌هاي فراگير):

داوطلب براي آنكه از دانش‌پذير به دانشجو تغيير وضعيت دهد ضمن داشتن شرايط عمومي پذيرش دانشجو موضوع بندهاي الف و ب ضوابط پذيرش و ثبت‌نام بايد تمامي شرايط زير را احراز كند.
1- دانش‌پذير بايد در پايان نيمسال دانش‌پذيري در آزمون تمامي درس‌هاي اختصاصي (6 تا 8 واحد مشخص شده در جداول ذيربط هر بخش از دفترچه) و تمامي درس‌هاي عمومي (8 واحد) شركت كند و حداقل نمره 10 در هر يك از مواد درسي را كسب نمايد.
2- حداقل ميانگين دانش‌پذيري 12 از 20 را یا حداقل میانگین وزنی که با تاثیر مثبت معدل دیپلم متوسطه، معدل مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی طبق فرمول زیر محاسبه می شود کسب نمايد.
12≤ (85/0 × میانگین دانش پذیری)+(15/0× میانگین مدرک تحصیلی) = میانگین وزنی
تبصره : برای اعمال تأثیر معدل دیپلم متوسطه نظام قدیم ، پیش‌دانشگاهی، کاردانی يا كارداني ناپيوسته، بالاترین معدل كل يا كتبي مدرک تحصيلي ديپلم که در فرم ثبت‌نام توسط داوطلب قید شده است ملاک عمل قرار خواهد گرفت و اگر مغایرتی بین بالاترین معدل اعلام شده و مدارک ارائه شده به هنگام ثبت‌نام وجود داشته باشد طبق مقررات برخورد خواهد شد.
تذکر مهم : دانش‌پذیرانی که شرایط بندهای 1و 2 را به طور همزمان تأمین کنند، قبول شناخته می شوند.:169:

mahyar2424
09-27-2010, 07:13 PM
با سلام
من دانشجو رشته فقه و حقوق اسلامی پیام نور هستم میخواستم بدونم برای تغییر رشته به رشته حقوق چیکار باید کنم؟ در ضمن من 17 واحد تا الان پاس کردم اگه تغییر رشته بدم 17 واحد از بین میره؟ یعنی باید از اول بخونم رشته جدیدو؟ یعنی حقوق
با تشکر از راهنمایی شما دوستان

mahyar2424
09-30-2010, 10:24 AM
کسی نمیخواد جواب بده؟:114:

Borna66
09-30-2010, 11:20 AM
با سلام
من دانشجو رشته فقه و حقوق اسلامی پیام نور هستم میخواستم بدونم برای تغییر رشته به رشته حقوق چیکار باید کنم؟ در ضمن من 17 واحد تا الان پاس کردم اگه تغییر رشته بدم 17 واحد از بین میره؟ یعنی باید از اول بخونم رشته جدیدو؟ یعنی حقوق

کسی نمیخواد جواب بده؟:114:
با سلام
براي چندمين بار خدمت همهدوستان عزيز مي كنم قبل از پست زدن و درخواست هاي متفاوت ،ابتدا باشگاه رو به دقت مطالعه كنيد قطعا پاسخ سوال خودتون رو پيدا مي كنيد!! و بي مورد چندين سوال رو چندبار مطرح نكنيد.:265:كه شرمنده پاسخگوي اين جور موارد سوالات تكراري خواهيد شد!!

قوانین و ضوابط و شرایط تغییر رشته در دانشگاه پيام نور (http://pnu-club.com/pnu.thread7012.html)

روزگار خوش

NIMA.N
09-30-2010, 12:29 PM
با سلام
سلام.
دوست گرامی شما فقط دنبالی که غذا رو درسته بدن بهت فقط شما بخوری آره؟

ببین عزیزم توی سایت .ir هم این سوالتو پرسیدی و جواب بهت دادیم. شما حتی حاضر نیستی دنبال جوابت بگردی انتظار داری جوابتو بهت زنگ بزنیم بگیم ها؟ نظرت چیه؟

یکم به خودتون زحمت بدید بد نیست