PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مردان در هنگام ملاقات با زنان، به کجا نگاه میکنند؟

tania
09-20-2010, 07:00 PM
http://pnu-club.com/imported/2010/09/2800.jpg (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimages.google.com% 2Fimgres%3Fimgurl%3Dhttp%3A%2F%2Fwww.huzzer.com%2F wp-content%2Fuploads%2F2009%2F11%2Flooking-3.jpg%26imgrefurl%3Dhttp%3A%2F%2Fwww.huzzer.com%2F 7-wordpress-hacks-for-better-and-effective-blog-monetization%26usg%3D__AVORUyAw1DKPWxWIAihgBloXAwM %3D%26h%3D735%26w%3D1105%26sz%3D68%26hl%3Dfa%26sta rt%3D23%26zoom%3D1%26itbs%3D1%26tbnid%3Dpc4ZxRk03D l4BM%3A%26tbnh%3D100%26tbnw%3D150%26prev%3D%2Fimag es%253Fq%253Dlooking%2526start%253D20%2526hl%253Df a%2526sa%253DN%2526ndsp%253D20%2526tbs%253Disch%3A 1)

مردان در هنگام ملاقات با زنان، به بدن آنها نگاه می کنند نه به صورتشان!

در این مطالعه 375 مرد و زن مورد بررسی قرار گرفته و رفتارهای آنها در زمان ملاقات با جنس مخالف و قرار گذاشتن با آنها مورد مشاهده قرار گرفت.

دیلی تلگراف : چیزی که زنان را به وحشت می اندازد این است که مردان به جای توجه به حالات روحی آنان، به انحنای اندامشان خیره شوند.

دانشمندان دریافته اند که مردان هنگامی که تصمیم به قرار گذاشتن با زنان می گیرند، منحصراً براساس انحنای اندام آنان تصمیم گیری می کنند نه براساس شکل ظاهری صورت یا افکار شان. مطالعه ای که توسط دانشمندان دانشگاه تگزاس آستین صورت پذیرفته است حاکی از آن است که بدگمانی به مردان به این دلیل که آنان در کوتاه مدت صرفاً به خاطر جسم زنان، اقدام به برقراری رابطه باآنان می کنند، بی دلیل نیست. در عوض، زنان در هنگام انتخاب طرف رابطه شان،به نظر بسیار روشن فکر می رسند. دانشمندان دریافته اند که مردان تنها زمانی به دقیق شدن در چهره زن علاقمند می شوند که قصد انتخاب وی به عنوان شریک زندگی دارند نه به عنوان یک رابطه کوتاه مدت.

در این مطالعه 375 مرد و زن مورد بررسی قرار گرفته و رفتارهای آنها درزمان ملاقات با جنس مخالف و قرار گذاشتن با آنها مورد مشاهده قرار گرفت.

اميد 14
09-21-2010, 03:06 PM
بابا تو چرا اينقدر پش سر مردا صفحه ميذاري ها ؟
آخه چه هيزم تري بهت فروختن ؟
خداوكيلي استثناء خيلي زياده ؛ همه يه جور نيستن ...
من خودم به تنها چيزي كه فكر نميكنم اندام و مندام و ايناس
اولاً زن خوبه خوش اخلاق باشه
دوماً زيبا باشه (اين آيتم خواه ناخواه همه چيو دربرميگيره )
خلاصش : صورت و سيرت زيبا (چيزي كه ائمه هم تأكيد داشتن )
اگه زنت زشت بود با وضع الان و اين حكايت ( شخصيت شناسي از روي باسن ...:39: ) و اينكه خوووب توليدياي مانتوام گويا دنبال شخصيت پردازي و گسترش اين نظريه بوددددددددددن خوب معلومه ديگه تو خيابون چشات هي اينور و اونورو نيگاه ميكنه :105:
اي خدا بگم چيكارت كنه مدير بخش طنز (sevenstar) ؛؛؛ اين چه تاپيكي بود !!! من اومدم اينجا هنوز فكرم درگير اون 7 الي 8 مورده !!!

راما
09-21-2010, 03:18 PM
بابا تو چرا اينقدر پش سر مردا صفحه ميذاري ها ؟
آخه چه هيزم تري بهت فروختن ؟
خداوكيلي استثناء خيلي زياده ؛ همه يه جور نيستن ...
من خودم به تنها چيزي كه فكر نميكنم اندام و مندام و ايناس
اولاً زن خوبه خوش اخلاق باشه
دوماً زيبا باشه (اين آيتم خواه ناخواه همه چيو دربرميگيره )
خلاصش : صورت و سيرت زيبا (چيزي كه ائمه هم تأكيد داشتن )
اگه زنت زشت بود با وضع الان و اين حكايت ( شخصيت شناسي از روي باسن ...:39: ) و اينكه خوووب توليدياي مانتوام گويا دنبال شخصيت پردازي و گسترش اين نظريه بوددددددددددن خوب معلومه ديگه تو خيابون چشات هي اينور و اونورو نيگاه ميكنه :105:
اي خدا بگم چيكارت كنه مدير بخش طنز (sevenstar) ؛؛؛ اين چه تاپيكي بود !!! من اومدم اينجا هنوز فكرم درگير اون 7 الي 8 مورده !!!

تو به خودت نگاه نکن حتماً یک چیزی هست که نوشتن و آمارم که دروغ نمی گه تو خوب و مثبتی و فکرت پرت نیست بقیه مردا رو آمار یک چیز دیگه می گه....
در ضمن اینقدرم فکرتو در گیر اوت تاپیک نکن ولش کن حذف شد با اون حکایتی که نوشته بودی(نفهمیدیم دقیق چی بود) و قاضیی که مورد داشت دیدن حذف بشه بهتر فکر آقایون اینقدر درگیر نشه
راستی خوبه حالا به قول خودت فکر اندام مندام نیستی اینقدر فکرت درگیر شد امید خان

اميد 14
09-21-2010, 03:53 PM
تو به خودت نگاه نکن حتماً یک چیزی هست که نوشتن و آمارم که دروغ نمی گه تو خوب و مثبتی و فکرت پرت نیست بقیه مردا رو آمار یک چیز دیگه می گه....
در ضمن اینقدرم فکرتو در گیر اوت تاپیک نکن ولش کن حذف شد با اون حکایتی که نوشته بودی(نفهمیدیم دقیق چی بود) و قاضیی که مورد داشت دیدن حذف بشه بهتر فکر آقایون اینقدر درگیر نشه
راستی خوبه حالا به قول خودت فکر اندام مندام نیستی اینقدر فکرت درگیر شد امید خان

زياد سخت نگير ؛ اينم منباب مزاح بود با مدير بخش طنز ؛
منظوري نداشتم
يه چيز ديگه : وقتي هي جلو يه نفر بگي من ميدونم تو سيگاري هستي آآآ
اجدادت سيگاري بودن آآآ
اصلاً قيافت سيگاري آآآآآ
....... آآآآ..........آآآآ ..........آآآآ يهوئي مي بيني بنده خدا مي افته تو خطش آآآآآ :55::55:

راما
09-21-2010, 04:16 PM
زياد سخت نگير ؛ اينم منباب مزاح بود با مدير بخش طنز ؛
منظوري نداشتم
يه چيز ديگه : وقتي هي جلو يه نفر بگي من ميدونم تو سيگاري هستي آآآ
اجدادت سيگاري بودن آآآ
اصلاً قيافت سيگاري آآآآآ
....... آآآآ..........آآآآ ..........آآآآ يهوئي مي بيني بنده خدا مي افته تو خطش آآآآآ :55::55:

وای حال تو نیفتی تو خطش از شانس ماها :169:
اصلاً بابا ولش کن دیگه ما از این حرفها نمی زنیم یکی توی این باشگاه به فکر اندام مندام نبود اونم اینقدر گفتیم تا رفت تو خطش
می دونی چرا توی این خطا نیستی چون حتماً همه خانمای دور وبرت خوشتیپ بودن !!!!!!!!!!