PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعیه انتخاب واحد دانشجویان فراگیر ورودی جدید

sunyboy
09-19-2010, 08:12 PM
کلیه دانشجویان فراگیرورودی سال تحصیلی ۹۰-۸۹ قبل از انتخاب واحدملزم به پرداخت شهریه دوره دانشپذیری می باشند.

جهت پرداخت شهریه ، گزارش “فرم واریز وجوه دانشگاه پیام نور”را از سایت گلستان تهیه و با مراجعه به شعب بانک صادرات نسبت به پرداخت شهریه اقدام نمایید.
.

منوی آموزش ==>گزارش های آموزش==>شهریه==>فرم واریز وجوه دانشگاه پیام نور

.

.
اطلاعیه مهم :مغایرت معدل پذیرفته شدگان فراگیر ۸۹ :
بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی دوره های فراگیر سال ۸۹ می رساند کسانی که پذیرش آنان به دلیل مغایرت معدل صورت نپذیرفته است در صورت دارا بودن شرط ذیل می توانند حداکثر تا ۳۱/۰۶/۸۹ با مراجعه به حوزه ثبت نام نسبت به ادامه روند ثبت نام خود اقدام نمایند :
.

* پذیرفته شدگانی که معدل دیپلم سه ساله آنها زیر ۱۰ می باشد ولی معدل پیش دانشگاهی آنها بالای ۱۰ می باشد در صورتی که معدل کل دوره پیش دانشگاهی خود را صحیح وارد فرم ثبت نام نموده و مغایرتی ندارد می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .*

منبع: پیام نور شیراز

اريا
09-20-2010, 08:31 AM
اخبار به روز است ................خيلي ممنون . متشكرم .

mohsen313
09-25-2010, 05:01 PM
سلام، من ورودی فراگیر 89 هستم و دروس فیزیک 1 و مدیریت مهندسی و فارسی و اندیشه اسلامی 1 را در امتحان فراگیر نمره قبولی گرفتم، ولی الان که شماره دانشجویی گرفتم و میخوام ثبت نام و انتخاب واحد کنم، برای انتخاب فیزیک 2 و اندیشه اسلامی 2 خطای پیش نیازی میده باید چه کاری انجام بدم؟

در ضمن هیچ جای سیستم این دروسی را که نمره قبولی گرفتم مشخص نکرده و تعداد واحد پاس کرده را صفر اعلام میکنه؟

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر