PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد تعداد واحد های ترم آخر

yvatankhah
09-17-2010, 11:37 PM
سلام

amirmahdi22
09-18-2010, 02:08 PM
سلام به همه ی پیام نوری های عزیز
کی میدونه در ترم آخر برای برداشتن واحد های درسی بیشتر از سقف مجاز چه شرایطی لازمه؟
من ورودی 84 هستم و معدل کلم با احتساب نمرات مردودی زیر 12 است و بدون احتساب نمرات مردودی بالای 13 هستش ترم پیش هم مشروط شدم.
آیا با این شرایط میتونم 23 واحد باقی مانده رو بردارم.
مسئول آموزش دانشگاه گفت طبق بخشنامه جدید نمیتونی اما این اصلا عادلانه نیست که ورودی قدیم بخشنامه جدید شامل حالش بشه
نظرتون راجع به شرایط من چیه و من میتونم چیکار بکنم تا بتونم 23 واحد بردارم
برای ورودی های قبل از 87 معدل کل بدون محاسبه نمرات مردودی محاسبه میشه.
پس معدل کلتون بالای 13 هست .اما شما الان باید به سیستم گلستان مراجعه کنی و ببینی معد کلت چند هست .امکان نداره برای ورودی 84 نمرات مردودی تو معدل کل تاثیر داده شده باشه .اگه معدل کلت بالای 12 باشه که طبق گفته های خودت همینجوری هست طبق بخش نامه دانشگاه میتونی ترم اخر تا 24 واحد برداری فقط باید به کارشناست تو دانشگاه مراجعه کنی تا برات درستش کنه.

ahad
01-24-2012, 12:53 PM
باسلام من ترم 9 هستم واحتمالا این ترم مشروط بشم اما کلا 24 واحد دارم میتونم ترم بعد 24 واحد بردارم
سلام

saeidking
01-24-2012, 03:13 PM
باسلام من ترم 9 هستم واحتمالا این ترم مشروط بشم اما کلا 24 واحد دارم میتونم ترم بعد 24 واحد بردارم

سلام

به شرط این که معدل کل کمتر از 12 نباشه

ahad
01-24-2012, 10:58 PM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg
با سلام من ورودی 86 هستم و اکنون ترم 9 هستم و نیمسال اول 90-91 مشروط می شوم من کلا 24 واحد دارم واین در حالی من 4 ترم اول هم مشروط شدم معدل کل من 12 است آی میتونم نیمسال دوم ترم آخر باشم لطفا بایک مدرک معتبر که من به آن استناد کنم من را راهنمایی کنید تابه مشکل بر نخرم چون دانشجوهای دانشگاه پیام نور (http://pnu-club.com) رشت میگن بخشنامه عوض شده .من دانشجوی منجیل هستم.باتشکر

sunyboy
01-24-2012, 11:02 PM

با سلام من ورودی 86 هستم و اکنون ترم 9 هستم و نیمسال اول 90-91 مشروط می شوم من کلا 24 واحد دارم واین در حالی من 4 ترم اول هم مشروط شدم معدل کل من 12 است آی میتونم نیمسال دوم ترم آخر باشم لطفا بایک مدرک معتبر که من به آن استناد کنم من را راهنمایی کنید تابه مشکل بر نخرم چون دانشجوهای دانشگاه پیام نور (http://pnu-club.com) رشت میگن بخشنامه عوض شده .من دانشجوی منجیل هستم.باتشکر

دوست عزیز مدیر محترم بخش در پست بالا جواب دادند یکم دقت کنید!!!

شما اگر ترم قبل مشروط نشده باشین میتوانین بردارین ورگنه باید 12 واحد بردارین!!

اگر میخواین مطمعن بشین به مسئول آموزش دانشگاه پیام نور مرکز خودتان مراجعه کنید
موفق باشید

joker
01-26-2012, 04:26 PM
سلام.من يه بار شنيده بودم تر آخرتا26واحد ميدن درسته يا شايعه هستش؟

saeidking
01-26-2012, 08:06 PM
سلام.من يه بار شنيده بودم تر آخرتا26واحد ميدن درسته يا شايعه هستش؟

خیر,24 واحد

شاید این شایعه از اونجایی آب میخوره که افرادی که مشروط شدن و بیشتر از 12 واحد نمیتونن بگیرن,با گرفتن نامه و مجوز میتونن 2 واحد دیگه هم بگیرن,بازار شایعه داغه!

ahad
01-30-2012, 10:26 PM
سلام کسی که 28 واحد داشته باشه که تموم کنه میتونه 24 واحد نیمسال دوم برداره و 4واحد تابستان برداره باتشکر

saeidking
01-30-2012, 10:41 PM
سلام کسی که 28 واحد داشته باشه که تموم کنه میتونه 24 واحد نیمسال دوم برداره و 4واحد تابستان برداره باتشکر

سلام,اگه معدل اش بالای 17 بشه,در غیر اینصورت نه نمیتونه

ahad
02-03-2012, 09:53 PM
سلام من ورودی 86 هستم و مشکل amirmahadi22 برام پیش اومده ولی معدل کل من اول بدون محاسبه مردودی محاسبه شده بود ولی وقتی برای انتخاب واحد رفتم تا 23 واحد بردارم معدل من رو با مردودی محاسبه کردند و خیلی راحت به من میگن نمیتوند چون میخوای از بخشنامه استفاده کنی اینجوری حساب میشه این انصاف نیست من را راهنمایی کنید درباره بخشنامه رعایت سقف انتخاب واحد هم توضیح بدید باتشکر

saeidking
02-04-2012, 01:58 AM
سلام من ورودی 86 هستم و مشکل amirmahadi22 برام پیش اومده ولی معدل کل من اول بدون محاسبه مردودی محاسبه شده بود ولی وقتی برای انتخاب واحد رفتم تا 23 واحد بردارم معدل من رو با مردودی محاسبه کردند و خیلی راحت به من میگن نمیتوند چون میخوای از بخشنامه استفاده کنی اینجوری حساب میشه این انصاف نیست من را راهنمایی کنید درباره بخشنامه رعایت سقف انتخاب واحد هم توضیح بدید باتشکر

سلام

دوست عزیز,چون ورودی 87 به قبل هستین,مردودی توی معدل کل تاثیر دائم نداره,یعنی اینکه تا موقعی که اون درسایی که مردود شدی رو پاس نکردی,نمره های مردودی به طور موقت توی معدل کل اثر گذاشته و به محض پاس شدن اون درسا,تاثیر نمره مردودی از بین رفته و نمره قبولی جایگزین میشه.پس با این حساب توی سیستم گلستان,قسمت جامع برو و معدل کل رو نگاه کن,اگه زیر 12 هست,نمیتونی 24 واحد رو در ترم آخر بگیری

بخشنامه اگه منظورت ترم آخری باشه:اگه تعداد واحد های پاس نشده,24 واحد یا کمتر باشه,به شرط داشتم معدل کل بالای 12,میتوان آن درس ها را بدون رعایت پیش نیاز و همنیاز,انتخاب کرد

hidar
02-07-2012, 10:59 AM
باسلام.براي من 27 واحد باقي مانده در اين ترم يعني ترم دوم 91 -90 توانستم 20 واحد بگيرم. آيان اين امكان است كه در تابستان 7 واحد بگيرم و فارغ التحصيل شوم . خواهشمند است راهنمايي نمايد كه چگونه ميشود تا 91/6/31 واحدهاي باقيمانده يعني 7 واحد را پاس نمايم

saeidking
02-07-2012, 03:21 PM
باسلام.براي من 27 واحد باقي مانده در اين ترم يعني ترم دوم 91 -90 توانستم 20 واحد بگيرم. آيان اين امكان است كه در تابستان 7 واحد بگيرم و فارغ التحصيل شوم . خواهشمند است راهنمايي نمايد كه چگونه ميشود تا 91/6/31 واحدهاي باقيمانده يعني 7 واحد را پاس نمايم

متاسفانه نمیتونید,چون تابستون حداکثر 6 واحد هست.با این حال با مسئول آموزش تون صحبت کنید ببینید این ترم میتونید 24 واحد بهتون بدن یا نه

any.karimi
06-06-2012, 09:08 PM
سلام
یه سوال داشتم
اگر معدل بالای 17 داشته باشی تابستان بازم همون 6 واحده؟
و اینکه برای ترم پاییز معدل ترم تابستان ملاکه یا ترم بهار؟:36:

Borna66
06-06-2012, 09:36 PM
سلام
یه سوال داشتم
اگر معدل بالای 17 داشته باشی تابستان بازم همون 6 واحده؟
و اینکه برای ترم پاییز معدل ترم تابستان ملاکه یا ترم بهار؟:36:

با سلام

در ترم تابستان در هر حالت 6 واحد مجاز به انتخاب هست و به معدل ترم قبل و قبل ملاک نیست

موفق باشید

روزگار خوش

رزین
07-01-2012, 04:40 PM
سلام دانشجوی رشته حسابداری ورودی 88هستم ترم 6هستم به جزاین ترم که همه پاس میشوند ازکل دوران تحصیل13واحدپاس نکرده دارم معدل کل15 است، ایاممکنه 6واحدتابستان بگیرم و7واحدمعرفی به استادبگیرم (2واحدش فرهنگ وتمدن است که اکثرا همین ترم نیمسال دوم 90-91 افتاده ایم) خواهش میکنم جوابم روبدهید :26:

رزین
07-01-2012, 04:44 PM
سلام دانشجوی رشته حسابداری ورودی 88هستم ترم 6هستم به جزاین ترم که همه پاس میشوند ازکل دوران تحصیل13واحدپاس نکرده دارم معدل کل15 است، ایاممکنه 6واحدتابستان بگیرم و7واحدمعرفی به استادبگیرم (2واحدش فرهنگ وتمدن است که اکثرا همین ترم نیمسال دوم 90-91 افتاده ایم) خواهش میکنم جوابم روبدهید

saeidking
07-01-2012, 11:32 PM
سلام دانشجوی رشته حسابداری ورودی 88هستم ترم 6هستم به جزاین ترم که همه پاس میشوند ازکل دوران تحصیل13واحدپاس نکرده دارم معدل کل15 است، ایاممکنه 6واحدتابستان بگیرم و7واحدمعرفی به استادبگیرم (2واحدش فرهنگ وتمدن است که اکثرا همین ترم نیمسال دوم 90-91 افتاده ایم) خواهش میکنم جوابم روبدهید

سلام,خیر نمیتونید

برای معرف به استاد باید فقط یک دونه درس پاس نشده داشته باشین,یعنی تک درس باشین

masood48
08-02-2012, 11:20 PM
باسلام من دانشجوی ارشد رشته ادبیات هستم برای ترم تابستان 4واحد دروس عربی و تاریخ بیهقی دوره دانش پذیری را که مانده بودم برداشتم حال 3سوال دارم
1- به نظرتون نمره12 گرفتن بدون نمره میان ترم سخت نیست به نظرتون به ترم بعدی موکول کنم بهتر نیست؟2- آیا سوالات نسبت به ترم های قبل از نظر مشکل وآسانی فرق خواهند داشت؟
3- میتونم درنهایت در امتحان پایان ترم تابستان شرکت نکنم یا حذف اضطراری بکنم؟ متشکرم

masood48
08-02-2012, 11:42 PM
با سلام من دانشجوی ارشد ادبیات هستم که برای مهر ماه ترم سوم میشوم برای تابستان 4 واحد برداشتم سه سوال داشتم خواهشا جواب دهید:
1- آیا تابستان میان ترم میدن وسوالات نسبت به نیمسال اول ودوم از نظر مشکل بودن فرق دارد؟
2- از نظر هزینه پولش 514000هزاتومان میشه آیا ارزش دارد هزینه کنم یا برای ترم بعد بماند؟ چون کلا 14واحد مانده
3- اگر بخواهم حذف کنم چگونه اقدام کنم امکانش هست؟ با تشکر

Borna66
08-05-2012, 12:23 AM
باسلام من دانشجوی ارشد رشته ادبیات هستم برای ترم تابستان 4واحد دروس عربی و تاریخ بیهقی دوره دانش پذیری را که مانده بودم برداشتم حال 3سوال دارم
1- به نظرتون نمره12 گرفتن بدون نمره میان ترم سخت نیست به نظرتون به ترم بعدی موکول کنم بهتر نیست؟2- آیا سوالات نسبت به ترم های قبل از نظر مشکل وآسانی فرق خواهند داشت؟
3- میتونم درنهایت در امتحان پایان ترم تابستان شرکت نکنم یا حذف اضطراری بکنم؟ متشکرم

با سلام من دانشجوی ارشد ادبیات هستم که برای مهر ماه ترم سوم میشوم برای تابستان 4 واحد برداشتم سه سوال داشتم خواهشا جواب دهید:
1- آیا تابستان میان ترم میدن وسوالات نسبت به نیمسال اول ودوم از نظر مشکل بودن فرق دارد؟
2- از نظر هزینه پولش 514000هزاتومان میشه آیا ارزش دارد هزینه کنم یا برای ترم بعد بماند؟ چون کلا 14واحد مانده
3- اگر بخواهم حذف کنم چگونه اقدام کنم امکانش هست؟ با تشکر

با سلام

دوست گرامی سوالات ترم تابستان اندکی ساده تر و راحتر از ترم های عادی پیام نور می باشد.
فقظ حداکثر یک دور منبع مذکور درس رو بخونید حتما قبول هستید
شما بطور خودکار اگر در امتحان ترم تابستان شرکت kنکنید حذف اضطراری بدون بازگشت شهریه خواهید کرد و راهی به غیر از این نخواهید داشت و حذف اضطراری از طریق سایت گلستان نیاز نیست انجام بدید

ضمنا دریافت پاسخ سوالتتون تامل بیشتری کنید و از ارسال پست ها متوالی و اسپم خودداری کنید

موفق باشید

روزگار خوش

masood48
08-06-2012, 01:08 AM
باسلام دوست عزیز از اینکه جواب دادید ممنونم اما اگر کمی دقت کنی خودت هم متوجه میشی خیلی گنگ جواب دادی وپاسخت واضح نیست در ضمن یکی از سوال ها را اصلا جواب ندادید امید وارم بیشتر دقت کنید چون ما به شما اطمینان داریم بازم متشکرم

saeidking
08-06-2012, 01:37 AM
باسلام دوست عزیز از اینکه جواب دادید ممنونم اما اگر کمی دقت کنی خودت هم متوجه میشی خیلی گنگ جواب دادی وپاسخت واضح نیست در ضمن یکی از سوال ها را اصلا جواب ندادید امید وارم بیشتر دقت کنید چون ما به شما اطمینان داریم بازم متشکرم

سلام,طه جان خوب جواب دادن

دوست عزیز ترم تابستان و بقیه ترم ها از نظر سختی فرقی نداره,میانترمی در کار نیست,چون خودخوان ارائه میشه

بستگی داره,اگه پیش نیاز ترم بعد رو دارین,تابستون بگیرین به نفع ترم بعد تون میشه

saber13
09-05-2012, 12:10 AM
منظور از معدل کل.معدل کل ترم قبل هست یا معدل کل دانشگاه؟
من ترم قبل مشروط شدم و 19 واحد برام مونده و معدل کل دانشگاه 12.78 بدون محاسبه ی مردودی هست و ورودی 86 هستم...
می تونم ترم بعد 19 واحد انتخاب کنم
ممنون میشم از راهنماییتون...

pixpix
09-23-2012, 09:47 AM
سلام یه سوال داشتم از محضرتون اگه میشه زودتر جواب بدید ممنمون میشم ..من دانشجوی ورودی 86 هستم ترم قبل مشروط شدم و این ترم اخر منه و سقف انتخاب واحدم 12 و چون 16 واحدم مونده 4 واحد کم میارم و چون ترم اخرم دوستان گفتن میتونی تمام واحداتو برداری منم وقتی به مسول اموزش رشته ام رفتم و این مسله رو باهاش درمیان گذاشتم گفت معدل کل تو با احتساب نمرات مردودی زیر 12 هستش و نمیتونی برداری . معدل کل منم هم بدون احتساب نمرات مردودی بالای 13 هستش حالا من موندم چیکار کنم شما کمکم کنید .. خواهشا زودتر جوابمو بدید اخه وقت ندارم

Borna66
09-23-2012, 12:54 PM
سلام یه سوال داشتم از محضرتون اگه میشه زودتر جواب بدید ممنمون میشم ..من دانشجوی ورودی 86 هستم ترم قبل مشروط شدم و این ترم اخر منه و سقف انتخاب واحدم 12 و چون 16 واحدم مونده 4 واحد کم میارم و چون ترم اخرم دوستان گفتن میتونی تمام واحداتو برداری منم وقتی به مسول اموزش رشته ام رفتم و این مسله رو باهاش درمیان گذاشتم گفت معدل کل تو با احتساب نمرات مردودی زیر 12 هستش و نمیتونی برداری . معدل کل منم هم بدون احتساب نمرات مردودی بالای 13 هستش حالا من موندم چیکار کنم شما کمکم کنید .. خواهشا زودتر جوابمو بدید اخه وقت ندارم
با سلام
بله متاسفانه کاری نمیشه کرد و روالی که اموزش مرکز دانشگاهتون گفتند در مورد طبق قوانین پیام هست و باید انجام داد متاسفانه کاری نمیشه کرد و برای خیلی از دوستان منم هم این طور اتفاقی افتاد و ناچرا یک ترم بیشتر خوانند.

موفق باشید
روزگار خوش

pixpix
09-23-2012, 02:31 PM
من ورودی 86 هستم باید نمرات مردودی رو حساب نککن تو معدل من ولی حساب کردن ایا قوانین تغیر کرده

pixpix
09-23-2012, 02:38 PM
با سلام
بله متاسفانه کاری نمیشه کرد و روالی که اموزش مرکز دانشگاهتون گفتند در مورد طبق قوانین پیام هست و باید انجام داد متاسفانه کاری نمیشه کرد و برای خیلی از دوستان منم هم این طور اتفاقی افتاد و ناچرا یک ترم بیشتر خوانند.

موفق باشید
روزگار خوشl

من ورودی 86 هستم باید نمرات دروس مردودی حساب نشه اخه من اون دروس رو هم قبول شدم ولی حساب کردن حساب نکنن معدل کل من بالای 13 هست اینطور بشه میتونم تمام واحدامو بردارم

صلح
09-30-2012, 05:03 PM
سلام من ترم آخر هستم 21 واحد دارم ترم قبل مشروط شدم ورودی 86 هستم معدل کلم هم 13/95ولی کارشناسم میگه محاسبه معدل با احتساب نمرات مردودیت 11/86 می شود آخه این انصافه با این شرایط اقتصادی مردم و 12 صدم تا 12 من یک ترم دیگر عمرم رو تلف کنم. متشکر

Borna66
09-30-2012, 08:13 PM
l

من ورودی 86 هستم باید نمرات دروس مردودی حساب نشه اخه من اون دروس رو هم قبول شدم ولی حساب کردن حساب نکنن معدل کل من بالای 13 هست اینطور بشه میتونم تمام واحدامو بردارم

سلام من ترم آخر هستم 21 واحد دارم ترم قبل مشروط شدم ورودی 86 هستم معدل کلم هم 13/95ولی کارشناسم میگه محاسبه معدل با احتساب نمرات مردودیت 11/86 می شود آخه این انصافه با این شرایط اقتصادی مردم و 12 صدم تا 12 من یک ترم دیگر عمرم رو تلف کنم. متشکر
با سلام
درسته دوستان گرامی و متاسفانه برای همه همین مشکل پیش امده و برای ترم اخرش معدل کل را با احتساب نمرات افتاده شده حساب می شود و این طور مشکلات پدید می اید.و کاریش نمیشه کرد.

موفق باشید
روزگار خوش

sal3hi
10-09-2012, 12:39 AM
سلام
خسته نباشين
من دانشجوي ورودي 88-89 هستم و اين ترم رو بگذرونم ترم بعد 26 واحدم مي مونه امكان داره ترم بعد رو ترم آخرم باشه
چون از دوستام شنيدم ترم آخر حداكثر 24 واحد مي دن خواستم ببينم ميشه 26 واحد براي ترم بهار بدن ويا اين كه بايد 20 واحد بگيرم و 6 واحدش رو تابستان بگيرم
لطفا من رو راهنمايي كنين
با تشكر

Borna66
10-09-2012, 01:26 AM
سلام
خسته نباشين
من دانشجوي ورودي 88-89 هستم و اين ترم رو بگذرونم ترم بعد 26 واحدم مي مونه امكان داره ترم بعد رو ترم آخرم باشه
چون از دوستام شنيدم ترم آخر حداكثر 24 واحد مي دن خواستم ببينم ميشه 26 واحد براي ترم بهار بدن ويا اين كه بايد 20 واحد بگيرم و 6 واحدش رو تابستان بگيرم
لطفا من رو راهنمايي كنين
با تشكر

با سلام
با توجه به عرایض قبلی هم خیر نمی توانید و بهتر هست شما این ترم دوم 20 واحد اخذ و پاس کنید و ترم تابستان 6 واحد اخذ کنید تا راحتر بتونید پاس کنید.
ضمنا در ترم اخر می توانید تا سقف 24 واحد بردارید به شرطی که معدل ترم قبلش بالای 12 باشد و یا اینکه معدل کلتون با احتساب نمرات افتاده بالای 12 باشد.
اگر سوالی دیگر در این زمینه بود مطرح کنید

موفق باشید
روزگار خوش

sal3hi
10-15-2012, 08:29 PM
با سلام
با توجه به عرایض قبلی هم خیر نمی توانید و بهتر هست شما این ترم دوم 20 واحد اخذ و پاس کنید و ترم تابستان 6 واحد اخذ کنید تا راحتر بتونید پاس کنید.
ضمنا در ترم اخر می توانید تا سقف 24 واحد بردارید به شرطی که معدل ترم قبلش بالای 12 باشد و یا اینکه معدل کلتون با احتساب نمرات افتاده بالای 12 باشد.
اگر سوالی دیگر در این زمینه بود مطرح کنید

موفق باشید
روزگار خوش

سلام
ممنون
من يه سوال ديگه هم داشتم
گرفتن مدرك فارغ التحصيلي از پيام نور چقدر وقت مي گيره

Borna66
10-15-2012, 09:49 PM
سلام
ممنون
من يه سوال ديگه هم داشتم
گرفتن مدرك فارغ التحصيلي از پيام نور چقدر وقت مي گيره
با سلام

اگر همه موارد اکی باشد و تمام مدارک مهیا و جور باشه و تحویل داده باشید حداقل یک ماه و حدااکثر چند سال:105:

روزگار خوش

sal3hi
10-16-2012, 04:30 PM
با سلام

اگر همه موارد اکی باشد و تمام مدارک مهیا و جور باشه و تحویل داده باشید حداقل یک ماه و حدااکثر چند سال:105:

روزگار خوش

بدبخت شدم رفت:164:
اگه من امسال كنكور ارشد شركت كنم و تابستان واحد هام رو تمام كنم پس يعني نمي تونم خودم رو براي مهر به دانشگاه بعدي برسونم ببينم گواهي چيزي به آدم نمي دن:79:

saeidking
10-16-2012, 05:10 PM
بدبخت شدم رفت:164:
اگه من امسال كنكور ارشد شركت كنم و تابستان واحد هام رو تمام كنم پس يعني نمي تونم خودم رو براي مهر به دانشگاه بعدي برسونم ببينم گواهي چيزي به آدم نمي دن:79:

نه اصلا این طور نیست,شما اگه تا شهریور سال دیگه فارغ التحصیل بشین, مهر ماه بخواین وارد کارشناسی ارشد بشین میتونین مدرک موقت یا گواهیث فارغ التحصیلی بگیرین,منتها بعد از این که وضعیت قبولیتون مشخص شد,حتما اوایل شهریور برین و به دانشگاه اطلاع بدین تا سریعتر روند کار پیش بره

از اون دسته نباشین که مثلا فردا ثبت نام دانشگاه هست,امروز بره دانشگاه و مدرک کارشناسیش رو بخواد!

saeidking
10-16-2012, 05:14 PM
طه جان روال کلی رو گفتن,به طور معمول دریافت مدرک موقت کارشناسی حدود دو هفته طول میکشه گاهی هم بیشتر,اصل مدرک چون در تهران صادر میشه خب زمان بره(یه تهران هست و ای همه استان).معمولا یک سالی میشه

masood48
10-24-2012, 11:13 PM
باسلام من ترم سوم کارشناسی ارشد رشته ادبیات هستم 10 واحد درسی مانده وترم بعد با توجه به اینکه آموزش محور هستم 4 واحد سمینار خواهم داشت میخوام 2 واحد را حذف کنم با ترم چهارم با سمینار بردارم آیا امکان همچون چیزی هست - دیگر اینکه بنظرتون اگر حذف کنم کار درستی است؟ یا همان 10 واحد را بردارم متشکرم:72:

Borna66
10-25-2012, 07:15 PM
طه جان روال کلی رو گفتن,به طور معمول دریافت مدرک موقت کارشناسی حدود دو هفته طول میکشه گاهی هم بیشتر,اصل مدرک چون در تهران صادر میشه خب زمان بره(یه تهران هست و ای همه استان).معمولا یک سالی میشه
باسلام
بله اقا سعید حق باشما و متاسفانه در کل این روند زمان بر هست

باسلام من ترم سوم کارشناسی ارشد رشته ادبیات هستم 10 واحد درسی مانده وترم بعد با توجه به اینکه آموزش محور هستم 4 واحد سمینار خواهم داشت میخوام 2 واحد را حذف کنم با ترم چهارم با سمینار بردارم آیا امکان همچون چیزی هست - دیگر اینکه بنظرتون اگر حذف کنم کار درستی است؟ یا همان 10 واحد را بردارم متشکرم:72:

به نظره من این کار را نکنید و کار که الان می تونید انجام بدید بر اینده واگذار نکنید چون دانشگاه پیام نور کاملا متغییر هست و ممکن هست در اینده نتوانید و امکان نباشید این کار را بکنید
موفق باشید
روزگارخوش

aksham
02-11-2013, 09:40 PM
سلام من ورودی ترم دو 86 هستم معدل ترم قبلم هم 14 هست و 35 واحدم مونده آیا این ترم میتونم 24 واحد بردارم و این 11 واحد مونده را چطور میتونم تا مهر ماه 92 پاس کنم؟

Borna66
02-11-2013, 10:53 PM
سلام من ورودی ترم دو 86 هستم معدل ترم قبلم هم 14 هست و 35 واحدم مونده آیا این ترم میتونم 24 واحد بردارم و این 11 واحد مونده را چطور میتونم تا مهر ماه 92 پاس کنم؟

با سلام

شما قطعا تا مهر نمی توانید کل واحدهاتون را پاس کنید... اولا این ترم تا سقف 20 واحد بیشتر تمی تونید بردارید نه 24 واحد... اگر معدلتون بالای 17 بود می تونستید 24 واحد این ترم اخذ کنید و ثانیا شما می بایست با این ترم جای مجموعا دو ترم دیگر کل دروس را پاس کنید و راه حلی در این زمینه هم نیست که بشه کاری کرد

روزگار خوش

aksham
02-14-2013, 01:51 AM
ولی یکی از دوستان نوشته بود تا 36 واحد میشه پس کرد، 24 واحد این ترم 6 واحد ترم تابستان و 6 واحد معرفی به استاد؟

amahsaaa
02-26-2013, 01:09 PM
سلام
من وروردی 86 هستم

معدل کلم هم 13.5 هست کلا 23 واحد دارم

میتونم این ترم همشو بگیرم؟؟یا معدل دروسی که افتادم هم حساب میشه واسم؟؟

amahsaaa
02-26-2013, 01:18 PM
ولی یکی از دوستان نوشته بود تا 36 واحد میشه پس کرد، 24 واحد این ترم 6 واحد ترم تابستان و 6 واحد معرفی به استاد؟

تا جایی که من میدونم 26 واحد فقط میشه تا مهر پاس کرد 20 واحد این ترم و 6 واحد تابستان

اگه مدلت هم بالا باشه 24 واحد این ترم و 6 واحد تابستان
بازم 6 واحد میمونه برای مهر

saeidking
02-27-2013, 02:37 PM
تا جایی که من میدونم 26 واحد فقط میشه تا مهر پاس کرد 20 واحد این ترم و 6 واحد تابستان

اگه مدلت هم بالا باشه 24 واحد این ترم و 6 واحد تابستان
بازم 6 واحد میمونه برای مهر

http://up.pnu-club.com/images/mf0x82sjv24q3gzex2o.jpg

saeidking
02-27-2013, 02:38 PM
سلام
من وروردی 86 هستم

معدل کلم هم 13.5 هست کلا 23 واحد دارم

میتونم این ترم همشو بگیرم؟؟یا معدل دروسی که افتادم هم حساب میشه واسم؟؟

سلام

بله میتونید,برای فعال کردن سقف انتخاب واحد به کارشناس رشته تون مراجعه کنید

ali149
09-13-2013, 10:07 AM
باسلام واحترام
ورودي 90هستم 105 واحد( با احتساب دروس تطبيق شده ام) تا كنون پاس كرده ام با معدل كل 14.13ومعدل ترم14.43.از مجموع137 واحدي كه اين ترم بعنوان سقف تعين شده 32 واحد پاس نشده دارم ايا ميتونم همه دروس را به نحوي بگيريم مثلا 24 واحد ترم اخر +8واحد 3درس به عنوان معرفي به استاد؟متشكرم

sunyboy
09-13-2013, 11:08 AM
باسلام واحترام
ورودي 90هستم 105 واحد( با احتساب دروس تطبيق شده ام) تا كنون پاس كرده ام با معدل كل 14.13ومعدل ترم14.43.از مجموع137 واحدي كه اين ترم بعنوان سقف تعين شده 32 واحد پاس نشده دارم ايا ميتونم همه دروس را به نحوي بگيريم مثلا 24 واحد ترم اخر +8واحد 3درس به عنوان معرفي به استاد؟متشكرم

خیر نمیشه. فقط اگر تنها در کل 24 واحد داشته باشید ترم اخر محسوب میشود. یک واحد بیشتر باشه ترم اخر محسوب نمیشود.

با احترام

zahra1980
09-13-2013, 01:17 PM
خوش بحالتون .من ورودی جدیدمممممممممممممممم

ali149
09-14-2013, 01:22 AM
[QUOTE=sunyboy;251245]خیر نمیشه. فقط اگر تنها در کل 24 واحد داشته باشید ترم اخر محسوب میشود. یک واحد بیشتر باشه ترم اخر محسوب نمیشود.

با احترام
سپاسگذارم

sepehr2121
07-07-2014, 04:29 PM
سلام، من ترم 6 رو تموم کردم، حساب کردم دیدم برای ترم آخر که نیم سال دوم 93-94 میشه 29 واحد میمونه!
میخواستم درسمو 8 ترم تموم کنم ولی 29 واحد باقی مومنه، میخواستم بپرسم شرایطی داره که همه ی این واحد ها پاس بشه یا فقط میتونم 20 واحد بردارم؟
یه سوال دیگه اینکه من طبق چارت قدیم زمان خودمون انتخاب واحد کردم ولی الان چارت یه سری پیش نیازها عوض شده؛ می خواستم بپرسم موقع فارغ التحصیلی به مشکل نمیخورم؟
ممنون

sunyboy
07-07-2014, 05:26 PM
سلام، من ترم 6 رو تموم کردم، حساب کردم دیدم برای ترم آخر که نیم سال دوم 93-94 میشه 29 واحد میمونه!
میخواستم درسمو 8 ترم تموم کنم ولی 29 واحد باقی مومنه، میخواستم بپرسم شرایطی داره که همه ی این واحد ها پاس بشه یا فقط میتونم 20 واحد بردارم؟
یه سوال دیگه اینکه من طبق چارت قدیم زمان خودمون انتخاب واحد کردم ولی الان چارت یه سری پیش نیازها عوض شده؛ می خواستم بپرسم موقع فارغ التحصیلی به مشکل نمیخورم؟
ممنون

خیر نمیشود طبق روال و با حساب معدل ترم قبلی میتوانید انتخاب واحد کنید. پیش نیازهای جدید برای ورودهای جدید است نه قدیم!!

sepehr2121
07-08-2014, 02:53 AM
خیر نمیشود طبق روال و با حساب معدل ترم قبلی میتوانید انتخاب واحد کنید. پیش نیازهای جدید برای ورودهای جدید است نه قدیم!!

ممنونم؛ فقط میشه بگید امکان این هست 9 واحد رو تابستون پاس کنم؟ چون 3تا درس میمونه میتونم معرفی به استاد بگیرم؟

sunyboy
07-08-2014, 03:56 AM
ممنونم؛ فقط میشه بگید امکان این هست 9 واحد رو تابستون پاس کنم؟ چون 3تا درس میمونه میتونم معرفی به استاد بگیرم؟

خیر تابستان نهایتا 8 واحد میتوانید بردارین

rezamishmak
09-10-2014, 08:08 PM
سلام یه سوال داشتم من ورودی 89 هستم 24 واحد دیگه برام باقی مونده که ترم آخر محسوب میشم معدل کل هم بالای 12 هست اما معدل ترم قبل زیر 12 شد و مشروط شدم .یه جا خوندم که آیین نامه جدید اومده که در صورتی میتونیم 24 واحد برداریم که ترم قبل مشروط نشده باشیم میخواستم ببینم درسته؟.یعنی با توجه به این آیین نامه من نمیتونم 24 واحد باقی مونده رو بردارم؟

sunyboy
09-10-2014, 08:14 PM
سلام یه سوال داشتم من ورودی 89 هستم 24 واحد دیگه برام باقی مونده که ترم آخر محسوب میشم معدل کل هم بالای 12 هست اما معدل ترم قبل زیر 12 شد و مشروط شدم .یه جا خوندم که آیین نامه جدید اومده که در صورتی میتونیم 24 واحد برداریم که ترم قبل مشروط نشده باشیم میخواستم ببینم درسته؟.یعنی با توجه به این آیین نامه من نمیتونم 24 واحد باقی مونده رو بردارم؟

بله درسته قبلا در ترم اخر میشد بدون حساب کردن معدل ترم قبل 24 واحد باقی مانده رو اخذ کرد. ولی طبق بخشنامه جدید در این خصوص ترم اخر هم انتخاب واحد برحسب معدل ترم قبل است یعنی اگر زیر 12 باشه 14 واحد بالای 12 باشه 20 واحد و بالای 17 باشه 24 واحد میشه برداشت

موفق باشید