PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سازمان سنجش اشتباه کرده یا پیام نور؟؟!!! لطفا کمکم کنین!!!!

OFF_GirL
09-17-2010, 12:27 PM
سلام دوستان..
من یه مشکل خیلی بزرگ دارم..اونم اینکه..
تو سازمان سنجش به من گفتن علوم کامپیوتر واحد اشتهارد قبول شدم اما وقتی برای ثبت نام رفتم دیدم تو سایت پیام نور نوشته علوم کامپیوتر واحد فیروزکوه!!!! :229:جالب اینکه من اصلا تو صد تا انتخابم علوم کامپیوتر فیروزکوه رو نزدم!!! نمی دونم باید چیکار کنم!!!!!!!!:168:
با شماره هایی که تو سایتم بود تماس گرفتم گفتن شما فعلا ثبت نام کنین بعد دوباره تماس بگیرین.. ثبت نام کردم اما وقتی دوباره زنگ زدم گفتن مشکل از سازمان سنجشه و اخرش هم هیچ جواب درستی نتونستم بگیرم!!! من چیکار باید کنم؟؟؟ ازتون خواهش میکنم اگه میتونین کمکم کنین:168::203:
من واقعا نمی دونم باید چیکار کنم.. واسه همینم مزاحم ما شدم.. ببینم اصلا راهی وجود داره من تو همون واحد اشتهارد تحصیل کنم یا نه؟؟!! راه فیروزکوه خیلی دوره و اگه مشکل من حل نشه مجبورم یه سال برای رفتن به دانشگاه صبر کنم.. و این خیلی بده.. ازتون خواهش میکنم اگه میتونین کمکم کنین:168:

prisoner
09-17-2010, 02:34 PM
سلام دوست عزیز
میتونی همون واحد فیروز کوه بری و بعد از پاس کردن بیست و چهار واحد انتقالی بگیری واسه اشتهارد
راستی مرکز فیروز کوه فکر میکنم سرویس داشته باشه
مخصوصا واسه ترم یک
یا ورودی های جدید
چون اکثرا بچه ها از جاهای دیگه میان
میتونید بپرسید اگه سرویس داشته باشه که براتون راحت تره تا بیست و چهار واحد رو پاس کنید
بعدش
دیگه راحت میشید

OFF_GirL
09-17-2010, 02:54 PM
سلام دوست عزیز
میتونی همون واحد فیروز کوه بری و بعد از پاس کردن بیست و چهار واحد انتقالی بگیری واسه اشتهارد
راستی مرکز فیروز کوه فکر میکنم سرویس داشته باشه
مخصوصا واسه ترم یک
یا ورودی های جدید
چون اکثرا بچه ها از جاهای دیگه میان
میتونید بپرسید اگه سرویس داشته باشه که براتون راحت تره تا بیست و چهار واحد رو پاس کنید
بعدش
دیگه راحت میشید
ممنونم دوست عزیز.. فقط یه سوال.. بعد از پاس کردن 24 واحد میتونم واسه جاهای دیگه هم انتقالی بگیرم؟! من تو تهران زندگی میکنم.. راه اشتهارد هم برام دوره اما به هر حال نزدیکتر از فیروزکوهه.. بعد 24 واحد میتونم به یکی از واحدهای تهران منتقل شم؟!

prisoner
09-17-2010, 03:11 PM
خواهش میکنم
بله میتونیدبه واحد نزدیک محل سکونتتون انتقالی بگیرید

OFF_GirL
09-17-2010, 10:41 PM
یه دنیا ممنون از راهنماییتون:72:

NIMA.N
09-17-2010, 10:58 PM
البته بايد شرايط انتقالي رو داشته باشيد و انتقالي به همين سادگي نيست.

شرايط انتقالي:

شرايط ادامه تحصيل در مركز مبداء را داشته باشد.
حداقل 24 واحد درسي بدون احتساب دروس پيش دانشگاهي گذرانده باشد.
ميانگين كل 12 را كسب كرده باشد.
نمره آزمون ورودي دانشجو از آخرين فرد پذيرفته شده در مركز مقصد و در همان رشته و سال درسهميه مربوط كمتر نباشد.
انتقال دانشجو با موافقت مراكز مبداء و مقصد و تاييد مركز استاني مربوط انجام مي شود
در انتقال، تعداد واحدهاي پيش دانشگاهي و معادل سازي شده جز 24 واحد فوق محسوب نمي شود.
در زمان انتقال،دانشجو نبايد بيش از نصف واحدهاي دوره را گذرانده باشد.
انتقال دانشجو در طول تحصيل فقط يكبار مجاز است.
در انتقال دانشجو،از يك مركز به مركز ديگر هيچگونه تغييري در درسهاي دانشجو انجام نمي شود و كليه درسهاي اخذ شده، گذرانده شده عيناً به مركز مقصد منتقل مي شود.
دانشجويان دوره هاي فراگير پس از گذراندن يك ترم تحصيلي بعد از دوره دانشپذيري و 24 واحد درسي مي توانند متقاضي انتقال شوند.
انتقال دانشجو بايد قبل از ثبت نام ،مطابق تقويم دانشگاهي صورت گيرد ، در اين صورت دانشجو موظف است تقاضاي خودرا حداقل 6 هفته قبل شروع نيمسال به مركز ارائه نمايد.

البته ميتونيد مهمان دائم هم بگيريد ولي فقط مدركتون به نام مركز مبدا است.

OFF_GirL
09-17-2010, 11:22 PM
البته بايد شرايط انتقالي رو داشته باشيد و انتقالي به همين سادگي نيست.

شرايط انتقالي:

شرايط ادامه تحصيل در مركز مبداء را داشته باشد.
حداقل 24 واحد درسي بدون احتساب دروس پيش دانشگاهي گذرانده باشد.
ميانگين كل 12 را كسب كرده باشد.
نمره آزمون ورودي دانشجو از آخرين فرد پذيرفته شده در مركز مقصد و در همان رشته و سال درسهميه مربوط كمتر نباشد.
انتقال دانشجو با موافقت مراكز مبداء و مقصد و تاييد مركز استاني مربوط انجام مي شود
در انتقال، تعداد واحدهاي پيش دانشگاهي و معادل سازي شده جز 24 واحد فوق محسوب نمي شود.
در زمان انتقال،دانشجو نبايد بيش از نصف واحدهاي دوره را گذرانده باشد.
انتقال دانشجو در طول تحصيل فقط يكبار مجاز است.
در انتقال دانشجو،از يك مركز به مركز ديگر هيچگونه تغييري در درسهاي دانشجو انجام نمي شود و كليه درسهاي اخذ شده، گذرانده شده عيناً به مركز مقصد منتقل مي شود.
دانشجويان دوره هاي فراگير پس از گذراندن يك ترم تحصيلي بعد از دوره دانشپذيري و 24 واحد درسي مي توانند متقاضي انتقال شوند.
انتقال دانشجو بايد قبل از ثبت نام ،مطابق تقويم دانشگاهي صورت گيرد ، در اين صورت دانشجو موظف است تقاضاي خودرا حداقل 6 هفته قبل شروع نيمسال به مركز ارائه نمايد.

البته ميتونيد مهمان دائم هم بگيريد ولي فقط مدركتون به نام مركز مبدا است.

خوب مشکلم شد دوتا!!
6 هفته قبل از شروع نیم سال یعنی کی؟! وسط تابستون سال دیگه؟؟!:42:
مهمان دائم چه طوری میتونم باشم؟ اونم شرایط خاص داره؟! نمیشه قبل از پاس کردن اون 24 واحد مهمان دائم بشم؟!
میشه لطفا بیشتر توضیح بدین؟!
یه دنیا ممنون از لطفتون:72:

OFF_GirL
09-18-2010, 11:49 PM
خواستم تو همین تاپیک از همه دوستانی که واسه حل این مشکل راهنماییم کردن تشکر کنم.. واقعا ممنونم از همتون :281: و بگم که مشکل من هم حل شد:56: اگه کس دیگه ای چه امسال چه سالهای بعد با چنین مشکلی برخورد کردن اصلا استرس نداشته باشن:59: اصلا این زجری که من کشیدم رو تحمل نکنن:39: اشالا درست میشه.:39: مشکل من که حل شد..:109:

بازم تشکر از همــــــــــــــــــــه.. مرسی دوستای خوبم:46::72: