PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث در مورد سایت داغون گلستان پیام نور

emprator_01
09-15-2010, 03:50 PM
این دانشگاه کی میخواد یه سایت خوب برای خودش درست کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟:169::161::167:

حتما تا حالا گله ی بعضی دوستان رو که با dial-up به این سایت وارد می شوند رو شنیدین و شاید تجربه کرده باشین که چه زجری داره که وارد یه قسمتش بشه ....:168:

حالا خدا رحم کرده که سایت هیچ گرافیک بدردبخوری نداره وگرنه نمیدونم چندروز طول می کشید تا بشه وارد سایت شد :39:

Borna66
09-15-2010, 03:53 PM
حق ميدم بهت دوست عزيز.
بهتر براي كار كردن با سايت گلستان از يك اينترنت پرسرعت مثلا كافي نت ها استفاده كنيد.

موفق باشيد
روزگار خوش

راما
09-15-2010, 04:05 PM
ماهم که adsl داریم مشکل داریم چه برسه به اینا،نه می دونید مشکل اصلی از طراحان محترم این سایت یعنی دانشگاه بهشتی آخه بگو شما هم که بلد نیستید چرا از این کار به عهده می گیرد و طراحی سایت می کنید من نمیدونم مهندسای معماری و عمران بهشتی که طرح ساخت و بازسازی حرم حضرت علی رو بعهده گرفتن می خوان همین طوری برند و یک گلستان دیگه هم اونجا راه بیندازند خدا به هممون رحم کنه با این مهندسین مملکتمون

Hidden 71
07-20-2012, 11:38 PM
باسلام
من حدود یک هفته نمیتونم وارد سیستم گلستان بشم وبا انتخاب منو ورود به سیستم خطامیده و وارد نمیشه ولی دوستام میتونند وارد بشند نمیدونم مشکل چیه خواهشمندم راهنماییم کنید درضمن اکسپلور8 نصبه وبا ای دی اس ال هم نمیتونم وارد شم:105:
باتشکر:72:

Borna66
07-21-2012, 01:04 AM
از اموزش زیر هم برای رفع مشکلات مربوط به سیستم گلستان استفاده کنید شاید مشکلتون حل بشه
http://reg.pnu.ac.ir/home/REQ.pdf

موفق باشید

روزگار خوش

PAR30NETEHSA
07-23-2012, 12:57 PM
باسلام
من حدود یک هفته نمیتونم وارد سیستم گلستان بشم وبا انتخاب منو ورود به سیستم خطامیده و وارد نمیشه ولی دوستام میتونند وارد بشند نمیدونم مشکل چیه خواهشمندم راهنماییم کنید درضمن اکسپلور8 نصبه وبا ای دی اس ال هم نمیتونم وارد شم:105:
باتشکر:72:
با عرض سلام
من صاحب کافی نتم این مشکلو تو 10 تا سیستمام دارم ولی سرور این مشکلو نداره کلاینتا ویندوزشون ایکس پی سرویس پک 3 ورژن اکسپلور8 ولی اونایی که ورژنشون 7 باز می کنن خواهشمندم کمکم کنید هرکاری که فکرشو کنید کردم دارم کمکم مجبور میشم ویندوز همه 10 کلاینتو عوض کنم

Borna66
07-23-2012, 01:25 PM
با عرض سلام
من صاحب کافی نتم این مشکلو تو 10 تا سیستمام دارم ولی سرور این مشکلو نداره کلاینتا ویندوزشون ایکس پی سرویس پک 3 ورژن اکسپلور8 ولی اونایی که ورژنشون 7 باز می کنن خواهشمندم کمکم کنید هرکاری که فکرشو کنید کردم دارم کمکم مجبور میشم ویندوز همه 10 کلاینتو عوض کنم

مشخصات سیستم سروری که گلستان به خوبی در ان باز و استفاده می شود ارایه کنید دوست گرامی تا ببنیم مشکل از کجاست؟ و در حدتوان راه حل هایی ارایه دهیم

روزگار خوش

PAR30NETEHSA
07-23-2012, 01:55 PM
مشخصات سیستم سروری که گلستان به خوبی در ان باز و استفاده می شود ارایه کنید دوست گرامی تا ببنیم مشکل از کجاست؟ و در حدتوان راه حل هایی ارایه دهیم

روزگار خوش
با سلام مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری سیستم سرور
HARDWARE
CPU:COR I5
RAM: 6G
INTERNET:1.5M

SOFT WARE
Internet Explorer8.0.7601.17514
Java SE Runtime Environment 7.0 Update 4
Microsoft .NET Framework 4.0

مشخصات کلاینت

Java SE Runtime Environment 7.0 Update 4
Microsoft .NET Framework 4.0
8.0.6001.1870 Internet Explorer

در ضمن کافی نتهای دیگه سر زدم مشکلی نداشت
ولی مال من در حین ورود به سیستم وارد نمی شود

PAR30NETEHSA
07-23-2012, 02:02 PM
همین ویندوز که روی کلاینتها نصبه داخل ویژوال ماشین نصب کردم همین مشکلو داره احتمال زیاد از ویندوزه ولی از کجایی ویندوز

torsa
02-06-2013, 02:26 AM
سلام بابا منم هرچی میرم توسایت باز نمیکنه قربونشون برم نمراتم که همه باهم نمیان واسه هرنمره بایدبرم کافی نت تازه اونم با کلی تاخیرباز میکنه درضمن سیستم خودمم ای دی اس ال داره ولی باز نمیکنه یه فکری ب حالش کنیدلطفا.

noran
08-03-2013, 12:28 PM
سلام دوستان سیستم گلستان بازم مورد داره؟ چرا اطلاعات تحصیلی دانشجو تو منو ها نیست و همین طور برنامه امتحان ترم تابستونی برای شما هم هینطوره؟

O M I D
08-03-2013, 07:32 PM
سلام دوستان سیستم گلستان بازم مورد داره؟ چرا اطلاعات تحصیلی دانشجو تو منو ها نیست و همین طور برنامه امتحان ترم تابستونی برای شما هم هینطوره؟

سلام
اگر بدهی تون تسویه نشده باشه مشکل از اونه