PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شیوه ارایه مطالب به صورت خودخوان

lousack11
09-14-2010, 09:56 PM
یه سوال در مورد درس شیوه ارایه مطالب علمی و فنی داشتم.
می خواستم ببینم میشه این درس را بصورت خودخوان پاس کرد.یعنی چیزی را ارایه ندهیم و نمره نهایی در 10/7 ضرب بشه؟؟؟
اینجا کسی هست که این درس را خودخوان خونده باشه یا شنیده باشه که کسی این کار رو کرده؟؟؟
لطفا مرا راهنمایی کنید.خیلی فوریه...

با تشکر از دوستان گرامی

Borna66
09-14-2010, 10:29 PM
یه سوال در مورد درس شیوه ارایه مطالب علمی و فنی داشتم.
می خواستم ببینم میشه این درس را بصورت خودخوان پاس کرد.یعنی چیزی را ارایه ندهیم و نمره نهایی در 10/7 ضرب بشه؟؟؟
اینجا کسی هست که این درس را خودخوان خونده باشه یا شنیده باشه که کسی این کار رو کرده؟؟؟
لطفا مرا راهنمایی کنید.خیلی فوریه...

با تشکر از دوستان گرامی
سلام دوست عزيز
نه نمي شود بصورت خودخوان باشد.چون اين درس بصورت عملي و تئوري مي باشد و بايد در مجموع هر دو حالت عملي و تئوري نمره اي داشته باشد تا نمره ي نهايي حاصل شود.تا حالا من كه نديدم و نشنيدم بصورت حالت خودخوان و بدون واحد عملي اش ارايه شده باشد.

موفق باشيد

روزگار خوش

lousack11
09-15-2010, 06:54 PM
تو برنامه 9 ترمه نوشته "اگه بصورت خودخوان ارایه بشه نمره بطور معمول محاسبه میشه " پس چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

Borna66
09-15-2010, 07:57 PM
تو برنامه 9 ترمه نوشته "اگه بصورت خودخوان ارایه بشه نمره بطور معمول محاسبه میشه " پس چیه؟؟؟؟؟؟؟؟
با سلام
دوست كاش از همون اول سوالتون رو واضحتر همراه با منبعتون مشخصه مي پرسيد تا منم بتونم كاملتر و با توجه به منبع پاسخ بدم.در هر حال با اين تفاسير حرف شما تقريبا درسته البته توجه به جدول منابع درسي نه جدول 9 ترمه:265: كه بدين صورت مي باشد:

http://www.up.pnu-club.com/images/6cr9ttpjuvw9s6ox20l3.jpg

موفق باشيد

روزگار خوش

lousack11
09-17-2010, 11:01 PM
بالاخره قطعی چی شد؟؟؟
میشه خودخوان خوندش؟؟؟
کلاً چه جور درسیه و حجم کتابش چقدره؟؟؟

کس دیگه این درس را پاس کرده؟؟؟

Borna66
09-18-2010, 08:52 AM
بالاخره قطعی چی شد؟؟؟
میشه خودخوان خوندش؟؟؟
کلاً چه جور درسیه و حجم کتابش چقدره؟؟؟

کس دیگه این درس را پاس کرده؟؟؟

دوست عزيز ديگه توضيحات از اين جامع تر.!!!!!!!!!!

http://www.up.pnu-club.com/images/6cr9ttpjuvw9s6ox20l3.jpg

بله ميشه خودخوان برداشت و پاس كرد و كلا درس ساده و كتاب ان نسبت به ديگر كتاب هاي پيام نور كم حجم تر و كم محتوا تر و مطالب ساده و قابل فهم تر دارد.بازهم هر طور خودتون صلاح مي دونيد.

موفق باشيد

روزگار خوش

lousack11
09-20-2010, 10:43 PM
آیا این درس با توجه به اینکه واحد عملی داره توی حذف و اضافه ارائه میشه ؟

Borna66
09-20-2010, 11:03 PM
آیا این درس با توجه به اینکه واحد عملی داره توی حذف و اضافه ارائه میشه ؟
با سلام
بستگي دارد كه در دانشگاهتون اين درس ارايه بشود يا نه !!!

موفق باشيد

روزگار خوش

کتایون خانم
10-08-2010, 06:35 PM
با سلام من تازه دانشجو شدم.لطفا منو راهنمایی کنین واحد خود خوان یعنی چی؟یعنی احتیاج به شرکت در کلاس نداره؟و خودمون باید بخونیم؟

آبجی
10-08-2010, 10:39 PM
با سلام من تازه دانشجو شدم.لطفا منو راهنمایی کنین واحد خود خوان یعنی چی؟یعنی احتیاج به شرکت در کلاس نداره؟و خودمون باید بخونیم؟

سلام کتایون خانم تبریک میگم راجب سوالتون هم باید بگم که درسهای خود خوان یعنی خودت باید بخونی پس از 20 نمره محسوب میشه نه مثل سایر دروس که 14 از برگه 6 نمره میان ترم . قطعا وقتی خودخوانه یعنی کلاسی برای ارائه وجود نداره و استاد و کلاسی هم نیست و باید خودتون بخونید .