PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکولاري: اصفهان جذاب است، 15 تخته فرش خريدم!

sara.it69
09-14-2010, 08:10 PM
سرمربي تيم فوتبال بنيادکار ازبکستان گفت: بازي تيم ذوب آهن مرا تحت تاثير قرارداد و اين تيم مي‌تواند به فينال ليگ قهرمانان نيز راه يابد.
فيليپه اسکولاري پس از شکست سنگين تيمش مقابل ذوب آهن اظهار داشت: امروز اصلا خوب بازي نکرديم و بر عکس حريف ما فوق العاده ظاهر شد.

وي ادامه داد: مسووليت باخت امروز بر عهده من است؛ ولي اميدوارم در ادامه راه موفق باشيم.

سرمربي بنيادکار در خصوص عدم استفاده از ريوالدو گفت: اين بازيکن از ناحيه مچ مصدوم بود ولي اميدوارم در بازي‌هاي آينده بتوانيم از وي استفاده کنيم.

اسکولاري در خصوص اينکه آيا تيم ذوب آهن شانس فيناليست شدن در آسيا را دارد يا خير گفت:بازي امروز اين تيم مرا تحت تاثير قرار داد و با وجود اينکه مي دانم در گروه ما رقابت سنگين و سخت است، ولي معتقدم ذوب آهن حتي مي تواند فيناليست ليگ قهرمانان آسيا شود. در بازي امروز اين تيم فشار زيادي به دروازه ما وارد کرد و بعد از زدن گل اول مصمم تر از قبل به کارش ادامه داد.
وي در خصوص مربيگري اش در آسيا گفت: خوشحالم که در اين قاره مربيگري مي کنم چون در اينجا استعدادهاي زيادي وجود دارد.
سرمربي بنيادکار در ادامه در خصوص اينکه در صورت ارائه پيشنهاد آيا حاضر است سرمربي تيم ملي ايران شود يا خير گفت: تا پايان سال جاري با بنيادکار قرارداد دارم و فقط به اين تيم فکر مي کنم؛ بنابراين نمي توانم به پيشنهاد ديگري فکر کنم.
وي در خصوص شهر اصفهان نيز گفت: اصفهان شهر بسيار جذابي است و فکر نمي کردم اينقدر مدرن باشد. اينجا واقعا مردم خونگرم و ميهمان نوازي دارد و من سورپرايز شدم اما بايد بگويم فرش در اينجا بسيار گران است، با اين وجود 15 تخته فرش خريدم و شايد باز هم خريد کنم.
اسکولاري در پايان در پاسخ به سوال يک خبرنگار که پرسيده بود در خصوص شکست چلسي مقابل اينتر ميلان چه نظري دارد گفت: من ديگر مربي چلسي نيستم و نمي توانم به اين سوال پاسخ بدهم.
تيم ذوب آهن امروز در سومين ديدار خود در ليگ قهرمانان آسيا با 3 گل بنيادکار ازبکستان را مغلوب کرد.

ابراهيم زاده: از اينکه اقتدار فوتبال ايران را نشان داديم خوشحال هستم

سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: با پيروزي مقابل تيم قدرتمند بنيادکار ازبکستان از اينکه اقتدار فوتبال ايران را نشان داديم خوشحال هستم.

"منصور ابراهيم زاده" پس از پيروزي تيمش مقابل بنياد کار در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تلاش بازيکنان ما قابل تقدير بود وآن ها به دنبال اين بودند که تفکرات مرا در زمين پياده کنند.
وي افزود: بنياد کار تيمي بود که در 90 مسابقه شکست نخورده و از اين لحاظ رکورددار است.
وي در خصوص ديدار برگشت تيمش مقابل بنياد کار گفت: در ازبکستان کار سختي داريم چون آنها از ميزباني خوب استفاده مي کنند و مثل ما تماشاگران پر جنب و جوشي دارند اما ما هم براي بازي برگشت برنامه داريم.
سرمربي ذوب آهن در پاسخ به اين پرسش، آيا فکر مي کرديد تيم ذوب آهن با سه گل برنده شود گفت: ما به پيروزي فکر مي کرديم وميل به بردن در بازيکنان من بود ضمن اينکه آنها تصور نمي کردند که ما اينقدر قوي باشيم.
ابراهيم زاده با بيان اينکه شخصيت اسکولاري براي من قابل احترام است تصريح کرد: او يک مربي حرفه اي بوده و رهبري يک تيم حرفه اي را بر عهده دارد اما بايد گفت که برد و باخت هميشه در فوتبال وجود دارد اما خوشحالم که يک تيم با چنين مربي مقتدري را شکست داديم .

فوتبال3