PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علي دايي:هم مدرک دارم، هم روي نيمکت مي‌نشينم

sara.it69
09-14-2010, 07:26 PM
علي دايي با تاكيد بر اين كه مشكلي براي نشستن بر روي نيمكت پرسپوليس ندارد، گفت: دو هفته به خاطر برگزاري اردوي آلمان از مدرس‌هايم اجازه گرفتم.
به گزارش ايسنا، سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس‌ كه همراه با اين تيم در اردوي دورتموند آلمان بسر مي‌برد، در گفت‌وگو با سايت باشگاه پرسپوليس در خصوص اين اردو، وضعيت سرخپوشان،‌ مدرك مربيگري‌اش، كريم باقري، اخبار نادرست در رابطه با پرسپوليس و ... سخن گفته است.
* آقاي دايي از اردو چه خبر؟
شکر خدا همه چيز خوب است. شرايط خوبي فراهم است تا برنامه‌هاي فني و بدني خود را پياده کنيم. بچه‌ها شرايط خوبي پيدا کرده‌اند. با نظم و انضباط و با انگيزه خوبي تمرينات را دنبال مي‌کنند و مشکلي وجود ندارد.
*در چند روزي که در آلمان بوده‌ايد، حرف و حديث‌هاي زيادي به راه افتاده است.
چه حرف و حديث‌هايي؟
* اينکه علي دايي به واسطه در اختيار نداشتن مدرک a مربيگري قادر به همراهي پرسپوليس ‌در ليگ دهم نخواهد بود.
به نظرم نبايد به اين حرف و حديث‌ها توجه کرد. من بايد از محصص تشکر کنم که به خوبي جواب آقايان را داده است. من در کلاس مربيگري a شرکت کردم. دو هفته در اين کلاس‌ها حاضر بودم، اين شيطنت برخي از همکاران شماست. وقتي مطلب ندارند بنويسند چنين دروغ‌هايي را براي مردم مي‌نويسند. من در اين کلاس‌ها حاضر بودم و 2 هفته به خاطر برگزاري اردو از مدرس‌هايم اجازه گرفتم. کاري که در تمام دنيا اتفاق مي‌افتد و مشکلي هم ايجاد نمي‌شود.
* پس خيال هواداران پرسپوليس‌راحت که علي دايي فصل آينده روي نيمکت خواهد نشست.
قطعا، از اين بابت هيچ مشکلي وجود ندارد و هواداران پرسپوليس ‌نبايد گول اين شيطنت‌ها را بخورند.
* از بازيکن ايراني که ساکن فرانسه بوده و به اردو ملحق شده شناخت پيدا کرده‌ايد؟
به هر حال هنوز زود است که در مورد او اظهارنظر کنم. اين بازيکن فقط دو روز است که در تمرينات شرکت مي‌کند و مطمئنا نياز به زمان خواهد داشت.
* از «بيبيشکوف» خبري نشد؟
خير! ما فعلا دنبال گزينه‌هاي ديگر هستيم.
* در مورد مخالفت شما با تمديد قرارداد کريم باقري نيز شايعاتي به راه افتاده است.
شايعه نيست. حرف‌هاي بي‌منطقي است که يکي از روزنامه‌ها به آن پرداخته است. متاسفم براي اين آقايان آنها دنبال مسائلي مي‌روند که هيچ کس فکرش را هم نمي‌کند. کريم باقري قبل از پايان فصل با ما تمديد قرارداد کرد. کسي هم که پيشنهاد تمديد را داد، خود من بودم. آقا کريم جزو بهترين نفرات ماست و مثل فصل قبل کمک زيادي به من خواهد کرد. او با قدرت در تمرينات حاضر شده و برخلاف فصل‌هاي قبل که کمتر در تمرينات بدنسازي شرکت مي‌کرد، امسال از اردوي سرعين با ما بوده و بسيار خوب تمرين مي‌کند. من متاسفم براي روزنامه‌هايي که وقتي براي انعکاس خبرهاي واقعي به مشکل برمي‌خورند، سعي مي‌کنند خبرهاي اشتباه به خورد مردم ‌دهند.
* پس اين موضوع را تکذيب مي‌کنيد؟
چه تکذيبي؟ مگر کسي خبرهاي غيرواقعي را هم تکذيب مي‌کند؟ اين خبر حتي ارزش تکذيب کردن را هم ندارد. من يک سئوال از اين آقايان دارم. بر چه پايه و اساسي چنين مطالبي را مي‌نويسند؟ اصلا براي اين اخبار منبعي دارند يا در تفکراتشان به آن شاخ و برگ مي‌دهند؟
* جام جهاني را تعقيب مي‌کنيد؟
بله، تا حدي.
* مطمئنا دوست داريد آلمان قهرمان جام جهاني شود، اين طور نيست؟
نه! چه کسي اين حرف را زده؟
* پس علي دايي دوست دارد چه تيمي جام را بالاي سر ببرد؟
من دوست دارم يا برزيل قهرمان جام جهاني شود يا آرژانتين.
* پيغامي براي هواداران پرسپوليس‌داريد؟
از هواداران مي‌خواهم که به هيچ کدام از اين اخبار نادرست و حرف‌و حديث‌هايي که درست مي‌کنند، توجه نکنند. من همين جا به دوستداران پرسپوليس ‌قول مي‌دهم که پرسپوليس‌امسال از تمام سال‌هاي اخير بهتر و زيباتر بازي خواهد کرد. بچه‌ها بسيار باانگيزه در حال تمرينات آماده‌سازي هستند تا بتوانيم دست در دست هم با قهرماني دل آنها را شاد کنيم.