PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علی کریمی به جرم روزه خواری از استیل آذین اخراج شد

sara.it69
09-14-2010, 07:14 PM
http://pnu-club.com/imported/2010/09/990.jpg

باشگاه استیل آذین در تصمیمی غافلگیركننده علی كریمی ستاره این تیم را اخراج كرد.
وب سایت باشگاه استیل آذین دلیل این تصمیم را برخی تخلفات و عدم تمکین در اجرای مقررات از این باشگاه خوانده است.
به دنبال این تصمیم روابط عمومی باشگاه اطلاعیه ای صادر كرد كه در بخشی از آن دلیل اخراج كریمی واضح تر بیان شده است :«باشگاه فرهنگی ورزشی استیل آذین وظیفه خود می داند در مقابل عدم تمکین در اجرای مقررات و حرمت شکنی و تظاهر به روزه خواری آقای علی کریمی یکی از بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه و عدم رعایت شئونات ماه مبارک رمضان در جریان تمرین به وظیفه دینی و قانونی خود عمل نموده و اخراج این بازیکن را اعلام نماید.از آنجایی که تعظیم شعائر الهی و حرمت نهادن به مقدسات دین مبین اسلام در اولویت باشگاه فرهنگی ورزشی استیل آذین قرار دارد و متاسفانه این موضوع از جانب بازیکن مذکور رعایت نشده و حتی با توهین وی به مسئولان فدراسیون فوتبال و مقررات همراه بوده و علیرغم تذکرات سرپرست تیم ، وی به اقدام خود ادامه داده و اصرار بر انجام این تخلف داشته است ، این بازیکن از همراهی تیم فوتبال استیل آذین محروم است.بی تردید آنچه در درجه بالاتری از عناوین و افتخارات ورزشی قرار دارد ، ایستادگی و پافشاری بر مبانی دین مبین اسلام و اصول اخلاقی است که موجبات تعالی و قدسیت انسان را فراهم می آورد.بی گمان نگاه ابزاری و هدف محور به ورزش بدون لحاظ داشتن جنبه های معرفتی ، معنوی و انسانی منجر به حاکمیت اخلاق و معنویت در ورزش نمی شود. از همین رو امیدواریم که اقدام باشگاه استیل آذین در الویت دادن به اصول اخلاقی تبدیل به یک رویه در ورزش کشور گردد و ورزش به فرموده امام خمینی(ره) نه به عنوان هدف که به عنوان وسیله ای در جهت نیل به تعالی تلقی گردد.»
در اطلاعیه باشگاه اشاره ای به گفت گوی انتقادی كریمی درباره مدیریت باشگاه نشده است ، با این حال برخی گمانه زنی های حاكی از آن است كه انتقاد آشكار از مصطفی آجورلو ، مدیرعامل باشگاه یكی از دلایل تصمیم باشگاه استیل آذین بوده است.
كریمی پیش و پس از بازی مقابل استیل آذین در گفت و گوهایی جداگانه به شیوه مدیریت باشگاه اعتراض كرد و از حسین هدایتی ، مالك باشگاه خواست مدیری دیگر را انتخاب كند.
خبرگزاری ایلنا

دوشنبه 25 مرداد 1389 كريمي: تحت هيچ شرايطي به استيل آذين برنمي گردم

علي کريمي گفت: من به تمام اعتقادات مذهبي پايبند هستم ولي احساس مي کنم چهره من در رسانه ها مخدوش شده است و تحت هيچ شرايطي به استيل آذين بر نمي گردم.
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg بازيکن استيل آدين در گفتگو با باشگاه خبرنگاران افزود:تحت هيچ شرايطي حاضر نيستم به استيل آذين برگردم مگر اينکه آجرلو همان طور که در صدا و سيما به من تهمت زد در صدا و سيما هم از من عذرخواهي کند.
وي ادامه داد:با حسين هدايتي در اين مورد صحبت کردم و او از من خواست آرامش خود را حفظ کرده و همه چيز را به او بسپارم تا راه حلش را پيدا کند ، اما به هيچ وجه آشتي نمي کنم.