PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (( اول عشق بعد ازدواج یا اول ازدواج بعد عشق یا...))

عاشق پیشه
09-14-2010, 12:24 AM
(( اول عشق بعد ازدواج یا اول ازدواج بعد عشق یا... )) لطفا" بگین شما کدومو بهش اعتقاد دارین یا دوست دارین,لطفا":169:

shumakher
09-14-2010, 12:58 AM
هیچ کدوم .همیشه عاشق باش

اعظم1366
09-14-2010, 01:30 AM
عاقلانه ازدواج کن عاشقانه زندگی کن

اقاقی
09-14-2010, 11:05 AM
براي ازدواج بايد عاقلانه عمل كرد ببين همه مي گن قبل از ازدواج خوب چشاتو باز كن بعد از ازدواج چشات نيمه باز باشن حالاا گه بسته هم باشن چه بهتر:39: ادم بايد بالاخره از يه سري مسائل بعد از ازدواج چشم پوشي كنه من هميشه يه اعتقادي دارم كه ميگم ادم يه بار عاشق ميشه اونم وقتيه كه ازدواج كرد اون وقته كه عاشق همسرش ميشه با جون و دل :26:زندگي رو بايد عاقلانه شروع كرد و عاشقانه پيش برد قبل از ازواج همين كه طرف به دل ادم بشينه كافيه لازم نيس عاشق سينه چاك هم باشن كه :265: اين عشقاي قبل از ازدواج بعد از ازدواج مطمئنا از بين ميره ولي عشقي كه بعد از ازدواج پيدا ميشه مي تونم بگم 80 درصد پايدارتره .................... اول منطق ....بعدش احساس :301:

اوه چقدر حرف زدم ؟؟؟:39:

sevenstar
09-14-2010, 11:42 AM
مسلم که اول عشق بعد ازدواج خیلی خیلی خیلی شیرینه ولی اول ازدواج درست و عاقلانه بعد ازدواج خیلی خیلی خیلی با دوام تره

ولیییییییی من خیلی دوست دارم قبل ازدواجم یک عشق واقعی ( نه فانتزی ) داشته باشم و با همون عشقم ازدواج کنم اخه میدونی من خیلی رمانتیکم :26:

Borna66
09-14-2010, 02:22 PM
عشق واقعي در هر دو حالت وجود دارد.همه ي اين ها بستگي به شعور و معرفت طرفين دارد كه متسفانه كمتر پيدا ميشه اين دوره زمونه!

روزگار خوش

leily69
09-15-2010, 06:36 PM
نمی شه گفت صرفا کدوم بهتره ولی فکر کنم بهترین راه این است که عاقلانه عاشق بشی یعنی جذب اخلاق طرف مقابل بشی و بعدا باهاش ازدواج کنی

R@ha 69
09-23-2010, 03:15 AM
عشق قشنگه اما به شرطی که طرف ارزش داشته باشه...و براش ارزش داشته باشی...
عشق قبل از ازدواج یه چیزه...عشق بعد ازدواج یه چیز دیگه...
اما مسلما بعد ازدواج با اهمیت تره...و موندگارتر.

عاشق پیشه
09-26-2010, 12:54 AM
به نظر من واضحه عشق مقامش خیلی بالاتر از ازدواجه.شاید قرار دادن این دو در کنار هم پایین آوردن مقام و منزلت عشقه.ازدواج یک قراردادی بیش نیست که جدایی(طلاق) رو هم میتونه داشته باشه ولی عشق مثل انرژیه که هرگز از بین نمیره و حتی نفرت هم حریف عشق نیست.پس اول عشق شاید منجر به ازدواج نشه و یا اول ازدواج منجر به عشق نشه.ولی در هر صورت عشقه که مهمه و اکتسابی و دست خود آدم نیست و هر کسی میتونه چه در کنار ازدواج چه بی ازدواج عشقشو دوست داشته باشه و باهاش زندگی کنه.حقیقتیه که بهتره بپذیریم .بخاطر روحمون و آرامشمون.....