PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شهریه دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی ۹۰-۸۹

sunyboy
09-13-2010, 06:02 PM
معاون سنجش و آموزش دانشگاه پیام‌نور گفت: شهریه دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی 90-89 تغییری نخواهد کرد. عبدالله معتمدی، معاون سنجش و آموزش دانشگاه پیام‌نور با بیان این‌که دانشگاه پیام‌نور امسال هیچ افزایش شهریه‌ای ندارد، افزود: هر چند هیئت امنای دانشگاه پیام‌نور اجازه افزایش شهریه ۱۰ تا ۱۵ درصدی به طور سالانه را داده است اما شهریه این دانشگاه در سال تحصیلی جدید افزایش نمی‌یابد.

وی با تأکید بر این‌که شهریه دانشجویان جدید‌الورود و دانشجویان قدیمی دانشگاه پیام‌نور در سال تحصیلی جدید افزایشی ندارد، گفت: انتخاب واحد نیم‌سال اول سال تحصیلی ۹۰ ـ ۸۹ دانشجویان دانشگاه پیام‌نور از دیروز آغاز شده است و تا ۲۸ شهریور ادامه دارد.

معاون سنجش و آموزش دانشگاه پیام‌نور اظهار کرد: دانشجویان دانشگاه پیام‌نور برای انتخاب واحد باید به سایت گلستان مراجعه کرده و نسبت به انتخاب واحد خود در زمان اعلام شده توسط این سیستم اقدام کنند البته دانشجویان این دانشگاه باید قبل از انتخاب واحد نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند، چرا که در غیر این صورت اجازه انتخاب واحد ندارند.

samaneh2000
09-13-2010, 06:49 PM
معاون سنجش و آموزش دانشگاه پیام‌نور گفت: شهریه دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی 90-89 تغییری نخواهد کرد. عبدالله معتمدی، معاون سنجش و آموزش دانشگاه پیام‌نور با بیان این‌که دانشگاه پیام‌نور امسال هیچ افزایش شهریه‌ای ندارد، افزود: هر چند هیئت امنای دانشگاه پیام‌نور اجازه افزایش شهریه ۱۰ تا ۱۵ درصدی به طور سالانه را داده است اما شهریه این دانشگاه در سال تحصیلی جدید افزایش نمی‌یابد.

وی با تأکید بر این‌که شهریه دانشجویان جدید‌الورود و دانشجویان قدیمی دانشگاه پیام‌نور در سال تحصیلی جدید افزایشی ندارد، گفت: انتخاب واحد نیم‌سال اول سال تحصیلی ۹۰ ـ ۸۹ دانشجویان دانشگاه پیام‌نور از دیروز آغاز شده است و تا ۲۸ شهریور ادامه دارد.

معاون سنجش و آموزش دانشگاه پیام‌نور اظهار کرد: دانشجویان دانشگاه پیام‌نور برای انتخاب واحد باید به سایت گلستان مراجعه کرده و نسبت به انتخاب واحد خود در زمان اعلام شده توسط این سیستم اقدام کنند البته دانشجویان این دانشگاه باید قبل از انتخاب واحد نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند، چرا که در غیر این صورت اجازه انتخاب واحد ندارند.

عزیز همه این گفته ها فقط مانور تبلیغاتی هستش همیشه هم همینو می گن ولی شما باور نکن
من که ورودی 85 این دانشگاه هست شهریه ثابتم ترم اول 33هزار و خورده ای بوده حالا شده 56 هزار و خورده ای حالا شما ببین این شهریه تغییر کرده یا نه
البته بسیار ممنون از اطلاع رسانیتون

اقاقی
09-13-2010, 07:07 PM
زكي !!! گفتن ما هم باورمون شد

من ترم قبل 17 واحد داشتم بگم شهريه ام چند بوده تعجب مي كنين 260 هزار تومن برا 17 واحد ؟؟؟
:105:

dokhtar
09-13-2010, 08:22 PM
وا جه خبره من کلی ازمایشگاه هم داشتم شد 216 تومن
معلوم نیس چطور حساب میکنن

setayesh89
09-13-2010, 11:47 PM
دوستم معماری میخونه
با شونزده هفده واحد شهریه شون حول و حوش پونصد میچرخه

NIMA.N
09-13-2010, 11:56 PM
عزیز همه این گفته ها فقط مانور تبلیغاتی هستش همیشه هم همینو می گن ولی شما باور نکن
من که ورودی 85 این دانشگاه هست شهریه ثابتم ترم اول 33هزار و خورده ای بوده حالا شده 56 هزار و خورده ای حالا شما ببین این شهریه تغییر کرده یا نه
البته بسیار ممنون از اطلاع رسانیتون
ترم پيش هم 56 هزار خورده اي بود. پس در نتيجه؟ شهريه اين ترم تغيير نكرده

sade_samimi8
09-14-2010, 09:11 AM
سلام من ورودي جديد ارشدم فلسفه تربيت كسي نميدونه شهريش چقد ميشه هر ترم؟

samaneh2000
09-14-2010, 09:56 AM
ترم پيش هم 56 هزار خورده اي بود. پس در نتيجه؟ شهريه اين ترم تغيير نكرده

همون من شهریه ی ترم پیش رو گفتم چون شهریه ی جدید رو با توجه به این که بدهی داشتم نتونستم ببینم ولی حالا این موقع ثبت نام 56 هزار و خورده ای میزنه تازه موقعی که می ری کارت ورود به جلسه بگیری همینجوری یه 2 یا 3 کیلوی دیگه هم چون کنتورشون خرابه برات میندازن اگه بیشتر نشه

samaneh2000
09-14-2010, 09:58 AM
سلام من ورودي جديد ارشدم فلسفه تربيت كسي نميدونه شهريش چقد ميشه هر ترم؟

شهریه ها معمولا تو دفترچه ثبت نام قید شده شما به دفترچه مراجعه کنید.

samaneh2000
09-14-2010, 10:11 AM
دوستم معماری میخونه
با شونزده هفده واحد شهریه شون حول و حوش پونصد میچرخه

البته معماری سیستمش با رشته هایی مثل مدیریت خیلی فرق داره چون که اکثر واحدهاشون درسای کارگاهی داره و به خاطر همین شهریه می زنه بالا

setayesh89
09-14-2010, 01:23 PM
البته معماری سیستمش با رشته هایی مثل مدیریت خیلی فرق داره چون که اکثر واحدهاشون درسای کارگاهی داره و به خاطر همین شهریه می زنه بالا

اره هر ترم یه طرح پنج واحدی دارن که عملیه 5*40000=200000

prisoner
09-17-2010, 03:25 PM
این ترم من 12 واحد برداشتم شد 184 تومن
البته یه واحد عملی دارم!!!
ولی حس میکنم قیمتش با توجه به ترم های پیش معقولانه نیست

ريحانه ثقفي
09-19-2010, 01:46 PM
سلام منم موافقم هر چي ميگن كشكه منم معماريم شهريه ام با 15 واحد شده 378 هزار و خورده اي
:105:

reza karimi
09-19-2010, 07:04 PM
17واحد برداشتم شده265000تومان.
لعنت به این دانشگاه...

راما
09-19-2010, 08:12 PM
17واحد برداشتم شده265000تومان.
لعنت به این دانشگاه...

تازه شهریه شما که خوب شده این طوری لعنتشون کردی تازه واحد عملی و آزمایشگاه داری که اینقدر شده دیگه ....
من 18 واحد برداشتم 300 وخورده ای شده( 6 واحد عملی هم دارم)البته به نظرم شهریه های ما نسبت به دانشگاه آزاد هیچ است تازه باید بریم خدارو هم شکر کنیم که داریم اینقدر می دیم من شهریه خواهرم از 1 میلیون و خورده ای(که خوردش تازه می شه شهریه ما) کمتر نمی شه که نمی شه !!!!!!!!!!
ناشکر نباش دوست عزیز