PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطوری باید ثبت نام کنم؟

hadi222
09-13-2010, 12:35 AM
سلام
دوستان من می خوام در دانشگاه پیام نور در دوره ی فراگیر معماری بخونم
امکانش هست؟ در اصفهان ؟
و اینکه زمان ثبت نام کی هستش ؟ یعنی من الان باید برای کارشناسی فراگیر برم ثبت نام؟
اخه بعضی از موسسات الان دارن تبلیغ می کنن
من نمی دونم حالا باید برم ثبت نام یا بعدا؟!

hadi222
09-13-2010, 04:03 PM
یعنی کسی چیزی نمی دونست؟
یا سوالم اشکالی داشت؟

آبجی
09-13-2010, 04:21 PM
سلام با اجازه دوستان من جواب میدم :

اول از همه باید ببینید که رشته معماری داره یا نه چون خودم به شخصه ندیدم !!!

بعدش بستگی به این داره شما میتونید کتابها رو تهیه کنید و خودتون تو خونه بخونید یا برید همین اموزشگاه ها ثبت نام کنید .

انقدر ها هم سخت نیست که بخواید برید کلاس خودتون هم میتونید بدون کلاس رفتن رشته ای که میخواید رو قبول شید باز هم حق انتخاب با خودتون هست

آبجی
09-13-2010, 04:23 PM
در مورد این هم که فرمودید زمان ثبت نام دوره جدید کی هست تو سایت میزنند و اینکه فکر نمیکنم حالا حالا ها دفترچه اش بیاد چون ازمونش فکر کنم تقریبا یک ماه هست که برگزار شده

samaneh2000
09-13-2010, 06:25 PM
زمان ثبت نام دوره ی فراگیر کارشناسی دانشگاه پیام نور معمولا دی ماه هر سال از طریق سایت سنجش اعلام می شود
اما در مورد تبلیغات موسسه های خصوصی اون برای کلاس و تقویتی هستش ولی در آخر آزمون توسط سازمان سنجش گرفته می شود .
شما خودتون هم می تونید با کمی همت بدون کلاس قبول بشید.

NIMA.N
09-13-2010, 06:28 PM
سلام
دوستان من می خوام در دانشگاه پیام نور در دوره ی فراگیر معماری بخونم
امکانش هست؟ در اصفهان ؟
و اینکه زمان ثبت نام کی هستش ؟ یعنی من الان باید برای کارشناسی فراگیر برم ثبت نام؟
اخه بعضی از موسسات الان دارن تبلیغ می کنن
من نمی دونم حالا باید برم ثبت نام یا بعدا؟!سلام.
بله شما مي توانيد . اول از مركز اصفهان سوال بپرسيد اين رشته رو دارن يا خير.
زمان ثبت نام آزمون فراگير هم اوايل آبان خواهد بود

hadi222
09-13-2010, 08:48 PM
سلام
سوال من اینجاست که من باید از الان شروع به خوندن بکنم؟
و اگر به اموزشگاه ها نرم اونوقت واحد هایی که در دوره ی دانشپذیری پاس می کنم مقبول هست؟
و اینکه منابع از پیش تعیین شده؟
یعنی الان نرم یه چیزی بخونم بعد فردا ببینم این اون نیست و امسال عوض شده

Borna66
09-13-2010, 09:00 PM
سلام
سوال من اینجاست که من باید از الان شروع به خوندن بکنم؟
و اگر به اموزشگاه ها نرم اونوقت واحد هایی که در دوره ی دانشپذیری پاس می کنم مقبول هست؟
و اینکه منابع از پیش تعیین شده؟
یعنی الان نرم یه چیزی بخونم بعد فردا ببینم این اون نیست و امسال عوض شده
با سلام
دوست عزيز.نابع كنكور فراگير معمولا ثابت هست و اكثر اوقات تغييراتي در ان رخ نمي دهد.براي اين منظور بهتر هست از منابع اخرين كنكور برگزار شده فراگير رشته ي مربوطتون استفاده كنيد.
اگر مي تونيد اگر از همين الان خودتون شروع كنيد بهتر هست قطعا مسلط تر خواهيد شد به مباحث درسي. به نظره من با يك برنامه ريزي مناسب و منطم خودتون راحت مي تونيد در كنكور قبول بشويد و ديگر نيازي به كلاس هاي كنكور و موسسات اموزشي نيست .

موفق باشيد
روزگار خوش