PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دخترهای دم بخت; چگونه از ترشيدگي جلوگيري كنيم؟

صفحه ها : [1] 2

sunyboy
09-06-2008, 02:25 PM
این هم بیست روش برای پیدا کردن شوهر تا دیگه لازم نباشه برای پیدا کردن یه شوهر هر روز بساط صافکاری و نقاشی و قابلمه سازی به راه باشه:

1_ يقه اولين خواستگار رو بچسبيد كه شايد تنها شتر بخت شما باشه. (http://egza.wordpress.com/)

2_ناز و لفت و ليس رو بذاريد كنار
.
3_در معرض ديد باشيد، گذشت اون زمان كه مي‌گفتن: من اون دختر نارنج و ترنجم كه از آفتاب و از سايه مي رنجه

4_سن ازدواج رو بيارين پايين، همون 17 يا 18 خوبه. بالاتر كه برين همچين بگي نگي از دهن مي‌افتين.

5_تموم دوست پسراتونو تهديد به ازدواج (http://egza.wordpress.com/) كنيد، اگه موندن چه بهتر، نموندن دورشون رو درز بكشيد
.
6_ دعاي باز شدن بخت رو دور گردنتون آويزون كنيد، يه وقت كتابشو دور گردنتون آويزون نكنيد كه گردن لطيفتون كج مي‌شه.

7_ پسر‌هاي فاميل بهترين و در دسترس‌ترين طعمه‌ها هستند، رو هوا بقاپيدشون.

8_ رو شكل و شمايل ظاهري پسرها زياد حساسيت به خرج نديد، پسرهاهمشون خوشگل، هستند. ( آره خب البته به خورده بیشتر زیر ابروها شو نوبردارن خوشگل تر هم میشن )

9_توي اجتماع بر بخوريد، با مردم قاطي شيد، با ننه صغرا و بي‌بي عذرا نشست و برخاست كنيد، همينا هستن كه شادوماد مي‌سازن واستون.

10_ يه كم به خودتون برسيد، منظورم آرايش و برداشتن زير ابرو و ريمل و پودر و سايه و كرم شب و روز و ماسك خيار و فر مژه و خط لب و خط چشم و… نيست. حداقل قيافه يه آدم رو داشته باشيد.

11_در پوشش دقت كنيد، لباس چسب و كوتاه فقط آدماي بوالهوس رو دورتون جمع مي كنه، يه پوشش سنگين و اندكي رنگين با حفظ معيارهاي دوماد پسند بهترينه.

12_مهمون كه مياد قايم نشيد، چاي ببريد، پذيرايي كنيد، خلاصه يه چشمه بياين كه بعله ما هم هستيم.

13_ سعي كنين از هر انگشتتون هفت نوع هنر بباره كه مامانه بتونه جلوي در و همسايه قر و قميش بياد كه دخترم قربونش برم اينجوريه و اونجوريه…

14_تا مامانه و باباهه مي‌گن دخترمون ديگه وقته عروسيشه مثل لبوي نپخته سرخ نشين و در بريد، در حركات و سكناتتون اين نظر رو تاييد كنيد و دنبالشو بگيريد.

15_بالاخره اگه خداي نكرده مي‌خواين جزو اون يك ميليون و هفت صد هزار دختر بي شوهر نباشيد (تازه اگه همه پسراي اين مملكت دوماد شن، كه نمي شن) هر چي داريد، رو كنيد، منظورم اعضا و جوارحتون نيست منظورم كمالات و هنر مندياتتونه.

16_ و اينو بگم كه از هيچ دوره زندگيتون به اندازه وقتي كه با نامزد محبوبتون زير سايه درخت توي يه پارك خلوت داريد معاشقه مي كنيد لذت نخواهيد برد، حالا به بعدنش كارندارم (منضورم رو تخت خواب نيستا).

17_اگه كسيرو دوسش دارين برين خواستگاريش (نكته: اين كار ريسكش خيلي بالاس اگه شازده بگه نه سوژه خنده 1 سال فاميلاتون رديفه).

18_حداقل يه 206 داشته باشين كه طرف به خاطر ماشين هم كه شده بياد 2تا بشين بده 9 ماه 3 تا بشين.

19_اون يارو كه با اسب سفيد ميادوبي خيال شين.

20_ اگه از همه كس قطع اميد كردين يه سر بياين اینترنت یه خورده خالی ببندین که خوشگل ترین دختر روی زمینید حالا بعدا اگه فهمید اشکال نداره….!!!!

اگه ناراحت شدید معذرت این مطلب رو من ننوشتم اینا چکیده خاطرات یک دختر ترشیده بود!!

pnugirl
09-06-2008, 04:54 PM
هرچند درست نبود اما با نمک بود

sunyboy
09-06-2008, 05:02 PM
شاید هم درست بودها

pnugirl
09-06-2008, 05:22 PM
گویا دمپایی کم خوردین شما!!! جرات کردین دوباره بفرمایین درست بوده

sunyboy
09-06-2008, 05:32 PM
چیزه..... چیزه.....

pnugirl
09-06-2008, 05:40 PM
همون....می دونم خودم

sunyboy
09-06-2008, 05:44 PM
اما... ولی...

pnugirl
09-06-2008, 05:51 PM
چی شد؟؟؟؟؟

sunyboy
09-07-2008, 09:36 AM
هیچی... هیچی...

pnugirl
09-07-2008, 06:24 PM
اکشال نداره آقای مدیر. بزرگ می شی یادت می ره

sunyboy
09-07-2008, 11:17 PM
ولی.... بله...

pnugirl
09-08-2008, 01:07 PM
راستی پسرای ترشیده باید چی کار کنن؟؟؟ آخه می دونین تو این دوره زمونه آمار پسرای ترشیده داره بالا می ره آخه توقع دخترا رفته بالا دیگه به این راحتی ها حاضر نمی شن زن کسی بشن

sunyboy
09-08-2008, 11:11 PM
پسرا ترشیده نمیشن

pnugirl
09-09-2008, 02:06 PM
جدی؟؟؟؟ کی اینو گفته؟؟؟ هرکی گفته می خواسته بهتون دلداری بده.

sunyboy
09-09-2008, 05:32 PM
از قدیم گفتن پسر جماعت انتخاب می کنه!!

pnugirl
09-09-2008, 05:43 PM
انتخاب می کنه بعد باید انتخاب بشه. الان هم در اکثر خواستگاری ها 50 درصد قضیه حله چون پسره انتخابش رو کرده اما متاسفانه توی اون 50 درصد بقیه به مشکل می خورن

sunyboy
09-09-2008, 05:50 PM
چون الان دخترا خاستگار خیلی کم دارن برای همین اون 50 درصد هم حله!!

pnugirl
09-09-2008, 05:56 PM
مشکل شما پسرا همینه که اینجوری فکر می کنین. اما متاسفانه بیش تر پسرا توی خواستگاری های اولی که می رن جواب رد می شنون. من که خودم دارم نمونه های زیادی رو می بینم. ما دخترا اعتقاد داریم چیزی که زیاده شوهره. اون چه واسمون مهمه اینه که طرف آدم باشه، وگرنه شوهر که فراوونه

sunyboy
09-09-2008, 06:43 PM
بله برای همین ترشیده میشین

pnugirl
09-10-2008, 11:55 AM
ديگه بحث ترشيده شدن نيست. الان ديگه كسي به اين حرفا اعتقاد نداره. زندگي خوب داشتن مهم تر از زندگي نداشتنه

sunyboy
09-10-2008, 03:13 PM
بله.. ولی اگر دختر خانما اینجوری پیش برن ترشیده میشن.. منظورم توقعات زیاده!!

pnugirl
09-10-2008, 06:51 PM
بله.. ولی اگر دختر خانما اینجوری پیش برن ترشیده میشن.. منظورم توقعات زیاده!!این که درسته. البته توقعات برمی گرده به محیطی که دخترا توش بزرگ می شن و متاسفانه در این زمینه ها چشم و هم چشمی خیلی زیاده. یعنی اینکه هرکسی فکر می کنه لیاقتش اینه که همسرش از همسر دیگران یه سرو گردن بالاتر باشه. اما حرف من اینه که متاسفانه این توقعات بالا باعث شده پسرا هم ترشیده شن

sunyboy
09-10-2008, 09:44 PM
این که درسته. البته توقعات برمی گرده به محیطی که دخترا توش بزرگ می شن و متاسفانه در این زمینه ها چشم و هم چشمی خیلی زیاده. یعنی اینکه هرکسی فکر می کنه لیاقتش اینه که همسرش از همسر دیگران یه سرو گردن بالاتر باشه. اما حرف من اینه که متاسفانه این توقعات بالا باعث شده پسرا هم ترشیده شن

بله برای همینه که آمار زن گرفتن کم شده:289:

pnugirl
09-11-2008, 03:36 PM
بله برای همینه که آمار زن گرفتن کم شده:289:آمار زن گرفتن لغت اشتباهیه. آمار ازدواج پایین اومده. وقتی می گین زن گرفتن یعنی اینکه این مردا هستن که ازدواج نمی کنن در حالیکه این مشکل مربوط به هردو طرفه و هیچ کدوم راضی به ازدواج نیستن. ضمن اینکه فساد اخلاقی موجود در جامعه خیلی از مردها رو از اون احساس نیازی که در انفوان جوانی به جنس مونث دارن بی نیاز می کنه. اینه که تا مردها درک درستی از ازدواج و دلیل زن گرفتن نداشته باشن سراغش نمی رن

sunyboy
09-11-2008, 11:01 PM
آمار زن گرفتن لغت اشتباهیه. آمار ازدواج پایین اومده. وقتی می گین زن گرفتن یعنی اینکه این مردا هستن که ازدواج نمی کنن در حالیکه این مشکل مربوط به هردو طرفه و هیچ کدوم راضی به ازدواج نیستن. ضمن اینکه فساد اخلاقی موجود در جامعه خیلی از مردها رو از اون احساس نیازی که در انفوان جوانی به جنس مونث دارن بی نیاز می کنه. اینه که تا مردها درک درستی از ازدواج و دلیل زن گرفتن نداشته باشن سراغش نمی رن

بله تا حدود حق باشماست!!

ولی خب مشکل بیشتر مرد ها اینه که اولا زنا درک خوبی در مورد شوهر آینده خود ندارن!! دوما بیشتر مردا می ترسن به زنا اعتماد کنن چون بنظر بیشتر مردا زنا موجوداتی مرموز غیر قابل شناختی هستند برای همین میترسن بهشون اعتماد کنن !! و خیلی چیزای دیگه جمع میشه و باعث میشه مردا از ازدواج یا می ترسن یا میلی ندارن ازدواج کنن!! البته همه مردا در مثالی که شما زدین اینطجوری نیستن هستندمردایی که دنبال چیزایی بیهوده ای که شما گفتن نمی رن!!

pnugirl
09-12-2008, 06:34 AM
بله تا حدود حق باشماست!!

ولی خب مشکل بیشتر مرد ها اینه که اولا زنا درک خوبی در مورد شوهر آینده خود ندارن!! دوما بیشتر مردا می ترسن به زنا اعتماد کنن چون بنظر بیشتر مردا زنا موجوداتی مرموز غیر قابل شناختی هستند برای همین میترسن بهشون اعتماد کنن !! و خیلی چیزای دیگه جمع میشه و باعث میشه مردا از ازدواج یا می ترسن یا میلی ندارن ازدواج کنن!! البته همه مردا در مثالی که شما زدین اینطجوری نیستن هستندمردایی که دنبال چیزایی بیهوده ای که شما گفتن نمی رن!!نه اینکه زن ها درک درستی ندارن. می دونین! دوطرف نسبت به هم شناختی ندارن و خصوصیات اخلاقی جنس مخالفشون رو نمی شناسن. مردها احساس می کنن زن ها مرموزن و زن ها فکر می کنن مردها دروغگو و فریبکارن. البته حق هم با دارن. توی این جامعه شک کردن حق هر فردیه. وقتی آدم ها می بینن کسایی که سال های سال با هم بودن و به قولی جیک و پوک زندگی همدیگرو می دونن بازهم نسبت به هم هر نوع خیانتی رو روا می دارن... واقعا جامعه بدی شده.
قطعا مردهایی هستند که شرافتشون را به پای هوس هاشون نمی ریزن. هرزنی هم آرزوش اینه که به یک همچین مردی تکیه کنه

sunyboy
09-12-2008, 09:50 AM
نه اینکه زن ها درک درستی ندارن. می دونین! دوطرف نسبت به هم شناختی ندارن و خصوصیات اخلاقی جنس مخالفشون رو نمی شناسن. مردها احساس می کنن زن ها مرموزن و زن ها فکر می کنن مردها دروغگو و فریبکارن. البته حق هم با دارن. توی این جامعه شک کردن حق هر فردیه. وقتی آدم ها می بینن کسایی که سال های سال با هم بودن و به قولی جیک و پوک زندگی همدیگرو می دونن بازهم نسبت به هم هر نوع خیانتی رو روا می دارن... واقعا جامعه بدی شده.
قطعا مردهایی هستند که شرافتشون را به پای هوس هاشون نمی ریزن. هرزنی هم آرزوش اینه که به یک همچین مردی تکیه کنه

خب این درسته ولی خب باور کنین زنا موجوداتی غیر قابل شناختی هستند!! اینو تاریخ هم نشون داده!! خیلی از دخترا حرفشون با دلشون یکی نیست! اول صلاح خودشان را میخوان بعد صلاح طرف مقابل را!! ولی بر عکس اگر مردی زنی رو دوست داشته باشه حتی حاضره از رندگیش هم بگذره!! دختر خوب هم هست ولی با این وضع موجود توی جامعه گم شدن..
بله البته زنایی هم هستن که نمیشه از فرشته سواشون کرد!!

pnugirl
09-12-2008, 10:21 AM
خب این درسته ولی خب باور کنین زنا موجوداتی غیر قابل شناختی هستند!! اینو تاریخ هم نشون داده!! خیلی از دخترا حرفشون با دلشون یکی نیست! اول صلاح خودشان را میخوان بعد صلاح طرف مقابل را!! ولی بر عکس اگر مردی زنی رو دوست داشته باشه حتی حاضره از رندگیش هم بگذره!! دختر خوب هم هست ولی با این وضع موجود توی جامعه گم شدن..
بله البته زنایی هم هستن که نمیشه از فرشته سواشون کرد!!اتفاقا زن ها موجودات ساده ای هستن خیلی راحت می شه اون ها رو شناخت
البته شاید هم زن ها اول منافع خودشون رو بسنجن. اما به نظر من این صرفا منوط می شه به دوران دوستی. آیا تا حالا دیدین مادری به منافع خودش فکر کنه؟؟؟ مارها همیشه فدای خانه و خانواده میشن

sunyboy
09-12-2008, 01:17 PM
اتفاقا زن ها موجودات ساده ای هستن خیلی راحت می شه اون ها رو شناخت
البته شاید هم زن ها اول منافع خودشون رو بسنجن. اما به نظر من این صرفا منوط می شه به دوران دوستی. آیا تا حالا دیدین مادری به منافع خودش فکر کنه؟؟؟ مارها همیشه فدای خانه و خانواده میشن
با این سادگی خودشان مردا رو فریب میدن!! البته مادر با زن خیلی فرق داره!! زنی وقتی مادر میشه کلا فرق می کنه

hiddenboy
09-12-2008, 04:04 PM
البته یکسری از دخترها ، خیلی خودشون رو میگیرن و من واقعا با این دسته از دختر ها نمیتونم کنار بیام. البته منظورم شخص خاصی نیستا . منظورم اون کسایی هست که باهاشون برخورد داشتم. نمیدونم چی تو فکرشون میگذره که برخوردشون این طوری. البته اینم خودش از دلایل ترشیده شدن محسوب میشه

hiddenboy
09-12-2008, 04:07 PM
البته بگذارید یک تفعلی هم بر شوخی بزنیم!! لطفا خانم ها و دختر ها به دل نگیرن!http://itcentre.ir/modules/Forums/images/smiles/icon_redface.gif

برای اینکه شما یه زن خوب بری زندگی پیدا کنی به دو چیز احتیاج داری پول و زمان پس :

woman=time+money

تو این دوره زمونه با زمان مناسب پول بدست میاری:

time=money

بنابرین:

woman=money+money or woman=2 money

هر کس پول داشته باشه مشکلاتش نصف می شه:

money= 1/2 problem

پس:

woman=(1/2 problem)*2

حالا جواب بدست میاد:

woman= problem http://www.pnu-club.com/ http://www.pnu-club.com/ http://www.pnu-club.com/

sunyboy
09-12-2008, 05:24 PM
اینو توی دانشگاه یکی از بچه ها مطرح کرده بود خیلی جالبه

pnugirl
09-13-2008, 01:27 PM
جالب بود علی آقا. اما نه اونقدر که آقای مدیر فرمودن

sunyboy
09-13-2008, 07:04 PM
بله...............................

pnugirl
09-13-2008, 09:55 PM
حالا من که می گم حرفای شما نامفهومه بدتون می یاد

hiddenboy
09-14-2008, 10:30 AM
اتفا قا حرفهای آقای مدیر ته مفهومه

فریبا
09-14-2008, 01:06 PM
البته یکسری از دخترها ، خیلی خودشون رو میگیرن و من واقعا با این دسته از دختر ها نمیتونم کنار بیام. البته منظورم شخص خاصی نیستا . منظورم اون کسایی هست که باهاشون برخورد داشتم. نمیدونم چی تو فکرشون میگذره که برخوردشون این طوری. البته اینم خودش از دلایل ترشیده شدن محسوب میشه
سلام .با اجازتون از اینجا به بعد منم همراهیتون میکنم .
اینکه شما میگی دخترا خودشون رو میگیرن منم موافقم . اما خودت بگو
اگه یه دختر بخواد با یه پسر (همکلاسی_ همسایه _آشنا ....) یه کم صمیمی باشه و گرم بگیره وقتی میبینه آکثریت مردم دور و اطرافش دهنشون رو باز میکنن و هر چی دوست دارن پشت سرش میگن فکر میکنی مجبور نمیشه خیلی خشک و رسمی برخورد کنه؟؟؟؟؟

hiddenboy
09-14-2008, 01:15 PM
چرا تا حدودی هم حق باشماست ولی خوب توی دانشگاه خیلی از دخترها هستن که خیلی خودشون رو میگیرن و انگار بقیه رو آدم حساب نمیکننو وحتی موقع حرف زدن باهاشون هم خیلی بد برخورد میکنن. البته همون طور که میدونید توی دانشگاه که واسه هم حرف در نمیارن چون کاملا عادیه

فریبا
09-14-2008, 01:25 PM
چرا تا حدودی هم حق باشماست ولی خوب توی دانشگاه خیلی از دخترها هستن که خیلی خودشون رو میگیرن و انگار بقیه رو آدم حساب نمیکننو وحتی موقع حرف زدن باهاشون هم خیلی بد برخورد میکنن. البته همون طور که میدونید توی دانشگاه که واسه هم حرف در نمیارن چون کاملا عادیه
بله . عادی از دید من و شماست . من خودم خیلی چوب این خوب روخورد کردن رو خوردم . متوجه هستین که ..

hiddenboy
09-14-2008, 01:30 PM
بله می فهمم

sunyboy
09-14-2008, 05:04 PM
موافقم.. البته همه شون اینطوری نیستن هستن دخترایی که با رفتار خوبشان شان و ادب خانوادگی خودشان را بخوبی نمایان می کنن و اینجور دخترا در آینده هم همسران خوبی برای جامعه و کانون خانواده شان میشوند

sunyboy
09-14-2008, 05:16 PM
حالا من که می گم حرفای شما نامفهومه بدتون می یاد

کجا نا مفهومه بفرمایین توضیح بدم؟؟:107:

sunyboy
09-14-2008, 05:17 PM
اتفا قا حرفهای آقای مدیر ته مفهومه

ایول راس میگیا ما دوتا خیلی خوب همدیگرو می فهمیم:15:

sunyboy
09-14-2008, 05:18 PM
سلام .با اجازتون از اینجا به بعد منم همراهیتون میکنم .
اینکه شما میگی دخترا خودشون رو میگیرن منم موافقم . اما خودت بگو
اگه یه دختر بخواد با یه پسر (همکلاسی_ همسایه _آشنا ....) یه کم صمیمی باشه و گرم بگیره وقتی میبینه آکثریت مردم دور و اطرافش دهنشون رو باز میکنن و هر چی دوست دارن پشت سرش میگن فکر میکنی مجبور نمیشه خیلی خشک و رسمی برخورد کنه؟؟؟؟؟
خب اینم درسته ولی نه با کسی که واقعا دوسش داره و میخواد باهاش ازدواج کنه!!

pnugirl
09-14-2008, 06:11 PM
خب اینم درسته ولی نه با کسی که واقعا دوسش داره و میخواد باهاش ازدواج کنه!!ببنین من شهر شما رو نمی دونم اما توی تهران ازدواج بیشتر جنبه وعده سرخرمن داره. یعنی پسرا سعی می کنن با این حرفها یه دختر رو راضی کنن که باهاش باشه و براش خیلی کارها رو بکنه به این بهونه که در آینده می خوان با هم ازدواج کنن و دلیلی نداره که دختره از چیزی بترسه. اینه که دخترای تهرانی دارن یاد می گیرن با این حرف ها خام کسی نشن

فریبا
09-14-2008, 06:20 PM
ببنین من شهر شما رو نمی دونم اما توی تهران ازدواج بیشتر جنبه وعده سرخرمن داره. یعنی پسرا سعی می کنن با این حرفها یه دختر رو راضی کنن که باهاش باشه و براش خیلی کارها رو بکنه به این بهونه که در آینده می خوان با هم ازدواج کنن و دلیلی نداره که دختره از چیزی بترسه. اینه که دخترای تهرانی دارن یاد می گیرن با این حرف ها خام کسی نشن
من هم موافقم . تو شهر من هم با اینکه خیلی بزرگ نیست همین رخداد رخ میده

hiddenboy
09-14-2008, 08:46 PM
ببنین من شهر شما رو نمی دونم اما توی تهران ازدواج بیشتر جنبه وعده سرخرمن داره. یعنی پسرا سعی می کنن با این حرفها یه دختر رو راضی کنن که باهاش باشه و براش خیلی کارها رو بکنه به این بهونه که در آینده می خوان با هم ازدواج کنن و دلیلی نداره که دختره از چیزی بترسه. اینه که دخترای تهرانی دارن یاد می گیرن با این حرف ها خام کسی نشن
منم موافقم-- خیلی از پسرا با دختر ها فقط برای رفع هوسشون دوست میشن و به نظر من کاری از این بدتر که با احساسات یه نفر (چه پسر چه دختر) بازی کنی نیست. و من خودم با این کار خیلی مخالفم و بسیار بده.

sunyboy
09-15-2008, 10:51 AM
من هم موافقم . تو شهر من هم با اینکه خیلی بزرگ نیست همین رخداد رخ میده

همه جا اینجوریه البته نه پسرا!! بلکه دخترا هم اینکارو با پسرا می کنن !!

sunyboy
09-15-2008, 10:53 AM

همه جا اینجوریه!! البته دخترای امروزی بیشتر از اینکارا می کنن تا پسرا!!

pnugirl
09-15-2008, 11:40 AM
همه جا اینجوریه البته نه پسرا!! بلکه دخترا هم اینکارو با پسرا می کنن !!

همه جا اینجوریه!! البته دخترای امروزی بیشتر از اینکارا می کنن تا پسرا!!
اصلا موافق نیستم. می دونین هنوز هم دخترا درسته خیلی عوض شدن اما احساساتشون مثل سابق لطیف و پاکه. دخترا حاضر نمی شن همین جوری خیلی از کثافت کاری ها رو به خاطر کسی انجام بدن مگر اینکه اون پسره خرشون کنه. البته الان دیگه دست پسرها برای دخترا رو شده و به این راحتی ها نمی تونن این کارو بکنن.

hiddenboy
09-15-2008, 11:47 AM
این هم هست. البته این جور دخترا خیابونی هستن چون ...

hiddenboy
09-15-2008, 11:49 AM
دختری که واقعا احساس و وجدان داشته باشه این کارارو نمیکنه. همین طور پسرش.

pnugirl
09-15-2008, 12:00 PM
راستش من بازهم مخالفم. می دونین دخترایی که کارشون به این جاها می کشه معمولا بار اول از روی عشق و علاقه گول یکی از این پسرای هرزه رو خوردن و بعد دیگه واسشون مهم نبوده که چی می شه.
البته نمی گم همشون، اکثرا اینجورین

hiddenboy
09-15-2008, 12:07 PM
درسته توی پسرا که فکرشون تو این چیزا هست خیلی زیاده

pnugirl
09-15-2008, 02:11 PM
البته یک نفر می گفت پسرا از نظر دخترا هوس بازن اما مشکلشون اینه که دوست دارن علاقشون را به طرفشون با مثلا بوسه و نوازش نشون بدن و این از نظر دخترا هوسه. من به حرفش خیلی فکر کردم. تا حدودی هم حق با ایشونه. اما خوب نباید از حق هم گذشت که متاسفانه بیشترشون چشم های ناپاکی هم دارن

hiddenboy
09-15-2008, 09:42 PM
میدونی چیه بوسه یا نوازشی که از روی هوس باشه با بوسه و نوازشی که از روی علاقه و عشق باشه کاملا مشخصه و من که این و میفهمم دختر ها که دیگه باید بیشتر ار من پسر متوجه بشن. و حتی به نظر من یه دختر باید عشق واقعی توی نگاه پسر جستجو کنن تا بفهمن که واقعا دوسش داره یا نه

pnugirl
09-16-2008, 10:59 AM
حرفتون کاملا درسته. اما دخترا زود فریب پسرا رو می خورن

sunyboy
09-16-2008, 11:21 AM
دخترا هم زود نقطه ضعف پسرا رو پیدا می کنن و ....

pnugirl
09-16-2008, 12:36 PM
نقطه ضعف؟ مگه پسرهای مغرور نقطه ضعف هم دارند؟ این رو دیگه نمی دونستم. میشه بفرمایین نقطه ضعف پسرها چیه تا در مورادی که نیازه ازش استفاده کنیم؟

sunyboy
09-17-2008, 05:44 PM
اینو شرمنده ام نمی تونم بگم...

pnugirl
09-17-2008, 05:46 PM
هرجور راحت ترین

مثل اینکه شما آقای مدیر ما را دست کم گرفتید.........
ما پسرا پشت سرشیم و حمایتش می کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آقای مدیر نترس برو جلو

pnugirl
09-19-2008, 12:03 PM
ایشون که ماشالله از چیزی نمی ترسن که به حمایت شما احتیاج داشته باشن،اگر بنده رو نترسونن

sunyboy
09-19-2008, 12:04 PM
حسین آقا شوخی می کنن!!

pnugirl
09-19-2008, 12:10 PM
خلاصه که حسابی پشتتون دراومدن

sunyboy
09-19-2008, 12:20 PM
خب دوستمه

ما همیشه از حرف درست و حسابی حمایت می کنیم ############

pnugirl
09-20-2008, 12:11 PM
من که خودم می دونم دوستا از هم حمایت می کنن، حیف که...

فریبا
09-20-2008, 04:30 PM
من که خودم می دونم دوستا از هم حمایت می کنن، حیف که...
سارا جون غصه نخور.تا منو داری غصه نخور خودم حمایتت میکنم .
آقایون کلا نقطه ضعفن :243:

hiddenboy
09-20-2008, 06:29 PM
بابا چی شده 1 روز نبودیم همه افتادن به جون هم که !!! خجات داره بابا مثلا دانشجوی این مملکتینا!

sunyboy
09-20-2008, 09:20 PM
بابا چی شده 1 روز نبودیم همه افتادن به جون هم که !!! خجات داره بابا مثلا دانشجوی این مملکتینا!
نه از این خبرا نیست آقا خیالت راحت باشه:177:

به جون هم نیافتادیم.............
خلاصه برگردیم به موضوع اصلی
چسبیدن یقه ی اولین خواستگار راه خوبی هم نیست چون ممکنه تا آخر عمر بدبخت بشی.

sunyboy
09-21-2008, 02:04 PM
خب راه حل شما رو ندیدیم!!!؟

kereshme
09-21-2008, 07:58 PM
torshidegi zamani bevojud umad ke 2khia fahmidan dar har surat az pesara saran va torshide budano azad budan az agha balasar bache zarf shostan va hata pul behtare va vaghti fahmidan pesara layegheshun nistan torshidegio eftekhar midunan dorud bar torshidegi

sunyboy
09-21-2008, 10:08 PM
torshidegi zamani bevojud umad ke 2khia fahmidan dar har surat az pesara saran va torshide budano azad budan az agha balasar bache zarf shostan va hata pul behtare va vaghti fahmidan pesara layegheshun nistan torshidegio eftekhar midunan dorud bar torshidegi

شما خیلی مشکوک هستین!!! :303:

kereshme
09-22-2008, 02:28 PM
are man mashkukam ama only be pesara chon bashun bozorgashodam midunam chia tu kalehashun migzare harchand mamulan kalehashun khalie:)

sunyboy
09-22-2008, 02:50 PM
are man mashkukam ama only be pesara chon bashun bozorgashodam midunam chia tu kalehashun migzare harchand mamulan kalehashun khalie:)
دارم یه حدسهایی میزنم که ممکنه شما کی باشین!!!!!:229:

pnugirl
09-23-2008, 05:30 PM
آقای مدیر حرفای بدی نمی زنه این کرشمه جون

sunyboy
09-23-2008, 05:33 PM
آخه خیلی دلش از دست مردا خونه که زیاد طبیعی نیست!!

pnugirl
09-23-2008, 05:46 PM
من مثل شما فکر نمی کنم. خیلی از مردها کارهایی می کنن که متاسفانه....

sunyboy
09-23-2008, 07:28 PM
ولی ایشون جمع بستن و همه رو یکی می دونن!!

hiddenboy
09-24-2008, 12:28 AM
راه حال جامع و کامل === با اولین خواستگار جواب بله رو بگین و برین

kereshme
09-24-2008, 12:57 AM
age ba avalin khastegar javabe balero begim berim dg ki hale shomaharo begire hal mide ye majnun biad khastegarito besh begi ishhhhhhhhh ghiafato tu ayne didi ikbiri boro nemikhamet yak hali mide

sunyboy
09-25-2008, 05:44 PM
این حرفا چیه؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

مثل اینکه خانومی عقده دارند . البته نظر شخصیه منه .

sunyboy
10-09-2008, 03:37 PM
خب شاید از آقایون خاطره بدی دارن و همه رو یکی میدونن

pnugirl
10-11-2008, 11:46 AM
شاید هم آقایون اینقدر بهشون بدی کردن که نمی تونه نگاهش رو بهشون عوض کنه

pdfstore.ir
10-18-2008, 02:24 AM
این هم بیست روش برای پیدا کردن شوهر تا دیگه لازم نباشه برای پیدا کردن یه شوهر هر روز بساط صافکاری و نقاشی و قابلمه سازی به راه باشه:

1_ يقه اولين خواستگار رو بچسبيد كه شايد تنها شتر بخت شما باشه. (http://egza.wordpress.com/)

2_ناز و لفت و ليس رو بذاريد كنار
.
3_در معرض ديد باشيد، گذشت اون زمان كه مي‌گفتن: من اون دختر نارنج و ترنجم كه از آفتاب و از سايه مي رنجه

4_سن ازدواج رو بيارين پايين، همون 17 يا 18 خوبه. بالاتر كه برين همچين بگي نگي از دهن مي‌افتين.

5_تموم دوست پسراتونو تهديد به ازدواج (http://egza.wordpress.com/) كنيد، اگه موندن چه بهتر، نموندن دورشون رو درز بكشيد
.
6_ دعاي باز شدن بخت رو دور گردنتون آويزون كنيد، يه وقت كتابشو دور گردنتون آويزون نكنيد كه گردن لطيفتون كج مي‌شه.

7_ پسر‌هاي فاميل بهترين و در دسترس‌ترين طعمه‌ها هستند، رو هوا بقاپيدشون.

8_ رو شكل و شمايل ظاهري پسرها زياد حساسيت به خرج نديد، پسرهاهمشون خوشگل، هستند. ( آره خب البته به خورده بیشتر زیر ابروها شو نوبردارن خوشگل تر هم میشن )

9_توي اجتماع بر بخوريد، با مردم قاطي شيد، با ننه صغرا و بي‌بي عذرا نشست و برخاست كنيد، همينا هستن كه شادوماد مي‌سازن واستون.

10_ يه كم به خودتون برسيد، منظورم آرايش و برداشتن زير ابرو و ريمل و پودر و سايه و كرم شب و روز و ماسك خيار و فر مژه و خط لب و خط چشم و… نيست. حداقل قيافه يه آدم رو داشته باشيد.

11_در پوشش دقت كنيد، لباس چسب و كوتاه فقط آدماي بوالهوس رو دورتون جمع مي كنه، يه پوشش سنگين و اندكي رنگين با حفظ معيارهاي دوماد پسند بهترينه.

12_مهمون كه مياد قايم نشيد، چاي ببريد، پذيرايي كنيد، خلاصه يه چشمه بياين كه بعله ما هم هستيم.

13_ سعي كنين از هر انگشتتون هفت نوع هنر بباره كه مامانه بتونه جلوي در و همسايه قر و قميش بياد كه دخترم قربونش برم اينجوريه و اونجوريه…

14_تا مامانه و باباهه مي‌گن دخترمون ديگه وقته عروسيشه مثل لبوي نپخته سرخ نشين و در بريد، در حركات و سكناتتون اين نظر رو تاييد كنيد و دنبالشو بگيريد.

15_بالاخره اگه خداي نكرده مي‌خواين جزو اون يك ميليون و هفت صد هزار دختر بي شوهر نباشيد (تازه اگه همه پسراي اين مملكت دوماد شن، كه نمي شن) هر چي داريد، رو كنيد، منظورم اعضا و جوارحتون نيست منظورم كمالات و هنر مندياتتونه.

16_ و اينو بگم كه از هيچ دوره زندگيتون به اندازه وقتي كه با نامزد محبوبتون زير سايه درخت توي يه پارك خلوت داريد معاشقه مي كنيد لذت نخواهيد برد، حالا به بعدنش كارندارم (منضورم رو تخت خواب نيستا).

17_اگه كسيرو دوسش دارين برين خواستگاريش (نكته: اين كار ريسكش خيلي بالاس اگه شازده بگه نه سوژه خنده 1 سال فاميلاتون رديفه).

18_حداقل يه 206 داشته باشين كه طرف به خاطر ماشين هم كه شده بياد 2تا بشين بده 9 ماه 3 تا بشين.

19_اون يارو كه با اسب سفيد ميادوبي خيال شين.

20_ اگه از همه كس قطع اميد كردين يه سر بياين اینترنت یه خورده خالی ببندین که خوشگل ترین دختر روی زمینید حالا بعدا اگه فهمید اشکال نداره….!!!!

اگه ناراحت شدید معذرت این مطلب رو من ننوشتم اینا چکیده خاطرات یک دختر ترشیده بود!!

خوب حالا برای اینکه یک پسر نترشه چیکار باید کرد :27:

sunyboy
10-18-2008, 02:02 PM
خوب حالا برای اینکه یک پسر نترشه چیکار باید کرد :27:
پسرا نمی ترشن که:283:

pdfstore.ir
10-18-2008, 03:35 PM
پسرا نمی ترشن که:283:

پس چی می شن . :291:

sunyboy
10-18-2008, 03:56 PM
پس چی می شن . :291:

تا حالا شنیدی بگن فلان پسر ترشیده؟؟ اما خیلی شنیدی میگن فعلا دختر ترشیده شده!!!:110:

Fahime.M
10-18-2008, 07:35 PM
تا حالا شنیدی بگن فلان پسر ترشیده؟؟ اما خیلی شنیدی میگن فعلا دختر ترشیده شده!!!:110:

ما اینجا اصطلاحاتو نمیگیم اقا مدیر واقعیت ها رو میگیم:246:
حالا خودمونیم تو این دوره دیگه کی به شماها دختر میده(دور ازجناب البته) :163:

sunyboy
10-18-2008, 08:57 PM
ما اینجا اصطلاحاتو نمیگیم اقا مدیر واقعیت ها رو میگیم:246:
حالا خودمونیم تو این دوره دیگه کی به شماها دختر میده(دور ازجناب البته) :163:

خب این اشتباهات رو کردن که دختراشون ترشیده شدن:55:

(دور از جناب):100:

Fahime.M
10-19-2008, 12:32 PM
خب این اشتباهات رو کردن که دختراشون ترشیده شدن:55:

(دور از جناب):100:
اگه اين اسمش اشتباه هست پس همون بهتر كه ما اشتباه كنيم تا....:159:

sunyboy
10-19-2008, 01:00 PM
اگه اين اسمش اشتباه هست پس همون بهتر كه ما اشتباه كنيم تا....:159:

پس به جمع...تر..... چند وقته دیگه اضافه خواهی شد!! البته اگر اینظوری ادامه بدی:233::233:

حالا بزارین یه جک بگم :
خیار و خیار شور تو خیابون می رفتند از خیار می پرسند این کیه که با هاته؟
خیار میگه:خواهرمه که ترشیده ...
:303::303::303:

pdfstore.ir
10-20-2008, 01:01 AM
حالا بزارین یه جک بگم :

به نظر احساس بامزه بودن می کنی ولی خیلی هم خنده دار نبود :182:

ناراحت شدید ؟
معذرت
اما از قدیم گفتند حرف حق یه کمی تلخه .

pdfstore.ir
10-20-2008, 01:25 AM
ناراحت شدید ؟
معذرت
اما از قدیم گفتند حرف حق یه کمی تلخه .

ناراحت نشدم . منظورت از حرف حق چی هست :189:

sunyboy
10-20-2008, 01:29 AM
حالا بزارین یه جک بگم :

حسین جان این چه حرفیه؟؟؟!!!

:238:

منظور اینکه ترشیدگی مال دختراست .

pdfstore.ir
10-20-2008, 01:50 AM
اگر فقط مال دختران هست پس پسران چی می شن حتما .... می شن :226:

منظور؟؟؟

SIS
10-20-2008, 02:19 AM
دوستان من یک هفته اومدم ایران یه توی خیابون چهارتا دختر دارن از سروکول یه پسر بدبخت بالا میرن. بعدش شب رفتم پارک با پسرخالم دیدم پارک بدتر از خیابون حالم داشت بد میشد. سر هر صندلی دوتا دختر نشسته بود وسطشون یه پسر.

واقعا حالم بد شد دوستان

pdfstore.ir
10-20-2008, 02:33 AM
منظورم از ترشیدگی آقایون بود

من تا به حالا نشینیدم بگن فلان آقا ترشیده؟؟؟

pdfstore.ir
10-20-2008, 02:41 AM
چون آقایون نمی ترشن بلکه ... می شن :88:

من به شما توصیه می کنم به جای بحث کردن در موضوع بی ربط به فکر راه حل هایی برای جلوگیری از ترشیدگی باشید و به دوستان هم ارائه کنید ما هم اگر فکر و راه حلی داشتیم ارائه میکنیم که بی نصیب نمونید
آخه این تایپیک در مورد دختراست.

pdfstore.ir
10-20-2008, 12:43 PM
باشه . پس یک تاپیک هم برای پسرا بزنید شاید راه حلش بدردشان بخوره

البته من برایتان دعا می کنم به این روز نیافتید :203:

مسافر
10-20-2008, 03:25 PM
من پیشنهاد میدم دخترا کم افاده بدن شااااااید یکی پیدا شد از ترشیدگی درشون اورد.

Fahime.M
10-20-2008, 04:13 PM
پس به جمع...تر..... چند وقته دیگه اضافه خواهی شد!! البته اگر اینظوری ادامه بدی:233::233:
با افتخار میگم حتمن...بهتر از اینه که....:163:

Fahime.M
10-20-2008, 04:14 PM
من پیشنهاد میدم دخترا کم افاده بدن شااااااید یکی پیدا شد از ترشیدگی درشون اورد.
شما بهتره به فکر خودتون باشید که یه روده راست تو شکمتون نیست...:193:

مسافر
10-20-2008, 04:49 PM
حالا چرا میزنی منو .
ماشالله شما همه ی روده هاتون راست تشریف دارن.مگه نه؟

sunyboy
10-21-2008, 02:00 AM
با افتخار میگم حتمن...بهتر از اینه که....:163:
بهتره چی؟؟:294::294::294::294::294:

داریوش
10-21-2008, 02:06 AM
این چه بحثیه.
خوب معلومه دخترا با این خاله زنک بازیایی که در میارن خوب بایدم بترشن.

داریوش
10-21-2008, 02:09 AM
شما بهتره به فکر خودتون باشید که یه روده راست تو شکمتون نیست...:193:
ترگل مرگل نترس تو با این زبونی که داری نمیترشی .

SIS
10-21-2008, 02:12 AM
دوستان در عین حالی که بحث میکنید مواظب باشید به کسی یا گروهی توهین یا اهانت نشه. در غیر این صورت ...........میشه!!

Fahime.M
10-21-2008, 12:01 PM
ترگل مرگل نترس تو با این زبونی که داری نمیترشی .
لازم نیست شما به فکر من باشی دیگه هم این بحث وادامه نمیدم چون شما پسرا رو هر کاری کنی بازم ذاتتون رو, رو نمیکنید..:189::300:

مثل اینکه دخترا کم آوردند ...
الانه که صدای شکستن سر آقایون به گوش برسه...

X2008
10-21-2008, 04:10 PM
دخترا هیچوقت کم نمی ارند

نه بابا.................
:122:

sunyboy
10-21-2008, 06:28 PM
دوستان بحث کنید مشکلی نداره ولی همان طوری که مصطفی عزیز گفتن مواظب باشید به کسی و یا گروهی توهین نکنین و ادب و احترام رو در بحث و گفتگو رعایت کنید!!

با تشکر و احترام

pdfstore.ir
10-21-2008, 07:31 PM
برای اینکه یک دختر از ترشیدگی نجات داد ابتدا باید یک پسر را از ترشیدگی نجات داد :85:

آفرین از کجا فهمیدی پری خانوم . . .

pdfstore.ir
10-22-2008, 05:48 PM
آفرین از کجا فهمیدی پری خانوم . . .

این که مشخص است از اول هم می دونستم خواستم به شما هم بگم که بدونید :193: