PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مرد خسيس خانه را با يك شمع روشن مي‌كرد

Borna66
09-07-2010, 01:07 AM
خانه را با يك شمع روشن مي‌كرد

خبرگزاري فارس: زني به دادگاه آمد و گفت: از خسيسي شوهرم خسته شدم چرا كه او يك شمع به جاي چراغ در خانه روشن مي‌كند.

به گزارش خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا»، زن جوان به دادگاه خانواده شهيد محلاتي آمد و درخواست طلاق خود را به رئيس شعبه 240 اين مجتمع قضايي ارائه كرد.

اين زن 28 ساله در حضور قاضي بيان كرد: از دست شوهرم پيري زودرس گرفتم؛ او بسيار خسيس است و اين موضوع مرا عذاب مي‌دهد.

وي با بيان اينكه ما حدود 7 سال با هم زندگي كرديم، گفت: شوهرم به روشن بودن چراغ و رفت و آمد زياد حساس است و من مانند افسرده‌ها شده‌ام.

زن بيان كرد: مي‌خواهم از او جدا شوم در حقيقت او با اينكه از نظر جسمي سالم است ولي بيماري خسيسي و بددلي دارد.

وي در حضور قاضي گفت: من هميشه در تاريكي در خانه هستم، با اين كه او در خانه است و فقط شمع روشن مي‌كند ولي گويي در كنارم نيست و مرا عذاب مي‌دهد.

زن در مقابل قاضي ايستاد و تصريح كرد: شوهرم خود به دليل خسيس بودنش عصبي شده و هرچيز و پول كوچك حتي 100 تومان عصبي‌اش مي‌كند.

وي با بيان اينكه شوهرم به پول اهميت ويژه‌اي مي‌دهد، ادامه داد: اگر من در كنار شوهرم بمانم قيد همه آرزوهايم را بايد بزنم و افسرده شوم.

قاضي رسيدگي كننده به اين پرونده به دليل عدم حضور مرد و نبود مدارك لازم براي جدايي حكمي صادر نكرد و جلسه را به آينده موكول كرد.

asssal66
09-07-2010, 10:30 AM
حالا یه سوال پیش میاد ؟؟؟؟

اونم اینه که !!!
.
.
.
.
.
.
.
.