ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود حل المسائل ریاضی عمومی ( ١ )

NEGAHEFARDA
09-02-2010, 05:52 PM
هوالعالم.

دوستان عزیز : این ضمیه دانلودی:حل المسائل ریاضی عمومی (١) هست .
بساری از دوستان سر کلاس میرن و یا خودشون ریاضی رو می خونن و برای تست کردن آموختههاشون سری به مسئله ها میزنن : حالا برای درستی حل باید یا تک تک هل کنند و یا یه کتاب خریداری کنند !!! که این نیاز برای عزیزان بر طرف شد.
من این حل المسائل رو با کتاب ریاضی عمومی 1 کد 1194 نوشته ابراهیم احمد پور آنه گلدی مهمیانی تطبیق دادم و ادرس دهی حل ها با سوال های کتاب برابر بود .
ازا ون جای که این کتاب رو همه بچههای فنی ومهندسی رایانه و it باید پاس کنند - و از اونجای که رشته های ریاضی جای رو به تشخصیم نیومد که که ایم کتاب فقط مختص اونجا باشه : براین شدم که این مجموعه رو در همین قسمت قرار بدم .
چنان چه مدیران به صلاح دید خودشون جای دقیق رو مد نظر داشتن قرار بدنش .

محتویات این مجموعه شامل حل المسائل فصل های زیر می باشد .

فصل اول
تابع

فصل دوم
حد و پیوستگی

فصل سوم
مشتق

فصل چهارم
كاربرد مشتق

فصل پنجم
ضد مشتق

فصل ششم
انتگرال معين

فصل هفتم
توابع غيرجبری

فصل هشتم
روشهاى انتگرالگیری

فصل نهم
مختصات قطبى و منحنىهاى قطبى

فصل دهم
کاربردهاى انتگرال

فصل یازدهم
صورتهای مبهم و انتگرال های ناسره

فصل دوازدهم
اعداد مختلط

موفق باشید ..
یا علی .

asdfkazem
10-17-2010, 10:58 PM
اگر zمجموعه اعداد صحیح باشد تعیین کنید کدام یک از روابط زیر انعکاسی، متقارن، متعدی در Zاست؟
مجموعه تمام جفت هی مرتب(x، y) به طوری که اولا x=y

helenaa
11-08-2010, 11:56 AM
salam mersi az sayte khobeton

konstantine
11-23-2011, 12:15 PM
با سلام لطفا فایلها رو جای دیگه آپلود کنید قابل دانلود نیستن ...

Borna66
12-01-2011, 08:03 PM
salam mersi az sayte khobeton

با سلام

خواهش و خوحشالیم که کمکی ناچیزی در حدتوان به شما دوستان کردیم

موفق باشید

روزگار خوش

Borna66
12-01-2011, 08:04 PM
با سلام لطفا فایلها رو جای دیگه آپلود کنید قابل دانلود نیستن ...

با سلام.

این جزوه براحتی از لینک دانلودسنتر پست اول دانلود می شود و مشکل ندارد دوست گرامی

موفق باشید

روزگار خوش

bahman2000
10-17-2012, 04:55 PM
گیج شدم دیگه : بنده برای دریافت چیزی از این سایت مشکل دارم یا دانلود نمیشه یا اگه دانلود شد به هنگام باز کردن فایل ارور میده و یا بعد از کلیک بر روی لینک دانلود میره به سایت تبیان.
اخه من باید چکار کنم.

Borna66
10-17-2012, 08:19 PM
گیج شدم دیگه : بنده برای دریافت چیزی از این سایت مشکل دارم یا دانلود نمیشه یا اگه دانلود شد به هنگام باز کردن فایل ارور میده و یا بعد از کلیک بر روی لینک دانلود میره به سایت تبیان.
اخه من باید چکار کنم.
با سلام

دوست گرامی مجددا لینک دانلود در پست اول را بررسی و چک کردم و بازم مشکلی نداشت....
مشکل از جای دیگر هست...

اما برای سادگی کار کل کتاب را مجددا در اپلوید سنتر باشگاه قرار داده شده و از بخش ضمیمه همین پست قابل دریافت می باشد

روزگار خوش

sanaz_1996s
11-21-2015, 07:29 AM
بخاطر حل المسائل ممنون
عالی بود