PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترفندهای كاربردي گوشي هاي ال چي

Dr.Mobile
04-04-2009, 10:38 PM
با سلام خدمت دوستان.
در اين تاپيك به ترفندهای كاربردي گوشي هاي ال چي پرداخته مي شود
اميدوارم مورد قبول شما عزيران قرار بگيرد

Dr.Mobile
04-04-2009, 10:38 PM
ترفند گوش کردن به رادیو با اسپیکر خود گوشی

یک ترفند جالب براتون دارم.گوش دادن به رادیو در گوشی ویوتی با اسپیکر خود گوشی.
ابتدا اطمینان حاصل کنید که پرفایل گوشی در حالتی تنظیم شده که ویبره و تاچ عمل میکنه(Touch Type =Vibre+Tone)
(هندزفری الان نباید نصب باشه)
حالا کد مخفی رو در شماره گیر وارد کنید.(#990*#3845)
وقتی وارد قسمت مخفی گوشی شدید به قسمت شماره 15 برید(FM RADIO TEST)
اکنون هندزفری رو برای آنتن نصب کنید.روی گزینه SET برای جستجوی شبکه های رادیو کلیک کنید .
اینک از صدای رادیو از اسپیکر گوشی لذت ببرید.

Dr.Mobile
04-04-2009, 10:39 PM
میده. با این ترفند هر فایل فلشی رو که می خواهید باز کنید.
فایل زیر رو دانلود کنید.
اکستراکت کنید
داخل پوشه سه فایل هست یکی تکست یکی عکس یکی فلش!!!!
توصیه های لازم :
قبل از ریختن. فایل تکست رو باز کنید و مثل آموزشی در بالای فایل تکست داده شد در زیر اون فایل تکست اسامی فایلهاتونو وارد کنید.مثلا در قسمت پایین اکه فلشی به اسم Solati دارید اینگونه اسم رو وارد کنید:
&flash1=Solati&
بدون فاصله یا علامتی.یکسره.بعد از این اسامی رو وارد کردید
حالا EFS رو اجرا کنید.(همانند بک آپ گیری).سه فایل در پوشه هست.به مسیرزیر برید و فایلها رو اونجا Write کنید.
LGAPP>Media>Flash Content
(هر سه فایل)
سپس خارج بشید و وقتی گوشی بالا اومد اونو به نرم افزار PC Suite ال جی وصل کنید و به قسمت حافظه گوشی و اونجایی که فایلهای فلش هست برید و فایلهای همنام مورد نظرتون (همنام با متن وارد شده در فایل تکست) رو اونجا در کنار بقیه فایلها بریزید.کابل رو جدا کنید.حالا فایل FatFlash رو اجرا کنید

Dr.Mobile
04-04-2009, 10:39 PM
این ترفند برای مواقعیست که گوشی خیلی قاط زده و می خواهید دوباره فلش کنید.
1.گوشی رو خاموش کنید.
2.دکمه های سبز و c و قرمز رو با هم فشار داده و در عین حال دکمه قفل یا همون lock رو بزنید.
3.حالا می تونید کابل usb رو وصل کنید و هر تغییری که می خواهید با نرم افزارهای مربوطه انجام بدید.

Dr.Mobile
04-04-2009, 10:40 PM
سلام ترفند امروز فعال سازی تشخیص چهره در ویوتی می باشد.
1.کد مخفی #990*#3845 رو وهرد کنید.
2.به قسمت Device Test برید.
3.وارد قسمت Zoran A5C test بشید.
4.وارد قسمت setting Zoran بشید.
5.Camera setting
6.به قسمت Face tracking Mode برید و اونو رو گزینه ON قرار بدید.
7.به قسمت Zoran A5C test بر گردید.
8.وارد قسمت preview and capture بشید.
9.یک چهار چوب زرد رنگ به وجود خواهد آمد وقتی که چهره ای پیدا بشه.دکمه تثبیت کننده را فشار دهید تا چراغ قرمز چشمک بزنه برای آماده سازی عکسبرداری.

Dr.Mobile
04-04-2009, 10:42 PM
این هم ترفند دیگه ای برای موارد حساس.
موبایلتون رو خاموش کنید.
دکمه قرمز رو فقط فشار دهید تا روشن بشه.
در همون لحظه اول که لوگوی ال جی نمایش داده شد سه دکمه سبز و C و قرمز رو با هم فشار داده سپس در همون حالت دکمه تثبیت کننده تصویر رو فشار دهید تا صفحه زرد رنگی با نوشته زیر نمایان بشه
Gang Image Mode
حالا می تونید با EFS کانکنت بشید.
باز بگید داریوش بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Dr.Mobile
04-04-2009, 10:42 PM
میخواین سایز یه بازی رو برای اجرا شدن رو ویوتی تغییر بدین(مثلا سایز ورژن موجود 240*320 هست و میخواین به سایز 400*240 صفحه ویوتی برسونین) میتونین از این روش استفاده کنید:
1-فایل jar رو extract کنید.
2-فولدر META-INF رو باز کنید.
3-فایل MANIFEST.MF رو با Notepad یا Textpad یا ... باز کنید.
4-در انتهای فایل این دو سطر رو اضافه کنید:
MIDlet-Original-Display-Size: 240 ,320
MIDlet-Target-Display-Size: 240 ,400
بدیهی است که اندازه های نوشته شده در بالا متغیره(فرض من تبدیل 320*240 به 400*240 بوده)
5-تغییرات رو Save کنید.
6-دو باره با WinRar یا ... فایل jar درست کنید.
7-بازی رو نصب کنید.

Dr.Mobile
04-04-2009, 10:43 PM
البته معمولا ویوتی در هنگاه اجرای بازی جاوا Soft Pad خودشو پایین صفحه فعال میکنه و این باعث میشه وقتی سایز بازی 400*240 هست تمامی حاشیه پایینی دیده نشه.که دارم میگردم میشه این setting رو تغییر داد یا نه چون برای بازی های finger touch گاهی لزومی نداره(مثل بازیه فضایی خودش).

Dr.Mobile
04-04-2009, 10:44 PM
by default این گوشی فایل های فلش بزرگتر از 100k و جاوا بزرگتر از3M رو Launch نمیکنه.بعضا فروم های خارجی به 1 یا 2 مگ هم اشاره کردند اما من تا 1 و خورده ای رو مشکل نداشتم و هنوز بین 2 و 3 مگ رو تست نکردم اما حدود 3.2 رو تست کردم که اجرا نمیکنه. البته jar یه نوعی زیپ کردن هم هست و بسته به نوع برنامه javaمورد نظر و میزان اشغال کردن منابع حافظه و پردازنده موقع اجرا محتمل هست که این محدودیت حجم اولیه تغییر کنه . اصولا همه گوشی ها مثل خود PC ها یک حداکثر سایز اجرا دارند( رجوع کنید به اینجا http://developer.sonyericsson.com/thread/28009 (http://developer.sonyericsson.com/thread/28009)) و تلاش ما هم صرفا در جهت کاهش این محدودیت هست .روش باز کردن فلش های بزرگتر رو جناب داریوش اینجا بیان کردند در فروم های خارجی هم هست اما در زمینه فایل های JAR من هنوز در فروم های خارجی هم راهکار قابل عرضی ندیدم اما به ندرت ادعا می شد با استفاده از efs میشه یه کارهایی کرد اما به تفصیل نگفته بودند تا صحت و سقم مشخص بشه.ویوتی از لحاظ java دارای مشخصه CLDC1.1 Configuration و MIDP2 هست(اطلاعات بیشتر از اینجا http://mobilezoo.biz/homepagemobile.php?uploadid=91945 (http://mobilezoo.biz/homepagemobile.php?uploadid=91945)) .خودم هم مشغول جستجوی بیشتر هستم.با کمک دوستان امیدوارم اگه راه حل قابل اجرایی داره بشه بهش دست یافت.اما اگه این یه محدودیت معماری و طراحی platform این گوشی باشه اوضاع ناجور میشه که شوربختانه این احتمال وجود داره(در لینک بالا به مورد زیر دقت کنید: Runtime : Java Total Memory =5.24 Mb Java Free Memory =3.37 Mb)دوستانی که در زمینه برنامه نویسی java کار کرده اند هم میتونند کمک کنند که آیا امکان توسعه حافظه java وجود دارد یا خیر( و یا یه چیزی مانند تنظیمات Virtual Memory در Windows که با یک سخت افزار ثابت میشه تا حدودی اجرای مناسب برنامه ها رو مدیریت کرد ).

Dr.Mobile
04-04-2009, 10:47 PM
دوستانیکه تازه می خواهند با EFS کار کنند متذکر بشم
1.وقتی LGAPP رو TOTO تغییر نام میدید یک LGAPP دیگه تولید میشه که بهش اصلا و ابدا کار نیگیرید که بوت لودر.(نکنه خدای نکرده پاکش کنید)
2.برای بازیابی کنید یا چیزی دوباره بریزید احتیاج به پاک کردنش نیست.(موقع انتخاب گزینه Write).
مثلا اگه خواستید بک آپتونو برگردونید نمی خواد که LGAPP یا TOTO در پنجره بالا (بخش خود گوشی) رو پاک کنید که مثلا جاش اضافه بشه.احتیاجی نیست.
3.از Refresh کردن بعد از تغییر نام فراموش نشود

Dr.Mobile
04-04-2009, 10:47 PM
سلام این چیزی که میگم تجربی است تا بخواد به طور دقیق اصولی باشه.
به جرئت میتونم بگم که کیفیت پخش فایلهای wma از mp3 در ویوتی بالاتره.
من خودم به شخصه تمام فایلهای موسیقی توی گوشیمو به wma تبدیل کردم وشاهد بهبود کیفیت و بلندی صدا بودم.
شما هم یکی دو تا فایل رو کانورت کنید و خبرشو بدید.ممنون ازتون میشم

Dr.Mobile
04-04-2009, 10:53 PM
دوستانی که نگران هستند تغییرات داده شده با ریختن فایلی جهت تعویض نماهای گوشیشون مانند مدیا پلیر و نمای عکاسی و فونت و ..... که همگی رو داریوش عزیز زحمت کشیدند و راه کارشو فراهم کردند . مورد پسندشون واقع نشه .

میتوانند قبل ریختن فایلهای جدید و جایگزین کردن آن ... پسوند فایل هم نام را در گوشیشون با rename حذف کنند و سپس جاگزینی رو انجام بدند .

در اینصورت اگر از تغییرات به عمل آمده خوشتون نیامد میتونید با پاک کردن فایل جدید و اضافه کردن پسوند فایل قدیمی تغیراتو به راحتی به حالت اول برگردونید .

Dr.Mobile
04-04-2009, 10:57 PM
اموزش بکاپ گرفتن از شماره تلفن در گوشی Lg

سلام در این پست اموزش بکاپ گرفتن در این گوشی ها را به وسیله ی برنامه phonesuite اموزش می دم
ابتدا برنامه را نصب و اجرا کنید
سپس گوشی را به کامپیوتر متصل کنید
1.دو عبارت روی صفحه نمایش گوشی شما ظاهر می شه
یکیشmass storage
و یکی دیگش هم COM port
شما باید دومی را انتخاب کنید
2.بعد setting را از منوی برنامه باز کنید
3.بعد اخرین COM شناسایی شده را توسط برنامه انتخاب کنید اگه شناسایی نکرد از منوی create connection گزینه create را انتخاب کنید تا یکCOM برای شما بسازد
4.سپس از منوی برنامه Phone book را انتخاب کنید و کانکت را بزنید
5.سپس شماره های ذخیره شده در گوشی نشان داده می شه
7.برای انتقال بکاپ از گوشی به کامپیوتر و برعکس از گزینه های exportوimport استفاده کنید
8. در پایان هم موفق باشید سوالی بود در خدمتم

Dr.Mobile
04-04-2009, 11:01 PM
ریست كد حفاظتی گوشی شكلات Lg ( بدون باكس)
ریست كد حفاظتی گوشی شكلات LG ( بدون باكس) با استفاده از متود زیر :

روش كار:
سیم كارت را درون گوشی خود قرار دهید .
پس از بالا آمدن گوشی كد ( #*#2945 ) را وارد كنید .
منوی انگلیسی ظاهر می شود .
به قسمت Factory Reset بروید و انتخاب كنید .
پس از دقایقی گوشی شما پس از ریستارت روشن می شود .
كد حفاظتی گوشی شما حذف شده .

Dr.Mobile
04-04-2009, 11:10 PM
آموزش پیدا کردن کد گوشی ال جی Kg110
اگر میخواهید بدون باکس این کارو انجام بدید کمی زمان خواهد برد که تنها به روش زیر میتونید این کارو انجام دهید.

شما میتونید با استفاده از نرم افزار کرک شده Vygis نگارش 1.43 این کارو انجام بدید. در این نگارش این مدل ساپورت نشده اما شما با قرار دادن روی مدل f2400 و چند نکته دیگه قادر به انجام این کار هستید .

این کار زمان خواهد برد چون شما باید کابل اونو از رو rs232 بسازید . بعد از ساخت کابل و اتصال کابل . در نرم افزار مدل f2400 را انتخاب کنبد ( دلیل استفاده از این مدل این است که این مدل دارای ساختار EEP یکسان با kg110 میباشد )

سپس کلید کانکت را بزنید شما با پیغام flash not supported yet مواجه خواهید شد اما مسئله ای نیست ادامه دهید سپس شما با پیغام Phone set? مواجه میشید در این قمست کلید Enable را بزنید و در پیغام بعدی eep set? کلید ok را بزنید. سپس کلید آنلاک، که هم برای برداشتن user code و هم قفل شبکه را باز میکند. اگر گوشی بالا آمد و بازم یوز کد خواست کد شما شده 0000

اگه بعد از آنلاک با مشکل Services unable در گوشی مواجه شدید باز زدن کلید Repair Service not available مشکل حل خواهد شد .

موفق باشید.

Dr.Mobile
04-04-2009, 11:23 PM
چگونه GPRS گوشي KG-110 را تنظيم كنم ؟

Configure as follows:

Menu
Browser
Internet
Profile
Profile1
Settings http://google.com (http://google.com/) :Homepage
GPRS :Bearer
010.131.26.138 :IP Address:GPRS Setting
mtnirancell :APN
irancell-gprs: User ID

ebrahiminoor
10-23-2010, 02:51 PM
با سلام و تشكر
گوشي من ال جي مدل kc550 هستش و ويروسي شده و كاملاً قاط زده.
روشن ميشه اما پين كد رو سوال نميكنه و در همان حالت نمايش ال جي مي مونه
خواهش مي كنم كمكم كنيد

2RUSSELL
03-01-2012, 05:24 PM
کدوم فایل زیر؟