PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جديدين اخبار انتخاب واحد نیمسال اول 90-89 دانشگاه پیام نور+پرسش و پاسخ و رفع مشكلات مربوط به آن

Borna66
08-31-2010, 07:52 PM
با سلام
همانظور اسمه تاپيك مشخص هست .
در اين تاپيك آخرين و جديدترين اخبار انتخاب واحد نیمسال اول 90-89 دانشگاه پیام نور به همراه پرسش و پاسخ و رفع مشكلات مربوط به آن صورت مي گيريد كه هر يك از كاربران در صورت داشتن سوالي يا مشكلي در مورد انتخاب واحد؛بطور واضح و مشكل و با رعايت ادب و احترام ان سوال يا مشكل رو مطرح مي كنند تا توسط مديران باشگاه و افراد خبره ومتخص در اين زمينه در كوتاهترين زمان پاسخ داده شود.

باتشكر فراوان از NiMa.N (http://pnu-club.com/members/nima-n.html) :72:

گروه مديريت كل باشگاه

روزگار خوش

اينم اولين خبر

تاریخ انتخاب واحد و ثبت نام ترم اول سال تحصیلی ۹۰-۸۹ دانشگاه پيام نور از ۲۱ شهریور آغاز می شود.
بر اساس تقويم دانشگاهي سال تحصيلي 90-89 دانشگاه پيام نور (http://pnu-club.com/pnu.thread32816.html) زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصيلی ۹۰-۸۹ این دانشگاه از ۲۱ شهریور ۸۹ آغاز و تا ۲۸ شهریور ۸۹ ادامه خواهد داشت.

همچنينزمان انتخاب واحد دانشجویان وردوی جدید پیام نور از تاریخ ۲۷ شهریور تا ۳۱ شهریور خواهد بود.دانشجويان براي ثبت نام و انتخابواحد ترم پاییز پیام نور بايد به سيستم گلستان مراجعه كنند.

(https://reg.pnu.ac.ir/Forms/AuthenticateUser/main.htm)

prodator
09-01-2010, 12:07 AM
زمان ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور تهران را میخواستم بدونم

Borna66
09-01-2010, 01:32 AM
زمان ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور تهران را میخواستم بدونم
با سلام
در اين ادرس زير بطور كامل توضيح داده شده هست

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور ارشد / عدم ثبت نام به منزله انصراف (http://pnu-club.com/pnu.thread35938.html)

موفق باشيد

روزگار خوش

khoshidardel
09-10-2010, 02:53 PM
سلام
مرسي از اطلاع رساني شما
اگه ميشه لينك ارجاع به سايت pnu.ac.ir هم بزاريد تا ما بتونيم بخشنامه ها رو هم ببينيم تا خيالمون راحت بشه :39: :26::164:

NIMA.N
09-10-2010, 03:18 PM
سلام
مرسي از اطلاع رساني شما
اگه ميشه لينك ارجاع به سايت pnu.ac.ir هم بزاريد تا ما بتونيم بخشنامه ها رو هم ببينيم تا خيالمون راحت بشه

از لينك زير بخشنامه را دانلود فرماييد:

.IR - Download File: Taghvim-89-90WWW._.IR_.zip (http://www..ir/download.php?Taghvim-89-90WWW._.IR_.zip)

Borna66
09-12-2010, 02:19 AM
خبر هاي جديد در اين مورد

قابل توجه کلیه دانشجویان محترم / نکات مهم قبل از انتخاب واحد نمیسال اول ۹۰-۸۹ (http://pnu-club.com/pnu.thread37280.html)

روزگار خوش

Borna66
09-12-2010, 02:19 AM
خبر هاي جديد در اين مورد

شروع انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی 90 - 89 دانشگاه پيا نور (http://pnu-club.com/pnu.thread37279.html)

روزگار خوش

Mehr@n
09-12-2010, 03:08 PM
وقتی می خوام برم واسه انتخاب واحد با اینکه سرعتم 512 هست اول اینکه خیلی کند سایت پیام نورو باز می کنه بعد از کلی وقت که وارد ثبت نام اصلی میشم ، با این پیام رو به رو میشم :

" 1 پيغام درخواست شما به دليل وجود اشکال در آن قابل انجام نيست. لطفا مجددا وارد فرم شويد "

این آرزو به دل مون موند که یک روز بیایم مثل بچه آدم انتخاب واحد بکنیم همیشه دردسر داریم . سیستم گلستان بیخودترین و مسخره ترین سیستم جامع دانشگاهی جهان هست . من نمی دونم واسه چی از پروتکل ssl استفاده کردن ؟! معتبرترین دانشگاه های ایران هم مثل تهران و شریف و شیراز و اصفهان و ... و معتبرترین دانشگاه های جهان مثل هاروارد و کمبریج و آکسفورد هم این پروتکل رو ندارن . تا جایی که می دونم این پروتکل برای سایت های مالی و بانکی مثل ایگولد و پی پال و اطلاعاتی و امنیتی یا سرویس های ایمیل مثل یاهو یا جی میل به منظور بالا بردن امنیت به کار میره .

واقعاً عجیبه . هیچ چیز این دانشگاه طبیعی و نرمال و مثل نمونه های مشابهش نیست !

ataei nia
09-12-2010, 03:39 PM
با سلام میخواستم بئونم برنامه امتحانی رو از کجا میشه پیدا کرد؟

Borna66
09-12-2010, 03:42 PM
وقتی می خوام برم واسه انتخاب واحد با اینکه سرعتم 512 هست اول اینکه خیلی کند سایت پیام نورو باز می کنه بعد از کلی وقت که وارد ثبت نام اصلی میشم ، با این پیام رو به رو میشم :

" 1 پيغام درخواست شما به دليل وجود اشکال در آن قابل انجام نيست. لطفا مجددا وارد فرم شويد "

این آرزو به دل مون موند که یک روز بیایم مثل بچه آدم انتخاب واحد بکنیم همیشه دردسر داریم . سیستم گلستان بیخودترین و مسخره ترین سیستم جامع دانشگاهی جهان هست . من نمی دونم واسه چی از پروتکل ssl استفاده کردن ؟! معتبرترین دانشگاه های ایران هم مثل تهران و شریف و شیراز و اصفهان و ... و معتبرترین دانشگاه های جهان مثل هاروارد و کمبریج و آکسفورد هم این پروتکل رو ندارن . تا جایی که می دونم این پروتکل برای سایت های مالی و بانکی مثل ایگولد و پی پال و اطلاعاتی و امنیتی یا سرویس های ایمیل مثل یاهو یا جی میل به منظور بالا بردن امنیت به کار میره .

واقعاً عجیبه . هیچ چیز این دانشگاه طبیعی و نرمال و مثل نمونه های مشابهش نیست !

سلام دوست عزيز.
توضيحات شما كاملا متين و قابل درك هست .:79:
ولي مشكل پيش امده براي شما به علت شلوغي و ترافيك موجود در سيستم گلستان در اين دوره زماني هست كه شما اگر در زماني ديگر مثلا اواخر شب يا اوايل صبح يه سيستم گلستان مراجعه كنيد حتما مشكلتون رفع مي شود.

موفق باشيد

روزگار خوش:72:

Borna66
09-12-2010, 03:46 PM
با سلام میخواستم بئونم برنامه امتحانی رو از کجا میشه پیدا کرد؟
با سلام
دوست عزيز هنوز تا اين زمان پيام نور مركزي برنامه امتحاني پايان ترم مشخصي ارايه نداده . ولي به محض ارايه اين چنين برنامه ي ما در باشگاه و در همين جا اعلام مي كنيم.

نگران نباشيد باشگاه پيام نور در اين زمينه پيگير هست و هميشه كاربران و كلا دانشجويان پيام نور كه در واقع با اين بي نظمي ها بهشون ظلم ميشه هواشون را دارد و حامي اونها هست:109:

موفق و سربلند باشيد

tayebehkh
09-13-2010, 09:24 AM
سلام من موقع ثبت نام با يه پيغام خطا مواجه مي شم كه بايد مشخصاتم را كامل كنم فعال نيست كه من مشخصاتم را كامل كنم درحالي كه قبلا اونارو پر كردم و صفحه ثبت نام هم باز نميشه
لطفا جوابتونو به ايميلم بفرستين
باتشكر فراوان

Borna66
09-13-2010, 09:48 AM
سلام من موقع ثبت نام با يه پيغام خطا مواجه مي شم كه بايد مشخصاتم را كامل كنم فعال نيست كه من مشخصاتم را كامل كنم درحالي كه قبلا اونارو پر كردم و صفحه ثبت نام هم باز نميشه
باتشكر فراوان
با سلام
اين تكميل كردن مشخصات براي بيشتر دانشجويان بوده و جهت كاملتر شده و بروزرساني مشخصات دانشجو مي باشد و بعد از تكميل ان اندكي صبر كنيد و چند ساعت بعد مجداد به سيستم گلستان مراجعه كنيد و نسبت به ثبت نام اقدام كنيد.

درصورت عدم باز شدن صفحه ي ثبت نام در گلستان حتما به ببخش آموزش مركز پيام نور خود مراجعه كنيد.

موفق باشيد

روزگار خوش

samaneh2000
09-13-2010, 10:15 AM
باتشكر فراوان

به نقل از صفحه اول سیستم گلستان
دانشجویان گرامی لازم است پیش از انتخاب واحد ،اطلاعات شخصی (فقط اطلاعات تاریخ تولد،آدرس ، شماره تلفن و پست الکترونیکی ) را از طریق مسیر زیر تکمیل و تایید نمایند.

منوی کاربر ==> آموزش ==> دانشجو ==> مشخصات دانشجو ==> تکمیل و تایید اطلاعات شخصی دانشجو

بنابر این اگر شما آدرستون یا کدپستی تون تو سیستم نباشه با این پیام مواجه می شید من امتحان کرد فقط با کدپستی و شماره تلفن و آدرس سیتم همان لحظه بعد از تکمیل مشخصات باز شد .

اقاقی
09-13-2010, 10:17 AM
اي بابا من كه صبح زود رفتم نصف شب رفتم اصلا برام سيستمو باز نمي كنه

نه چرا الان باز شد:39: ولي من قبلا بدهي داشتم پنجشنبه اي كه گذشت پرداخت كردم مي گن كه بعد72 ساعت سيستم باز ميشه ولي هنوز نشده :240: اي خددددددددددددددددا من نمي دونم چرا هر چي پول مي ريزم تو جيب اين داشگاه باز م بدهكار ميشم:168:

amirmahdi22
09-13-2010, 11:05 AM
من دیشب چندتا درس انتخاب کردم امروز صبح که داخل سایت میشم فقط بخش پرداخت وجه و ارزشیابی اساتید تو منوم هست .اخه من بدبخت چه میدونستم سیستمبسته میشه حتی اطلاعات جامع دانشجوم نیست که ببینم دیشب چی انتخاب کردم.هیچ بدهی هم ندارم.توروخدا یکی کمک کنه

Borna66
09-13-2010, 11:08 AM
من دیشب چندتا درس انتخاب کردم امروز صبح که داخل سایت میشم فقط بخش پرداخت وجه و ارزشیابی اساتید تو منوم هست .اخه من بدبخت چه میدونستم سیستمبسته میشه حتی اطلاعات جامع دانشجوم نیست که ببینم دیشب چی انتخاب کردم.هیچ بدهی هم ندارم.توروخدا یکی کمک کنه
دوست عزيز.شما راهي جز رفتن حضوري به مركز آموزشي پيام نور محل تحصيل خود نداريد/حتما سريعا اقدام كنيد.

موفق باشيد

روزگار خوش

farizam
09-13-2010, 11:47 AM
سلام
ثبت نام را براي من به خاطر پرداخت نكردن شهريه باز نمي كرد ديروزفيش از سايت در اوردم مقدارش692080 ريال بود پرداخت كردم امروز نگاه مي كنم مي بينم 702380 ريال مقدار شهريه رو زده مي ترسم بازم ثبت نام رو برام باز نكنه(بعد از 72 ساعت) در ضمن دوستام هم كه شهريرو پرداخت كردن مقدار 10030 ريال هم براي اوا زده ولي ثبت نام براشون بازه مي كنه اگه به دانشگاه مراجعه كنم مي تونن ثبت نام برام باز كنن

اقاقی
09-13-2010, 12:04 PM
يه مشكل ديگه خطاي رعايت نكردن حداقل واحد اخذ شده براي ترم چيه ديگه من كه هنوز چيزي رو انتخاب نكردم تا گزينه ثبت نامو مي زنم اين خطا رو مي ده راهنمايي لطفاااااااااااااااااااااا اا

samaneh2000
09-13-2010, 12:10 PM
يه مشكل ديگه خطاي رعايت نكردن حداقل واحد اخذ شده براي ترم چيه ديگه من كه هنوز چيزي رو انتخاب نكردم تا گزينه ثبت نامو مي زنم اين خطا رو مي ده راهنمايي لطفاااااااااااااااااااااا اا

این خطا رو سیستم برای همه بطور معمول می زنه اصلا نگران نباشید و با خیال راحت انتخاب واحد کنید.

samaneh2000
09-13-2010, 12:14 PM
سلام
ثبت نام را براي من به خاطر پرداخت نكردن شهريه باز نمي كرد ديروزفيش از سايت در اوردم مقدارش692080 ريال بود پرداخت كردم امروز نگاه مي كنم مي بينم 702380 ريال مقدار شهريه رو زده مي ترسم بازم ثبت نام رو برام باز نكنه(بعد از 72 ساعت) در ضمن دوستام هم كه شهريرو پرداخت كردن مقدار 10030 ريال هم براي اوا زده ولي ثبت نام براشون بازه مي كنه اگه به دانشگاه مراجعه كنم مي تونن ثبت نام برام باز كنن

اون 692080 ریال بدهی بابت ترم های قبلی بوده و اون بقیه ش هم که اضافه شده به خاطر بیمه ترم جدید هستش این مبلغ رو حتی برای اونایی که انتخاب واحد هم نکردند سیستم می زنه

mohamad_1366
09-13-2010, 12:14 PM
سلام خسته نباشید
میشه لطفاً بگید که تاریخ امتحانات رشته آمار از چه روزی شروع میشه؟
یعنی کلاً برنامه کاملشو دارید؟
لطف کنید ممنون میشم

samaneh2000
09-13-2010, 12:17 PM

این مشکل احتمالا به این دلیل هست که سیستم را به بدهی های دانشجویان حساس کردند و اگه کسی بدهی داشته باشه منوها غیر فعال میشه تنها راه حل این مشکل پرداخت بدهی می باشد که در اینصورت هم حداقل 72 ساعت طول میکشه سیتم منوها رو فعال کنه.

اقاقی
09-13-2010, 12:19 PM
خوب اقاي برناااااااااااااااااااااا ا صفحه انتخاب واحد كه باز نميشه خطا ميده چي جور انتخاب واحد كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

samaneh2000
09-13-2010, 12:22 PM
سلام خسته نباشید
میشه لطفاً بگید که تاریخ امتحانات رشته آمار از چه روزی شروع میشه؟
یعنی کلاً برنامه کاملشو دارید؟
لطف کنید ممنون میشم

دوست عزیز تا این لحظه هیچ برنامه ای برای امتحانات ترم جدید از سوی دانشگاه پیام نور اعلام نشده . تنها راه حل مشاهده برنامه امتحانات رفتن به منوی ثبت نام در سیستم گلستان و نگهداشتن موس روی درس مورد نظر می باشد .

paradox2020
09-13-2010, 12:31 PM
سلام دوستان ، من به هیچ وجه در دانشگاه بدهی نداشتم و دیشب هم
در قسمت وضعیت شهریه بررسی کردم ، انتخاب واحد را انجام دادم اما امروز
صبح تمام منوهای من غیر فعال شده ! این دیگه چه جورشه!

Borna66
09-13-2010, 12:52 PM

این خطا رو سیستم برای همه بطور معمول می زنه اصلا نگران نباشید و با خیال راحت انتخاب واحد کنید.

با سلام
همانطور دوست عزيز فرمودند اين يك مورد طبيعي هست براي همه وجود دارد و مشكلي پيش نمياد.

خوب اقاي برناااااااااااااااااااااا ا صفحه انتخاب واحد كه باز نميشه خطا ميده چي جور انتخاب واحد كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزيز چطر خطايي و لطفا كامل واضح بگيد. بعدش سعي كنيد هنگام انتخاب واحد از يك ايننرت پرسرعت استفاده كنيد چون سيستم گليستان سنگين هست و با اينترنت دايل اپ ممكنه به مشكل بر بخوريد

موفق باشيد

روزگار خوش

Borna66
09-13-2010, 12:55 PM
سلام

اون 692080 ریال بدهی بابت ترم های قبلی بوده و اون بقیه ش هم که اضافه شده به خاطر بیمه ترم جدید هستش این مبلغ رو حتی برای اونایی که انتخاب واحد هم نکردند سیستم می زنه

دوست عزیز تا این لحظه هیچ برنامه ای برای امتحانات ترم جدید از سوی دانشگاه پیام نور اعلام نشده . تنها راه حل مشاهده برنامه امتحانات رفتن به منوی ثبت نام در سیستم گلستان و نگهداشتن موس روی درس مورد نظر می باشد .

ممنون دوست گلم جواب ها ي شما كاملا درست هست و جاي بر جوابي از طرفه ما نيست.
بازم ممنون از پاسخگويي سوالات دوستان

روزگار خوش

Borna66
09-13-2010, 01:05 PM
خب شما اگر انتخاب رو انجام داديد و تاييد نهايي كرديد. ديگه خوده سيستم گلستان منوي شما رو غيرفعال كرده و امر طبيعي هست . چندين مورد ديگر دوستان اين مورد رو گزارش كردند كه جديدا سيستم گلستان سريعل بعد از تاييد نهايي انتخاب واحد، بخش انتخاب واحد رو مي بنده و غير فعال مي كند.
بنابراين ار انتخاب واحدتون ناقض هست سريعا به مركز امورشي پيام نور خودتون مراجعه كنيد و در اين مورد پيگيري كنيد. در غير اين طور ديگر احتياجي نيست.و انتخاب واحد شما كامل انجام شده.

موفق باشيد

روزگار خوش

آبجی
09-13-2010, 01:07 PM
:39: فکرشو بکن برنامه کلاسی رو زدن تو سایت اما لینک دانلود وجود نداره :55: ساعت دو هم انتخاب واحدم هست :59:

samaneh2000
09-13-2010, 01:13 PM

این مشکل احتمالا به این دلیل هست که سیستم را به بدهی های دانشجویان حساس کردند و اگه کسی بدهی داشته باشه منوها غیر فعال میشه ( چون شما انتخاب واحد کرده اید سیتم برای شما بدهکاری ثبت کرده )تنها راه حل این مشکل پرداخت بدهی می باشد که در اینصورت هم حداقل 72 ساعت طول میکشه سیتم منوها رو فعال کنه.

NIMA.N
09-13-2010, 01:26 PM
در هنگام انتخاب واحد دقت كنيد / بعد از انتخاب واحد سايت سريعا" به دليل بدهكاري در شهريه براي شما غير فعال مي شود و شما نمي توانيد در انتخاب واحد خود تغييرات دهيد

راما
09-13-2010, 01:31 PM
سلام
من وقتی می خواهم وارد این سیستم مسخره گلستان بشم رمز عبور کابری رو که می زنم خطا می ده اصلاً صفحه ام رو باز نمی کنه که انتخاب رشته کنم شما ها می دونید مشکل از کجا است اگه می تونید کمک کنید نمونیم جا (همیشه من با این سیستم مشکل دارم )

NIMA.N
09-13-2010, 01:39 PM
سلام
من وقتی می خواهم وارد این سیستم مسخره گلستان بشم رمز عبور کابری رو که می زنم خطا می ده اصلاً صفحه ام رو باز نمی کنه که انتخاب رشته کنم شما ها می دونید مشکل از کجا است اگه می تونید کمک کنید نمونیم جا (همیشه من با این سیستم مشکل دارم )

سلام.
مشكلتون چي هست؟ دقيق بفرماييد تا راهنماييتان كنم

samaneh2000
09-13-2010, 01:40 PM
سلام

اگه منظورتون از رمز عبور کاربری همون صفحه اول هستش که نام عبور شماره دانشجویی تون و رمز عبور شماره سناسنامه یا کد ملی در صورتی که تغییر نداده باشید.
اگر دانشجوی ورودی ماقبل 86 هستید باید رقم آخر شماره دانشجویی تون رو حذف کنی یعنی شماره دانشجویی باید 9 رقم داشته باشه و اگه با این کارا درست نشد باید به مرکز کامپیوتر دانشگاهتون مراجعه کنید یا زنگ بزنید تا رمزتون رو فعال کنند .

راما
09-13-2010, 01:44 PM
سلام.
مشكلتون چي هست؟ دقيق بفرماييد تا راهنماييتان كنم

ببین توی صفحه اول که می آید می گه نام کاربری و روز عبور وارد کنید وقتی می زنم می گه اشتباه در صورتی که همیشه باز می کرد برام ولی حالا نمی دونم چی شده که حتی صفحه اولشم نمی یاد دیگه چه برسه به انتخاب رشته چندتا از دوستامم به این مشکل خوردن لطفاً کمکم کن مرسی

راما
09-13-2010, 01:46 PM
اگه منظورتون از رمز عبور کاربری همون صفحه اول هستش که نام عبور شماره دانشجویی تون و رمز عبور شماره سناسنامه یا کد ملی در صورتی که تغییر نداده باشید.
اگر دانشجوی ورودی ماقبل 86 هستید باید رقم آخر شماره دانشجویی تون رو حذف کنی یعنی شماره دانشجویی باید 9 رقم داشته باشه و اگه با این کارا درست نشد باید به مرکز کامپیوتر دانشگاهتون مراجعه کنید یا زنگ بزنید تا رمزتون رو فعال کنند .

نه دانشجوی 88 هستم رمز عبورم فراموش نکردم مطمئنم که درسته ولی صفحه ام باز نمی کنه نمیدونم چی شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

NIMA.N
09-13-2010, 01:51 PM
ببین توی صفحه اول که می آید می گه نام کاربری و روز عبور وارد کنید وقتی می زنم می گه اشتباه در صورتی که همیشه باز می کرد برام ولی حالا نمی دونم چی شده که حتی صفحه اولشم نمی یاد دیگه چه برسه به انتخاب رشته چندتا از دوستامم به این مشکل خوردن لطفاً کمکم کن مرسی

شماره دانشجويي خودتونو آخرين رقمشو وارد نكنيد.
اگر با هم درست نشد به جاي رمز عبور شماره دانشجوييتونو دوباره وارد كنيد و باز هم اگر درست نشد به جاي رمز عبور شماره شناسنامتونو وارد كنيد.

samaneh2000
09-13-2010, 01:55 PM
نه دانشجوی 88 هستم رمز عبورم فراموش نکردم مطمئنم که درسته ولی صفحه ام باز نمی کنه نمیدونم چی شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما یه کاری کن
از قسمت tools اینترنت اکسپلورر برو به اینترنت اپشن و از قسمت browsing history تمام کوکی ها رو حذف کن شاید مشکلت حل بشه

farizam
09-13-2010, 02:37 PM
سلام
ببخشيد
الان من نمي تونم انتخاب واحد بكنم چون سايت برام بستس
بعد از اين كه من شهريه ام پرداخت كردم مقدار بيمه اضافه شده
بعد از اين كه مقدار شهريه پرداختيم تايئد بشه مقدار بيمه رو برام بدهي مزنن آياصفحه انتخاب واحد برام باز ميشه يا نه!
اگه به دانشگاه مراجعه كنم مي تونن صفحه انتخاب واحد برام باز كنن!

آبجی
09-13-2010, 03:19 PM
:168: من چکار کنم که تو سایت دانشگاه هنوز برنامه رو نزدن یعنی نمیدونم فکر کنم فایل دانلود رو یادشون رفته همین جور هم گروه ها داره پر میشه چکار کنم ؟؟؟

Borna66
09-13-2010, 03:21 PM
سلام
ببخشيد
الان من نمي تونم انتخاب واحد بكنم چون سايت برام بستس
بعد از اين كه من شهريه ام پرداخت كردم مقدار بيمه اضافه شده
بعد از اين كه مقدار شهريه پرداختيم تايئد بشه مقدار بيمه رو برام بدهي مزنن آياصفحه انتخاب واحد برام باز ميشه يا نه!
اگه به دانشگاه مراجعه كنم مي تونن صفحه انتخاب واحد برام باز كنن!

نه دوست عزيز چون انتخاب واحد خودتون رو تاييد كرديد و ديگر فكر نكنم سيستم براتون باز بشود.بنابراين مقدار بيمه رو هم پرداخت كنيد خود به خود سيستم بدهكاري شما حذف مي كند.
موفق باشيد

روزگار خوش

راما
09-13-2010, 03:50 PM
mr nima این نشدا :169: همه این چیزای رو که گفته بودی انجام دادم نشد مثل اینکه حسابی قاطی کرده در هر صورت مرسی از راهنمایی هاتون فکر کنم باید فردا تشریف ببرم دانشگاه :164:(آخه پیام نور چه به این حرفها همیشه مشکل داره به خدا من نمی دونم چرا اینا وقتی سیستمشون نمی تونند درست کنند چرا اصلاً اینترنتی می کنند همون سیستم قلم و کاغذ واسه اینا خوبه زیاد هم هست :26:)

YashaR-Azari
09-13-2010, 04:44 PM
دوستان سلا
مشکل من اینه که فقط دروس عمومی رو واسه انتخاب اورده ...
وقتی هم از انتخاب دروس درس رو انتخاب میکنم مینویسه درس یا ارائه نشده یا غیر فعال هست!
میخوام بدونم کسی هم این مشکل رو داره؟!

آبجی
09-13-2010, 05:12 PM
دوستان سلا
مشکل من اینه که فقط دروس عمومی رو واسه انتخاب اورده ...
وقتی هم از انتخاب دروس درس رو انتخاب میکنم مینویسه درس یا ارائه نشده یا غیر فعال هست!
میخوام بدونم کسی هم این مشکل رو داره؟!

فکر کنم باید یه چند ساعتی بمونید بعد انتخاب رشته کنید من ترم قبل مشابه مشکل شما رو داشتم اما با این فرق که مال من فقط گروه یک بود تمامی دروس بعد از چند ساعت درست شد .

با یکی از مسئولان سایت هم که صحبت کردم گفتن که اگه میتونید صبر کنید تا مشکلات برطرف بشه :59: حالا گفتم ممکنه که این زمان یه مقدار طولانی بشه :42:

آبجی
09-13-2010, 05:14 PM
دوستان به این هم توجه کنند که بعد از اینکه تایید شد انتخاب واحدتون بلافاصله سیستم براتون قفل میشه تا زمانی که شهریه رو پرداخت نکنید هم باز نمیشه این ترم خیلی ضربتی عمل کردن :167:

پس حسابی دقت کنید :59:

NIMA.N
09-13-2010, 05:36 PM
توجه توجه

براي انتخاب واحد عجول نباشيد . انتخاب واحد تا 28 مهلت دارد و به احتمال بسيار فراوان تمديد هم خواهد شد.
روزهاي اول به دليل اوج ترافيك سايت گلستان , سايت دچار بسياري از خطاها مي شود كه اين به ضرر شماست.
دقت داشته باشيد زمانبندي شما هر موقع كه باشيد شما مي توايند تا 72 بعد از زمانتان انتخاب واحد كنيد(البته اين 72 رو من براي ريسك كردن گفتم اگه نه تا آخر انتخاب واحد شما مهلت داريد)

پس عجله نكنيد اين به ضرر شماست

اقاقی
09-13-2010, 07:11 PM
دووووووووستان من چند روز پيش شهريه بدهكاري مو پرداخت كردم ولي هنوز سيستمم باز نشده؟ از پنجشنبه تا حالا بايد باز مي شده ديروز ولي نشده چي كار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟:97::97:

اقاقی
09-13-2010, 07:12 PM
احيانا ربطي كه به سيستم ارزشيابي اساتيد نداره؟؟

Borna66
09-13-2010, 08:50 PM
دووووووووستان من چند روز پيش شهريه بدهكاري مو پرداخت كردم ولي هنوز سيستمم باز نشده؟ از پنجشنبه تا حالا بايد باز مي شده ديروز ولي نشده چي كار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟:97::97:

احيانا ربطي كه به سيستم ارزشيابي اساتيد نداره؟؟

با سلام دوست عزيز پس از واريز شما سيستم گلستان پس از 72 ساعت كاري باز مي شود.پس اندكي صبر كنيد/اگر اين باز نشد حتما به بخش اموزش مركز پيام نور خودتون مراجعه كنيد.

چه خوب هست قبل از شروع انتخاب واحد بدهكاري خودمون با سيستم گلستان رو صاف كنيم تا زمان انتخاب واحد با اين مشكلات مواجه نشين.:74:

موفق باشيد

روزگار خوش

m.yavari
09-14-2010, 10:31 AM
سلام وقتی میخام انتخاب واحد کنم پیام میده سقف انتخاب واحد در ترم رعایت نشده است.و نمیشه دروس را ثبت کنم...............

samaneh2000
09-14-2010, 10:41 AM
سلام وقتی میخام انتخاب واحد کنم پیام میده سقف انتخاب واحد در ترم رعایت نشده است.و نمیشه دروس را ثبت کنم...............

شما بالا فرم انتخاب واحد را نگاه کن ببین معدل معیارتون چنده و چند واحد می تونی ثبت کنی ممکنه شما مشروط شده باشید و نتونید بیش از 12 واحد ثبت کنید

اقاقی
09-14-2010, 10:56 AM
چرا بعضي درسا تو ليست انتخاب نيستن ؟ چي جور ميشه اونا رو تو ليست اورد هي خطا مي ده كه اين درس رائه نشده يا غير فعال هست؟

samaneh2000
09-14-2010, 11:07 AM
چرا بعضي درسا تو ليست انتخاب نيستن ؟ چي جور ميشه اونا رو تو ليست اورد هي خطا مي ده كه اين درس رائه نشده يا غير فعال هست؟

تنها راه حل صبر کردن هستش
برای سیستم گلستان همیشه در ابتدای انتخاب واحد این مشکلات وجود داره ولی بعد از چند روز درست میشه

nazli
09-14-2010, 12:12 PM
اخه بدون خبرازتاریخ امتحانا چطور میشه دقیق ودرست انتخاب واحد کرد البته واسه من تاریخ 26 ام روزده واسه انتخاب واحد پس کی تاریخ امتحانا رومیدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//نکنه این ترم یه هفته به امتحان تاریخ امتحانا میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Borna66
09-14-2010, 12:40 PM
اخه بدون خبرازتاریخ امتحانا چطور میشه دقیق ودرست انتخاب واحد کرد البته واسه من تاریخ 26 ام روزده واسه انتخاب واحد پس کی تاریخ امتحانا رومیدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//نکنه این ترم یه هفته به امتحان تاریخ امتحانا میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
با سلام
دوست عزيز نه اين طور شما فكر مي كنيد نيست و قطعا تاريخ امتحانات اعلام مي شود اما اندكي طول مي كشد. بنابراين شما صبركنيد و بلافاصله اعلام تاريخ امتحانات از سوي پيام نور مركزي ما هم در باشگاه اطلاع رساني مي كني.
در واقع ما هميشه حامي دانشجويان مظلوم پيام نور هستيم و هدف اصلي باشگاه هم همين هست.

موفق باشيد

روزگار خوش

m.yavari
09-14-2010, 02:02 PM
نه مشروط نشدم.معدلم درسته میتونم 20 واحد بگیرم ولی این پیام را میده نمیدونم چراااااااااااااااااا

honey
09-14-2010, 02:13 PM
نه مشروط نشدم.معدلم درسته میتونم 20 واحد بگیرم ولی این پیام را میده نمیدونم چراااااااااااااااااا
منم دقیقا همین مشکلو دارم.اگه راه حلشو فهمید بگید ممنون میشیم.
:26:
:72::72::72:

amirmahdi22
09-14-2010, 02:14 PM
در هنگام انتخاب واحد دقت كنيد / بعد از انتخاب واحد سايت سريعا" به دليل بدهكاري در شهريه براي شما غير فعال مي شود و شما نمي توانيد در انتخاب واحد خود تغييرات دهيد خبر خوب اینکه بعد کلی زنگ زدن و غر زدن دوباره سیستم برای همه باز شده و مشکل رفع شده است

samaneh2000
09-14-2010, 02:23 PM
منم دقیقا همین مشکلو دارم.اگه راه حلشو فهمید بگید ممنون میشیم.
:26:
:72::72::72:

شما می تونید یک اسکرین شات ( عکس از صفحه سایت با مشکل ) رو بزارید اینجا؟

samaneh2000
09-14-2010, 02:28 PM

دوست عزیز درسته که برنامه امتحانات بطور کلی در یک فایل ارایه نشده ولی بصورت تک تک درسها تاریخ امتحاناتشون مشخص شده و شما می تونید با باز شدن صفحه ثبت نام موس را روی درس مورد نظر نگه دارید تا تاریخ و ساعت امتحان را برای شما نشان بدهد که این هم خودش حوصله ی زیاد می خواد البته اگه طبق ارایش ترمی درسها رو انتخاب کنی کارتون خیلی سریعتر پیش می ره

مهدیا
09-15-2010, 12:18 PM
با سلام.
1-در صفحه ی انتخاب واحد من فقط 6درس ارائه شده و دروس دیگه ارائه نشده .لطفا بگید چطور دروسی که در صفحه انتخاب واحدم نیست را میتونم بگیرم؟
2-گروه و شماره دروس را چطور گیر بیارم؟

samaneh2000
09-15-2010, 12:48 PM
با سلام.
1-در صفحه ی انتخاب واحد من فقط 6درس ارائه شده و دروس دیگه ارائه نشده .لطفا بگید چطور دروسی که در صفحه انتخاب واحدم نیست را میتونم بگیرم؟
2-گروه و شماره دروس را چطور گیر بیارم؟

شما قبل از هر کاری ابتدا تمام کوکی های اینترنت اکسپلورر را حذف کن . (delete<------browsing History<--------- General<------internet option <---- Tools <----IE

کمبل
09-15-2010, 01:57 PM
میشه شرایط انتقال رو ازیک واحد به واحد دیگه توضیح بدید:79:

Borna66
09-15-2010, 07:39 PM
میشه شرایط انتقال رو ازیک واحد به واحد دیگه توضیح بدید:79:
با سلام
دوست عزيز هنگام ارسال پست يا سوال لطفا قوانين باشگاه را رعايت كنيد و ا الفاظ بي ربط استفاده نكنيد.
مورد درخواستي شما در ادرس زير مي باشد

قوانين و ضوابط دانشگاه پیام نور (http://pnu-club.com/pnu.469.html)

موفق باشيد

روزگار خوش

OFF_GirL
09-16-2010, 05:23 PM
سلام به همه دوستان..
من چند تا مشکل دارم..
بزرگترینشون اینکه.. تو سازمتن سنجش به من گفتن علوم کامپیوتر واحد اشتهارد قبول شدم اما وقتی برای ثبت نام رفتم دیدم تو سایت نوشته علوم کامپیوتر واحد فیروزکوه!!!! :229:جالب اینکه من اصلا تو صد تا انتخابم علوم کامپیوتر فیروزکوه رو نزدم!!! نمی دونم باید چیکار کنم!!!!!!!!:168:
با شماره هایی که تو سایتم بود تماس گرفتم گفتن شما فعلا ثبت نام کنین بعد دوباره تماس بگیرین.. ثبت نام کردم اما وقتی دوباره زنگ زدم گفتن مشکل از سازمان سنجشه و اخرش هم هیچ جواب درستی نتونستم بگیرم!!! من چیکار باید کنم؟؟؟ ازتون خواهش میکنم اگه میتونین کمکم کنین:168::203:

کمبل
09-17-2010, 11:29 AM
درست میشه

OFF_GirL
09-17-2010, 11:45 AM
درست میشه
چه جوری؟! به نظرتون میتونم به همون دانشگاه پیام نور واحد اشتهارد برم؟؟؟!:168:

NIMA.N
09-17-2010, 12:22 PM
چه جوری؟! به نظرتون میتونم به همون دانشگاه پیام نور واحد اشتهارد برم؟؟؟!

بله اشتباهات زيادي شده. شما پيگير باشين احتمالا" درست شود و شما رو منتقل كنن به واحد اصليتون.

heaven_smile
09-17-2010, 02:22 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز.
مندانشجوی جدیدالورود سال 1389 دانشگاه پیام نور در رشته مدیریت بازرگانی.
من دو تا سوال دارم
اول اینکه چرا لیست دروسی که در سایت گلستان به من ارائه میده با برنامه 9 ترمه که از سایت پیام نور دانلود کردم فرق میکنه ؟ مثلا درس اول ریاضیات پایه و مقدمات آمار 1 که اصلا تو برنامه 9 ترمه نیست. و یا برعکس چندین درس در برنامه 9 ترمه هست که در سایت اصلا ارائه نشده مثل درس حقوق اساسی که طبق برنامه باید ترم اول اخذ بشه.
دوم اینکه آیا میشه بیشتر از یک درس از گروه معارف در انتخاب واحد اخذ کرد ؟
با تشکر

کمبل
09-17-2010, 02:53 PM
حالا سرعت سیستم بالاست

farizam
09-17-2010, 06:19 PM
سلام
ليست منابع دورس اين ترم تو سايت پيدا نكردم شما سايتي رو مي شناسيد كه زده باشه
ايا مي تونم از روي ترم قبل كتابها رو تهيه كنم يا ممكن موالف كتاب ها تغيير كنه

Borna66
09-17-2010, 07:21 PM
سلام
ليست منابع دورس اين ترم تو سايت پيدا نكردم شما سايتي رو مي شناسيد كه زده باشه
ايا مي تونم از روي ترم قبل كتابها رو تهيه كنم يا ممكن موالف كتاب ها تغيير كنه
با سلام
دوست عزيز براي اين منظور به ادرس زير مراجعه كنيد

ليست ارائه دروس، وضعيت منابع و جدول تطبيق دروس در سال تحصيلي 90-89 (http://pnu-club.com/pnu.thread37723.html)

موفق باشيد

روزگار خوش

Borna66
09-17-2010, 07:24 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز.
مندانشجوی جدیدالورود سال 1389 دانشگاه پیام نور در رشته مدیریت بازرگانی.
من دو تا سوال دارم
اول اینکه چرا لیست دروسی که در سایت گلستان به من ارائه میده با برنامه 9 ترمه که از سایت پیام نور دانلود کردم فرق میکنه ؟ مثلا درس اول ریاضیات پایه و مقدمات آمار 1 که اصلا تو برنامه 9 ترمه نیست. و یا برعکس چندین درس در برنامه 9 ترمه هست که در سایت اصلا ارائه نشده مثل درس حقوق اساسی که طبق برنامه باید ترم اول اخذ بشه.
دوم اینکه آیا میشه بیشتر از یک درس از گروه معارف در انتخاب واحد اخذ کرد ؟
با تشکر
با سلام
دوست عزيز اين تغييرات مربوط به طرح تجميع و سنتي رشته ي شما بوده و عادي هست!

ضمنا تمام دروسي كه در ليست انتخاب واحد شده نمايش داده شده ، به اين معني نيست كه شما مي توانيد انرا را انتخاب كنيد نيست ، بلكه اين ليست نمايانگر ليست دروس ارايه شدي رشته ي مذكور در واحد پيام نور هست.

موفق باشيد

روزگار خوش

heaven_smile
09-17-2010, 07:24 PM
با سلام
دوست عزيز براي اين منظور به ادرس زير مراجعه كنيد

ليست ارائه دروس، وضعيت منابع و جدول تطبيق دروس در سال تحصيلي 90-89 (http://pnu-club.com/pnu.thread37723.html)

موفق باشيد

روزگار خوش

ببخشید یعنی برای انتخاب واحد باید طبق این لیست عمل کنیم ؟؟

Borna66
09-17-2010, 07:27 PM
ببخشید یعنی برای انتخاب واحد باید طبق این لیست عمل کنیم ؟؟

با سلامي ديگر
بله دوست عزيز. در حال حاضر اين تنها ليست دروس و منابع درسي هست كه در سايت خود پيام نور مركزي براي گرايش ها و رشته هاي تحصيلي ارايه شده و مي توان از ان در برنامه ريزي درسي خود استفاده كنيد:36:

موفق باشيد

heaven_smile
09-17-2010, 07:28 PM
با سلام
دوست عزيز اين تغييرات مربوط به طرح تجميع و سنتي رشته ي شما بوده و عادي هست!

ضمنا تمام دروسي كه در ليست انتخاب واحد شده نمايش داده شده ، به اين معني نيست كه شما مي توانيد انرا را انتخاب كنيد نيست ، بلكه اين ليست نمايانگر ليست دروس ارايه شدي رشته ي مذكور در واحد پيام نور هست.

موفق باشيد

روزگار خوش

ممنونم از پاسخ شما. من فقط می خواستم مطمئن باشم که مشکلی وجود نداشته باشه در خصوص درسهایی که انتخاب کردم.
اما سوال من رو در مورد دروس عمومی پاسخ ندادید آیا میشه 2 درس عمومی رو در یک ترم برداشت ؟؟

Borna66
09-17-2010, 08:10 PM
ممنونم از پاسخ شما. من فقط می خواستم مطمئن باشم که مشکلی وجود نداشته باشه در خصوص درسهایی که انتخاب کردم.
اما سوال من رو در مورد دروس عمومی پاسخ ندادید آیا میشه 2 درس عمومی رو در یک ترم برداشت ؟؟
با سلامي ديگر.شرمنده حواسم نبود.
بله مشكلي ندارد مي تونيد هر چند اندازه خواستيد دروس عمومي در يك ترم برداريد.اما بهتر هست در هر ترم يك درس عمومي برداريد تا اندكي با كمك نمره ي ان معدلتون در حالت تعادل قرار بگيرد. باز هم هر طور خودتون صلاح مي دانيد

موفق باشيد

redalatkhah
09-17-2010, 08:43 PM
سلام به همه دانشجویان عزیز
اما مشکل من !!
چند واحد باید بر دارم که ظرفیتش پر شده اجازه نمی ده :167:، حتماً هم باید بردارم ، حالا چه کنم ؟

خوش باشید .

Borna66
09-17-2010, 09:14 PM
سلام به همه دانشجویان عزیز
اما مشکل من !!
چند واحد باید بر دارم که ظرفیتش پر شده اجازه نمی ده :167:، حتماً هم باید بردارم ، حالا چه کنم ؟

خوش باشید .
با سلام
دوست عزيز در اين مورد بايد به مركز آموزشي پيام نور محل تحصيلتون مراجعه كنيد و از مسئول رشته ي خودتون جويا شويد كه ايا اين درس كه ظرفيت كلاسي اش پر شده، مضاف بر ظرفيت اش مجددا ارايه مي شود يا اينكه نهايتا صبر كنيد تا زمان حذف و اضافه شايد در اون موقع بتونيد اون درس رو برداريد.چون در زمان حذف و اضافه ممكن هست جاي خالي باز شود براي شما!!

موفق باشيد

روزگار خوش

farizam
09-17-2010, 10:25 PM
تشكر

OFF_GirL
09-17-2010, 10:39 PM
سلام دوباره به دوستان..
عذر میخوام می خواستم سوال کنم ترم اول که خود دانشگاه برامون انتخاب واحد میکنه تا چند واحد برامون برمیداره؟؟! راهی وجود داره که بتونم ترم اول 24 واحد بردارم؟؟!! اصلا امکان نداره که من چند واحد اضافه رو بردارم خودم تو منزل مطالعه کنم و فقط امتحان ها رو تو دانشگاه بدم تا اون واحدها پاس شه؟!
کلا میشه 24 واحد رو تو ترم اول پاس کرد یا نه؟ اگه میشه لطفا راهنماییم کنین که چه طوری این کار امکان پذیره؟!
با تشکر:72:

Borna66
09-18-2010, 12:05 AM
سلام دوباره به دوستان..
عذر میخوام می خواستم سوال کنم ترم اول که خود دانشگاه برامون انتخاب واحد میکنه تا چند واحد برامون برمیداره؟؟! راهی وجود داره که بتونم ترم اول 24 واحد بردارم؟؟!! اصلا امکان نداره که من چند واحد اضافه رو بردارم خودم تو منزل مطالعه کنم و فقط امتحان ها رو تو دانشگاه بدم تا اون واحدها پاس شه؟!
کلا میشه 24 واحد رو تو ترم اول پاس کرد یا نه؟ اگه میشه لطفا راهنماییم کنین که چه طوری این کار امکان پذیره؟!
با تشکر:72:
با سلامي ديگر
دوست عزيز ترم اول چون شما ابتداي ورود به دانشگاه هستيد موظف هستيد طبق قوانين دانشگاه و برنامه ي و انتخاب واحد از پيش قبل تعيين شده ي ان بدون كم و كاست بگذرانيد و اگر تعداد واحد بيشتر از ان برنامه و انتخاب واحد معينه از طرف دانشگاه برداريد ممكن هست هم اكنون سيستم گلستان به شما اخطار يا هشداري ندهد ولي ممكن است مجبور مي شويد در زمان حذف و اضافه انرا حذف كنيد (تجربه اين طور مي گويد) و البته همانطور گفتم فقط ترم اول اين طور هست و بدين روال عمل كنيد و بقيه ترم ها با توجه به معدل معيارتون مي تونيد هر چقدر كه واحد برداريد.پس ترم اول سخت نگيريد و به همان واحد هاي از پيش تعيين شده قانع باشيد. برنامه ريزي كنيد براي ترم هاي بعد كه بيشتر واحد برداريد.
باز هم هر طور خودتون صلاح مي دونيد.

موفق باشيد

YashaR-Azari
09-19-2010, 03:35 PM
سلام
خب مشکل ارائه نشدن دروس من از اینه که قراره علوم کامپیوتر سنتی یا تجمیع بشه یا منحل!!
اینو گفتم کسی رشتش علوم کامپیوتر سنتی هست ایا انتخاب کرده؟ یا اگر خبری چیزی داشتین ما رو هم بی خبر نگذارین
شاید همه تموم کردن فقط من موندم:164:
مرسی

Borna66
09-19-2010, 04:02 PM
سلام
خب مشکل ارائه نشدن دروس من از اینه که قراره علوم کامپیوتر سنتی یا تجمیع بشه یا منحل!!
اینو گفتم کسی رشتش علوم کامپیوتر سنتی هست ایا انتخاب کرده؟ یا اگر خبری چیزی داشتین ما رو هم بی خبر نگذارین
شاید همه تموم کردن فقط من موندم:164:
مرسی
باسلام
نه دوست عزيز رشته ي علوم كامپيوتر سنتي نه قراره منحل بشه نه تجميع!! همه چيز سرجاي خودش هست و فقط ورودي هاي سال 86 به بعد در رشته ي علوم كامپيوتر نوع تجميع اش قرار مي گيريند و ورودي ها ماقبل سال 86 عم در رشته ي علوم كامپيوتر نوع سنتي اش هستند هيچ تغييراتي در انها صورت نگرفته است.انتخاب واحد تمام رشته ها صورت گرفته و كم كم داره تموم مشه.:109:

موفق باشيد

روزگار خوش

YashaR-Azari
09-19-2010, 04:41 PM
باسلام
نه دوست عزيز رشته ي علوم كامپيوتر سنتي نه قراره منحل بشه نه تجميع!! همه چيز سرجاي خودش هست و فقط ورودي هاي سال 86 به بعد در رشته ي علوم كامپيوتر نوع تجميع اش قرار مي گيريند و ورودي ها ماقبل سال 86 عم در رشته ي علوم كامپيوتر نوع سنتي اش هستند هيچ تغييراتي در انها صورت نگرفته است.انتخاب واحد تمام رشته ها صورت گرفته و كم كم داره تموم مشه.:109:

موفق باشيد

روزگار خوش
سلام
شما مطمئن هستی؟
این رو مسئول کامپیوتر مرکز ما گفت!
گفت درسی ارئه نشده و همه کشور اینجوریه!!
من ورودی 85 هستم و نه درسی ارئه شد بردارم نه ارئه میشه
مرسی

Borna66
09-19-2010, 05:04 PM
سلام
شما مطمئن هستی؟
این رو مسئول کامپیوتر مرکز ما گفت!
گفت درسی ارئه نشده و همه کشور اینجوریه!!
من ورودی 85 هستم و نه درسی ارئه شد بردارم نه ارئه میشه
مرسی

با سلامي ديگر
دوست عزيز اگر علوم كامپيوتر سنتي به قول شما منحل بشه يا تبديل بشه تجميع !! وضعيت اين همه دانشجو ماقبل ورودي 85 كه درس هايي رو پاس كردند كه هم اكنون جز طرح تجميع فعلي نيست چه مي شود!!!
مجداد ميگم من عرض كردم از سال 86 به بعد تمام ورودي ها رشته علوم كامپيوتر در حالت طرح تجميع هستند و تغييراتي در ليست دروس ارائه شده براي انها رخ داده.
بنابراين علوم كامپيوتر سنتي كه براي ورودي ماقبل 86 هستند و از سال 86 به بعد علوم كامپيوتر تجميع مي باشد و هم اكنون هم اين طور مي باشد.ولي كلا در حال حاضر هر چه دانجشو در رشته علوم كامپيوتر پذيرش بشود در حالت تجميع هست.

در مورد درس قابل ارائه در مورد علوم كامپيوتر سنتي ها هم اين طور نيست و دانشگاه ما همه دروس علوم كامپيوتر سنتي رو ارايه كرده و اين مورد همه كشوري نيست و اگر هم اين طور بود كم كاري و ناتواني دانشگاه محل تحصيل شما در ارياه دروس علوم كامپيوتر سنتي هست! شك نكنيد!!
لطفا بحث را در مورد تموم كنيد. چون پاسخها كاملا واضح هست و نيازي به ادامه ي بحث نيست.

موفق باشيد

روزگار خوش

badnaam
09-20-2010, 01:05 AM
سلام خدمت دوستان خوبم میخواستم بدونم انتخاب واحد تمدید داره؟؟؟
اخه گفته بود تا 28 نگفته بود تا پایان 27 منم جا موندم.تمدید میشه دوستان؟؟؟؟؟

mahdie68
09-20-2010, 09:53 AM
سلام شما قبل از سيستم گلستان اطلاعيه ي تمديد زمان انتخاب واحد رو زديد مطمئنيد اين خبر درسته. اگه درست باشه يه شيريني مهمون منيد .خيلي خوشحالم كرديد

OFF_GirL
09-21-2010, 04:58 PM
سلام.. ببخشید من امسال ورودی جدیدم.. تو سایت پیام نور ثبت نام کردم اما هیچ نام کاربری و رمز عبوری برای سیستم گلستان به من ندادن هنوز.. فردا هم زمان انتخاب واحد تموم میشه.. من باید چیکار کنم؟؟!! چه جوری از واحدهایی که دانشگاه برام انتخاب کرده مطلع شم؟؟!!!:42:

tayebehkh
09-21-2010, 06:34 PM
سلام اگه شما ثبت نام كرده باشين به شما شماره دانشجويي مي دن كه همون نا م كاربري شما ست
كلمه عبور هم فكر كنم ش ش يا كد ملي است
بهتره يه سر بري دانشگاهتون !!!!

NIMA.N
09-21-2010, 06:58 PM
سلام.. ببخشید من امسال ورودی جدیدم.. تو سایت پیام نور ثبت نام کردم اما هیچ نام کاربری و رمز عبوری برای سیستم گلستان به من ندادن هنوز.. فردا هم زمان انتخاب واحد تموم میشه.. من باید چیکار کنم؟؟!! چه جوری از واحدهایی که دانشگاه برام انتخاب کرده مطلع شم؟؟!!!
سلام.
به سايت HTTP://tpnu.ac.ir مراجعه كنيد و وارد پنل كاربريتون شويد آنجا شماره دانشجويي شما قرار گرفته. سپس به سايت HTTP://REG.PNU.AC.IR مراجعه كنيد و انتخاب واحد كنيد.
در ضمن نگران نباشيد انتخاب واحد تا 5 مهر تمديد شد

badnaam
09-21-2010, 08:36 PM
قابل توجه دانشجویان گرامی :

انتخاب واحد دانشجویان از تاریخ 01/07/1389 لغایت 05/07/1389 تمدید گردید. برای مشاهده بخشنامه اینجا را کلیک نمایید.
پورتال دانشگاه پیام نور - اطلاعيه ها (http://www.pnu.ac.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=Event&CategoryID=83588c18-f90b-4040-8497-ea98a61423d4&LayoutID=a74a57c2-0678-4c6d-9627-c93603153d44&ID=d164c71d-62b0-4ba6-bb73-c1f488e7a952)

OFF_GirL
09-21-2010, 11:20 PM
سلام اگه شما ثبت نام كرده باشين به شما شماره دانشجويي مي دن كه همون نا م كاربري شما ست
كلمه عبور هم فكر كنم ش ش يا كد ملي است
بهتره يه سر بري دانشگاهتون !!!!
با تشکر از راهنماییتون اما دوست عزیز مشکل من هم همینه که شماره دانشجویی بهم ندادن هنوز.. و من نمیدونم چه جوری میتونم از شماره دانشجوییم مطلع شم:164: تازه دانشگاهمم دووووره..سختمه تا اونجا برم و جواب درست نگیرم:168:

OFF_GirL
09-21-2010, 11:31 PM
سلام.
به سايت HTTP://tpnu.ac.ir (http://pnu-club.com/redirector.php?url=HTTP%3A%2F%2Ftpnu.ac.ir) مراجعه كنيد و وارد پنل كاربريتون شويد آنجا شماره دانشجويي شما قرار گرفته. سپس به سايت HTTP://REG.PNU.AC.IR مراجعه كنيد و انتخاب واحد كنيد.
در ضمن نگران نباشيد انتخاب واحد تا 5 مهر تمديد شد
ممنون از راهنماییتون.. اما فکر کنم منظور شما از سایت HTTP://tpnu.ac.ir (http://pnu-club.com/redirector.php?url=HTTP%3A%2F%2Ftpnu.ac.ir) سایت http://reg.tpnu.ac.ir (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Freg.tpnu.ac.ir) باشه،درسته؟! چون تنها کنترل پنل كاربري که تا به حال من بهش دسترسی داشتم تو این سایت بوده که بعد از ثبت نام با استفاده از شماره رهگیری و شماره ملی بهش دسترسی پیدا کردم.. من به این سایت مراجعه میکنم اما سایت مشکل داره کلااا!!! :114:تو پنل کاربریم هم هیچ شماره دانشجویی نوشته نشده.. هیچ پست الکتریکی هم مبنی بر صحت اطلاعات وارده بهم ندادن تازه.. :168:

samaneh2000
09-22-2010, 01:46 PM
ممنون از راهنماییتون.. اما فکر کنم منظور شما از سایت HTTP://tpnu.ac.ir (http://pnu-club.com/redirector.php?url=HTTP%3A%2F%2Ftpnu.ac.ir) سایت http://reg.tpnu.ac.ir (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Freg.tpnu.ac.ir) باشه،درسته؟! چون تنها کنترل پنل كاربري که تا به حال من بهش دسترسی داشتم تو این سایت بوده که بعد از ثبت نام با استفاده از شماره رهگیری و شماره ملی بهش دسترسی پیدا کردم.. من به این سایت مراجعه میکنم اما سایت مشکل داره کلااا!!! :114:تو پنل کاربریم هم هیچ شماره دانشجویی نوشته نشده.. هیچ پست الکتریکی هم مبنی بر صحت اطلاعات وارده بهم ندادن تازه.. :168:

دوست عزیز شما لطفا به نکات زیر توجه فرمایید :
1- شما ثبت نامتون رو چجوری انجام دادید ؟
معمولا روند ثبت نام دانشجویان جدید الورود دانشگاه پیام نور به اینصورته که اول شما تمامی مدارک خواسته شده در سایت دانشگاه را تهیه و به دانشگاهی که قبول شدید مراجعه می کنید و اونجا پس از بررسی مدارکتون شما را ثبت نام و برای شما در سیستم گلستان فایل دانشجویی را فعال و به شما یک شماره دانشجویی و یک رمز تعلق می گیره که رمز معمولا کد ملی یا شماره شناسنامه هستش .
پس از طی این مرحله شما باید به سیستم گلستان مراجعه کنید و اونجا انخاب واحدتون رو بر اساس آرایش ترمی که تو دانشگاه بهتون می دن یا از سایت اصلی دانشگاه دانلود کردید انجام می دید .

2- شما اگر در دانشگاه طبق مرحله 1 ثبت نام کردید و به شما شماره دانشجویی رو ندان باید یا به کارشناس مربوط به رشته خودتون در دانشگاه مراجعه و شماره دانشجویی تون رو بگیرید.
اگه هم شماره دانشجویی تون رو گرفتید و در ورود به سیستم گلستان دچار مشکل شدید باید توجه کنید که سیستم گلستان فقط با مرورگر اینترنت اکسپلورر 6 به بالا و مرورگرهای مبتنی بر اینترنت اکسپلورر کار می کنه و اگه سرعت اینترنتتون پایینه توصیه میکنم از لینک زیر برای ورود سریعتر به سیستم استفاده کنید

اینم لینک صفحه ورود به سیستم گلستان دانشگاه پیام نور (https://reg.pnu.ac.ir/Forms/AuthenticateUser/main.htm)

OFF_GirL
09-22-2010, 02:28 PM
دوست عزیز شما لطفا به نکات زیر توجه فرمایید :
1- شما ثبت نامتون رو چجوری انجام دادید ؟
معمولا روند ثبت نام دانشجویان جدید الورود دانشگاه پیام نور به اینصورته که اول شما تمامی مدارک خواسته شده در سایت دانشگاه را تهیه و به دانشگاهی که قبول شدید مراجعه می کنید و اونجا پس از بررسی مدارکتون شما را ثبت نام و برای شما در سیستم گلستان فایل دانشجویی را فعال و به شما یک شماره دانشجویی و یک رمز تعلق می گیره که رمز معمولا کد ملی یا شماره شناسنامه هستش .
پس از طی این مرحله شما باید به سیستم گلستان مراجعه کنید و اونجا انخاب واحدتون رو بر اساس آرایش ترمی که تو دانشگاه بهتون می دن یا از سایت اصلی دانشگاه دانلود کردید انجام می دید .

2- شما اگر در دانشگاه طبق مرحله 1 ثبت نام کردید و به شما شماره دانشجویی رو ندان باید یا به کارشناس مربوط به رشته خودتون در دانشگاه مراجعه و شماره دانشجویی تون رو بگیرید.
اگه هم شماره دانشجویی تون رو گرفتید و در ورود به سیستم گلستان دچار مشکل شدید باید توجه کنید که سیستم گلستان فقط با مرورگر اینترنت اکسپلورر 6 به بالا و مرورگرهای مبتنی بر اینترنت اکسپلورر کار می کنه و اگه سرعت اینترنتتون پایینه توصیه میکنم از لینک زیر برای ورود سریعتر به سیستم استفاده کنید

اینم لینک صفحه ورود به سیستم گلستان دانشگاه پیام نور (https://reg.pnu.ac.ir/Forms/AuthenticateUser/main.htm)

ممنونم عزیزم:281: اما ثبت نامی که من انجام دادم به صورت اینترنتی بوده یعنی تمام مدارک رو اسکن کرده و در سایت http://reg.tpnu.ac.ir قرار دادم که می بایست بعد از کنترل صحت مدارک ارسال شده، به من شماره دانشجویی یا همون نام کاربری سیستم گلستان رو میدادن (که یا در کنترل پنل کاربریم بنویسن، یا با پیامک یا ایمیل برام بفرستن) که متاسفانه هیچ جوری برام نیومده..:114:
حالا سوال من اینه که تنها راه مطلع شدن از شماره دانشجوییم مراجعه حضوری به مرکز قبولیه یا راه دیگری هم هست؟!:42:
بازم ممنونم از راهنمایی کاملتون:281::228:

OFF_GirL
09-22-2010, 03:51 PM
خوب خوب ممنون از همگی من مشکلم حل شد و شماره دانشجوییم رو از واحد قبولیم گرفتم.. اما الان یه مشکل دیگه دارم.. اینکه مگه ترم اول دانشگاه انتخاب واحد نمیکنه برامون؟؟؟؟!!! پس چرا منکه وارد سیستم گلستانم شدم تو صفحه ثبت نام اصلی ازم خواسته نام درس، واحد..... رو مشخص کنم؟؟!!! من از کجا باید بدونم دانشگاه چه جوری یرام انتخاب واحد کرده که من نام درس ها و واحدهاشونو تو اون لیست وارد کنم؟؟؟!!:42:

samaneh2000
09-22-2010, 08:18 PM
خوب خوب ممنون از همگی من مشکلم حل شد و شماره دانشجوییم رو از واحد قبولیم گرفتم.. اما الان یه مشکل دیگه دارم.. اینکه مگه ترم اول دانشگاه انتخاب واحد نمیکنه برامون؟؟؟؟!!! پس چرا منکه وارد سیستم گلستانم شدم تو صفحه ثبت نام اصلی ازم خواسته نام درس، واحد..... رو مشخص کنم؟؟!!! من از کجا باید بدونم دانشگاه چه جوری یرام انتخاب واحد کرده که من نام درس ها و واحدهاشونو تو اون لیست وارد کنم؟؟؟!!:42:

البته اون انتخاب واحدی رو که دانشگاه براتون می کنه بصورت غیر رسمی و روی کاغذ هستش که می ده به خودتون و شما باید تو سیستم گلستان از مسیر ثبت نام - ثبت نام اصلی - درس ها تون رو از لیست پایینی انتخاب کنید و بعد از انتخاب درسهاتون کلید اعمال تغییرات رو کلیک کنید تا درسهاتون ثبت شه
در اخر کار هم از طریق منوی ثبت نام - گزارش ثبت نام از انتخاب واحدتون پرینت بگیرید که این همون گزارش 101 هستش که حالا حالاها اسمشو زیاد به گوشتون می خوره ...

:301::301:توجه کنید که انتخاب واحدتون بر اساس آرایش ترمی باشه که از دانشگاه واحد قبولیتون یا از سایت pnu.ac.ir می گیرید تا به مشکل نخورید:301::301:

OFF_GirL
09-22-2010, 10:40 PM
البته اون انتخاب واحدی رو که دانشگاه براتون می کنه بصورت غیر رسمی و روی کاغذ هستش که می ده به خودتون و شما باید تو سیستم گلستان از مسیر ثبت نام - ثبت نام اصلی - درس ها تون رو از لیست پایینی انتخاب کنید و بعد از انتخاب درسهاتون کلید اعمال تغییرات رو کلیک کنید تا درسهاتون ثبت شه
در اخر کار هم از طریق منوی ثبت نام - گزارش ثبت نام از انتخاب واحدتون پرینت بگیرید که این همون گزارش 101 هستش که حالا حالاها اسمشو زیاد به گوشتون می خوره ...

:301::301:توجه کنید که انتخاب واحدتون بر اساس آرایش ترمی باشه که از دانشگاه واحد قبولیتون یا از سایت pnu.ac.ir می گیرید تا به مشکل نخورید:301::301:
یه دنیــــــــــــــــا ممنونم عزیزم.. واقعا از همه راهنمایی هات سپاسگذارم.. ممنون..:228:
فقط یه سوال دیگه کنم؟! قول میدم این آخریش باشه:39:
اینکه بعد از واریز کردن مبلغ خواسته شده به بانک چه جوری باید دانشگاه بفهمه که ما مبلغ رو پرداخت کردیم؟؟!!
باید فیش بانکی رو حضوری به واحد دانشگاهی ببریم یا اینترنتی هم میشه؟!:42:
بازم ممنــــــــــــــــــون:72:

samaneh2000
09-23-2010, 12:46 AM
دوست عزیز شما وقتی پول رو واریز کردی سیستم بانک شماره فیشت رو تو سیستم گلستان ثبت میکنه ولی باید فیش واریزی رو هم تحویل کارشناستون بدید

edomanoo
09-24-2010, 06:36 PM
سلام

من الان که خواستم ثبت نام کن . یعنی همین مهلت 1/7 تا 5/7 با مشکل بزرگی برخورد کردم

مشکلم اینکه تمام ظرفیت ها پر شده هیچ جایی خالی نموده جز درس هایی که به صورت خودخوآن - آزمون محور هست . من ورودی فراگیر 86 هستم

الان نمی دونم چیکار کنم . به نظرتون خودخوآن آزمون محور انتخاب کنم ؟ بعد می تونم موقع حذف و اضافه اصلاح کنم ؟

اگر خود خوان آزمون محور وردارم می تونم تو کلاس ها شرکت کنم ؟ اشکالی نمی گیرن ؟

اینم تصویری هست از صفحه انتخاب واحد

http://0k.010.img98.com/out.php/i361455_1.JPG

اگه برم صحبت کنم امکان داره ظرفیت بدن که انتخاب کنم ؟

NIMA.N
09-24-2010, 07:01 PM
سلام

من الان که خواستم ثبت نام کن . یعنی همین مهلت 1/7 تا 5/7 با مشکل بزرگی برخورد کردم

مشکلم اینکه تمام ظرفیت ها پر شده هیچ جایی خالی نموده جز درس هایی که به صورت خودخوآن - آزمون محور هست . من ورودی فراگیر 86 هستم

الان نمی دونم چیکار کنم . به نظرتون خودخوآن آزمون محور انتخاب کنم ؟ بعد می تونم موقع حذف و اضافه اصلاح کنم ؟

اگر خود خوان آزمون محور وردارم می تونم تو کلاس ها شرکت کنم ؟ اشکالی نمی گیرن ؟

اینم تصویری هست از صفحه انتخاب واحد

http://0k.010.img98.com/out.php/i361455_1.jpg (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3a%2f%2f0k.010.img98.com%2 fout.php%2fi361455_1.jpg)

اگه برم صحبت کنم امکان داره ظرفیت بدن که انتخاب کنم
سلام.
بله شما قبل از اینکه انتخاب واحد کنید به مرکزتان مراجعه کنید و درخواست افزایش ظرفیت دروس مورد نظرتونو بدید. اگکر موافقت کردند مکه هیچپ. اگر موافقت نکردن فعلا" انتخاب واحد کنید و در حذف و اضافه احتمالا" جا خالی کند

راما
10-10-2010, 11:44 PM
سلام
دوستان زمان حذف و اضافه تا کیه؟
از 17 شروع شده ولی نمی دونم تا کیه لطفاً بگید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
mer100

NIMA.N
10-11-2010, 12:05 PM
سلام
دوستان زمان حذف و اضافه تا کیه؟
از 17 شروع شده ولی نمی دونم تا کیه لطفاً بگید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
mer100

سلام.
تا22 مهر ماه هست ولي احتمال 100% تمديد خواهد شد

s.hossein
10-22-2010, 03:47 AM
سلام : من موقع ثبت نام دانشگاه برام انتخاب واحد کرد و اون فرم معروف و دادند که مقدار شهریه رو و شماره حساب و ..... زیرش نوشته من هم پولو پرداخت کردم حالا که به سایت گلستان مراجعه کردم دوباره خودشون تعداد واحها رو کم کردن و مبلغ شهریه هم کمتر شده و فرم و شماره سریالش هم تغییر کرده . حالا این اضافه پرداخت شهریه چی میشه ؟ سریال فرم هم که فرق کرده ؟

کمبل
12-28-2010, 11:56 AM
دقیا منم به همین مشکل برخوردم اگه کسی کمک کنه وراهنماییمون کنه ممنون میشیم

mohamad_1366
01-19-2011, 10:19 AM
سلام
خسته نباشید!
من یه سوال فنی داشتم میشه بپرسم؟؟
ممنون میپرسم!
میشه بگید دانشجویی!! که 5 ترم متوالی!! مشروط بشه آیا اخراج!! میشه از دانشگاه (پیام نور البته)
ممنون اگه جواب بدین

Borna66
01-19-2011, 11:19 AM
سلام
خسته نباشید!
من یه سوال فنی داشتم میشه بپرسم؟؟
ممنون میپرسم!
میشه بگید دانشجویی!! که 5 ترم متوالی!! مشروط بشه آیا اخراج!! میشه از دانشگاه (پیام نور البته)
ممنون اگه جواب بدین
با سلام
نه دوست گرامي پيام نور فعلا اخراجي ندارد.ولي خودمون يكمي بيشتر تلاش كنيد با اين معدل پايين فارغ التحصيل بشيد ممكن بعدا در استخدامات به مشكل برخوريد ها
ضمنا يك سوال رو چندجا مطرح كنيد .يك جا مطرح كنيد پاسخ داده مي شود
روزگار خوش

Borna66
02-09-2011, 02:00 PM
با سلام
اين تاپيك بسته و غير فعال شده است و ادامه سوالات و پاسخهايتان را در ادرس زير مطرح و پيگيري كيند

جديدين اخبار انتخاب واحد نیمسال دوم 90-89 دانشگاه پیام نور+پرسش و پاسخ و رفع مشكلات مربوط به آن (http://pnu-club.com/pnu.thread46292.html)

موفق باشيد

روزگار خوش