PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اقدامات غیرقانونی یک سایت اینترنتی با نام دانشگاه پیام‌نور

NIMA.N
08-31-2010, 05:46 PM
به نقل از خبرگزاری فارس : مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام‌نور گفت: اقدامات سایت www.pnunews.com با نام دانشگاه پیام‌نور غیرقانونی است.

به نقل از خبرگزاری فارس : محمد رضا ابراهیمی، مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام‌نور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری فارس با بیان این‌که مدتی است سایت اینترنتی www.pnunews.com با نام دانشگاه پیام‌نور به طور غیرقانونی فعالیت می‌کند، افزود: اقدامات و اخبار این سایت نادرست است و این سایت هیچ ارتباطی با دانشگاه پیام‌نور ندارد.
وی با بیان این‌که این سایت غیرقانونی مدعی شده که با دانشگاه پیام‌نور ارتباط دارد، گفت: دانشجویان، اساتید و مخاطبان دانشگاه پیام‌نور باید توجه داشته باشند که دانشگاه پیام‌نور هیچ ارتباطی با این سایت ندارد و اخبار آن را تأیید نمی‌کند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام‌نور اظهار کرد: دانشگاه پیام‌نور از طریق مراجع قانونی نسبت به عملکرد این سایت به زودی اقدام می‌کند.

لینک این خبر در خبرگزاری فارس (کلیک کنید) (http://www.farsnews.net/newstext.php?nn=8906090995)

sunyboy
08-31-2010, 06:45 PM
اخرش دست اين وبلاگ هم رو شد!! اكثر خبرهايي اين وبلاگ دروغ هست!! تازه مسائيل چون محدود كردن نظرات -درج نكردن نطرات مخالف- ذكر نكردن منبع خبرهاش- گمنام بودن صاحب وبلاگ و مخفي شدن - و ...

ويژگي يك سايت و خبراش به اين چيزايي كه بنده ذكر كردم هست!! اگر نباشه خودش و خبراش ميره زير سوال!

با احترام مديريت باشگاه

Borna66
08-31-2010, 08:01 PM
با نظرات دو دوست عزيز كاملا موافق هستم و يك سايت خبري مي بايست در مقابل اخبار و محتواي خود در قبال بازديدكنندگان ان صادقانه عمل كند و بطور نامشخص دم از ارتباط با دانشگاه پيام نور نزند.!!

موفق باشيد

روزگار خوش

NIMA.N
08-31-2010, 10:56 PM
به نظر من سایتی که برای بازدید کننده هاش ارزش قائل نیست و نظرات اونارو جواب نمیده و نظرات مخالف رو تایید نمیکنه سایت نیست

Heidari66
09-22-2010, 03:56 PM
به نظر من این وبلاگ اصلا مشکلی نداره و فقط اطلاعات میده ، یعنی حداقل برای من مفید بود
در مورد نظرات هم تا حالا نظرات من رو درج کرده

Borna66
09-22-2010, 04:41 PM
به نظر من این وبلاگ اصلا مشکلی نداره و فقط اطلاعات میده ، یعنی حداقل برای من مفید بود
در مورد نظرات هم تا حالا نظرات من رو درج کرده
بله حتما شما در نظراتتون تقديدر و تشكر كرديد اونو نمايش داده. كافي يك انتقاد درست و مطقي ازشون بكني بعد ببيني بازم اونو نمياش مي دهد يا نه !!

در هر حال هر كسي مختار هست در استفاده از محتواي سايت هاي مختلف

موفق باشيد

روزگار خوش