PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علمي كاربردي يا پيام نور؟

maryam69
08-30-2010, 01:02 AM
با سلام .
من مریم 19 ساله دانشجوي ترم 1 مقطع كارداني دانشگاه علمي كاربردي رشته (it) هستم .
امسال هم از دانشگاه پيام نور مقطع كارشناسي از طريق فراگير قبول شده ام(رشته مهندسي it).
مي خواستم راهنمايي كنيد تو همين علمي كاربردي ادامه بدهم تا فوق ديپلم يا برم دانشگاه پيام نور؟با توجه به اينكه ترم يك را در علمي كاربردي گذرانده ام .و همچنين از اين نگرانم كه درس خوندن در دانشگاه پيام نور سخته و امتحاناشم سخت ميگيرن و....
چيكار كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا كامل
راهنمايي كنيد

Borna66
08-30-2010, 03:29 AM
با سلام .
من مریم 19 ساله دانشجوي ترم 1 مقطع كارداني دانشگاه علمي كاربردي رشته (it) هستم .
امسال هم از دانشگاه پيام نور مقطع كارشناسي از طريق فراگير قبول شده ام(رشته مهندسي it).
مي خواستم راهنمايي كنيد تو همين علمي كاربردي ادامه بدهم تا فوق ديپلم يا برم دانشگاه پيام نور؟با توجه به اينكه ترم يك را در علمي كاربردي گذرانده ام .و همچنين از اين نگرانم كه درس خوندن در دانشگاه پيام نور سخته و امتحاناشم سخت ميگيرن و....
چيكار كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا كامل
راهنمايي كنيد
با سلام
دوست عزيز پاسخ خود را در اين ادرس كامل خواهيد يافت و اگر مشكلي بود حتما مطرح كنيد

پیام نور یا علمی کاربردی (http://pnu-club.com/pnu.thread29574.html?highlight=%D8%B9%D9%84%D9%85% D9%8A+%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D9%8A)

موفق باشيد

روزگار خوش

maryam69
08-30-2010, 10:56 AM
آقای برنا من بازم نتونستم تصمیم بگیرم . دلم راضی شده بود به پیام نور ولی میگن باید کتابای 500 ،600 رو بخونم.تازه شاید نمره هامم کمتر بشه. بعضیا هم که تو دانشگاه پیام نور هستن میگن بچسب به علمی کاربردی . میشه بازم کمکم کنید