PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دردسر تازه جانت جکسون در مورد بیلبورد تبلیغاتی جدیدش

مژگان
08-21-2010, 11:16 AM
عکس: جانت جکسون برای تبلیغات پاییز Black Glama پوست مینک به خود پیچیده است.

http://pnu-club.com/imported/2010/08/978.jpg

بعد از حضور یافتن چهره های معروفی مانند نائومی کمپل ، سیندی کرافورد ، لیندا اوانگلیستا و ژیسل بوندچن در این تبلیغات کمپانی Black Glama که در تجارت پوست سابقه درخشانی دارد سعی کرد از چهره های مشهورتری برای تبلیغ محصولاتش استفاده کند و برای این کار به سراغ جانت جکسون خواننده و بازیگر هالیوود رفت.

این سوپراستار 44 ساله جزو سرشناس ترین چهره های هالیوود به شمار می رود ،‌حتی می توان او را با چهره هایی مانند آدری هیپورن ، دیانا روز ، الیزابت تیلور ، سوفیا لورن ، لورن باکال ، مارلین دیتریچ ، جودی گارلند و لین هورن همردیف دانست. این چهره ها نیز در دهه های گذشته در تبلیغات "سیاه و سفید" حضور یافته بودند.

جانت جکسون در مصاحبه ای که با برنامه " New Yorks Milk Studios" داشت گفت :" اگر در گذشته کسی به من می گفت که زمانی همردیف مشهورترین بازیگران و چهره های آمریکا قرار می گیرم ،‌باور نمی کردم. اما زمانیکه برای اولین کارم مقابل دوربین قرار گرفتم این به فکر به ذهنم رسید".

http://pnu-club.com/imported/2010/08/979.jpg

جانت جکسون با یک مدل موی جدید و طرح تاتو مانندی روی گونه ، پوشیده در پوست مینک در مقابل دوربین های تبلیغاتی Black Glamaرفت و با این کار خود خشم بسیاری از اعضای انجمن از حیوانات را برانگیخت.

رئیس سازمان حمایت از حیوانات در نامه ای به جانت جکسون گفت:" تو به من گفتی زمانیکه در این تبلیغات مقابل دوربین قرار می گرفتی و پالتوی پوست به خود می پیچیدی ناراحت و عصبانی بودی ولی چهره ای این را نشان نمی دهد ،‌حالااحساس واقعی ات را نمی دانم، تو دراین موارد بسیار سخت گیر و حساس بودی حالا چه اتفاقی افتاده که اینقدر تغییر کرده ای؟!"

جانت جکسون می گوید:" به نظر من زمانی یک چهره برای همیشه معروف می ماند که یک برند معروف با نام و چهره او شناخته می شود نه فقط برای هنرش. برای مثال الیزابت تیلور یک بازیگر مشهور بود اما کمک های انسان دوستانه اش در مورد ایدز و بیماری ایدز بود که او را ماندگار کرد. به همین خاطر من سعی می کنم چهره ماندگاری از خودم به جا بگذارم".

انتظار داریم جانت جکسون را در تبلیغات Black Glama که در سپتامبر روی جلد مجلات معروفی مانند Vogue, Harpers Bazaar , W جای میگرد مشاهده کنیم. بیلبوردهای تبلیغاتی این کمپانی نیز در همین ماه در میدان تامیز شهر منهتن نمایش داده خواهد