PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک جوان چینی با نواختن پیانو با انگشتان پا ستاره تلویزیون شد

Borna66
08-20-2010, 01:21 AM
یک پیانیست جوان چینی که دو دست خود را از دست داده است ، با انگشتان پا ،در برابر میلیونها تماشاچی تلویزیون، یک قطعه پیانویی نواخت.
واحد مرکزی خبر نوشت: لیو وی Liu Wei که بیست وسه سال دارد، در ده سالگی به علت برق گرفتگی هر دو دست خود را از دست داد.

وی در گفتگو با روزنامه شانگهای دیلی گفت "نمی فهمم چرا مردم فکر می کنند چون دست ندارم زندگی وحشتناکی دارم؟ در حالی که من مردی خوشبخت هستم و مثل جوانان دیگر زندگی جالبی دارم." لیو نوازندگی پیانو را از نوزده سالگی آغاز کرد اما اولین معلم پیانوی وی که فکر می کرد غیر ممکن است بتوان با انگشتان پا پیانو نواخت، آموزش به لیو را رها کرد.

اما این مرد جوان که دانشجوی رشته مبانی موسیقی بود، خود را نباخت و به تنهایی و پنهایی به نواختن پیانو پرداخت. به نوشته این روزنامه، وسعت کلیدهای مورد استفاده در ملودیهایی که لیو می نوازد به اندازه ای است که انگشتان پاهای وی اجازه می دهد. اما این امر مانع شرکت وی در مسابقه تلویزیونی نشد.

وی هشتم اوت در یک برنامه تلویزیونی انگلیس به نام استعداد یابی ، شرکت کرد و با نواختن قطعه ای از ریچارد کلایدرمن به نام «ازدواج عشق» اشک یکی از اعضای مرد هیئت داوران این برنامه، را سرازیر کرد .

لیو به عنوان یکی از چهل نفر فینالیست این مسابقه انتخاب شد.

وی قرار است بیست و نهم اوت هم در این برنامه تلویزیونی دیگر شرکت کند. به گزار ش خبرگزاری فرانسه از شانگهای، تصاویر ویدیویی شرکت وی در این مسابقه تلویزیونی بیش از دویست هزار بار در یوتیوپ و پایگاههای اینترنتی چین دیده شده است.

مژگان
08-20-2010, 10:58 PM
باز بگو کسی دکمه تشکر رو فشار نمیده ( یادته تو سوالات صندلی داغ ازم پرسیده شده بود ):59: