PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد ادامه تحصیل در حین خدمت سربازی

woff
08-20-2010, 12:57 AM
سلام من شنیدم میشه در حین خدمت تو دانشگاه پیام نور درس خوند. چیزی که برام مهمه اینه که چون من ترم 4 هستم نمیخوام انصراف بدم و میخوام در حالی که دانشجو هستم برم خدمت و ادامه درسمو در حین خدمت بخونم. میشه؟

Borna66
08-20-2010, 01:28 AM
سلام من شنیدم میشه در حین خدمت تو دانشگاه پیام نور درس خوند. چیزی که برام مهمه اینه که چون من ترم 4 هستم نمیخوام انصراف بدم و میخوام در حالی که دانشجو هستم برم خدمت و ادامه درسمو در حین خدمت بخونم. میشه؟
با سلام
بله اين امكان وجود دارد ولي اندكي كار شما سخت مي شود. چون بايد براي امتحانات پايان ترم از سربازي مرخصي بگيري و بياييد سر جلسه امتحان. و همچنين در حين مدت سربازي مي بايست به علت حضور در سربازي بيشتر دروس رو خودخوان مطالعه كنيد و ممكن است اين مورد براتون سخت باشد.:26:
در هر حال خواستن و توانستن هست:104:

روزگار خوش

NIMA.N
08-20-2010, 09:19 AM
ممنون از آقا طه
طبق قانون جدید "داوطلبانی که در حین انجام خدمت مقدس سربازی در یکی از رشته‌های دانشگاه پیام‌نور به عنوان دانشجو پذیرفته شوند، با موافقت یگان محل خدمت نظام وظیفه خود می‌توانند در امتحانات پایان ترم دانشگاه در نزدیکترین مرکز یا واحد دانشگاه پیام نور شرکت کنند و در این صورت نیازی به ترخیص از خدمت نظام وظیفه برای دانشجو شدن ندارند."

woff
08-20-2010, 11:52 AM
ممنون از آقا طه
طبق قانون جدید "داوطلبانی که در حین انجام خدمت مقدس سربازی در یکی از رشته‌های دانشگاه پیام‌نور به عنوان دانشجو پذیرفته شوند، با موافقت یگان محل خدمت نظام وظیفه خود می‌توانند در امتحانات پایان ترم دانشگاه در نزدیکترین مرکز یا واحد دانشگاه پیام نور شرکت کنند و در این صورت نیازی به ترخیص از خدمت نظام وظیفه برای دانشجو شدن ندارند."

ولی مشکل من اینه که الان ترم 4 هستم و نمیتونم دوباره کنکور بدم و میخوام ادامه درسمو در حین خدمت بخونم. با این شرایط این قانون شامل حال من میشه ؟

NIMA.N
08-20-2010, 12:08 PM
این برای تمام دانشجویان هست. چه دانشجویان قدیم و چه جدید