PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرهنگ فحش دادن دانشجویان .............!!!!!!!

sevenstar
08-17-2010, 11:02 AM
:112:*توجه: این پست فقط جنبه طنز دارد و فاقد هرگونه ارزش از نظر اهانت و تمسخر دانشجویان عزیز کشورمان است ! *

دانشجویان آزاد تهران شمال: نکته: وقتی این قسمت را می خوانید سعی کنید لباتون تا حد امکان غنچه باشد ! بی ادب، تو واقعا عقلتو از دست دادی دیوونه! منو ترسوندی بی شعور ( تلفظ : بی ششوووووورررررر ) امیدوارم ولنتاین کچل بشی! بد بد بد !! :59:

* دانشجویان آزاد تهران جنوب: (بییییییییییییییب) ...................................... کلا سانسور شد !! :114:

* دانشجویان دانشگاه تهران: وطن فروش مزدور، لیبرال خود فروخته، مخل نظام، تو حق شرکت در انتخابات بعدی رو نداری ! با اون کاندید از خودت نفهم تر. فاشیست تند رو و گستاخ ! (توجه داشته باشید که موضوع دعوا سیاسی بوده) * :235:

دانشجویان پزشکی: در دیکشنری این دانشجویان کلمه ی فحش تعریف نشده است !!! :288:

* دانشجویان هنر: من شعر دوازدهم از هشت کتاب استاد سهراب رو به تو بی ادب بی فرهنگ تقدیم می کنم ! امیدوارم گیتارت بشکنه و تا آخر عمر یکه و تنها و بی عشق و ژولیت بمونی !
وفتی هم کار بالا می گیره کاریکاتور همدیگه رو می کشن ! :123:

* دانشجویان الهیات: " یا ایهو الذی فحشو فحش فاحشتن" ای هستیت به عدم مبدل، ای دچار دور تسلسل شده، ای علتت به ممکن الوجود گرویده، فلسفه ی تو دچار تضاد شده و من به خود اجازه ی بحث نمی دم ... ! ( این آخری رو که گفت از اون ناجوراش بود که فلش بک زد به دوران دبیرستان و رشته ی علوم انسانی که می خوند و واسه خودش یلی بود اون موقع ! ):172:

* دانشجویان تربیت بدنی: به من گفتی ... , ... خودتیُ جد و آبادت....!!! به همین کوتاهی البته بعدش یه 2 ساعتی بزن بزن می شه ! :101:

* دانشجویان زبان خارجی: هنوز دعوا نشده شروع می کنن خارجکی بلغور کردن ! البته به نظر من اگه ترجمه حرفاشون رو می دونستند، خودشون رو زبونشون فلفل می ریختن و دو روز تو اتاق خودشون رو حبس می کردن !!! :249:

* دانشجویان حقوق: تو با این کارت به حقوق شهروندی من تجاوز کردی و من طبق اصل 153 قانون اساسی حق دارم ازت شکایت کنم و مادرتو به عزات بشونم ! شما می تونید هیچی نگید ! اما هر چی بگید بر علیه شما تو دادگاه استفاده می شه !!!راستی اگه وکیل تسخیری خواستی به خودم بگو ! :114:

* دانشجویان فنی: ( لازم به ذکر است که این یه قسمت رو یکی از دوستان گفتند اضافه کنیم ! ) ایشالا گیربکست پاره پاره شه !! خدایا تسمه ش بچسبه به سقف !!!ایشالا اون مدار کوفتی در به درت بسوزه !! برو بچسب به دیوار با اون برنامت !!! :290:

و اما دانشجویان دختر: در اکثر موارد دختره وقتی با پسره دعواش میشه: دختر: تو همیشه به من دروغ گفتی، تو هیچ وقت منو دوست نداشتی، من بازیچه ی دستای کثیفت بودم، حالا جواب خونوادم رو چی بدم ؟!!! برو بمير. دیگه نمی خوام ببینمت !!:223::222: